Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar jabukica

    jabukica

    Broj poruka: 163

    Prijavi adminu

    bejbe2018

    Stela_M

    Teich ja bih odradila još jednu betu za dva da vidiš kako raste ali sve je stvar kako će ti dr reći, očito je bila kasnije implatacija🤭🙏🤗❤️ sad vidim da ti je i Sani već napisala 🤭
    Tera žao mi je jako nadam se da je idući smrzlić dobitni ❤️🤗
    Jurky divno neka te do kraja prati uredna trudnoća, a obzirom da je jedan plod uvijek manji još to nije ništa za otpisati, na sljedećem uzv ćeš znati 100% 🤗❤️ btw ja sam sve od lijekova imala do 12 tt, a Duphaston čak do 16 tt, pa ti ne mogu pomoći najbolje nazvati u polikliniku 😁
    Sani kod mene je stalo srčeko u 8 tt ali je isto jedan bio manji i na kraju taj manji spava pored mene 🤭 grlim 🤗❤️
    Pixi žao mi je, vidim da je plan tu 🤞💪🤗❤️

    Ti si isto završila sa carskim koliko sam zapamtila, kako ide oporavak, imala si neke i probleme nakon ,jel sad sve ok?
    Jesi dobila preporuku za neke suplemente kao za daljnji oporavak ?Evo i kod mene stigao mali miš 🐭 27.02.
    Teži porod i na kraju carskim ,ali se skroz dobro osjećam i odmaram.
    Odveli su malenog na neonatalogiju jer je imao hematomčića i onda ga sad nadziru, pa mi je još uvijek čudno,ali zasad je sve u redu.

    Čestitam! 💕 mazite se i pazite, brz oporavak želim! 💕Sretno svim curama danas 🍀🤞🏼

    👩🏼 - '94, PCOS, AMH 136.7 pmol/L (60.5 ng/mL), 👨🏽 - '93, normo
    Pokušavamo od 5/2021. Od 12/2021 do 3/2023 Petrova - Letrozol
    1/2023 - 8tt missed ab.Od 3/2023 Poliklinika IVF.
    10/2023 - 1. IVF rekovelle+cetrotide+decapeptyl - 5 ❄️, blagi hiper.
    26.1. FET 1BC, 7dnt +, beta 8dnt 104, beta 10dnt 313, beta 12dnt 809, 6+4 💗➡️ stiže dječak 💙

  • Avatar Fionci99

    Fionci99

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Jutro cure i sretno danas 😊Kontaktirala sam Betu ali sam jos od prije par tjedana narucena danas privatno kod L. pa cu malo popricati s njom da cujem kaj ona misli za dalje tj. trebam li ponoviti neke pretrage jer su neke od kraja 2022 i pocetka 2023. Stvarno me strah da se nesto tu nije pogorsalo jer sve je bilo ok al ajmo reci dosta blizu gornjih granica pa najradje ne bi ali mislim da je bolje, jer mozda zato ne dolazi do trudnoce. 😒Tak da cu nakon toga odluciti dajem li jos jednu sansu Sv. Duhu ili cu u 4-5 mjesecu ici u Betu. 

  • Avatar Fionci99

    Fionci99

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    bejbe2018

    Stela_M

    Teich ja bih odradila još jednu betu za dva da vidiš kako raste ali sve je stvar kako će ti dr reći, očito je bila kasnije implatacija🤭🙏🤗❤️ sad vidim da ti je i Sani već napisala 🤭
    Tera žao mi je jako nadam se da je idući smrzlić dobitni ❤️🤗
    Jurky divno neka te do kraja prati uredna trudnoća, a obzirom da je jedan plod uvijek manji još to nije ništa za otpisati, na sljedećem uzv ćeš znati 100% 🤗❤️ btw ja sam sve od lijekova imala do 12 tt, a Duphaston čak do 16 tt, pa ti ne mogu pomoći najbolje nazvati u polikliniku 😁
    Sani kod mene je stalo srčeko u 8 tt ali je isto jedan bio manji i na kraju taj manji spava pored mene 🤭 grlim 🤗❤️
    Pixi žao mi je, vidim da je plan tu 🤞💪🤗❤️

    Ti si isto završila sa carskim koliko sam zapamtila, kako ide oporavak, imala si neke i probleme nakon ,jel sad sve ok?
    Jesi dobila preporuku za neke suplemente kao za daljnji oporavak ?Evo i kod mene stigao mali miš 🐭 27.02.
    Teži porod i na kraju carskim ,ali se skroz dobro osjećam i odmaram.
    Odveli su malenog na neonatalogiju jer je imao hematomčića i onda ga sad nadziru, pa mi je još uvijek čudno,ali zasad je sve u redu.

    O pa cestitam 🤗
    Zao mi je cuti da je bio tezi porod..😔 ali nadam se da ce sve nastaviti u dobrom smjeru kao i oporavak pa da necete biti dugo u bolnici. 🙂

  • Avatar TraTinčica

    TraTinčica

    Broj poruka: 169

    Prijavi adminu

    Jutro cure, evo ja obavila UZV i kako mi se endometrij poceo tanjiti su mi uzeli krv da vide progesteron i sutra imam ponovo UZV obzirom da mira odreditu kada ce biti FET. Eto, sada sam se zabrinula jer nikad nisam imala problem sa endometrijem 😞


    👩🏻 44 🧔🏻 50 (OAT) Poliklinika IVF Zagreb:
    12.2019 IVF (12 oocita = 5 blastocista) ❌
    11.2021 (prvi stimulirani FET) ❌
    02.2024 (drugi stimulirani FET) 28.03. FET 2 blastociste 10.04. beta 1 = 839
    12.04. beta 2 = 2282
    21.04. UZV potvrdjena jednoplodna trudnoca 🐣❤️

  • Avatar Saniii

    Saniii

    Broj poruka: 1022

    Prijavi adminu

    ivkaa

    ja sam s konzultacija i u glavi mu kupus informacija..help!dobila sam preporuku za trombofiliju - to kuzim i cula sam, bris kavuma - sta je to? Visoki prolaktin moram napravit neko talozenje..pa ko zna vise i o tome, bila bi vam zahvalna😚
    Takoder mi je preporucila panel obradu na zensku neplodnost, kosta, pa me zanima jel to ko radio, da znam na cemu sam🙏

    Bris kavuma je bris endometrija, pretraga je slicna brisevima cervixa samo sto zagrebu endometrij, meni osobno jedna od "groznijih" pretraga 😱 jer boli, radila dvaput. Za trombofiliju se čim prije naruči jer se nalazi čekaju cca mjesec dana..
    Panel za neplodnost su mislim spolni hormoni i to sve možeš na uputnicu, zašto bi bezveze plaćala kad imaš zdravstveno 🤷‍♀️.
     Stela  znam da je stalo sa 8tt al nisam bila ziher jel su oba istovremeno prokucala il je jedan malo kasnije jer se sjećam da si ti i krvarila i išla rano i svaki tjedan na UZV . Bitno je da je dobro završilo 🤗, nadam se da ste ponovno uhvatili ritam , hug za oboje 🤗🤗.
    Bejbe čestitke 😍👶. Tebi i malcu želim što brži oporavak ida ste čim prije domeka 🤗.
    Sretno svima 🤞🤞

    🙋‍♂️1982 normo
    🙋‍♀️1988 2020 jajovodi ✂️ amh 18, pai 4g/4g, mthfr
    1.Ivf Petrova 07/20 10js ET 1bc❌️
    2.Ivf 01/21 13js ET 2bc❌️
    FET 03/21 2bc❌️
    3.Ivf 06/21 14js ET 1bc❌️
    FET 01/22 1bc beta 9dnt 55, 131, 66 biokemijska❌️
    4.Ivf Skvorc 06/22 13js ET 2 trod 8st❌️
    FET 12/22 2bc ❌️
    5.IVF prirodni 02/23 ET 1trod 8st ❌️
    6.IVF 05/23 Alea fertility 7js 2bc
    FET 06/23 ❌️
    FET 09/23❌️
    7.Ivf 05/24 Repromed 9js 3bc Et 1bc❌️

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1270

    Prijavi adminu

    Hvala cure na podrski divne ste😍
    Sretno svima danas🤗
    Npelica beba je predivna😍
    Jurky nek oba uspiju🤗
    Ja sam odlucila idem odmah ovaj ciklus kad pocne u novi fet😊

    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️

  • Avatar ivkaa

    ivkaa

    Broj poruka: 367

    Prijavi adminu

    Saniii

    ivkaa

    ja sam s konzultacija i u glavi mu kupus informacija..help!dobila sam preporuku za trombofiliju - to kuzim i cula sam, bris kavuma - sta je to? Visoki prolaktin moram napravit neko talozenje..pa ko zna vise i o tome, bila bi vam zahvalna😚
    Takoder mi je preporucila panel obradu na zensku neplodnost, kosta, pa me zanima jel to ko radio, da znam na cemu sam🙏
    Bris kavuma je bris endometrija, pretraga je slicna brisevima cervixa samo sto zagrebu endometrij, meni osobno jedna od "groznijih" pretraga 😱 jer boli, radila dvaput. Za trombofiliju se čim prije naruči jer se nalazi čekaju cca mjesec dana..
    Panel za neplodnost su mislim spolni hormoni i to sve možeš na uputnicu, zašto bi bezveze plaćala kad imaš zdravstveno 🤷‍♀️.
    Stela znam da je stalo sa 8tt al nisam bila ziher jel su oba istovremeno prokucala il je jedan malo kasnije jer se sjećam da si ti i krvarila i išla rano i svaki tjedan na UZV . Bitno je da je dobro završilo 🤗, nadam se da ste ponovno uhvatili ritam , hug za oboje 🤗🤗.
    Bejbe čestitke 😍👶. Tebi i malcu želim što brži oporavak ida ste čim prije domeka 🤗.
    Sretno svima 🤞🤞

    Ne znam zasto, al ovaj bris zvuci tocno tako kako si opisala🥲
    Trombofiliju planiram iduci tjedan rjesit. Doduse moram se narucit i za ovaj panel. Nisu spolni hormoni, naisla sam na info da se analizira 55 gena i spolnih kromosoma za zene. Otkako sam na forumu nisam cula za tu pretragu, da je itko radio pa mi cudno. Rekla mi je da mozds u tome lezi odgovor zasto lose reagiram na th. AMH mi nije u 2 postupka pao, dapace bio je 15, sad je 18🤷‍♀️

    🙋‍♀️ 28 god, AMH 18 pmol/L, kariogram ✅️
    💁‍♂️ 36 god - normozoospermia
    -pokusavamo od kraja 2020. god.
    KBC Split
    7/23 IVF 💉 gonal 150 i cetrotide
    8/23 ET ❌️
    9/23 FET ❌️
    12/23 IVF 💉 gonal 300 i cetrotide
    12/23 ET ❌️
    ⏳️

  • Avatar ivkaa

    ivkaa

    Broj poruka: 367

    Prijavi adminu

    tera_

    Hvala cure na podrski divne ste😍
    Sretno svima danas🤗
    Npelica beba je predivna😍
    Jurky nek oba uspiju🤗
    Ja sam odlucila idem odmah ovaj ciklus kad pocne u novi fet😊

    ja sam dobila info da je u zadnje vrime dosta trudnica na humanoj, pa se nadam da si ti iduca🥰🥰🥰

    🙋‍♀️ 28 god, AMH 18 pmol/L, kariogram ✅️
    💁‍♂️ 36 god - normozoospermia
    -pokusavamo od kraja 2020. god.
    KBC Split
    7/23 IVF 💉 gonal 150 i cetrotide
    8/23 ET ❌️
    9/23 FET ❌️
    12/23 IVF 💉 gonal 300 i cetrotide
    12/23 ET ❌️
    ⏳️

  • marica36

    Broj poruka: 308

    Prijavi adminu

    marica36

    Medena33

    Wildflower ja uzimam do aspiracije sprej po principu 1-2-1. Znaci uspricam ujutro jedan potisak, na podne 2 i navecer jedan. To pocinjem 7 dana prije ocekivane menge ali dobila sam stvari pa mi je reka da nema veze da nastavim. I 7 dan ciklusa uvodim 225 jedinica pergoverisa do aspiracije.
    Točno tako i ja, samo što ja još nisam dobila
    Sprej je 1-2-1 i u biti to je to za sada ..još koristim folnu i vitamine. Neka se nade. Ali da na istom smo principu. .jao daj bože da uspije samo 🙏🤞☀️☀️

    Medena33 gdje si kako si od spreja?
    Ja sam malo onako DNS.mi se mrvicu kao povraćalp...muka neka ..mala al eto.  To je kao nešto od svega zasada. Curenja još nema to je u biti to ..
    Što ti radiš,normalno ili si doma? Piješ li što od vitamina? 
    Bit će to nama sve dobro a kako smo u istim periodima vidjet ćemo se mozda na prvom uzv heheeh. Kad su kod njih uzv u koliko sati uopće? ☀️🤗

    4x sv.duh bezuspješno
    Ja. Sve ok
    On OAT
    ET-29.03./ 1-8stanica i 1 morula
    Beta 10i 12.04.
    Uzv 26.04.
    Imamo 1 ♥️
    It's boy 🙏

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 721

    Prijavi adminu

    marica36

    Medena33

    Wildflower ja uzimam do aspiracije sprej po principu 1-2-1. Znaci uspricam ujutro jedan potisak, na podne 2 i navecer jedan. To pocinjem 7 dana prije ocekivane menge ali dobila sam stvari pa mi je reka da nema veze da nastavim. I 7 dan ciklusa uvodim 225 jedinica pergoverisa do aspiracije.
    Točno tako i ja, samo što ja još nisam dobila
    Sprej je 1-2-1 i u biti to je to za sada ..još koristim folnu i vitamine. Neka se nade. Ali da na istom smo principu. .jao daj bože da uspije samo 🙏🤞☀️☀️

    225 jedinica Pergoverisa je svaki dan do aspiracije ili?

    '91, PCOS, AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    '86, oligozoospermia
    Repromed:
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - SET BC | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️ Panorama low risk - it's a boy 🩵

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.