Preporučite pedijatra!

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Super,hvala

  • Avatar nella123

    nella123

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    također potpisujem..i tople preporuke svima koji su u mogućnosti voditi svoju djecu kod njega, samo riječi hvale takode i za sestru Draganu ;)

  • Avatar nella123

    nella123

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    dr. Željko Vokić Brestje, Sesvete zaboravih napisati

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Ja sam u sk…ali možda pomogne nekom…dr anica persoglia petrac….super dr i sestra je isto super :) ja sam bila kod nje kad sam bila mala, a i dragi isto.. i sad je moja curka kod nje i oduševljeni smo s njom

  • Marijica

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Dom zdravlja Sesvete dr.Anica Bašnec predobra, zna posavjetovati, narucuje za pregled kukova  u klaicevu.mi bili naruceni za tj dana.sestra visnja koja radi s njom je savrsena.mi cemo sada u srijedu na cijepljenje i ona jd tako umiljta, njezna da maleni nije na nijednom cijepljenju zaplakao.sve pohvale za njih.da trebam opet bi ih birala.a s obzirom na nas dermatitis dale si truda dok nismo nasli odgovarajuce kupke i kreme

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    mmama


    Nalah


    Nije pedijatar-treba mi privatnik za kukiće,naručeni smo tek u 3 mj.na Šalati,pa ako netko zna nekog dobrog i koja je cijena
    dr. Markovac.. 300 kn ako se ne varam smo platili pregled

    Idemo u  utorak,pa javim

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Nalah


    mmama


    Nalah


    Nije pedijatar-treba mi privatnik za kukiće,naručeni smo tek u 3 mj.na Šalati,pa ako netko zna nekog dobrog i koja je cijena
    dr. Markovac.. 300 kn ako se ne varam smo platili pregled
    Idemo u  utorak,pa javim

    javi, sve bude ok sigurno.. podjeli dojmove

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Zmajek-ja sam ti u Španskom, ali sam u Domu zdravlja Prečko kod ginekologice Bokić! Ondje ima super pedijatrica, zaboravila sam ime, ali budam pogledala na internetu, a mogu i pitati u četvrtak kada idem na ginekološki pregled imaju li još mjesta! Možeš mi ostaviti i svoj broj pa da ti ja javim!

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    mmama


    Nalah


    mmama


    Nalah


    Nije pedijatar-treba mi privatnik za kukiće,naručeni smo tek u 3 mj.na Šalati,pa ako netko zna nekog dobrog i koja je cijena
    dr. Markovac.. 300 kn ako se ne varam smo platili pregled
    Idemo u  utorak,pa javim
    javi, sve bude ok sigurno.. podjeli dojmove

    Bili smo jutros,doktor je preljubazan i simpatičan,bio je oduševljen malom šarmericom
    s kukićima je sve u redu.Platili smo 300 kn,gotovina…hvala na preporuci

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Nalah


    Bili smo jutros,doktor je preljubazan i simpatičan,bio je oduševljen malom šarmericom
    s kukićima je sve u redu.Platili smo 300 kn,gotovina…hvala na preporuci

    Odlično, i to ste obavili, drago mi je da je sve super s kukićima!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.