Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Rolica

    Rolica

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Bejbe čestitkee! Želim vam brz oporavak i povratak kući 🥰🥰🥰
    .
    Evo obavila sam konze i uzv, menga se očekuje sutra/prekosutra pa bi s nedjeljom krenula s terapijom Ovaleap 225. Idući petak onda opet pregled i uzv. Nije nešto dr bila previše optimistična, kao imamo samo 2 mala folikulića, ali ajmo probati korak po korak. Tako da napokon i ja krećem, došao je i taj dan  Ako imate neke savjete ili bilo što vezano za ovu terapiju, pišite! Hvala i sretno nam bilo svima 🥰🥰

    👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni,
    👨 37 g, oligozoospermia,
    1. 04/24 Beta+, 1 🐧 👉 FET 👉 missed abb 6 tt

  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Rolica

    Bejbe čestitkee! Želim vam brz oporavak i povratak kući🥰🥰🥰
    .
    Evo obavila sam konze i uzv, menga se očekuje sutra/prekosutra pa bi s nedjeljom krenula s terapijom Ovaleap 225. Idući petak onda opet pregled i uzv. Nije nešto dr bila previše optimistična, kao imamo samo 2 mala folikulića, ali ajmo probati korak po korak. Tako da napokon i ja krećem, došao je i taj danAko imate neke savjete ili bilo što vezano za ovu terapiju, pišite! Hvala i sretno nam bilo svima🥰🥰

    Rolice sretno 🙏
    Pratimo se sa dva dana razlike i istom terapijom.Sani je napisala da nije imala nikakve nuspojave sa Ovaleapom. 

    🏈 43 sve ok + 🌷 35 endometrioza --> Jajovodi✂ AMH 11,07 pmol/L,hashimoto
    09.2023. Vinogradska(Rekovelle+Menopur): 5🥚
    rujan ET(1)✖,listopad❄️✖,studeni❄️✖
    03.2024.Škvorc
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran): 5🥚ET(1)✖ 05.2024. prirodni ciklus: 1🥚✖
    09.2024.Škvorc (Gonal+Menopur+Cetrotide): 5🥚ET(2)✨✨⏳

  • Avatar Rolica

    Rolica

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Marisha

    Rolica

    Bejbe čestitkee! Želim vam brz oporavak i povratak kući🥰🥰🥰
    .
    Evo obavila sam konze i uzv, menga se očekuje sutra/prekosutra pa bi s nedjeljom krenula s terapijom Ovaleap 225. Idući petak onda opet pregled i uzv. Nije nešto dr bila previše optimistična, kao imamo samo 2 mala folikulića, ali ajmo probati korak po korak. Tako da napokon i ja krećem, došao je i taj danAko imate neke savjete ili bilo što vezano za ovu terapiju, pišite! Hvala i sretno nam bilo svima🥰🥰
    Rolice sretno🙏
    Pratimo se sa dva dana razlike i istom terapijom.Sani je napisala da nije imala nikakve nuspojave sa Ovaleapom.

    Ajmeee daaa! Super, bit će lakše za usporedbu svega :)Sad mi je lakše 🙏 Nadam se da će i nama proći glatko s tim lijekom.  Sretno i tebi, piši sve novosti

    👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni,
    👨 37 g, oligozoospermia,
    1. 04/24 Beta+, 1 🐧 👉 FET 👉 missed abb 6 tt

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1461

    Prijavi adminu

    Ivka hbala i ja tebi i svima ovdje zelim❤️
    Hypnoticpoison, angel eyes hvala❤️
    Sunce to je ipak dobra beta🤗
    Bejbe cestitam,brz oporavak😍


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️dečko🩵

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1461

    Prijavi adminu

    Rolica

    Bejbe čestitkee! Želim vam brz oporavak i povratak kući🥰🥰🥰
    .
    Evo obavila sam konze i uzv, menga se očekuje sutra/prekosutra pa bi s nedjeljom krenula s terapijom Ovaleap 225. Idući petak onda opet pregled i uzv. Nije nešto dr bila previše optimistična, kao imamo samo 2 mala folikulića, ali ajmo probati korak po korak. Tako da napokon i ja krećem, došao je i taj danAko imate neke savjete ili bilo što vezano za ovu terapiju, pišite! Hvala i sretno nam bilo svima🥰🥰

    Sretno, ja sam bila na ovaleap oba puta i mozes vidjeti u potpisu da sam imala dobre rezultate😊


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️dečko🩵

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1240

    Prijavi adminu

    Pixi, Korni, Tera, Sreca, Hypnoticpoison 😘😘😘
    Bejbe, čestitam 🥳 držim 🤞 da se brzo oporavite i dođete kući 🥰
    Fionci99, sretno gdje god da na kraju išla 🤞🥰
    TraTinčica, nadam se da će se endo zadebljati 🤞🥰
    Tera, drago mi je da odmah ideš dalje..sretno 🤞🥰
    Ivkaa, sretno s pretragama, 🤞 da svi nalazi budu dobri 🥰
    Sunce12, držim 🤞 da bude sve dobro 🥰
    Marisha, sretno 🤞🥰 ja nisam imala nikakve nuspojave od Ovaleapa..
    Tinčica1703, 🤞 da beta sutra bude velika 🥰
    Ivka33, sretno na novim konzama 🤞🥰
    Ivy19, sretno 🤞🥰
    Rolica, i ja sam imala dva folikulića i male šanse, a vidi me sad 🤗 sretnoo 🤞🥰

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar Saniii

    Saniii

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Sunce draga moja naravno da nikad ne treba izgubiti nadu i da treba misliti pozitivno ❤️. Samo ja sam ti teški realist, mene je iskustvo nažalost naučilo da uvijek budem mrvicu oprezna, tako uvijek i napišem realno i činjenično stanje svima . A tako i u tvom slučaju, držat ćemo najcvršće 🤞🙏 da bude sve uredu ali zadržat i dozu opreza. Šteta što u nedjelju nemaš gdje ponovit betu jer u pon će opet bit teško izračunati duplanje, ali i ja bih sigurno opet vadila betu koliko god puta da treba.  
    Meni je često puta drA znao reći kad sam ga nesto tako pitala, da se ne zamaram brojkama ni statistikama jer Ivf nisu brojke nit se može gledat kroz statistiku i da se u svojoj karijeri nagledao puno previše netipičnih situacija. 
    Bit ćeš mi u mislima 🙏.

    🙋‍♂️1982 normo
    🙋‍♀️1988 2020 jajovodi ✂️ amh 18, pai 4g/4g, mthfr
    1.Ivf Petrova 07/20 10js ET 1bc❌️
    2.Ivf 01/21 13js ET 2bc❌️
    FET 03/21 2bc❌️
    3.Ivf 06/21 14js ET 1bc❌️
    FET 01/22 1bc beta 9dnt 55, 131, 66 biokemijska❌️
    4.Ivf Skvorc 06/22 13js ET 2 trod 8st❌️
    FET 12/22 2bc ❌️
    5.IVF prirodni 02/23 ET 1trod 8st ❌️
    6.IVF 05/23 Alea fertility 7js 2bc
    FET 06/23 ❌️
    FET 09/23❌️
    7.Ivf 05/24 Repromed 9js 3bc Et 1bc❌️

  • Avatar Nola_

    Nola_

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Tera vidim u potpisu da imas pco, imam i ja, u biti ja sam onaj najgori tip, mrsavi tip pco i zavrsila sam u teskom hiperu na Ovaleapu, oko 40ak f, od cega 8 js. Rekao bi netko super rez, al uz kombinaciju ne toliko kvalitetnih js i "nespretnog" embriologa i iste muske dg nama nikako nije uspjevalo. Onda sam promijenila kliniku i dr mi je rekla da Ovaleap nikako nije za pco jer daje puno stanica koje nisu bogzna sto kvalitetne. Meni je uspjelo sa rekovelle, uz tocnu dozu sa mojom kilazom. Dr je rekla da Rekovelle daje manje stanica ali zato kvalitetnih. Dobila sam 9 js, od kojih 5 odlicnih bc uz dobrog embriologa. Dvije bc su moja dva predivna sina iz dva transfera. Pa eto samo da imas tu info s obzirom na dg. Sretno. 

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1240

    Prijavi adminu

    Sanjushka, draga piši na listu 13.3 ultrazvuk 🤗😘

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 770

    Prijavi adminu

    marica36

    wildflower

    marica36

    Medena33

    Wildflower ja uzimam do aspiracije sprej po principu 1-2-1. Znaci uspricam ujutro jedan potisak, na podne 2 i navecer jedan. To pocinjem 7 dana prije ocekivane menge ali dobila sam stvari pa mi je reka da nema veze da nastavim. I 7 dan ciklusa uvodim 225 jedinica pergoverisa do aspiracije.
    Točno tako i ja, samo što ja još nisam dobila
    Sprej je 1-2-1 i u biti to je to za sada ..još koristim folnu i vitamine. Neka se nade. Ali da na istom smo principu. .jao daj bože da uspije samo 🙏🤞☀️☀️
    225 jedinica Pergoverisa je svaki dan do aspiracije ili?
    da da naravno svaki dan…..dan i pola prije aspiracije štoperica i to je u biti to

    Ok, hvala!A zanima me ukupna cijena ljekova za taj dugi postupak?
    Cilj doktora je da dobije sto vise folikula, jel?

    '91, PCOS, AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    '86, oligozoospermia
    Repromed:
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - SET BC | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️ Panorama low risk - it's a boy 🩵

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.