Preporučite pedijatra!

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Slagneree

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    nas pedijatar je dubravka zelic precko ! preporucila bi je svakom

  • nightwalker

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Oskar Lucev, Zagreb lp

  • Avatar Sunčica5

    Sunčica5

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Dr. Meira Kraus 
    Split (Mertojak)

    Predivna, pažljiva i nježna doktorica, koja je prije svega čovjek, može se razgovarati sa njom normalno svemu šta vas zanima, a uz to je pedantna i profesionalna.
    Mi prezadovoljni već 20mjeseci. 

  • Avatar majčika

    majčika

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Preporuka za pedijatra u gradu Osijeku.??

  • hanatres

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Naša pedijatrica je dr. Renata Lovrić, u domu zdravlja Runjaninova.
    Jako topla i draga osoba kao i medicinska sestra. Same pohvale!

  • Avatar Nata13

    Nata13

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Naša pedijatrica je Dr. Marija Sabadoš iz Županje. Prekrasna osoba i još bolja liječnica. Potpuno je posvećena svojim malim pacijentima,pregledi traju malo duže i mi smo sigurni da je pregled odrađen u potpunosti. Uvijek je voljna dati savjet,saslušati sve naše upite,razbiti nedoumice,povezati nas roditelje sa drugim roditeljima koji imaju slične “probleme”. Prekrasan liječnik i prekrasna osoba,koja nikada nije prezauzeta da odgovori na sve naše upite i nedoumice i spremna je i uputiti roditelja na daljnje pretrage ako nije sigurna. Velika pohvala i sestri Katarini koja je uvijek ljubazna i strpljiva i sa roditeljima i sa malim pacijentima,kako osobno tato i preko telefona.

  • Avatar Dreamer

    Dreamer

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Ako ste u Splitu, onda definitvno preporucujem dr. Dubravka Matica. Izuzetan doktor, krasan pristup djeci, nece dijete na lijekove stavljati dok ne iscrpi sve druge mogucnosti i bez krvnih pretraga. Opusten, ugodan… vidi se da voli svoj posao i da je posvecen. :)

  • eva5

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Dr. Andreja Cvitković Roić, pedijatar, specijalist dječje nefrologije. Radi u Poliklinici Helena u Zagrebu. Ako Vaše djete ima urinarne probleme mislim da je ona najbolji izbor. Prije svega stručna . Pristupačna, srdačna, topla osoba. Na jednostavan i nama laicima razumljiv način sve ti objasni. Imamo sreće šta imamo priliku biti njezini pacijenti

  • Avatar ana625

    ana625

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Sve pohvale pedijatrici u Crikvenici, dr. Ines Kassal Andrašević. Žena je vrlo smirena, uvijek ima vremena i kad ju se nazove na telefon i ne traži da se dolazi za gluposti u vrijeme epidemija različitih bolesti pogotovo kad je beba jako mala. Mi osobno imamo problema s atopijskim dermatitisom i kad nam god treba kakva uputnica, recept za hranu, kapi, kremicu daje bez ikavih problema. Tako da ako e nađete ikad po ljeti ovdje možete biti sigurni za svoje bebače…

  • tatamata

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Elena Dushanich, dr. med., spec. pedijatar   - DOM ZDRAVLJA DONJI GRAD
    Definitivno prekrasna osoba, uvijek dostupna, ljubazna, spremna objasniti sve ( dostupna za kratka pitanja i brige i preko tel ),  nema dugih cekanja, ne prepisuje antibiotike samo tako i za svaki kasljuc ( ja smatram to bitnim ), definitivno zna uspostaviti vezu sa bebom ….. svaka pohvala za mladu doktoricu
    K tome jos bih naglasila da ima isto tako vrlo ljubaznu sestru tako da u tandemu - ja prezadovoljna

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.