Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ivy19

    Broj poruka: 295

    Prijavi adminu

    Čokoladica 🍀

    Kawa

    dobro jutro cure, sretno svima koje imaju nesto danas
    mislim da smo bar u ovo zadnje vrijeme mogle zakljuciti da nijansa crtice i visina bete apsolutno nista ne znaci, najbitnije je pravilno duplanje na kraju. upravo svjedocimo pocetnim betama i od 50 i od +1000 pa su oba slucaja dobila odobrenje od doktora jer su se uredno duplale.
    sanjuskatvoju betu napeto iscekujemodreamer ja bih piskila po jednu trakicu otprilike oko 15h, nakon sto najmanje 4h nisam piskila, dok ne krene bas tamniti, onda krenem cesce testirati do peaka.
    libo i meni je ponekad bilo bijelo a ponekad bijelo-zuckasto, pogotovo sad u trudnoci.
    lunolina ti jos nisi svoje simptome prijaviladjetelina ja isto mislim da si stopericu dobila u krivo vrijeme, kao sto nasa sani pise, zato sam te i pitala. svakako ti zelim puno srece dalje i obavjestavaj nas
    cure, ja se sad bas mislim, dosad sam do dobitnog feta uzimala novalac. po plusu sam se prebacila na terranova prenatal, on ima 400mcg aktivne folne i pise da se uzima 1 do 2 kapsule, tako i uzimam. sad se mislim je li to dovoljno, bih li trebala još što dodatno uzimati, folacin ili nesto ? p.s. komentirale smo kako novalac smrdi, e pa nista je naspram terranova prenatala. ne znam jesam li zbog trudnoce previse osjetljiva al meni se toliko zeludac dize kad ih pijem da je to strasno.
    Kawa to sam bas ja nedavno pitala. Meni dr uvijek prepise folacin, ali ja sam ovaj put pila novalac prenatal, a folacin nisam htjela, bilo mi glupo piti oboje. Pa se sad pitam je li mi to dovoljno 🤔🧐

    I ja sam dobila folacin nakon transfera,al nisam pila nista dodatno ovaj put...nakon poz bete dr.opce mi rekao da uzmem gravidon a uz folacin...trenutno tako pijem...
    Kako bilo na uzv jucer,nisam vidjela tvoj post,vjer.mi promakao😅...
    Sretno svimaa...

    👱🏻35-sve ok
    👱🏻‍♀️35-PCOS,mala kilaža,nizak secer,nesp.neplodnost🤷🏻‍♀️
    2014 u mpo vode
    2015,2016 AIH-❌
    1.IVF "17-18 oocita-4 blastice
    11.17.stim.FET-2 blastice❌
    05.18.prirodni FET-2 blastice,beta 1265,decko
    2.IVF "21.-15 oocita-6 blastica,hiper,5 dana bolnice
    02.21-stim.FET,2 blastice,spontani 5tj
    09.21-stim.FET,2 blastice❌
    04.22.-stim.FET,2 blastice,💔💔10tj.
    3.IVF "23-15oocita - 6 blastica,blagi hiper
    3xstim.FET❌
    04.24.-FET uz Femaru⏳

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 992

    Prijavi adminu

    Megyca super je crtica! Bit će lijepa beta u ponedjeljak.. ❤️🤞🏻
    Marisha čestitam, sjena je itekako tu! Neka samo lijepo nastavi tamniti 🤞🏻🥰

    👩🏼 36, endometrioza, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, sve ok
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, ❄️ 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođ, transf 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js ✅, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođ, transf 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinuto, loš ciklus
    7. 9/24 stim IVF, 4js, 3 oplođ, 1 blastica vraćena⏳

  • Avatar Dodo87

    Dodo87

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Cure, sretno svima 🤗❤️
    Marisha, ja vidim crticu 😘
    Moja aspiracija gotova, imamo 2 stanice od 4 folikula.
    Rekli su mi da su sve opcije otvorene - IVF, ICSI i ništa od transfera pa sad grizem nokte do sutrašnjeg poziva, znam koliko su male šanse s tako malim brojem, ali za blagu stimulaciju, mislim da je prošlo super 🙂
    ali drogeee, ajme meni.. super mi je 😅

    Ja 1987, MM 1987
    1. postupak Petrova 2020, ET 2 embrija, trudnoća - stigla curica <3
    FET 2023., Petrova/VV - 2x neuspjeh, bez trudnoće
    AMH 2,7 pmol/L, on - normo, sve ok
    IVF klinika, 3/24, aspiracija 5js, 4 oplođene, ET 2 3dnevna embrija, bez smrzlića
    +test 5.4., missed ab u 6tt.
    Novi postupak 10/24 ⏳️
    dodo87.forum@gmail.com

  • Avatar Butterfly 🦋

    Butterfly 🦋

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Lunolina

    Joj Kawa, jucer sam imala prve konkretne simptome.
    Do sad sam samo bila malo zivcanija (inace nisam zivac, a sad za cas, da prostis - popizdim 😂😬) 🙈 to mi je jedini simptom bio do sad. Jucer sam prek pola stana osjetila da je partner obukao carape s nekim cudnim omeksivacem i digao mi se zeludac. I sinoc mi je na kratko ‘pozlilo’ - taman sam se pikala Prolutexom i heparinom i odjednom navala vrucnine, mucnina i vrtoglavica. Ali sam odmah isla leci i proslo me za 5 minutica☺️Joj da, te Terranova smrduckaju, to smrdi b vitamin.
    Ajme Marisha!!!! Vidim! 😍😍 i to bez naprezanja ❤️❤️
    Butterfly super sto ne moras jos jednom vaditi! Ti bas brzo imas pregled😍

    pa bas me evo zanima jel se moze sta viditi tako rano, a valjda moze kad je tako dog da dodem :D rekao je da inacec bi islo kasnije , ali s obzirom na toliko neuspjeha kod mene da bi on sto prije to poceo pratit itd pa da dodem, veselim se i strahujem u isto vrijeme sta ce bit na tom 1.uzv ❤️ nadam se da ce i vasi 1.uzv  s pozitivnim vijestima doc uskoro!! drzim svima figee!!

    29🧔🏽‍♂️30 👩🏽‍🦱 Endometrioza , AMH 4,3 pmol/L
    1. Beta+ ICSI 09/22 stimul.➡️11🥚8 opl.➡️ ET 1 3dn➡️👎🏼
    2. Beta +ICSI 12/22 stimul.➡️10🥚6 opl.➡️ ET 2 2dn ➡️👎🏼
    3. IVF polik.IVF 03/23 stimul.➡️6🥚3 opl.➡️ ET 2 3dn ➡️👎🏼
    4. Beta+ ICSI 06/23 - stimul.➡️ 6🥚6 opl.➡️ ET 2 3dn ➡️👎🏼
    5. Beta+ ICSI 07/23 prirod .cik. 1js ET 2dn➡️👎🏼
    6. Reprom. ICSI 09/23 stimul.➡️ 5🥚3 opl.➡️ ET 1 blast (1🐧) ➡️👎🏼
    7. Reprom. 10/23 FET 1 blast. ➡️👎🏼
    8. Hilarus/Reprom. ICSI 05/24 stimul.➡️ 2/4 opl.➡️ ET 1 blast.➡️👎🏼

  • mariposa1510

    Broj poruka: 413

    Prijavi adminu

    Marisha, crtica je tu! 🤗❤️ Bravo, bravo! 🙏🏼
    Svima sretno danas! 🤞🏼🍀

    👩33 - Blagi PCOS, AMH 21 pmol/L
    👱‍♂️34 - Asthenozoospermia / Normozoospermia
    Bez trudnoće
    02./24. - IUI Vinogradska - neuspješan
    03./24. 2. IUI - nađen polip - histeroskopija u Repromedu
    04.-09./24. - Terapija Euthyrox 50ug zbog niskog ft4
    10./24. Repromed - Prvi IVF (Pergoveris 150UI, Orgalutran) - 6 🥚, 1 ET blastociste, 1 ❄️

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 774

    Prijavi adminu

    Dodo87

    Cure, sretno svima 🤗❤️
    Marisha, ja vidim crticu 😘
    Moja aspiracija gotova, imamo 2 stanice od 4 folikula.
    Rekli su mi da su sve opcije otvorene - IVF, ICSI i ništa od transfera pa sad grizem nokte do sutrašnjeg poziva, znam koliko su male šanse s tako malim brojem, ali za blagu stimulaciju, mislim da je prošlo super 🙂
    ali drogeee, ajme meni.. super mi je 😅

    Dodo sretno ❤️🍀 nek se oplode i nastave lijepo razvijati

    '91, PCOS, AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    '86, oligozoospermia
    Repromed:
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - SET BC | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️ Panorama low risk - it's a boy 🩵

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Ivy19

    Čokoladica 🍀

    Kawa

    dobro jutro cure, sretno svima koje imaju nesto danas
    mislim da smo bar u ovo zadnje vrijeme mogle zakljuciti da nijansa crtice i visina bete apsolutno nista ne znaci, najbitnije je pravilno duplanje na kraju. upravo svjedocimo pocetnim betama i od 50 i od +1000 pa su oba slucaja dobila odobrenje od doktora jer su se uredno duplale.
    sanjuskatvoju betu napeto iscekujemodreamer ja bih piskila po jednu trakicu otprilike oko 15h, nakon sto najmanje 4h nisam piskila, dok ne krene bas tamniti, onda krenem cesce testirati do peaka.
    libo i meni je ponekad bilo bijelo a ponekad bijelo-zuckasto, pogotovo sad u trudnoci.
    lunolina ti jos nisi svoje simptome prijaviladjetelina ja isto mislim da si stopericu dobila u krivo vrijeme, kao sto nasa sani pise, zato sam te i pitala. svakako ti zelim puno srece dalje i obavjestavaj nas
    cure, ja se sad bas mislim, dosad sam do dobitnog feta uzimala novalac. po plusu sam se prebacila na terranova prenatal, on ima 400mcg aktivne folne i pise da se uzima 1 do 2 kapsule, tako i uzimam. sad se mislim je li to dovoljno, bih li trebala još što dodatno uzimati, folacin ili nesto ? p.s. komentirale smo kako novalac smrdi, e pa nista je naspram terranova prenatala. ne znam jesam li zbog trudnoce previse osjetljiva al meni se toliko zeludac dize kad ih pijem da je to strasno.
    Kawa to sam bas ja nedavno pitala. Meni dr uvijek prepise folacin, ali ja sam ovaj put pila novalac prenatal, a folacin nisam htjela, bilo mi glupo piti oboje. Pa se sad pitam je li mi to dovoljno 🤔🧐
    I ja sam dobila folacin nakon transfera,al nisam pila nista dodatno ovaj put…nakon poz bete dr.opce mi rekao da uzmem gravidon a uz folacin…trenutno tako pijem…
    Kako bilo na uzv jucer,nisam vidjela tvoj post,vjer.mi promakao😅…
    Sretno svimaa…

    Ivy ma joj nisam ni napisala jucer, glavobolja me rastura 😵‍💫 na uzv je bilo super, sve zasad u redu, slusali smo srceko. Jedva sam se suzdrzala od suza 🤣  znaci ako sam dobro skuzila ti pijes i folacin i taj drugi lijek?
    Sanjushka moze na listu, uzv 6.11. 🤞

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5 👨‍🦳 normo
    ~ '22. Missed ab (prir. tr.) 💔
    ~ '23. 2 x IUI ❌️❌️
    ~ 04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, β ❌️
    ~ 05/24 prir. FET - 1 blastica, β ❌️
    Histero✅️ Kariogram✅️ Trombofilija✅️
    ~ 09/24 stim. FET - 1 blastica, 12dnt β 421, 14dnt β 1170 6w0d ❤️

  • Avatar Libo1415

    Libo1415

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    Kawa e tako je i meni. Evo danas bijelo sve. A jučer svijetlo zuto. Iako mi kaže muž da je njemu to sve bijelo 🤷‍♀️
    Cure jel vi podrigujete što? 🙈 mene kad krene...ufff 🙈 
    Dodo sretno 🤞da se obje oplode.
    Marisha da tamni 🤞

    Ja 34 sve ok, on 36 OAT
    4 ICSI postupka, 2 trodnevna vraćena, 7 blastica, 2 spontani, 2 kiretaže...
    Idemo dalje...🤞

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Dodo sretno da se obje oplode 🤞
    Libo meni je podrigivanje bilo prvi simptom 🤣🤣

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5 👨‍🦳 normo
    ~ '22. Missed ab (prir. tr.) 💔
    ~ '23. 2 x IUI ❌️❌️
    ~ 04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, β ❌️
    ~ 05/24 prir. FET - 1 blastica, β ❌️
    Histero✅️ Kariogram✅️ Trombofilija✅️
    ~ 09/24 stim. FET - 1 blastica, 12dnt β 421, 14dnt β 1170 6w0d ❤️

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 429

    Prijavi adminu

    evo sam i ja trazila uputnicu za provjeru folne kiseline, cisto da vidim jel mi dosta.
    lunolina ajme preslatko, to su te slatke muke  MM je vec naucio da se radne tenisice izuvaju ispred stana, da slucajno ne bih osjetila te arome 
    libo kako su pisale cure na drugoj temi, to je sve normalno jer se rodnica i cisti i stiti na taj nacin. ja mucnine nisam imala ali zato me zgaravica i podrigivanje i dan danas muci, uskoro sam 12tt. samo gazirano mi pomaze.
    cokoladice super sto tako cesto imas preglede, sad si vec dobila uputnice za krvne pretrage? koliko si tt danas, mi smo nesto malo razlike ? 

    ♀️ 28; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC - ET 1BC ❌️ 3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.