Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Butterfly 🦋

    Butterfly 🦋

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    Libo1415

    Butterfly 🦋

    Hvalaa Ania, i tebi je jos malo!! Drzim figice!🥰
    Libo, hvala ti , trenutno 5tj🙊 kako si ti?? ☺️
    Onda se pratimo. Ja sam danas 5+1. Meni se danas na uzv vidjela gv i žv 1,9 u njoj ali još nema otkucaja. E sad valjda je to ok za tako rano. Imam opet iscjedak, smeđi. Sad sam se baš piknula i ležim dalje. Kako si ti?

    Istooo smo onda 🤗🤗🤗 meni je žv 1,6 😅rano je za otkucaje deff,  isto se nadam da za 2 tjedna na iducem uzv cemo cuti malo❤️🫶🏼🙏🏼 sretno ti i opusti se i odmaraj koliko mozes, sve ce biti uredu🙏🏼🥰

    29🧔🏽‍♂️30 👩🏽‍🦱 Endometrioza , AMH 4,3 pmol/L
    1. Beta+ ICSI 09/22 stimul.➡️11🥚8 opl.➡️ ET 1 3dn➡️👎🏼
    2. Beta +ICSI 12/22 stimul.➡️10🥚6 opl.➡️ ET 2 2dn ➡️👎🏼
    3. IVF polik.IVF 03/23 stimul.➡️6🥚3 opl.➡️ ET 2 3dn ➡️👎🏼
    4. Beta+ ICSI 06/23 - stimul.➡️ 6🥚6 opl.➡️ ET 2 3dn ➡️👎🏼
    5. Beta+ ICSI 07/23 prirod .cik. 1js ET 2dn➡️👎🏼
    6. Reprom. ICSI 09/23 stimul.➡️ 5🥚3 opl.➡️ ET 1 blast (1🐧) ➡️👎🏼
    7. Reprom. 10/23 FET 1 blast. ➡️👎🏼
    8. Hilarus/Reprom. ICSI 05/24 stimul.➡️ 2/4 opl.➡️ ET 1 blast.➡️👎🏼

  • Avatar Lummi

    Lummi

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    ddm2463

    Ginekologica mi je objasnila dio toga stvarno je bila okej ali sam ja bila u tolikom stresu da je pola nisam čula ni zapamtila. Dali ste rekle na poslu kroz sta prolazite, mislim svakako će trebati tu slobodnih dana i to, mene je svega toga baš strah kako se nositi s time kad krenu ispitivanja od ljudi, dali ste rekle bliznjima ili to drzite za sebe koliko se moze ?
    I što je to ureoplazma ? :/ moje isprike na toliko pitanja, sve mi je baš totalno novo

    Ajoj, ma sve ce biti u redu. Samo treba krenuti i sve ce se posloziti :) 
    Na tebi je hoces li im reci ili ne. Ja nisam nikom govorila kad sam krenula s time. Diplomatski sam odgovarala na pitanja, kao: ma samo neke pretrage, bla bla. Kasnije sam rekla sefici jer je bila jako znatizeljna i stvarno je bila i ostala potpora. 
    Ureaplazma je zlocesta bakterija koja zivi u vaginalnoj flori al kod mene se namnozila i dovela do infekcije. Lijeci se antibiotikom. :)

    👩🏻37
    👨🏻32
    Nalazi uredni
    Povišen amh
    AIH 12.7.2024. - ništa :(
    Histeroskopija 8.24. -uredna
    Prohodnost jajnika - potpuna
    IVF 10.2024. - Stimulirani - čekamo blastice 😇
    Blagi hiper
    FET nadamo se 11.2024. 🤗

  • Avatar Mimica91

    Mimica91

    Broj poruka: 404

    Prijavi adminu

    Koji si dan nakon transfera? Ja sam dva puta bila trudna (5 transfera i jedan spontani), i oba puta kad sam bila trudna sam imala vodenasti iscjedak, a kad nisam bila trudna nisam ga imala. Tako da kod mene je to bio znak da je uspjelo. S tim da je iscjedak krenuo tek negdje 5, 6 dana nakon transfera blastociste. Sad sam opet imala transfer (trodnevni) pa iščekujem taj iscjedak 😅

    Preko trnja do zvijezda
    Ja 91, mm 92
    Azoospermija/kriptozoospermija
    2021 postupak Turska ⛔
    Betaplus 10/2022 postupak, 9 js, 5 oplođeno, transfer 2 embrija ❌
    FET 1 🐧 12/22 imamo ❤️
    29.08.2023 rodio se sin
    10/2024 postupak za drugo dijete

  • Avatar Mimica91

    Mimica91

    Broj poruka: 404

    Prijavi adminu

    Ana_

    Popratila sam malo zadnje stranice i najprije želim reći SaniiPUPO, neka se mrva čvrsto drži! Držim 🤞🏻 da je ovo dobitni transfer! ❤️
    .
    Libo nadam se da je krvarenje stalo i da je sve ok! Ma sigurna sam u to ❤️
    .
    Stela baby L je bombon! 😍
    .
    Ruza ja sam kroz cijelu prvu trudnoću pila ferrum I super mi je pomogao!
    .
    Amy poprati betu i čuvaj se ❤️
    .
    Marishai megyca divne bete! 😍
    .
    Dodo, Poxi pupice, neka se mrve čvrsto drže!
    .
    Novim curama želim puno sreće u ovim vodama!.
    Ja imam stalno vodenasti iscjedak, pretpostavljam da je od utrogestan.
    Prije je bilo i malo smeckaste sukrvice (nadam se da je to implantacijsko) I skoro cijela vaginaleta je izašla u komadu pa sam stavila drugu da ne zafali 🤣
    Koji dnt se može vidjeti bar sjena ako su trodnevni u pitanju? 🫣
    Ne mogu se strpiti 🤣🤣🤣

    Ups, nisam citirala. Odnosilo se na ovaj post

    Preko trnja do zvijezda
    Ja 91, mm 92
    Azoospermija/kriptozoospermija
    2021 postupak Turska ⛔
    Betaplus 10/2022 postupak, 9 js, 5 oplođeno, transfer 2 embrija ❌
    FET 1 🐧 12/22 imamo ❤️
    29.08.2023 rodio se sin
    10/2024 postupak za drugo dijete

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    Stela presladak je 🥰🥰 i veeelik 😍😍🥰
    Einar87 i Zucka92 u Repromedu odgovaraju na mailove i vikendom (tako su mi rekli, nisam isprobala). 
    Butterfly drago mi je da je sve super i na mjestu 😁 sad čekamo srce.. ❤️🤞🏻 

    👩🏼 36, endometrioza, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, sve ok
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, ❄️ 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođ, transf 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js ✅, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođ, transf 2d zametak, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF ✖️
    7. 9/24 stim IVF, 4js, 3 oplođ, transf 1 bc, β 11dnt 1021, 13dnt 2733,⏳

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    Hamala super rezultat smrzlića, bit će tu više beba 🥰🤞🏻  
    ddm2463 dobrodošla, pročitaj prve stranice foruma, tamo su ti sve bitne informacije..

    👩🏼 36, endometrioza, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, sve ok
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, ❄️ 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođ, transf 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js ✅, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođ, transf 2d zametak, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF ✖️
    7. 9/24 stim IVF, 4js, 3 oplođ, transf 1 bc, β 11dnt 1021, 13dnt 2733,⏳

  • ddm2463

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Lummi

    ddm2463

    Ginekologica mi je objasnila dio toga stvarno je bila okej ali sam ja bila u tolikom stresu da je pola nisam čula ni zapamtila. Dali ste rekle na poslu kroz sta prolazite, mislim svakako će trebati tu slobodnih dana i to, mene je svega toga baš strah kako se nositi s time kad krenu ispitivanja od ljudi, dali ste rekle bliznjima ili to drzite za sebe koliko se moze ?
    I što je to ureoplazma ? :/ moje isprike na toliko pitanja, sve mi je baš totalno novo
    Ajoj, ma sve ce biti u redu. Samo treba krenuti i sve ce se posloziti :)
    Na tebi je hoces li im reci ili ne. Ja nisam nikom govorila kad sam krenula s time. Diplomatski sam odgovarala na pitanja, kao: ma samo neke pretrage, bla bla. Kasnije sam rekla sefici jer je bila jako znatizeljna i stvarno je bila i ostala potpora.
    Ureaplazma je zlocesta bakterija koja zivi u vaginalnoj flori al kod mene se namnozila i dovela do infekcije. Lijeci se antibiotikom. :)


    Ma nadam se da će biti sve okej. Puno sreće želim svima ❤️❤️

  • Ana_

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Mimica91

    Koji si dan nakon transfera? Ja sam dva puta bila trudna (5 transfera i jedan spontani), i oba puta kad sam bila trudna sam imala vodenasti iscjedak, a kad nisam bila trudna nisam ga imala. Tako da kod mene je to bio znak da je uspjelo. S tim da je iscjedak krenuo tek negdje 5, 6 dana nakon transfera blastociste. Sad sam opet imala transfer (trodnevni) pa iščekujem taj iscjedak 😅

    4 dnt mi je danas. Ja se ne mogu sjetiti u prvoj trudnoći (uspješnoj) je li mi bilo tako vodenasto 🤷🏼‍♀️
    U drugoj trudnoći koja je završila spontanim bilo je tako vodenasto ali je i stalno bilo malo krvi prisutno, a sad je bilo samo mrvicu u jednom momentu.
    Koji je tebi dnt? I meni je transfer trodnevnog, i to mi je novo 😅

    👱‍♀️ 36, AMH 12 (2022) 4.1(2024)
    👨‍🦱 40, normo
    04/22 prvi IVF (ovaleap, cetrotide, ovitrelle) 02.05. ET 1 blastice, 1 ❄️
    11.05. Beta 9dnt 215
    13.05. Beta 11dnt 457
    It's a boy 💙
    04/24 FET 1 blastice ➡️ 9dnt beta 52 ➡️ 12dnt beta 190 ➡️ spontani 7tt
    10/2024 novi postupak, IVF

  • Avatar 💜Medenko

    💜Medenko

    Broj poruka: 290

    Prijavi adminu

    Ella 81

    💜Medenko


    Hej draga zelim ti puno srece i da pronađeš način kako doci do toga💟💟💟..imam glupo pitanje..i ja sam prosla 41..vrijeme leti..svaki mjesec je nesto pa nikako opet krenuti..da li kad se napuni 42 automatski gubiš prava ili 42 na 43?sorry mozak mi ne radi u zadnje vrijeme🙈

    Hej Medenko,Ja sam isla na kbc Split na kozultacije 10 dana nakon sta sam napunila 42, dr mi je rekao da sam izgubila pravo. Tako da je od napunjene 42.g.

    Hvala ti draga na odgovoru..Bas lijepo sto su toliko azurni u dan kad ne treba🥺😏😔

    🙋🏽‍♀️-41.g. 🙋‍♂️-43.g.
    jajovodi✂️,
    Prvi postupak ivf-2023-stigla najveća ljubav ikada❤️‍🔥
    Borba za drugu bebu💜🙏🏽✨

  • Ana_

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    ddm2463

    Ginekologica mi je objasnila dio toga stvarno je bila okej ali sam ja bila u tolikom stresu da je pola nisam čula ni zapamtila. Dali ste rekle na poslu kroz sta prolazite, mislim svakako će trebati tu slobodnih dana i to, mene je svega toga baš strah kako se nositi s time kad krenu ispitivanja od ljudi, dali ste rekle bliznjima ili to drzite za sebe koliko se moze ?
    I što je to ureoplazma ? :/ moje isprike na toliko pitanja, sve mi je baš totalno novo

    Ja sam na poslu rekla samo šefovima u prvom postupku jer su uvijek bili fer prema meni i htjela sam i ja biti fer prema njima. Bili su iznenađeni da sam im rekla i jako su to ocijenili. Bilo mi je bezveze jer sam morala tražiti puno slobodnih dana i nisam htjela lagati. 
    U ovom postupku sam prešutjela, malo sam se izvlačila, malo sam rekla neke bijele laži 🤣 i prošlo je.
    Obitelji nismo rekli ni prije a ni sad. 
    Zna jedna moja prijateljica i to je to. 

    👱‍♀️ 36, AMH 12 (2022) 4.1(2024)
    👨‍🦱 40, normo
    04/22 prvi IVF (ovaleap, cetrotide, ovitrelle) 02.05. ET 1 blastice, 1 ❄️
    11.05. Beta 9dnt 215
    13.05. Beta 11dnt 457
    It's a boy 💙
    04/24 FET 1 blastice ➡️ 9dnt beta 52 ➡️ 12dnt beta 190 ➡️ spontani 7tt
    10/2024 novi postupak, IVF

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.