Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dodo87

    Dodo87

    Broj poruka: 112

    Prijavi adminu

    Marice, Lali, Spring sretno danas 🤗🍀❤️
    Ja imam leptiriće u trbuhu, ajme meni 🦋
    Odlučili smo vratiti 2, ako će nas uopće pitati želimo 1 ili 2, naravno.

    Ja 1987, MM 1987
    AMH 3,5 - FSH 14, on - normo, sve ok
    IVF klinika, 3/24

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 546

    Prijavi adminu

    Dodo87

    Marice, Lali, Spring sretno danas 🤗🍀❤️
    Ja imam leptiriće u trbuhu, ajme meni 🦋
    Odlučili smo vratiti 2, ako će nas uopće pitati želimo 1 ili 2, naravno.


    Ajmeee to je dobar znak nadam se :))
    Sretno :))
    Mene zanima kako nam je marica, je li pupo vec?

    💃🏻'91 | PCOS (anovulatorni ciklusi) | AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    🕺🏻'86 | oligozoospermia
    🏩 Repromed
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - Suprecur + Ovaleap | 11 oocita | 10 oplođenih (ICSI) | 🐣 SET | 1 ❄️ | Cyclogest + Prolutex | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 15.05 uzv

  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 389

    Prijavi adminu

    Drage cure dobro vam jutro❤️
    Marice, Lali, Spring i Dodo sretno ❤️🍀 drago mi je da se osjećaju leptirići i sva ta pozitiva. Sve javljajte 

    Saniii shvatila sam te, ja sam odmah napisala za Betu+ jer tamo nema mjesta, pa ako netko čita da zna da trenutno ne primaju preko HZZO-a, IVF je pun do kraja godine. Hvala ti puno na pomoći 
    Ja sam se sinoć čula i dogovorila sa dr.Lanom da ćemo probati sa prirodnim, čekam mengu pa 8-9 dan ciklusa dolazim na UZV. Veselim se, ne znam što da mislim ali barem da se nešto dešva jer gdje je jesen…tako da te Sanjushka razumijem, javi kako ćeš i gdje dalje. Možda da se ti javiš u Škvorc? Srculence borilice draga znači da ćemo se pratiti?  Ako ti se da napiši mi kako su izgledali tvoji prijašnji prirodni postupci.
    Dreamer baš mi je žao to čuti, pokušaj sa ovom recepturom za e.coli:
    https://pcelari-bujstine.com/med-persin-limun-i-maslinovo-ulje-lijek-protiv-e-coli/ [pcelari-bujstine.com]
    iz mog iskustva ovo pomaže 🙏 nadam se da će i tvome mužu.

    🏈 43 sve ok
    🌷 35 endometrioza –> Jajovodi 2023.✂
    AMH 11,07 pmol/L, hashimoto(Euthyrox 75/50mg) TSH 2.14
    09.2023. Vinogradska
    (Rekovelle 72 + Menopur 75): 3🥚2🐧, rujan ET✖, listopad❄️✖, studeni❄️ ✖
    03.2024.Škvorc
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran)+Aspirin+Decortin+Folbella+Prolutex: 5🥚ožujak ET✖
    05.2024. prirodni ciklus:1🥚, beta 16.05.🤞🏻⏳🌸

  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 389

    Prijavi adminu

    Preskočila sam Jurky i Korni cure drago mi je da vaše bebe lijepo napreduju, Korni već si do prve kilice došla. 🌷 Vrijeme baš leti.
    Jurky sretno i samo bez stresa, javi nam kada dođe vrijeme za amnio. Bit će to ok, vjerujem u to.

    🏈 43 sve ok
    🌷 35 endometrioza –> Jajovodi 2023.✂
    AMH 11,07 pmol/L, hashimoto(Euthyrox 75/50mg) TSH 2.14
    09.2023. Vinogradska
    (Rekovelle 72 + Menopur 75): 3🥚2🐧, rujan ET✖, listopad❄️✖, studeni❄️ ✖
    03.2024.Škvorc
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran)+Aspirin+Decortin+Folbella+Prolutex: 5🥚ožujak ET✖
    05.2024. prirodni ciklus:1🥚, beta 16.05.🤞🏻⏳🌸

  • Avatar Srculence

    Srculence

    Broj poruka: 187

    Prijavi adminu

    Marisha ja ti sad idem prvi put u prirodni.😊 Daaa opet cemo se pratit 😊😍
    Meni je uvijek moja ginekologica govorila zasto vam ne idu u prirodni imate cikluse uredne i lijepe folikule (bila sam jednom bas u tom periodu na pregledu) kažem ja pa ne znam niti se kuzim bas to,nebi htjela sad pametovat vjerujem doktorima, valjda znaju kako treba sve to ic. 
    Cure moje ja vama ne mogu opisati koji je meni kaos u glavi,malo se osjećam glupo kao da sam neki pokusni kunić,svi doktori sa svojim mišljenjima uzimaju estrofem,možda bolje da ga ne uzimaš zbog endometrioze…pa u prirodni pa nemoj u prirodni!😬
    Bas sam poljuljana…A da ne pričam o tome da sanjam porod već u par navrata!🙆
    Oprostite na dugom postu.
    Sretno svima danas! ♥️

    🙋🏻‍♀️31god. (endometrioza koja nije operativna)🙋🏻‍♂️36god. (sve uredno)

    PODOBNIK 2/2023 prvi postupak,aspiracija,transfer,biokemijska ❌
    6❄️
    07/2023 transfer,pozitivan test,beta 505, nakon dva dana beta 1100 u 7tj spontani 😔💔
    9/2023 konzultacije
    04.10. Transfer + embryoglue⏳
    16.10. Beta 🤞🏼🍀 rezultat prve 440.9 rezultat druge bete 724.2
    28.11. Spontani u 7 tjednu 💔
    •01/2024 Trombofilija/Heparin💉
    •⌛️ 2mj. Konzultacije ŠKVORC i u nove pobjede
    07.03. Transfer/20.03. Beta /Beta❌

  • Avatar Rolica

    Rolica

    Broj poruka: 495

    Prijavi adminu

    Korni, Jurky, pusa cureee 🤗❤️
    Sanjushka baš mi je žao da je sve tako ispalo plus da su im liste toliko dugačke, čovječe tko bi rekao! Koliko ti je još ostalo postupaka preko hzzo-a? 🤗❤️
    Dreamer baš mi je žao, ovo je sve skupa igra živaca… drži se.
    Marice, Dodo, danas ste pupo! Sretnooo, nek sve super prođe!
    Lali, Spring, čekamo vašu betu 🤗
    Marisha super vijesti, nek upali sad prirodnjak! ❤️❤️
    .
    Sretno svimaaa i super dan vam želim! 

    👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni,
    👨 37 g, oligozoospermia,
    🔮 Beta+, 1 👶 👉 FET 🥰, Beta = 86, Beta 2 = 204, 1. uzv 💔

  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 389

    Prijavi adminu

    Srculence

    Marishaja ti sad idem prvi put u prirodni.😊 Daaa opet cemo se pratit 😊😍
    Meni je uvijek moja ginekologica govorila zasto vam ne idu u prirodni imate cikluse uredne i lijepe folikule (bila sam jednom bas u tom periodu na pregledu) kažem ja pa ne znam niti se kuzim bas to,nebi htjela sad pametovat vjerujem doktorima, valjda znaju kako treba sve to ic.
    Cure moje ja vama ne mogu opisati koji je meni kaos u glavi,malo se osjećam glupo kao da sam neki pokusni kunić,svi doktori sa svojim mišljenjima uzimaju estrofem,možda bolje da ga ne uzimaš zbog endometrioze…pa u prirodni pa nemoj u prirodni!😬
    Bas sam poljuljana…A da ne pričam o tome da sanjam porod već u par navrata!🙆
    Oprostite na dugom postu.
    Sretno svima danas! ♥️


    Budemo onda izmjenjivale iskustva 🍀 Ja sam se nekako pronašla kod dr. Lane, imam povjerenja u nju pa ću imati pozitivan pristup. Kod mene su isto ciklusi uredni, ovulacija uredna pa se nadam da će biti sve OK. 🤞🏼 Za estrofem se posavjetuj sa njom, vjerujem da će ti ga izbjeći kao i kod mene. Za ove promjene raspoloženja te skroz razumijem, kakve borbe nam se po glavi motaju to ne može nitko osim nas shvatiti 

    🏈 43 sve ok
    🌷 35 endometrioza –> Jajovodi 2023.✂
    AMH 11,07 pmol/L, hashimoto(Euthyrox 75/50mg) TSH 2.14
    09.2023. Vinogradska
    (Rekovelle 72 + Menopur 75): 3🥚2🐧, rujan ET✖, listopad❄️✖, studeni❄️ ✖
    03.2024.Škvorc
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran)+Aspirin+Decortin+Folbella+Prolutex: 5🥚ožujak ET✖
    05.2024. prirodni ciklus:1🥚, beta 16.05.🤞🏻⏳🌸

  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3053

    Prijavi adminu

    Dreamer tako je isto bilo i nama kao da smo upali u začarani krug sa bakterijama, svaki nalaz neka se nova stvorila… nama je pomogla odn mužu pužu je pomogla 🤣 da manoza,  puno vit C, kapi od brusnice i antioksidansi, i tek nakon toga svega su beštije nestale, sretno nadam se da uskoro krećeš 🙏🤗❤️

    👩36 pcos, hipo, hashi, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    1 IVF (Petrova) 16 🥚- et 2 blaste👎
    2 IVF (Ivf pol) 15 🥚 - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6 ❤💔
    [tickerfactory.com]

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 276

    Prijavi adminu

    Lali, Spring, Marica, Dodo sretno danas 🥰🥰🥰 🥰
    Dreamer zao mi je zbog losih nalaza, nadam se da cete se sto prije rijesiti bestija 🙏😘
    Dodo 🤗🤗 i mi smo o tome pricali, ako me budu pitali i ja cu reći da vrate 2. Kad je bal nek je maskenbal ❤️❤️
    Srculence drzi se, normalno je da se tako osjecas, kako cemo mi znati sto treba ako doktori govore svaki svoje 😘

    👩 ‘83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 ’82. sve ok

    2016. tubarna (lapar., ode prvi jajovod)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (prirodna trudnoća)
    2022. spontani u 7tt
    2023. tubarna (lapar., ode i drugi jajovod)
    03/24 IVF, Cito (Elonva 150, Orgaluntan, Menopur 75) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 obje vracene (Dostinex, Estrofem, Duphaston, Utrogestan, Andol 100, Novalac, Eutyhrox 137), Beta 0
    05/24 IVF Cito (Letrozol, Klomifen)
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 568

    Prijavi adminu

    Korni raste ta tvoja curica.. Baš lijepo, samo neka je sve u redu i dalje.. 🥰❤️
     
    Marisha nisam sad sigurna dal bi se prebacivala negdje. Onda opet neke probne stimulacije pa opet sve novo. Mislim da ću probati jedan postupak s plaćanjem između. Nisam još sigurna ali nekako sam više na tu stranu, dat još šansu B+, ipak smo prvi put došli do kvalitetno oplođenog embrija i trudnoće.. 
    Ja sam isto malo razmišljala o prirodnom dok čekamo jesen ali mislim da nema to baš nekog smisla kod mene.. Iako sam dobila stanicu u ova dva prirodna koja sam išla samo bez nekog uspjeha.. 

    Rolica još samo jedan imamo preko hzzo-a. A s obzirom da svi spominju tu moju jako lošu kvalitetu jajnih stanica kojih jedva da uopće ima, počela sam razmišljati o Pragu i donaciji. Sad su mi malo pokvarili planove s obzirom da ću (po sadašnjem planu) izgleda jedan postupak morati još platiti ovdje ali Bože moj, dizat ćemo kredit.. 😆 ni prvi ni zadnji.. 😆

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 31, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 04/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 5.3. ➕, 6.3. beta 403, 730, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6.⏳

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.