Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar 💜Medenko

    💜Medenko

    Broj poruka: 290

    Prijavi adminu

    Ana_

    ddm2463

    Ginekologica mi je objasnila dio toga stvarno je bila okej ali sam ja bila u tolikom stresu da je pola nisam čula ni zapamtila. Dali ste rekle na poslu kroz sta prolazite, mislim svakako će trebati tu slobodnih dana i to, mene je svega toga baš strah kako se nositi s time kad krenu ispitivanja od ljudi, dali ste rekle bliznjima ili to drzite za sebe koliko se moze ?
    I što je to ureoplazma ? :/ moje isprike na toliko pitanja, sve mi je baš totalno novo
    Ja sam na poslu rekla samo šefovima u prvom postupku jer su uvijek bili fer prema meni i htjela sam i ja biti fer prema njima. Bili su iznenađeni da sam im rekla i jako su to ocijenili. Bilo mi je bezveze jer sam morala tražiti puno slobodnih dana i nisam htjela lagati.
    U ovom postupku sam prešutjela, malo sam se izvlačila, malo sam rekla neke bijele laži 🤣 i prošlo je.
    Obitelji nismo rekli ni prije a ni sad.
    Zna jedna moja prijateljica i to je to.

    Moja je mala isto 21mjesec stara(4.1)..i sad smo u pokušaju za drugu srecicu💟💟..kad sam imala operaciju nisu mi produžili ugovor,kad sam išla u postupak morala sam dati otkaz zbog kolegica i nemogućnosti mjenjanje smjene,sad u ovom postupku skrivam dok ide..ali moja obitelj i prijatelji znaju jer mi je njihova potpora i ljubav neprocjenjiva kad je najteze🙏🏽

    🙋🏽‍♀️-41.g. 🙋‍♂️-43.g.
    jajovodi✂️,
    Prvi postupak ivf-2023-stigla najveća ljubav ikada❤️‍🔥
    Borba za drugu bebu💜🙏🏽✨

  • Ana_

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    💜Medenko

    Ana_

    ddm2463

    Ginekologica mi je objasnila dio toga stvarno je bila okej ali sam ja bila u tolikom stresu da je pola nisam čula ni zapamtila. Dali ste rekle na poslu kroz sta prolazite, mislim svakako će trebati tu slobodnih dana i to, mene je svega toga baš strah kako se nositi s time kad krenu ispitivanja od ljudi, dali ste rekle bliznjima ili to drzite za sebe koliko se moze ?
    I što je to ureoplazma ? :/ moje isprike na toliko pitanja, sve mi je baš totalno novo
    Ja sam na poslu rekla samo šefovima u prvom postupku jer su uvijek bili fer prema meni i htjela sam i ja biti fer prema njima. Bili su iznenađeni da sam im rekla i jako su to ocijenili. Bilo mi je bezveze jer sam morala tražiti puno slobodnih dana i nisam htjela lagati.
    U ovom postupku sam prešutjela, malo sam se izvlačila, malo sam rekla neke bijele laži 🤣 i prošlo je.
    Obitelji nismo rekli ni prije a ni sad.
    Zna jedna moja prijateljica i to je to.
    Moja je mala isto 21mjesec stara(4.1)..i sad smo u pokušaju za drugu srecicu💟💟..kad sam imala operaciju nisu mi produžili ugovor,kad sam išla u postupak morala sam dati otkaz zbog kolegica i nemogućnosti mjenjanje smjene,sad u ovom postupku skrivam dok ide..ali moja obitelj i prijatelji znaju jer mi je njihova potpora i ljubav neprocjenjiva kad je najteze🙏🏽

    Moj je 21.1. ❤️
    Moji šefovi su stvarno bili fer, ne smijem se žaliti. Sto se mene tiče, ja nemam problem s time da smo u postupku, ali moj muž nije baš oduševljen idejom da to podijelimo s obitelji i prijateljima pa poštujem njegovu želju. 
    Uz tu jednu prijateljicu koja mi je velika potpora imam vas tu i to mi je super ❤️
    Želim ti sreću u novom postupku! 🤞🏻❤️

    👱‍♀️ 36, AMH 12 (2022) 4.1(2024)
    👨‍🦱 40, normo
    04/22 prvi IVF (ovaleap, cetrotide, ovitrelle) 02.05. ET 1 blastice, 1 ❄️
    11.05. Beta 9dnt 215
    13.05. Beta 11dnt 457
    It's a boy 💙
    04/24 FET 1 blastice ➡️ 9dnt beta 52 ➡️ 12dnt beta 190 ➡️ spontani 7tt
    10/2024 novi postupak, IVF

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.