Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ivkaa

    ivkaa

    Broj poruka: 367

    Prijavi adminu

    Ivka33

    Ej zenice samo da javim konzultacije za ivf 05.03
    Cestitam svima na uspijesima, a nama trudilicama da sto prije i mi dodemo do uspijeha ❤️❤️❤️❤️

    bas sam se pitala di siiii🥰

    🙋‍♀️ 29 god, AMH 18 pmol/L, kariogram ✅️
    💁‍♂️ 37 god - normozoospermia, kariogram ✅️
    -pokusavamo od kraja 2020. god.
    KBC Split
    7/23 IVF 💉 gonal 150 i cetrotide
    8/23 ET ❌️
    9/23 FET ❌️
    12/23 IVF 💉 gonal 300 i cetrotide
    12/23 ET ❌️
    8/24 IVF 💉pergoveris 150 i cetrotide 3❄️

  • Ivy19

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Bokic svima...gotov uzv,na tzv 11dc...naravno folikula nema,ispario😅...endom.i dalje 6.5...od dns dr.uveo estrofem 3x2mg,uzv u pon...nije odustao od feta...
    Netko pitao za putne naloge...ja imam d1 uputnicu koja vrijedi god.dana i visekratni putni,kad ga popunim,trazim drugi na istu uputnicu,a rok za predaju u hzzo je 3 god...s obzirim da sam trenutno u fetovima jako brzo ga popunim😅

    👱🏻35-sve ok
    👱🏻‍♀️35-PCOS,mala kilaža,nizak secer,nesp.neplodnost🤷🏻‍♀️
    2014 u mpo vode
    2015,2016 AIH-❌
    1.IVF "17-18 oocita-4 blastice
    11.17.stim.FET-2 blastice❌
    05.18.prirodni FET-2 blastice,beta 1265,decko
    2.IVF "21.-15 oocita-6 blastica,hiper,5 dana bolnice
    02.21-stim.FET,2 blastice,spontani 5tj
    09.21-stim.FET,2 blastice❌
    04.22.-stim.FET,2 blastice,💔💔10tj.
    3.IVF "23-15oocita - 6 blastica,blagi hiper
    3xstim.FET❌
    04.24.-FET uz Femaru⏳

  • Avatar koalica2

    koalica2

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Hejj ženice,
    Vidim da spominjete putni nalog, ja prvi put čujem za to😅
    Da li mi možete pojasniti malo kako to ide možda malo glupo pitanje, ali bolje pitat nego skitat haha
    Ugl  živim točno između Zagreba i Osijeka, ali primarni ginekolog mi je još uvijek u Zagrebu jer sam se nedavno tek odeslila iz Zga, pa sad ne znam da li je bitno di je ginekolog i kako to sve funkcionira.

    👗23 g
    👔24 g
    Jajovodi (oba)✂️
    PCOS, IR
    TSH 1,19
    AMH 49,7
    M oligoasthenozoospermia
    1. IVF 5/24 Sv.duh

  • Avatar Saniii

    Saniii

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Ivkaaa evo i ja nikad čula za takvu pretragu 😏.
    Ali moje skromno mišljenje je da ne postoji pretraga koja bi nam dala odgovor zašto ili kako reagiramo ne neki protokol . Možda da dr promjeni idući put protokol jer vidim da su oba puta bili gonali , pa ako ne reagiras jednom zasto opet isto🤷‍♀️.
    A što se tiče amh puno puta smo prožvakali tu temu, ja sam puno puta pisala i vjerujem da si pratila, i ukratko amh je samo brojka na papiru a u realnosti za postupak samo smjernica dr o tvojoj zalihi, a pravi pokazatelj su afc i oni su temelj za to koji protokol i koju dozu izabrati za protokol. 
    Što bi rekla za moj primjer, 2019g amh mi je bio 18,1, a 2023g 18,9 😅, a logika nam govori da godinama starimo i zaliha js opada a ako bi gledali samo amh u mom primjeru, moja zaliha stagnira 😅, moš' mislit 😏.
    Neka stanja u organizmu jednostavno maskiraju realno stanje amh , a niti jedan naš ciklus nema isti br antrakaca pa otud ta razlika..
    Ako uspiješ pronaći više infosa o tom panelu podijeli tu s nama 🤗.
    Marisha ja sam koristila Ovaleap u jednom protokolu i nisam imala nikakve nuspojave, sretno 🤞
    Sunce teorija kaže da nije potrebno 100% duplanje već barem 70%. Ja nažalost nisam svjedocila takvim primjerima sa pozitivnim ishodom ili su oni takve iznimke da ih se i ne sjećam. Beta moze biti mala ali je bitno pravilno duplanje. Od srca ti želim da budeš taj iznimak i da sve bude uredu dalje 🙏. Što kaže drA?

    🙋‍♂️1982 normo
    🙋‍♀️1988 2020 jajovodi ✂️ amh 18, pai 4g/4g, mthfr
    1.Ivf Petrova 07/20 10js ET 1bc❌️
    2.Ivf 01/21 13js ET 2bc❌️
    FET 03/21 2bc❌️
    3.Ivf 06/21 14js ET 1bc❌️
    FET 01/22 1bc beta 9dnt 55, 131, 66 biokemijska❌️
    4.Ivf Skvorc 06/22 13js ET 2 trod 8st❌️
    FET 12/22 2bc ❌️
    5.IVF prirodni 02/23 ET 1trod 8st ❌️
    6.IVF 05/23 Alea fertility 7js 2bc
    FET 06/23 ❌️
    FET 09/23❌️
    7.Ivf 05/24 Repromed 9js 3bc Et 1bc❌️

  • Avatar Hypnoticpoison

    Hypnoticpoison

    Broj poruka: 428

    Prijavi adminu

    Pozdrav, lavice moje!💪
    Jurky toooooo,kraljice! Čestitam od 💜!🤗 Navijamo i za ovu drugu mrvicu!🤞🤞
    Sunce i ja isto mislim kao i velika većina cura, da je to u redu beta. Znam kako ti je i ja bih se isto svega bojala s obzirom na raniji missed. Drži se, bit će sve u redu.🤗❤🙏🙏
    Tinčica, meni se isto tako dogodilo sa clearblue testom. Radila sam ga nakon što mi je beta pokazala trudnoću, jer sam htjela imati za uspomenu i isto mi je tako bila crtica, pa je samo nestala. Ma, clearblue je veliko smeće, ja sam ga radila jer sam ga imala kod kuće, ali sam se brzo prebacila na mullerove trakice. A dobre su i one first sign trakice, kao i test.
    Marisha jeeeeej, krenula si sa postupkom. Bravo!🥰❤🤞🤞💪💪
    Tera neopisivo mi je žao.😔🤗❤  Aliiiiii, idući je sigurno dobitan.🤞🤞🙏🙏
    Teich da, radije ti ponovi betu da budeš mirnija. Držim 🤞 da bude sve u redu.🤗🙏❤
    Ostale curke, također sretnoooo, pogotovo lavicama koje su krenule ili kreću sa novim postupkom!❤❤🤞🤞🙏🙏🍀🍀
    Samo 💪💪!🤗🤗


    🏥 Poliklinika IVF
    2023: 3X IUI : ❌️ ❌️ ❌️
    1.IVF: 07/23 ➕️ ❤ missed ab 😭 💔 🤍 👼
    2.IVF: 01/24 - 8 oocita -3 zrele, nije došlo do oplodnje ❌️
    3.IVF: 04/24 ➡️ ICSI ➡️ 1.beta 697 ; 2.beta 1313
    Veritas test - low risk, stiže princezica, naša dugica 🌈 💜 🙏 🙏
    "Radujem se uspjehu drugih, jer uspjeha ima dovoljno za sve"!
    💪💪🤞🤞🍀🍀❤❤

  • marica36

    Broj poruka: 308

    Prijavi adminu

    wildflower

    marica36

    Medena33

    Wildflower ja uzimam do aspiracije sprej po principu 1-2-1. Znaci uspricam ujutro jedan potisak, na podne 2 i navecer jedan. To pocinjem 7 dana prije ocekivane menge ali dobila sam stvari pa mi je reka da nema veze da nastavim. I 7 dan ciklusa uvodim 225 jedinica pergoverisa do aspiracije.
    Točno tako i ja, samo što ja još nisam dobila
    Sprej je 1-2-1 i u biti to je to za sada ..još koristim folnu i vitamine. Neka se nade. Ali da na istom smo principu. .jao daj bože da uspije samo 🙏🤞☀️☀️
    225 jedinica Pergoverisa je svaki dan do aspiracije ili?

    da da naravno svaki dan.....dan i pola prije aspiracije štoperica i to je u biti to

    4x sv.duh bezuspješno
    Ja. Sve ok
    On OAT
    ET-29.03./ 1-8stanica i 1 morula
    Beta 10i 12.04.
    Uzv 26.04.
    Imamo 1 ♥️
    It's boy 🙏

  • Avatar tinčica1703

    tinčica1703

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    koalica2

    Hejj ženice,
    Vidim da spominjete putni nalog, ja prvi put čujem za to😅
    Da li mi možete pojasniti malo kako to ide možda malo glupo pitanje, ali bolje pitat nego skitat haha
    Ugl živim točno između Zagreba i Osijeka, ali primarni ginekolog mi je još uvijek u Zagrebu jer sam se nedavno tek odeslila iz Zga, pa sad ne znam da li je bitno di je ginekolog i kako to sve funkcionira.

    Ako je bolnica udaljena minimalno 50 km od tvojeg mjesta prebivališta imaš pravo na putni nalog, jedino ako bliže kuće imaš drugu ustanovu koja radi istu pretragu ili postupak a ti ne želiš u tu nego u neku udaljeniju onda ne daju. U principu da Osijek ne renovira, ne bi ni ja dobila putne naloge za Zg, premda su mi u prošlom postupku odbili i bila sam ljuta, uz obrazloženje  mpo nije prijeko potrebno i može se čekat dok renovacija ne završi, tako mogu reći da planiraju izgradnju bolnice u mom dvorištu pa da ne daju putne, ko da i ovako ne košta skupo...

    39 ja👩‍❤️‍👨30 muž
    jajovodi ✂️ .; Rh imunisatio, AMH 8, normosperma
    1. postupak- clomifen ❌
    2. postupak. prirodni- aspiracija negativno ❌
    3. postupak- stanica prestala razvijati ❌
    4. postupak- beta ❌
    5. postupak Škvorc- beta ❌
    6. postupak Beta+ poliklinika- ET ❌
    FET 1 blastocista- biokemijska trudnoća 💔
    7. postupak, Elonva, odustala od aspiracije.
    8. Alea Fertility- 2 js, Et, 1 smrzlić vesnaa1985@gmail.com

  • Avatar Sunce12

    Sunce12

    Broj poruka: 154

    Prijavi adminu

    Saniii

    Ivkaaaevo i ja nikad čula za takvu pretragu 😏.
    Ali moje skromno mišljenje je da ne postoji pretraga koja bi nam dala odgovor zašto ili kako reagiramo ne neki protokol . Možda da dr promjeni idući put protokol jer vidim da su oba puta bili gonali , pa ako ne reagiras jednom zasto opet isto🤷‍♀️.
    A što se tiče amh puno puta smo prožvakali tu temu, ja sam puno puta pisala i vjerujem da si pratila, i ukratko amh je samo brojka na papiru a u realnosti za postupak samo smjernica dr o tvojoj zalihi, a pravi pokazatelj su afc i oni su temelj za to koji protokol i koju dozu izabrati za protokol.
    Što bi rekla za moj primjer, 2019g amh mi je bio 18,1, a 2023g 18,9 😅, a logika nam govori da godinama starimo i zaliha js opada a ako bi gledali samo amh u mom primjeru, moja zaliha stagnira 😅, moš' mislit 😏.
    Neka stanja u organizmu jednostavno maskiraju realno stanje amh , a niti jedan naš ciklus nema isti br antrakaca pa otud ta razlika..
    Ako uspiješ pronaći više infosa o tom panelu podijeli tu s nama 🤗.
    Marisha ja sam koristila Ovaleap u jednom protokolu i nisam imala nikakve nuspojave, sretno 🤞
    Sunce teorija kaže da nije potrebno 100% duplanje već barem 70%. Ja nažalost nisam svjedocila takvim primjerima sa pozitivnim ishodom ili su oni takve iznimke da ih se i ne sjećam. Beta moze biti mala ali je bitno pravilno duplanje. Od srca ti želim da budeš taj iznimak i da sve bude uredu dalje 🙏. Što kaže drA?

    Hvala Sani, nekako sam i cekala tvoj komentar. Ja se slazem s tobom, a dr.A kaze da je to porast za 90% sto je odlicno i po njegovom tu nema nikakvog problema.Cim su neka odstupanja od uobicajnih meni ne zvuci i ne ide na dobro. Medutim, moram biti pozitivna jer kazu svi osim mene da je to sve okej. Zbog sebe cu vadit u pon i srijedu ponovno pa cu znati na cemu sam.
    Hvala svima zene, divne ste❤️❤️❤️

    🧏‍♀️30, 🧏‍♂️32
    PCOS, endometrioza
    Brisevi ✅️ papa✅️histeroskopija✅️ nk
    stanice✅️ kariogram✅️
    2024; AMH 13,5
    Fet 6/23 ⭐️ spontani-kiretaza 💔
    Fet 2/24⭐️spontani💔
    Fet 6/2024 ⭐️spontani 💔
    Čekamo novi FET 🙏

  • Avatar koalica2

    koalica2

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    tinčica1703

    koalica2

    Hejj ženice,
    Vidim da spominjete putni nalog, ja prvi put čujem za to😅
    Da li mi možete pojasniti malo kako to ide možda malo glupo pitanje, ali bolje pitat nego skitat haha
    Ugl živim točno između Zagreba i Osijeka, ali primarni ginekolog mi je još uvijek u Zagrebu jer sam se nedavno tek odeslila iz Zga, pa sad ne znam da li je bitno di je ginekolog i kako to sve funkcionira.
    Ako je bolnica udaljena minimalno 50 km od tvojeg mjesta prebivališta imaš pravo na putni nalog, jedino ako bliže kuće imaš drugu ustanovu koja radi istu pretragu ili postupak a ti ne želiš u tu nego u neku udaljeniju onda ne daju. U principu da Osijek ne renovira, ne bi ni ja dobila putne naloge za Zg, premda su mi u prošlom postupku odbili i bila sam ljuta, uz obrazloženje mpo nije prijeko potrebno i može se čekat dok renovacija ne završi, tako mogu reći da planiraju izgradnju bolnice u mom dvorištu pa da ne daju putne, ko da i ovako ne košta skupo…

    Super, hvalaa ti☺️
    Baš ću danas otići do hzzo se raspitat detaljno jer ja i do Zga i do Osijeka imam cca oko 150 km (malo bliže zgu), sad samo ukoliko Slavonski Brod radi MPO onda bi me mogli odbit jer mi je on bliži, ali opet je preko 50 km 

    👗23 g
    👔24 g
    Jajovodi (oba)✂️
    PCOS, IR
    TSH 1,19
    AMH 49,7
    M oligoasthenozoospermia
    1. IVF 5/24 Sv.duh

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 697

    Prijavi adminu

    Bejbe 🩵🩵🩵🩵 čestitam, drago mi je da se dobro osjećaš. Želim da što prije odete skupa doma i uživate 🤗
    Tera 🙏🙏 tako treba, navijam da odmah u idućem ciklusu uspiješ 🥰
    Tratincica nadam se da će se endo zadebljati, da neće biti problema. Sretno 🤗
    Ivka sretno s pretragama!
    Ivka33 sretno
    Sunce čestitam, nadam se da će biti sve ok, drži se 🤗🤗 
    Marisha super za folikuliće 🥰

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.