Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Saniii

    Saniii

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    ivkaa

    ja sam s konzultacija i u glavi mu kupus informacija..help!dobila sam preporuku za trombofiliju - to kuzim i cula sam, bris kavuma - sta je to? Visoki prolaktin moram napravit neko talozenje..pa ko zna vise i o tome, bila bi vam zahvalna😚
    Takoder mi je preporucila panel obradu na zensku neplodnost, kosta, pa me zanima jel to ko radio, da znam na cemu sam🙏

    Bris kavuma je bris endometrija, pretraga je slicna brisevima cervixa samo sto zagrebu endometrij, meni osobno jedna od "groznijih" pretraga 😱 jer boli, radila dvaput. Za trombofiliju se čim prije naruči jer se nalazi čekaju cca mjesec dana..
    Panel za neplodnost su mislim spolni hormoni i to sve možeš na uputnicu, zašto bi bezveze plaćala kad imaš zdravstveno 🤷‍♀️.
     Stela  znam da je stalo sa 8tt al nisam bila ziher jel su oba istovremeno prokucala il je jedan malo kasnije jer se sjećam da si ti i krvarila i išla rano i svaki tjedan na UZV . Bitno je da je dobro završilo 🤗, nadam se da ste ponovno uhvatili ritam , hug za oboje 🤗🤗.
    Bejbe čestitke 😍👶. Tebi i malcu želim što brži oporavak ida ste čim prije domeka 🤗.
    Sretno svima 🤞🤞

    🙋‍♂️1982 normo
    🙋‍♀️1988 2020 jajovodi ✂️ amh 18, pai 4g/4g, mthfr
    1.Ivf Petrova 07/20 10js ET 1bc❌️
    2.Ivf 01/21 13js ET 2bc❌️
    FET 03/21 2bc❌️
    3.Ivf 06/21 14js ET 1bc❌️
    FET 01/22 1bc beta 9dnt 55, 131, 66 biokemijska❌️
    4.Ivf Skvorc 06/22 13js ET 2 trod 8st❌️
    FET 12/22 2bc ❌️
    5.IVF prirodni 02/23 ET 1trod 8st ❌️
    6.IVF 05/23 Alea fertility 7js 2bc
    FET 06/23 ❌️
    FET 09/23❌️
    7.Ivf 05/24 Repromed 9js 3bc Et 1bc❌️

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1461

    Prijavi adminu

    Hvala cure na podrski divne ste😍
    Sretno svima danas🤗
    Npelica beba je predivna😍
    Jurky nek oba uspiju🤗
    Ja sam odlucila idem odmah ovaj ciklus kad pocne u novi fet😊


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️dečko🩵

  • Avatar ivkaa

    ivkaa

    Broj poruka: 367

    Prijavi adminu

    Saniii

    ivkaa

    ja sam s konzultacija i u glavi mu kupus informacija..help!dobila sam preporuku za trombofiliju - to kuzim i cula sam, bris kavuma - sta je to? Visoki prolaktin moram napravit neko talozenje..pa ko zna vise i o tome, bila bi vam zahvalna😚
    Takoder mi je preporucila panel obradu na zensku neplodnost, kosta, pa me zanima jel to ko radio, da znam na cemu sam🙏
    Bris kavuma je bris endometrija, pretraga je slicna brisevima cervixa samo sto zagrebu endometrij, meni osobno jedna od "groznijih" pretraga 😱 jer boli, radila dvaput. Za trombofiliju se čim prije naruči jer se nalazi čekaju cca mjesec dana..
    Panel za neplodnost su mislim spolni hormoni i to sve možeš na uputnicu, zašto bi bezveze plaćala kad imaš zdravstveno 🤷‍♀️.
    Stela znam da je stalo sa 8tt al nisam bila ziher jel su oba istovremeno prokucala il je jedan malo kasnije jer se sjećam da si ti i krvarila i išla rano i svaki tjedan na UZV . Bitno je da je dobro završilo 🤗, nadam se da ste ponovno uhvatili ritam , hug za oboje 🤗🤗.
    Bejbe čestitke 😍👶. Tebi i malcu želim što brži oporavak ida ste čim prije domeka 🤗.
    Sretno svima 🤞🤞

    Ne znam zasto, al ovaj bris zvuci tocno tako kako si opisala🥲
    Trombofiliju planiram iduci tjedan rjesit. Doduse moram se narucit i za ovaj panel. Nisu spolni hormoni, naisla sam na info da se analizira 55 gena i spolnih kromosoma za zene. Otkako sam na forumu nisam cula za tu pretragu, da je itko radio pa mi cudno. Rekla mi je da mozds u tome lezi odgovor zasto lose reagiram na th. AMH mi nije u 2 postupka pao, dapace bio je 15, sad je 18🤷‍♀️

    🙋‍♀️ 29 god, AMH 18 pmol/L, kariogram ✅️
    💁‍♂️ 37 god - normozoospermia, kariogram ✅️
    -pokusavamo od kraja 2020. god.
    KBC Split
    7/23 IVF 💉 gonal 150 i cetrotide
    8/23 ET ❌️
    9/23 FET ❌️
    12/23 IVF 💉 gonal 300 i cetrotide
    12/23 ET ❌️
    8/24 IVF 💉pergoveris 150 i cetrotide 3❄️

  • Avatar ivkaa

    ivkaa

    Broj poruka: 367

    Prijavi adminu

    tera_

    Hvala cure na podrski divne ste😍
    Sretno svima danas🤗
    Npelica beba je predivna😍
    Jurky nek oba uspiju🤗
    Ja sam odlucila idem odmah ovaj ciklus kad pocne u novi fet😊

    ja sam dobila info da je u zadnje vrime dosta trudnica na humanoj, pa se nadam da si ti iduca🥰🥰🥰

    🙋‍♀️ 29 god, AMH 18 pmol/L, kariogram ✅️
    💁‍♂️ 37 god - normozoospermia, kariogram ✅️
    -pokusavamo od kraja 2020. god.
    KBC Split
    7/23 IVF 💉 gonal 150 i cetrotide
    8/23 ET ❌️
    9/23 FET ❌️
    12/23 IVF 💉 gonal 300 i cetrotide
    12/23 ET ❌️
    8/24 IVF 💉pergoveris 150 i cetrotide 3❄️

  • marica36

    Broj poruka: 308

    Prijavi adminu

    marica36

    Medena33

    Wildflower ja uzimam do aspiracije sprej po principu 1-2-1. Znaci uspricam ujutro jedan potisak, na podne 2 i navecer jedan. To pocinjem 7 dana prije ocekivane menge ali dobila sam stvari pa mi je reka da nema veze da nastavim. I 7 dan ciklusa uvodim 225 jedinica pergoverisa do aspiracije.
    Točno tako i ja, samo što ja još nisam dobila
    Sprej je 1-2-1 i u biti to je to za sada ..još koristim folnu i vitamine. Neka se nade. Ali da na istom smo principu. .jao daj bože da uspije samo 🙏🤞☀️☀️

    Medena33 gdje si kako si od spreja?
    Ja sam malo onako DNS.mi se mrvicu kao povraćalp...muka neka ..mala al eto.  To je kao nešto od svega zasada. Curenja još nema to je u biti to ..
    Što ti radiš,normalno ili si doma? Piješ li što od vitamina? 
    Bit će to nama sve dobro a kako smo u istim periodima vidjet ćemo se mozda na prvom uzv heheeh. Kad su kod njih uzv u koliko sati uopće? ☀️🤗

    4x sv.duh bezuspješno
    Ja. Sve ok
    On OAT
    ET-29.03./ 1-8stanica i 1 morula
    Beta 10i 12.04.
    Uzv 26.04.
    Imamo 1 ♥️
    It's boy 🙏

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 770

    Prijavi adminu

    marica36

    Medena33

    Wildflower ja uzimam do aspiracije sprej po principu 1-2-1. Znaci uspricam ujutro jedan potisak, na podne 2 i navecer jedan. To pocinjem 7 dana prije ocekivane menge ali dobila sam stvari pa mi je reka da nema veze da nastavim. I 7 dan ciklusa uvodim 225 jedinica pergoverisa do aspiracije.
    Točno tako i ja, samo što ja još nisam dobila
    Sprej je 1-2-1 i u biti to je to za sada ..još koristim folnu i vitamine. Neka se nade. Ali da na istom smo principu. .jao daj bože da uspije samo 🙏🤞☀️☀️

    225 jedinica Pergoverisa je svaki dan do aspiracije ili?

    '91, PCOS, AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    '86, oligozoospermia
    Repromed:
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - SET BC | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️ Panorama low risk - it's a boy 🩵

  • Avatar Sunce12

    Sunce12

    Broj poruka: 154

    Prijavi adminu

    Drage žene,
    moja druga beta danas iznosi 929,88.🙄
    Cini mi se da se nije pravilno poduplala (prva je bila 525,09).
    Šta vi mislite? 😔

    🧏‍♀️30, 🧏‍♂️32
    PCOS, endometrioza
    Brisevi ✅️ papa✅️histeroskopija✅️ nk
    stanice✅️ kariogram✅️
    2024; AMH 13,5
    Fet 6/23 ⭐️ spontani-kiretaza 💔
    Fet 2/24⭐️spontani💔
    Fet 6/2024 ⭐️spontani 💔
    Čekamo novi FET 🙏

  • marica36

    Broj poruka: 308

    Prijavi adminu

    wildflower

    marica36

    Medena33

    Wildflower ja uzimam do aspiracije sprej po principu 1-2-1. Znaci uspricam ujutro jedan potisak, na podne 2 i navecer jedan. To pocinjem 7 dana prije ocekivane menge ali dobila sam stvari pa mi je reka da nema veze da nastavim. I 7 dan ciklusa uvodim 225 jedinica pergoverisa do aspiracije.
    Točno tako i ja, samo što ja još nisam dobila
    Sprej je 1-2-1 i u biti to je to za sada ..još koristim folnu i vitamine. Neka se nade. Ali da na istom smo principu. .jao daj bože da uspije samo 🙏🤞☀️☀️
    225 jedinica Pergoverisa je svaki dan do aspiracije ili?

    Pergoveris od krvarenja.   Sprej od 21dc

    4x sv.duh bezuspješno
    Ja. Sve ok
    On OAT
    ET-29.03./ 1-8stanica i 1 morula
    Beta 10i 12.04.
    Uzv 26.04.
    Imamo 1 ♥️
    It's boy 🙏

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 770

    Prijavi adminu

    marica36

    wildflower

    marica36

    Medena33

    Wildflower ja uzimam do aspiracije sprej po principu 1-2-1. Znaci uspricam ujutro jedan potisak, na podne 2 i navecer jedan. To pocinjem 7 dana prije ocekivane menge ali dobila sam stvari pa mi je reka da nema veze da nastavim. I 7 dan ciklusa uvodim 225 jedinica pergoverisa do aspiracije.
    Točno tako i ja, samo što ja još nisam dobila
    Sprej je 1-2-1 i u biti to je to za sada ..još koristim folnu i vitamine. Neka se nade. Ali da na istom smo principu. .jao daj bože da uspije samo 🙏🤞☀️☀️
    225 jedinica Pergoverisa je svaki dan do aspiracije ili?
    Pergoveris od krvarenja. Sprej od 21dc

    Da da ali pitam je li ovih 225 jedinici svaki dan?
    Znaci to je 10ak i vise dana po 225 jedinicia?
    ili?

    '91, PCOS, AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    '86, oligozoospermia
    Repromed:
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - SET BC | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️ Panorama low risk - it's a boy 🩵

  • Avatar Sreca3

    Sreca3

    Broj poruka: 640

    Prijavi adminu

    Jurky…..samo da ti cestitam na za sada dve mrvice😉.....nadam se da ce sve i dalje biti super, uzivaj u sreci!❤️....zasluzila si kao i sve borilice ovde.

    Ja 36-on Savršen Amh 2pmol BETA +VTO X 3 = Biohemijske svaki put
    09.2023.Histeroskopija-septum 1cm.Mikrobiologija E. Uredna , NK cells E. Uredne,ERA test-u okviru na 124 sata receptivnost Fet - FERTICARE Prag -27.11.blastica,14dpt 1840,06 12+2 61mm.❤️🙏 Verified✅ devojčica

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.