Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Zucka92

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    sanjushka

    Libo nemam nikakve simptome osim tih probadanja, najviše ujutro. Ovo ostalo je sve od progesterona, grudi bolne i veće, napuhana sam malo više nego prije tjedan dana i malo se brže uspušem kad radim nešto. To je to.. Ti?
    Jabukica ❤️🥰
    Zuckadobrodošla! Ima nas ovdje, a pogotovo u zadnjih par dana, dosta s lijepim iskustvom iz Repromeda, sad čekamo 4.11. i pregled da vidimo ako se lijepo iskustvo nastavlja.. 🤞🏻😊
    Ja bi ti samo rekla da ste odabrali dobru polikliniku i da vjeruješ doktoru jer jako dobro zna što radi.. 😊

    Hvala Sanjuska, je malo sam uspjela citati vidim da vas je puno, nadam se da ce i nas potrefit, cekamo prve konzultacije pa cemo vidjeti sta kazu❤️

    30 oboje
    3 spontana
    1 vanmaternicna
    Svi nalazi uredni

  • Zucka92

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    mariposa1510

    Zucka92

    Hvala ti na dobrodoslici!❤️ ti cekas rezultat bete? Vidim u potpisu Repromed, mozes mi podijeliti neko lijepo iskustvo? Sretno s betom!❤️

    Meni je ovo prvi postupak općenito a i prvi kod njih. Jako sam zadovoljna profesionalnošću svih, od sestara do liječnika i embriologa. Osim što su profesionalci, svi su jako dragi, suosjećajni i posvećeni svom poslu i pacijentu, spremni odgovoriti na sva pitanja, javiti se na svaki poziv, ohrabriti, utješiti… Nemam ozbiljnije zamjerke zasad i imaju moje povjerenje, inače ne bih bila kod njih. Ono što mi se možda ne sviđa je taj neki pristup “ne brinite ništa, mladi ste vi, kod vas je sve u redu”. Super ako je zaista tako, ali ja ne želim krenuti s “lako ćemo” pa se onda iz mjeseca u mjesec razočaravati još više jer sam mislila da ćemo lako. Ali evo, tek sam krenula u ozbiljnije IVF vode pa plovimo lagano naprijed 😁

    I mi smo u prvom pa nam je sve novo ali nema toga sto mi zene ne mozemo! Kada ti je beta? 

    30 oboje
    3 spontana
    1 vanmaternicna
    Svi nalazi uredni

  • Avatar Srculence

    Srculence

    Broj poruka: 243

    Prijavi adminu

    Mariposa1510 znaci ja sam toliko nestrpljiva inace u zivotu sve mi mora bit sad i odma,tako da mi je ovo cekanje ravno kao mucenje 😂 ja bi se svaki dan testirala do bete 😅🫠 ali evo suzdrzavam se i treniram samu sebe da ne krenem prerano i jos se ne razocaram😬 ali u potpunosti te razumijem.😅

    🙋🏻‍♀️31god. (endometrioza koja nije operativna)🙋🏻‍♂️36god. (sve uredno)PODOBNIK 2/2023 prvi postupak,aspiracija,transfer,biokemijska ❌
    6❄️
    07/2023 transfer,pozitivan test,beta 505, nakon dva dana beta 1100 u 7tj spontani 😔💔
    9/2023 konzultacije
    04.10. Transfer + embryoglue⏳
    16.10. Beta 🤞🏼🍀 rezultat prve 440.9 rezultat druge bete 724.2
    28.11. Spontani u 7 tjednu 💔
    •01/2024 Trombofilija/Heparin💉
    •⌛️ 2mj. Konzultacije ŠKVORC i u nove pobjede
    07.03. FER /Beta❌ 09.05 FET/beta❌

  • Avatar dreamer ❤

    dreamer ❤

    Broj poruka: 608

    Prijavi adminu

    Cure koje ste išle u Mađarsku po prolutex, do kada radi ljekarna tamo? Naručila lijekove i moram po njih a zaboravila od zadnji put do kada su otvoreni.
    P.s. ako koja planira ovih dana po lijekove tamo, Rita je rekla da u srijedu imaju blagdan i ne rade. 

    👧 33, pcos like, 👦 39, oligoasthenozoospermia
    04/22 1.ICSI Petrova: Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl x2 💉 ; ~ 6❄❤
    1.FET ➡️ 06/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    2.FET ➡️ 07/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    3.FET ➡️ 04/23❄❄2 blastice~ beta 0
    4. FET ➡️ 09/23 ❄️❄️2 blastice~ 1.beta 84,6 2.beta 29.3 😪
    05/24 2.ICSI pol. Škvorc: Ovaleap,Orgalutran, Ovitrelle~5 bc
    1. ET ➡️ 1 blastica ~ beta 0
    4❄️❤️

  • Avatar Libo1415

    Libo1415

    Broj poruka: 267

    Prijavi adminu

    dreamer ❤

    Cure koje ste išle u Mađarsku po prolutex, do kada radi ljekarna tamo? Naručila lijekove i moram po njih a zaboravila od zadnji put do kada su otvoreni.
    P.s. ako koja planira ovih dana po lijekove tamo, Rita je rekla da u srijedu imaju blagdan i ne rade.

    Radnim danom su od 8-16,30 a u subotu su od 8-12. 

    Ja 34 sve ok, on 36 OAT
    4 ICSI postupka, 2 trodnevna vraćena, 7 blastica, 2 spontani, 2 kiretaže...
    Idemo dalje...🤞

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1444

    Prijavi adminu


    Megyca bravoooo!!!🥳🥳🥳 cestitam!
    Libo joooj nadam se da je sve dobro ❤️ vjerujem da ti je malac u sirenju samo naletio na neku zilicu 🥰 kad ces ici u laboratorij (koji god) zamoli da ti pozure nalaze jer je hitno. Ti ces se manje zivcirati. Sretno i mislim na tebe ❤️
    Zucka da se pridruzim komentarima poliklinike. Rekla bih da oni sve rade dosta lezerno i to zna biti frustrirajuce, ali itekako dobro znaju sto rade. Ne znam sto rade drugacije, ali nesto opako rade bolje kada su im rezultati toliko dobri.
    Cijela ekipa je fantasticna - sestre, doktor, embriolog, anesteziolog. Svi su divni ❤️

    👱🏻‍♀️32 PAI-1 4G homozigot, AMH 17 pmol ➡ 19,9 pmol
    🧔🏻‍♂️32 sve ok
    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2 & 3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🐣 ❌
    🏢 Repromed
    10/24 (Pergoveris 200, Orgalutran, Brevactid) 9🥚, ET 🐣, 2 ❄️

  • Avatar Libo1415

    Libo1415

    Broj poruka: 267

    Prijavi adminu

    Lunolina

    Megyca bravoooo!!!🥳🥳🥳 cestitam!
    Libo joooj nadam se da je sve dobro ❤️ vjerujem da ti je malac u sirenju samo naletio na neku zilicu 🥰 kad ces ici u laboratorij (koji god) zamoli da ti pozure nalaze jer je hitno. Ti ces se manje zivcirati. Sretno i mislim na tebe ❤️
    Zucka da se pridruzim komentarima poliklinike. Rekla bih da oni sve rade dosta lezerno i to zna biti frustrirajuce, ali itekako dobro znaju sto rade. Ne znam sto rade drugacije, ali nesto opako rade bolje kada su im rezultati toliko dobri.
    Cijela ekipa je fantasticna - sestre, doktor, embriolog, anesteziolog. Svi su divni ❤️

    Hvala ti ❤️ kako si ti?

    Ja 34 sve ok, on 36 OAT
    4 ICSI postupka, 2 trodnevna vraćena, 7 blastica, 2 spontani, 2 kiretaže...
    Idemo dalje...🤞

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 1009

    Prijavi adminu

    ⚠️ 🤞🏻❤️💪🏻 ⚠️     
    LISTOPAD 2024.
    22.10. uto
    KAWA - ultrazvuk 
    INKA8 - beta
    BUTTERFLY - 1.ultrazvuk
    23.10. sri
    MARISHA - beta2
    MEGYCA - beta2
    25.10. pet
    ANIA - 1.ultrazvuk
    28.10. pon
    TERA_ - anomaly scan
    SRCULENCE - beta
    MARIPOSA1510 - beta
    DREAMER - f.transfer
    30.10. sri
    LEONA89 - ultrazvuk 
    31.10. čet
    VERBENA11 - beta
     
    STUDENI 2024.
    2.11. sub
    DODO87 - beta
    4.11. pon
    LUNOLINA - 1.ultrazvuk
    LIBO1415 - 1.ultrazvuk
    SANJUSHKA - 1.ultrazvuk
    5.11. uto
    RUŽAFT - 1.ultrazvuk
    6.11. sri
    ČOKOLADICA - ultrazvuk 
    13.11. sri
    HYPNOTICPOISON - ultrazvuk 
       
    _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
    ➡️ Ako još netko želi na listu ili je nešto krivo upisano javite… 
        
    _________________________________
      
    Kawa, Inka i Butterfly sretno danas!🤞🏻❤️

    👩🏼 36, endometrioza, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, sve ok
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, ❄️ 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođ, transf 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js ✅, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođ, transf 2d zametak, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF ✖️
    7. 9/24 stim IVF, 4js, 3 oplođ, transf 1 bc, β 11dnt 1021, 13dnt 2733,⏳

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1444

    Prijavi adminu

    Libo1415

    Lunolina

    Megyca bravoooo!!!🥳🥳🥳 cestitam!
    Libo joooj nadam se da je sve dobro ❤️ vjerujem da ti je malac u sirenju samo naletio na neku zilicu 🥰 kad ces ici u laboratorij (koji god) zamoli da ti pozure nalaze jer je hitno. Ti ces se manje zivcirati. Sretno i mislim na tebe ❤️
    Zucka da se pridruzim komentarima poliklinike. Rekla bih da oni sve rade dosta lezerno i to zna biti frustrirajuce, ali itekako dobro znaju sto rade. Ne znam sto rade drugacije, ali nesto opako rade bolje kada su im rezultati toliko dobri.
    Cijela ekipa je fantasticna - sestre, doktor, embriolog, anesteziolog. Svi su divni ❤️
    Hvala ti ❤️ kako si ti?

    Dobro sam, od stalnih simptoma imam samo nesanicu (budim se u 4 u jutro) i glavobolju. Odbrojavam tjedne/dane/sate do UZV🤷🏼‍♀️

    👱🏻‍♀️32 PAI-1 4G homozigot, AMH 17 pmol ➡ 19,9 pmol
    🧔🏻‍♂️32 sve ok
    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2 & 3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🐣 ❌
    🏢 Repromed
    10/24 (Pergoveris 200, Orgalutran, Brevactid) 9🥚, ET 🐣, 2 ❄️

  • Avatar Pixi

    Pixi

    Broj poruka: 148

    Prijavi adminu

    Sretno cure danas😊😊
    Sanjushka može mene na listu 2.11. beta
    Zna li neka cura iz Rijeke jel se beta subotom moze izvaditi u bolnici? 

    👩🏻‍🦰35, Hasimoto, 👩🏻‍💻42, Oligozoospermia
    pokušavamo od 8/22
    1.ICSI➡️2mj/2024: 9 js/3 🥚oplođeno/vraćena 2, 1❄️, Beta ❌ FET 5mj/24 Beta❌
    2. IVF 10/24 novi postupak

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.