Preporučite pedijatra!

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sandra2609

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    franca


    Ima li tko iskustva sa dr. Sekulovic Uzelac iz DZ Spansko? Mi u petak prvi puta idemo k njoj…

    Kakvi su dojmovi nakon pregleda?

    Ima li netko iskustva s dr Vesnom Bošnjak, DZ Špansko?

  • rafaela13

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    I mi smo kod njih, preljubazne su i sestra i doktorica, ali strucnost joj je upitna…U nasem slucaju nije prepoznala akutni brohnitis,pa smo zavrsili na srebrnjaku i skoro ostali na bolnickom ljecenju.Ali je svejedno bez vadjenja krvi prepisala 2 antibiotika ( od jednog smo imali reakciju ) koji su po njenom bili “ preventive ” radi…rijec je o djetetu od godinu dana… tako da smo sad u potrazi za nekim ipak strucnijim pedijatrom.

  • mateavuljar

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    u dz Šestine..odlicna i jakooooooooooo strucna jednostavno najbolja  dr. Milana Smiljanić Gabrešnik… <3 <3 <3

  • jopa25

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Zaprešić Blaženka Tomić-Kumer 

  • medoštedo

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav , nama hitno treba novi pedijatar  na području Centra Zagreba. Da li netko zna dobrog pedijatar na tom području ? Hvala puno

  • Prugica

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Knežija - Metka Regan
    U početku sam bila prilično nezadovoljna jer sam kao prvi put mama očekivala očito previše od socijalnog pedijatra :) 
    Nije žena kriva, jednostavno nema vremena posvetiti se toliko svakom djetetu
    Sad otkatko je maleni veći, idemo samo kad smo bolesni - i s te strane sam zadovoljna, dobro dijagnosticira, ne trpa ga antibioticima, šalje vadit krv skoro svaki put, dobro me savjetuje 

    Imala je i divnu sestru Anu koja je nedavno otišla i to mi je izuzetno žao - ta je svako djete znala po imenu  

  • Avatar sambolek.dina

    sambolek.dina

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    u Osijeku pedijatrica Elena Dushanich. ja sam vidjela preporuku ovdje na forumu i otišla kod nje. Malena mi je imala neku vrstu gljivica na palcu nožnom, doktorica je to prepoznala iz prve, mazali smo i vrlo brzo je sve bilo ok. Doktorica je ispunila moja očekivanja. Sestra je mlada, sve se dogovorite telefonski i  brzo ste gotovi :)

  • Avatar zvoncica2

    zvoncica2

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima ! Dižem temu, dugo se nije komentiralo pa možda koja “nova” forumašica ima komentar… 
    Prijedlozi za pedijatra/icu u Splitu?
    Ima li netko iskustva s dr. Zoricom Vukušić (na Lokvama)?

    Happiness is choice for today :)

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Mi smo na Krugama (ZG) kod dr. Vukšić. Jako sam zadovoljna. Ne daje antibiotike bezveze (u skoro 4 godine 1 je bila na antibiotiku i to sa 3,5 godine). Srećom ja imam prilično zdravo dijete, ali meni se čini skroz ok.

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Avatar Leona4

    Leona4

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    Pozdrav mene bi isto zanimale preporuke za pedijatra/icu u Splitu, hvala

    TODAY is a new BEGINNING :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.