Preporučite pedijatra!

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • spaco.meles

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Naša pedijatrica je dr. Marić iz remetinca.

    Sve moguće pohvale cijeloj ordinaciji, tj i njoj i sestri Mariji.

    Samo nažalost mislim da je ona konstantno puna sa pacijentima.

  • dora19

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Dr. Diana Puževski, Dom zdravlja Zvonigradska-Zagreb.
    Najbolja pedijatrica!!!!
    I sestra Silva je olična a skupa čine najbolji tim na svijetu.
    Sve pohvale!!!!

  • Avatar SenadaUma

    SenadaUma

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Drage mame ja sam iz Siska.Moja cura ima 5mj i idemo kod pedijatra dr.Flasiga.jako sam zadovoljna sa njim.Ja sam mlada mama i ovo mi je prva beba.Nista mu nije problem sve sto me zanima ja ga pitam i on mi odgovori nazovem isto tako nece me stavit na cekanje ko neki pedijatri u Sisku vec samnom lijepo razgovara.Jako je ljubazan i pazljiv sa bebom.Bebu mogu doves bez ikakvog narucivanja ili telefonskog poziva on ce ju primit i nece se ljutiti kao sto mnogi znaju a isto tako bebu primi i u vrjeme pauze ako je nesta hitnije.

  • bilavcic

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Dr. Mirjana Tomčić u DZ Sesvete. Prije svega naša pedijatrica je veliki čovjek, a onda i stručnjak. Ništa ne prepušta slučaju, uvijek ima dovoljno vremena za detaljan pregled, a često pomaže i van svog radnog vremena. Jako je volimo i NAJBOLJA JE!!!

  • Avatar majchi_k

    majchi_k

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    dr.Oskar  Lučev,   crnomerec  naj naj naj  ;)

  • lanaiva

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

  • tamazd

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Dr. Tereza Tičić Rokov u Zadru, temeljita sve detaljno pregleda, brižna i stvarno u svakom trenu dostupna. Nakon starog pedijatra ona nam je pravo osvježenje. Mogu je preporučiti svima.

  • Avatar AndTib7910

    AndTib7910

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Dr Višnja Župić Prilaz Baruna Filipovića ( Dom Zdravlja) . Doktorica i sestra na prijemu su od početka s nama ljubazni i pokazali su se kvalitetnima. Znam da sam čula kako neki drugi roditelji kritiziraju, ali u mom slučaju i odnosu prema sinu i redovitim kontrolama sam bila zadovoljna.

  • 1001

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Samo da potvrdim Michaeline riječi. Dr. Tomčić je prije svega čovjek, a onda i dobar stručnjak. Vrlo iskusna sa problemima na području dišnog sustava. Vratila se i njezina stara sestra,sestra Kristinija, iskusna sestra, spretna, okretna, pa je sada ekipa opet još dodatno uigrana. Sve pohvale!

  • franca

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Ima li tko iskustva sa dr. Sekulovic Uzelac iz DZ Spansko? Mi u petak prvi puta idemo k njoj…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.