Preporučite pedijatra!

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Dragi roditelji, ako imate dobro iskustvo sa svojim pedijatrom i želite ga preporučiti i drugima, napišite nam njegovo ime, gdje radi i zbog čega biste ga preporučili. 
    Na taj način sudjelovat ćete u stvaranju top liste pedijatara po preporuci roditelja s Klokanice, koju ćemo objaviti početkom ožujka.
    https://klokanica.24sata.hr/beba/zdravlje-i-njega/preporucite-pedijatra-1157 [klokanica.24sata.hr]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Nas pedijatar je dr. Zeljko Vokic, Brestje - Sesvete
    Ima privatnu ordinaciju, ali radi i preko hzzo-a. Medicinska sestra je njegova supruga i divni su oboje.
    On je veliki strucnjak i jako je poznat i hvaljen kod nas u Sesvetama, a i ljudi iz drugih kvartova vode svoju djecu privatno k njemu. Odlican je dijagnosticar, ponekad je dovoljno da samo pogleda dijete i zna sto mu je, ali naravno nikada ne postavlja dijagnozu prije obrade.
    Svidja mi se i to sto puse i na hladno pa je nas recimo sa 2 mj poslao k fizijatru, pod sunjom hipotonije. Sva sreca nije bilo nista, ali sam mi je poslije rekao da on to radije provjeri kod strucnjaka.
    Uglavnom sve pohvale!

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • rivsak

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Naša pedijatrica je dr.Aleksandra Jakšić i radi u ambulanti u Šeferovoj ulici.
    Medicinska sestra koja je u timu sa doktoricom je Marija Čavar.
    Naprosto nemamo što drugo napisati osim riječi pohvale za obje uostalom najbolje provjerite sami.
    Od samog početka našu djecu  kroz razvoj prati na način koji svaki roditelj može samo poželjeti.Evo sve ostalo mogu potvrditi njeni mnogobrojni korisnici. Veliko hvala!

  • lanaiva

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Naša pedijatrica je dr. Metka Regan, Bičanićeva ulica, Knežija - Zagreb.
    Dugo godina je kod nje bila i sestra Božena no nažalost sada je u mirovini, no i nova sestra je divna.
    Imam 4 dijece i svi su mi bili njeni pacijenti, najmlađa je još uvijek kod nje iako smo odselili poprilično daleko. Brižna je, svakom djetetu pridaje puno ljubavi, važnosti, vremena a roditelju puno korisnih informacija kako o lječenju, oporavku, nuspojavama ….. zaista nemam riječi kojima bih dovoljno nahvalila ovu divnu ženu. Preporuka od srca!!!!

  • Avatar sanja51

    sanja51

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    mnogo lijepih riječi i pohvale dr.stani gardijan i sestri miri u domu zdravlja jastrebarsko,ambulanta pedijatra.

    sanja 51

  • Avatar Frančo

    Frančo

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Sve samo riječi hvale za privatnu spec.pedijatricu dr.Dušicu Gazdić-Kvakan iz Čakovca ,na jugu.Kod nje su mi bila sva djeca i još je moje najmlađe od godinu dana.Svako djete pamti i po imenu,pregleda ga od glave do pete,zanima se za sve što se tiče zdravlja djeteta,kad je bolesno obavezno daje uputnice jer isto tako puše na hladno,ma s razlogom je pedijatrica jer dr.Dušica baš tu titulu zaslužuje…Svakom bih preporučila dr.Dušicu jer samo njoj mogu povjeriti zdravlje svojeg djeteta a da se ne dvoumim

  • GABY11

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Poliklinika Badem u kojoj radi dr. Blanka Labura je izvrstan pedijatar. Jako je pažljiva i nježna prema djetetu baš se vidi da voli svoj posao. Kad je nešto pitate stvarno objasni nije da te krivo pogleda ili bilo što. Šteta je jedino ta šta je provatno. Jer ovde moraš ić i u državnog tako da odem svako drugi pregled do nje da vidim sto posto da je sve ok,

  • Avatar slap

    slap

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Naša pedijatrica je dr. Metka Regan, Bičanićeva ulica, Knežija - Zagreb.
    Potpisujem sve što je lanaIva napisala. 
    Imam sina od 5,5 godina, i bebu od 4 mjeseca. Svaki put je dijagnoza i procijenjeni oporavak bio točno kako je doktorica i rekla. Antibiotik daje samo ako je zaista nužno.
    S potpunim povjerenjem svaki puta idemo k njoj.

  • Avatar nsunjic

    nsunjic

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Jel mi moze tko preporučiti pedijatra za područje Makarska/Ploče/Metkovic?

  • monika32

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    preporuka pedijatra za grad Karlovac??

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.