Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 777

    Prijavi adminu

    dreamer ❤

    Malo sam zbunjena jer mi je dr. Lana rekla pošto uzimam Catafertly for her da mi je to dovoljno jer piše da ima 400ug što je i preporučeno. Pa sad neznam dal je dr. Škvorc zaboravio da to pijem, a ja isto poglupavim tamo 🤪 Mislite da moram još uz to uzeti ili bude dovoljno?


    Catafertyl for her ti nema folat, nego aktivnu folnu kiselinu.
    Ja sam Catafertyl pila samo do aspiracije, a poslije aspiracije krenula sa Solgarovim folatom 400 mg. U jednom trenutku mi je gin cak prepisao 800 mg (do 2 trimestra negdje).Btw imam ti ja jednu neotvorenu bocicu folata od Solgara + par tabletica u otvorenoj kutiji. Jako bi se toga rijesila pa ti mogu poslati tiskom za 10EUR. :) Ako zelis, javi mi se na mail: wildflowerflower55@gmail.com

    '91, PCOS, AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    '86, oligozoospermia
    Repromed:
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - SET BC | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️ Panorama low risk - it's a boy 🩵

  • mariposa1510

    Broj poruka: 420

    Prijavi adminu

    Ajme koliko nivosti drage cure!
    Nove cure Ella 91, Dalma10, Markolina, Zucka92, dobro došle i sretno, da što prije ostvarite svoje snove za majčinstvom ❤️❤️❤️❤️
    Amy_94, žao mi je jako, kako su ti i druge cure savjetovale, prati betu i dalje dok ne padne na 0 💔 Suosjećam s tobom. 🫂
    Jurky32, tvoj dječačić je pravi medeni med 🩵😍
    Butterfly, čestitam na beti! 🤗🎉
    Riamaro, tvoji embrijići će do dvije lijepe blastociste vidjet ćeš, mlada si 🤗
    Verbena11, super rezultat! Navijam od srca za oba smrzlića, bit će to divne bebice 🍀
    Figice, jako mi je žao. Ali vidim da imaš plan za dalje i ne gubiš nadu a to je najvažnije! 🍀❤️ 
    Saniii, hvala ti na podijeljenom iskustvu za prolutex, ja ću večeras pokušati bez hlađenja. Baš si riznica znanja ❤️😍 
    Leona89, sretno kod fizijatra sutra 🤞🏼 
    Marisha, Megyca, čestitam na beti! 🙏🏼😍 
    Dodo87, Pixi, pupice, neka se čvrsto prime mrve 🍀❤️  
    Blondie_145 žao mi je zbog negativne bete 😔 
    Diivnaa, žao mi je zbog lošeg endometrija. Ali brzo će idući ciklus. 🤞🏼❤️ 
    Srculence, planiraš li kakav test uskoro ili čekaš betu? 
    ——————————- 
    Ja sam subotu preležala u baš jakim bolovima. 😔 Jučer je bilo dosta bolje, a danas se tu i tamo pojavi koji mini grčić. Ja bih se sutra testirala, na 6dnt blastice, ovo vrijeme se baš vuče, jako sam nestrpljiva. Mislite li da je rano? 😖

    👩33 - Blagi PCOS, AMH 21 pmol/L
    👱‍♂️34 - Asthenozoospermia / Normozoospermia
    Bez trudnoće
    02./24. - IUI Vinogradska - neuspješan
    03./24. 2. IUI - nađen polip - histeroskopija u Repromedu
    04.-09./24. - Terapija Euthyrox 50ug zbog niskog ft4
    10./24. Repromed - Prvi IVF (Pergoveris 150UI, Orgalutran) - 6 🥚, 1 ET blastociste, 1 ❄️

  • mariposa1510

    Broj poruka: 420

    Prijavi adminu

    Libo1415, stvarno se nadam da je nešto bezazleno i da je sve u redu! ❤️❤️

    👩33 - Blagi PCOS, AMH 21 pmol/L
    👱‍♂️34 - Asthenozoospermia / Normozoospermia
    Bez trudnoće
    02./24. - IUI Vinogradska - neuspješan
    03./24. 2. IUI - nađen polip - histeroskopija u Repromedu
    04.-09./24. - Terapija Euthyrox 50ug zbog niskog ft4
    10./24. Repromed - Prvi IVF (Pergoveris 150UI, Orgalutran) - 6 🥚, 1 ET blastociste, 1 ❄️

  • Zucka92

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    mariposa1510

    Ajme koliko nivosti drage cure!
    Nove cure Ella 91, Dalma10, Markolina, Zucka92, dobro došle i sretno, da što prije ostvarite svoje snove za majčinstvom ❤️❤️❤️❤️
    Amy_94, žao mi je jako, kako su ti i druge cure savjetovale, prati betu i dalje dok ne padne na 0 💔 Suosjećam s tobom. 🫂
    Jurky32, tvoj dječačić je pravi medeni med 🩵😍
    Butterfly, čestitam na beti! 🤗🎉
    Riamaro, tvoji embrijići će do dvije lijepe blastociste vidjet ćeš, mlada si 🤗
    Verbena11, super rezultat! Navijam od srca za oba smrzlića, bit će to divne bebice 🍀
    Figice, jako mi je žao. Ali vidim da imaš plan za dalje i ne gubiš nadu a to je najvažnije! 🍀❤️
    Saniii, hvala ti na podijeljenom iskustvu za prolutex, ja ću večeras pokušati bez hlađenja. Baš si riznica znanja ❤️😍
    Leona89, sretno kod fizijatra sutra 🤞🏼
    Marisha, Megyca,čestitam na beti! 🙏🏼😍
    Dodo87, Pixi,pupice, neka se čvrsto prime mrve 🍀❤️
    Blondie_145 žao mi je zbog negativne bete 😔
    Diivnaa, žao mi je zbog lošeg endometrija. Ali brzo će idući ciklus. 🤞🏼❤️
    Srculence, planiraš li kakav test uskoro ili čekaš betu?
    ——————————-
    Ja sam subotu preležala u baš jakim bolovima. 😔 Jučer je bilo dosta bolje, a danas se tu i tamo pojavi koji mini grčić. Ja bih se sutra testirala, na 6dnt blastice, ovo vrijeme se baš vuče, jako sam nestrpljiva. Mislite li da je rano? 😖

    Hvala ti na dobrodoslici!❤️ ti cekas rezultat bete? Vidim u potpisu Repromed, mozes mi podijeliti neko lijepo iskustvo?  Sretno s betom!❤️

    30 oboje
    3 spontana
    1 vanmaternicna
    Svi nalazi uredni

  • Avatar jabukica

    jabukica

    Broj poruka: 208

    Prijavi adminu

    Ajme koliko prekrasnih vijesti na forumu, čestitam svima na lijepim betama i plusićima i želim vam svima uredne i školske trudnoće! Sanjushka, Lunolina ❤️❤️❤️
    Cure koje kreću s pikanjem, sretno! Neka bude čim više zreli jajnih stanica i dobrih spermića za party u labu!
    Jurky, nisam uhvatila sliku, ali sigurna sam da je beba Toma presladak! 🩵❤️🩵❤️
    Korni, vrijeme potpuno drugačije teče od kad je S došao, stvarno ti se život okrene u trenutku 🥰 dobro smo, dobio je žuticu po izlasku iz rodilišta pa smo još malo pohodili Rebro, ali sad smo dobro i doma smo ❤️ muž i ja ga se ne možemo nagledati ❤️Cure, pratim koliko stignem, želim vam svima uspješne postupke i da dođete do svoje sreće najveće 🍀🤞🏼🍀❤️🤞🏼❤️

    👩🏼 - '94, PCOS, AMH 136.7 pmol/L (60.5 ng/mL), 👨🏽 - '93, normo
    Pokušavamo od 5/2021. Od 12/2021 do 3/2023 Petrova - Letrozol
    1/2023 - 8tt missed ab.Od 3/2023 Poliklinika IVF.
    10/2023 - 1. IVF rekovelle+cetrotide+decapeptyl - 5 ❄️, blagi hiper.
    26.1. FET 1BC, 7dnt +, beta 8dnt 104, beta 10dnt 313, beta 12dnt 809, 6+4 💗➡️ stiže dječak

  • mariposa1510

    Broj poruka: 420

    Prijavi adminu

    Zucka92

    Hvala ti na dobrodoslici!❤️ ti cekas rezultat bete? Vidim u potpisu Repromed, mozes mi podijeliti neko lijepo iskustvo? Sretno s betom!❤️


    Meni je ovo prvi postupak općenito a i prvi kod njih. Jako sam zadovoljna profesionalnošću svih, od sestara do liječnika i embriologa. Osim što su profesionalci, svi su jako dragi, suosjećajni i posvećeni svom poslu i pacijentu, spremni odgovoriti na sva pitanja, javiti se na svaki poziv, ohrabriti, utješiti… Nemam ozbiljnije zamjerke zasad i imaju moje povjerenje, inače ne bih bila kod njih. Ono što mi se možda ne sviđa je taj neki pristup “ne brinite ništa, mladi ste vi, kod vas je sve u redu”. Super ako je zaista tako, ali ja ne želim krenuti s “lako ćemo” pa se onda iz mjeseca u mjesec razočaravati još više jer sam mislila da ćemo lako. Ali evo, tek sam krenula u ozbiljnije IVF vode pa plovimo lagano naprijed 😁

    👩33 - Blagi PCOS, AMH 21 pmol/L
    👱‍♂️34 - Asthenozoospermia / Normozoospermia
    Bez trudnoće
    02./24. - IUI Vinogradska - neuspješan
    03./24. 2. IUI - nađen polip - histeroskopija u Repromedu
    04.-09./24. - Terapija Euthyrox 50ug zbog niskog ft4
    10./24. Repromed - Prvi IVF (Pergoveris 150UI, Orgalutran) - 6 🥚, 1 ET blastociste, 1 ❄️

  • Verbena11

    Broj poruka: 51

    Prijavi adminu

    Dobrodošle sve nove članice, želim vam uspješne postupke pa da ste što kraće na ovoj temi 🙂🤞
    Jabukice čestitam, uživajte sada ❤️☺️
    Libo nadam se da si bolje.. želim ti sreću sutra i da bude sve dobro 🙏🙏❤️ Javi svakako.
    Mariposa ja sam štreber pa bih vjerojatno čekala ipak barem do 9. dnt 😁😁
    Ali druge cure imaju puno više iskustva od mene pa će ti bolje reći. Znam kako je teško čekanje..

    🤷🏼‍♀️ 1985. perimenopauza - AMH 1.7 pmol/L, FSH 19.6, Hashimoto tireoiditis bez terapije - TSH 2.14;
    🧔 1986., uredan spermiogram, ED
    🔸10/24 Sv Duh - 1. IVF, stimulirani (Ovaleap + Menopur + Cetrotide + Ovitrelle => 5 j.s. -> 4 oplođene; Estrofem + Cyclogest => 18.10. ET 1 trodnevnog (8-staničnog) zametka, 2 ❄️ (blastociste)

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 1009

    Prijavi adminu

    Libo nemam nikakve simptome osim tih probadanja, najviše ujutro. Ovo ostalo je sve od progesterona, grudi bolne i veće, napuhana sam malo više nego prije tjedan dana i malo se brže uspušem kad radim nešto. To je to.. Ti? 
    Jabukica ❤️🥰
    Zucka dobrodošla! Ima nas ovdje, a pogotovo u zadnjih par dana, dosta s lijepim iskustvom iz Repromeda, sad čekamo 4.11. i pregled da vidimo ako se lijepo iskustvo nastavlja.. 🤞🏻😊 
    Ja bi ti samo rekla da ste odabrali dobru polikliniku i da vjeruješ doktoru jer jako dobro zna što radi.. 😊

    👩🏼 36, endometrioza, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, sve ok
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, ❄️ 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođ, transf 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js ✅, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođ, transf 2d zametak, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF ✖️
    7. 9/24 stim IVF, 4js, 3 oplođ, transf 1 bc, β 11dnt 1021, 13dnt 2733,⏳

  • Avatar dreamer ❤

    dreamer ❤

    Broj poruka: 608

    Prijavi adminu

    wildflower

    dreamer ❤

    Malo sam zbunjena jer mi je dr. Lana rekla pošto uzimam Catafertly for her da mi je to dovoljno jer piše da ima 400ug što je i preporučeno. Pa sad neznam dal je dr. Škvorc zaboravio da to pijem, a ja isto poglupavim tamo 🤪 Mislite da moram još uz to uzeti ili bude dovoljno?

    Catafertyl for her ti nema folat, negoaktivnu folnu kiselinu.
    Ja sam Catafertyl pila samo do aspiracije, a poslije aspiracije krenula sa Solgarovim folatom 400 mg. U jednom trenutku mi je gin cak prepisao 800 mg (do 2 trimestra negdje).Btw imam ti ja jednu neotvorenu bocicu folata od Solgara + par tabletica u otvorenoj kutiji. Jako bi se toga rijesila pa ti mogu poslati tiskom za 10EUR. :) Ako zelis, javi mi se na mail:wildflowerflower55@gmail.com

    Imaš mail 🥰

    👧 33, pcos like, 👦 39, oligoasthenozoospermia
    04/22 1.ICSI Petrova: Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl x2 💉 ; ~ 6❄❤
    1.FET ➡️ 06/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    2.FET ➡️ 07/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    3.FET ➡️ 04/23❄❄2 blastice~ beta 0
    4. FET ➡️ 09/23 ❄️❄️2 blastice~ 1.beta 84,6 2.beta 29.3 😪
    05/24 2.ICSI pol. Škvorc: Ovaleap,Orgalutran, Ovitrelle~5 bc
    1. ET ➡️ 1 blastica ~ beta 0
    4❄️❤️

  • Avatar Libo1415

    Libo1415

    Broj poruka: 267

    Prijavi adminu

    sanjushka

    Libo nemam nikakve simptome osim tih probadanja, najviše ujutro. Ovo ostalo je sve od progesterona, grudi bolne i veće, napuhana sam malo više nego prije tjedan dana i malo se brže uspušem kad radim nešto. To je to.. Ti?
    Jabukica ❤️🥰
    Zuckadobrodošla! Ima nas ovdje, a pogotovo u zadnjih par dana, dosta s lijepim iskustvom iz Repromeda, sad čekamo 4.11. i pregled da vidimo ako se lijepo iskustvo nastavlja.. 🤞🏻😊
    Ja bi ti samo rekla da ste odabrali dobru polikliniku i da vjeruješ doktoru jer jako dobro zna što radi.. 😊

    I kod mene ista stvar, osim što ja jos podrigujem kad jedem 🤷‍♀️ 
    Verbena i mariposa hvala vam curke 🤗❤️ 

    Ja 34 sve ok, on 36 OAT
    4 ICSI postupka, 2 trodnevna vraćena, 7 blastica, 2 spontani, 2 kiretaže...
    Idemo dalje...🤞

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.