Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pebbles Flintstones

    Pebbles Flintstones

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Ivaa1234

    angel eyes

    Ivaa1234

    angel eyes

    Rolica ❤️❤️❤️❤️ super beta, čestitam 😘

    Angel, kod kojeg si doktora u Cita? Možete li napisati pozitivna iskustva za doktore u St. Hvala😘

    Iva ja sam kod dr Petra Poljaka, tek sam prošla 1 ivf, nažalost neuspješan, mrve nisu primile. Dojmovi su mi samo pozitivni, pristup i doktora i sestre Lucije, i embriologa. Sve ti objasne, posvete ti se, vidi se da im je stalo. Kako nisam iz Splita, dr. se potrudio da što manje moram putovati, vidilo se da misli kako da mi olakša. Kod dr Borisa Poljaka sam bila prije više godina samo na konzultacijama i HSSG-u, isto mi je ostavio dobar dojam. Meni je najbitniji pristup i da nemam grč kad dolazim na preglede. Pitaj slobodno ako te nešto konkretno zanima
    Ima cura na forumu koje au duže u Cita pa ti mogu dati više informacija.

    Hvala, da li je netko bio kod dr.Mršića? Planirali smo u KBC ali nisam sigurna tko još radi u bolnici i koliko se čeka.


    Nisam bila kod njega ali on ti je u Cito sada, nije vise u bolnici. A u bolnici je svakako raspad sistema 🤦🏼‍♀️ dobra mi je jedino Marusicka, ovi ostali su onako - a Sunj kako cujem nikako. Kad sam bila u bolnici zbog vanmatericne proslo je dosta cura kroz taj period i samo sam slusala kukanje na dr.Sunj. - do tada nisam znala ni tko je ni kako izgleda, pa sam zapamtila zbog stalnog kukanja na nju 🫣

    👩🏼‍💼🧑🏼‍💼 ‘90
    AMH (pmol/L): 6.25 (‘22), 5.63 (‘23), 8.13 (‘24)

    01/2023 - vanmatericna (prirodno)

    2 x IVF (kbc split)✖️bez oplodnje

    3. IVF (cito) ⏳ beta (11dnt) 122, (13dnt) 238, (15dnt) 502

  • Avatar Medena33

    Medena33

    Broj poruka: 232

    Prijavi adminu

    Jutro svima, sutra mi je aspiracija pa me malo brine, rekli su mi lokalna anestezija, inekcija. Jeli boli to? Ili je gore samo za izlavacenje jajnih? Mogu normalno jesti i piti. To je u 12:30. Receno mi je da popijem sat prije brufen.

    ➡️04/24 elonva+supercur+pergoveris 200➡️ 2js➡️ vracena jedna 🤞

  • Avatar Rolica

    Rolica

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Čokoladica

    Rolica

    Ana jako mi je žao, drži se. Nije ovo lagan put, stvarno se čovjek mora pripremiti na sve… Mi smo uz tebe, daj si vremena za oporavak u svakom smislu🥰
    Ivy, Ninaniksy, Ania, Bebolina, Sleehvala vam curke🥰
    PebblesFlins super, nek se čvrsto prime
    Čokoladice tako je, meni su već bili dali lijekove pa mi se smučilo kad sam čitala nuspojave, a i ovako imam neke alergije na lijekove i iskopala sam da to daju ako ovulacija nije redovita i endometrij pretanak tako nešto, što kod mene nije slučaj pa sam ih zvala da vidim mogu li u prirodan fet i to su potvrdili. Ako ideš u prirodan onda prođeš mengu bez lijekova, kupiš LH trakice za praćenje ovulacije (piškiš kao i test na trudnoću) i klinika ti daje upute kada krećeš (par dana prije očekivane ovulacije pa ti trakicama prate dolazak ovulacije). Onda ti klinika izračuna datum fet-a iza tvoje ovulacije. Savjetuj se još s doktorima svakako, a imaš o tome i na prvim stranama foruma :)
    Slee testići super izgledaju, po meni je to - to :))) i moji su bili svijetli tako na početku. Popodnevni nisu ništa pokazivali pa sam bila pala u bed. Ako želiš mogu slikati sve testiće pa ih stavim, imam i današnji :*

    Rolica, hvala ti na info. Jesi ti isla na folikulometrije ili si samo pratila LH trakice?


    Bila sam na jednom pregledu uzv, gdje su gledali endometrij i jajne stanice kako se kreću. To je bilo par dana prije ovulacije i onda sam tu večer odmah krenula s LH trakicama jer je endo već bio super debljine. Čim se pojavila naznaka za ovulaciju na trakicama, slala sam sliku u kliniku i po tome su mi izračunali datum fet-a. Tada mi se to sve činilo jako na pamet s njihove strane, ali sve je dobro ispalo.

    👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni,
    👨 37 g, oligozoospermia,
    🔮 Beta+, 1 👶 👉 FET 🥰, Beta = 86, Beta 2 = 204, 1. uzv 💔

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2409

    Prijavi adminu

    Medena koliko imas folikula? Ja sam isla na lokalnu kad sam ih imala manje, bilo mi je ok, nije bilo strasno. Kad sam ih imala vise sam ipak uzela anesteziju.
    Rolica posalji testove, bas nas zanima. Danas joj je test tamniji, u utorak je beta, drzite fige!

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Giselle

    Giselle

    Broj poruka: 175

    Prijavi adminu

    Medena33

    Jutro svima, sutra mi je aspiracija pa me malo brine, rekli su mi lokalna anestezija, inekcija. Jeli boli to? Ili je gore samo za izlavacenje jajnih? Mogu normalno jesti i piti. To je u 12:30. Receno mi je da popijem sat prije brufen.


    Jutro, sretno sutra🥰  Pa mene je malo bolilo kad su mi dali injekciju, ali su mi rekli da je to dobar znak jer onda znači da djeluje bolje. Ali stvarno mi nije bilo strašno, probaj se što više opustiti koliko god možeš. Ja nisam imala brufen pa sam popila neofen. 

    👩37 god
    👨42 god
    Svi nalazi uredni
    Pokušavamo od 9.mj 2022.
    Repromed 25.4 aspiracija
    30.4.transfer. 10.5.beta❌️

  • Avatar Medena33

    Medena33

    Broj poruka: 232

    Prijavi adminu

    Imam 4 folikula, nemam puno. Aha. Koliko vremenski to traje? 

    ➡️04/24 elonva+supercur+pergoveris 200➡️ 2js➡️ vracena jedna 🤞

  • Avatar Giselle

    Giselle

    Broj poruka: 175

    Prijavi adminu

    Medena33

    Imam 4 folikula, nemam puno. Aha. Koliko vremenski to traje?


    Ja stvarno ne mogu procijeniti, ali nije dugo. Dođeš tamo, presvučeš se, odeš u salu, kad ti danu anesteziju onda moraš čekati nekih 10, 15 min da počne djelovanje i onda kreće taj dio ispiranja rodnice i izvlačenja. Samo izvlačenje nije toliko dugo s tim da je meni sigurno duže trajalo jer sam imala 13 folikula. Kad završiš odeš u sobu i onda ležiš neko vrijeme, dovedu ti muža da ti krati vrijeme. Obilaze te sestra, dr R i onda ti dr Stanić dolazi reći kakva je situacija. Nakon toga ti sestra izvadi tampon i ako je sve ok, spremiš se i ideš doma. Ja sam bila naručena u 7:30, došla sam ranije , još smo neke papire potpisivali i prije 9 smo išli doma.

    👩37 god
    👨42 god
    Svi nalazi uredni
    Pokušavamo od 9.mj 2022.
    Repromed 25.4 aspiracija
    30.4.transfer. 10.5.beta❌️

  • Avatar Rolica

    Rolica

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Medena ne brini, meni su 5 folikula vadili samo uz normabel koji me dobro ošamutio, ali nisam skoro ništa osjetila. Imala sam dojam da je sve gotovo u pola minute. Ako uzimas tablete i još lokalnu, neces stvarno nista osjetiti. Nisu mi dali ostalo zbog alergije na lijekove i malog broja folikula pa su dobro pretpostavili da mogu i bez toga.

    👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni,
    👨 37 g, oligozoospermia,
    🔮 Beta+, 1 👶 👉 FET 🥰, Beta = 86, Beta 2 = 204, 1. uzv 💔

  • Avatar Rolica

    Rolica

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Slee evo mojih testića, danas je 12 dnt znači danasnji i sve unazad; https://ibb.co/Mf8XsYq [ibb.co]  držim joj fige za betu 😍💪🤐

    👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni,
    👨 37 g, oligozoospermia,
    🔮 Beta+, 1 👶 👉 FET 🥰, Beta = 86, Beta 2 = 204, 1. uzv 💔

  • Avatar Rolica

    Rolica

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    *Krivi smajlić hehe 🥰💪💪

    👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni,
    👨 37 g, oligozoospermia,
    🔮 Beta+, 1 👶 👉 FET 🥰, Beta = 86, Beta 2 = 204, 1. uzv 💔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.