Preporučite pedijatra!

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zvoncica2

    zvoncica2

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Leona


    Pozdrav mene bi isto zanimale preporuke za pedijatra/icu u Splitu, hvala

    Mi smo se upisali u dr. Karoline Malić - Tudor na dispanzeru, po preporuci. Nismo je još uoznali (na godišnjem je bila kad smo imali 1.pregled) pa javimo dojmove nakon idućeg pregleda ;)

    Happiness is choice for today :)

  • satric

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Dr.Zorica Vukušić je na bolovanju već dugo,mijenja je dr.Delonga,vrlo hladna,nezainteresirana i površna. Ne znam kad se dr.Vukušić vraća,nadam se uskoro.

  • suka

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    dr. Djekić-Jakovac u DZ Siget, Novi Zagreb
    Zadovoljna sam. Doktorica je “stara škola”, ne paničari, ne drži se previše tablica (rasta, dohrane i sl.). Ne brblja previše, ali odgovara na sva pitanja. Detaljna u pregledima, prirodna u ljubaznosti, uvijek je dostupna na telefon. Sestra zna biti neljubazna, no i oni rade sa svakakvima. Sestra uvijek pohvali za dojenje, poput doktorice daje konkretne savjete.

  • Avatar Nana28

    Nana28

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Mi smo iz Zagreba, Dubrava. Idemo kod dr. Monika Kozumplik Šantek. Dom zdravlja Ljubijska. Ljubazna, temeljita, odnosi se s poštovanjem prema roditeljima i uvijek sluša što joj se govori. Smirena i uvijek se obraća smirenim glasom i što god je pitate uvijek spremno odgovara i ako nešto nije jasno sve lijepo objasni, polako i ako treba i dva puta. Prema djeci se odnosi jako nježno. I sestra koja radi s njom u ordinaciji je jako ljubazna, uvijek nasmijana. Isto sve objasni što i kako trebate smirenim i ljubaznim glasom. Atmosfera tamo je stvarno ugodna i topla. Moje preporuke!

  • Avatar zvoncica2

    zvoncica2

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    zvoncica


    Leona


    Pozdrav mene bi isto zanimale preporuke za pedijatra/icu u Splitu, hvala
    Mi smo se upisali u dr. Karoline Malić - Tudor na dispanzeru, po preporuci. Nismo je još uoznali (na godišnjem je bila kad smo imali 1.pregled) pa javimo dojmove nakon idućeg pregleda ;)

    Javljam dojmove o dr. Karolini Malić - Tudor. Ovo nam je bio tek prvi pregled kod nje, ali iz prvog dojma mi se čini ok, ljubazna, djeluje nekako smireno i strpljivo. Sviđa mi se kod nje što sve tumači dok pregledava dijete, ali baš svaki pokret, tako da ti je sve jasno, a ne da se pitaš što to sad radi.

    Happiness is choice for today :)

  • Igolina

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,
    da li ima netko iskustva sa pedijatrima u Puli? Naša bebica uskoro stiže pa bi se htjeli unaprijed informirati kod koga bi bilo najbolje upisati malca. Bitno nam je da ima ljudski pristup djetetu, a i roditeljima, da si uzme vremena za pacijenta te ne daje dijagnoze i lijekove nabrzaka.

  • zmajek

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Slagneree


    nas pedijatar je dubravka zelic precko ! preporucila bi je svakom

    S obzirom da na forumima ima dosta negativnih komentara za dr Zelic zanima me da li ste još uvijek zadovoljni s doktoricom. Naime iz Preckog sam i trebamo odabrati pedijatra, a ovaj nam je najbliži. Jedino me strah da ne pogrijesimo s odabirom…

    :)

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Sandra, vidim da se raspituješ za pedijatra u Španskom…pretpostavljam da smo onda susjede, i ja sam u Španskom… hm, mi smo upali kod dr. Jovančevića za kojeg imam same pohvale!! Toliko je strpljiv, obazriv, pun razumijevanja za dijete i mene kao majku… imam sreće što sma naišla na tako vrsnog pedijatra! 

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Nije pedijatar-treba mi privatnik za kukiće,naručeni smo tek u 3 mj.na Šalati,pa ako netko zna nekog dobrog i koja je cijena

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Nalah


    Nije pedijatar-treba mi privatnik za kukiće,naručeni smo tek u 3 mj.na Šalati,pa ako netko zna nekog dobrog i koja je cijena

    dr. Markovac.. 300 kn ako se ne varam smo platili pregled

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.