Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • riamaro

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Bila sam na folikulimetriji, imam ih 13 ukupno. Sretna sam na broju, samo se nadam da će biti jajnih stanica unutra barem približno toliko.Imate li neki savjet za cetrotide?

    29 👩🏻 AMH 23,6 sve ok | 30 👱🏼‍♂️ asthenozoospermia
    - pokušavamo od 3/23
    - 10/2024 IVF ⏳ Gonal F, Cetrotide, Decapeptyl

  • Avatar plavuša

    plavuša

    Broj poruka: 169

    Prijavi adminu

    Nella2909

    Ekipa čestitam svima na pozitivnim testovima, jako sam sretna zbog vas ❤️
    Ja danas radila test, negativan je, 9 dnt trodnevnih.. tješim se da još ima šanse i da je prerano..
    Simptomi i dalje nekako ko pred mengu, no vidim da vas koje imate plusiće imate slične simptome pa mi lakše..
    Beta bi trebala biti u srijedu, sutra ujutro ću još jednom ponoviti test 🤷🏼‍♀️

    Zao mi je nella, ja se nadam sa tobom zajedno i za tvog trodnevnog i za svog 🤞🤞
    Iako ako je moja beta danas negativna, tesko da bi u srijedu 12dnt bila pozitivna? Aliiii ista ne otpisujemo

    🤰🏼2012.prirodna, curka 3800g 51cm
    🤰🏼2020. prirodna vanmaternična, jajovodi ✂️
    ❤️Novi muž❤️
    👱🏻‍♂️28.g. normozoo
    👱‍♀️37.g. Bez jajovoda, amh 7,4
    09/24 Škvorc 🤞(gonal+menopur+cetrotide)
    5🥚, 1 🐣, 0❄️
    cyclogest, folbella, decortin, aspirin, prolutex
    Beta 2,30 ❌

  • Nella2909

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    plavuša

    Nella2909

    Ekipa čestitam svima na pozitivnim testovima, jako sam sretna zbog vas ❤️
    Ja danas radila test, negativan je, 9 dnt trodnevnih.. tješim se da još ima šanse i da je prerano..
    Simptomi i dalje nekako ko pred mengu, no vidim da vas koje imate plusiće imate slične simptome pa mi lakše..
    Beta bi trebala biti u srijedu, sutra ujutro ću još jednom ponoviti test 🤷🏼‍♀️
    Zao mi je nella, ja se nadam sa tobom zajedno i za tvog trodnevnog i za svog 🤞🤞
    Iako ako je moja beta danas negativna, tesko da bi u srijedu 12dnt bila pozitivna? Aliiii ista ne otpisujemo

    Plavuša koliko ti je beta danas?
    A ništa ne otpisujemo, ja imam još dvije blastice smrznute pa me to tiješi , imaš ti smrzalica?

    👱‍♀️40
    👦43
    2021 ivf petrova 12js,9 oplođene, 2 blastice vraćene, 4 smrznute blastice
    06/2021 ET , biokemijska
    06/2022 uspješan postupak, 12/2022 abrupcija posteljice u 29 tt😓👼🙏
    02/2024 novi ET, biokemijska
    09/2024 novi IVF poliklinika Škvorc

  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    Jutro curke drage, kakav je ovo vikend bio, ponovio se ama baš svaki put 🤞Libo&Lunolina 🤞🤞sretno ❤️❤️
    Butterfly&Sanjuska&Amy&Ruza&Lunolina 🙏🙏 kakvi testići ajme curke drage 
    Nelly&Plavuša šaljem zagrljaj ohrabrenja, još ništa nije izgubljeno, držim vam fige da se ukaže + 🙏🙏
    Molly kako si ti? Jel već planiraš što i kako dalje? 
    Lali kako se ti osjećaš? 

    🏈 43 sve ok + 🌷 35 endometrioza --> Jajovodi✂ AMH 11,07 pmol/L,hashimoto
    09.2023. Vinogradska(Rekovelle+Menopur): 5🥚
    rujan ET(1)✖,listopad❄️✖,studeni❄️✖
    03.2024.Škvorc
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran): 5🥚ET(1)✖ 05.2024. prirodni ciklus: 1🥚✖
    09.2024.Škvorc (Gonal+Menopur+Cetrotide): 5🥚ET(2)✨✨⏳

  • Avatar plavuša

    plavuša

    Broj poruka: 169

    Prijavi adminu

    Nella2909

    plavuša

    Nella2909

    Ekipa čestitam svima na pozitivnim testovima, jako sam sretna zbog vas ❤️
    Ja danas radila test, negativan je, 9 dnt trodnevnih.. tješim se da još ima šanse i da je prerano..
    Simptomi i dalje nekako ko pred mengu, no vidim da vas koje imate plusiće imate slične simptome pa mi lakše..
    Beta bi trebala biti u srijedu, sutra ujutro ću još jednom ponoviti test 🤷🏼‍♀️
    Zao mi je nella, ja se nadam sa tobom zajedno i za tvog trodnevnog i za svog 🤞🤞
    Iako ako je moja beta danas negativna, tesko da bi u srijedu 12dnt bila pozitivna? Aliiii ista ne otpisujemo
    Plavuša koliko ti je beta danas?
    A ništa ne otpisujemo, ja imam još dvije blastice smrznute pa me to tiješi , imaš ti smrzalica?

    Cekam nalaz jos.. Ja nemam smrzlica, bio je taj jedan trodnevni kojeg smo vratili, nista nije opstalo za smrznut.. Sve ispocetka opet

    🤰🏼2012.prirodna, curka 3800g 51cm
    🤰🏼2020. prirodna vanmaternična, jajovodi ✂️
    ❤️Novi muž❤️
    👱🏻‍♂️28.g. normozoo
    👱‍♀️37.g. Bez jajovoda, amh 7,4
    09/24 Škvorc 🤞(gonal+menopur+cetrotide)
    5🥚, 1 🐣, 0❄️
    cyclogest, folbella, decortin, aspirin, prolutex
    Beta 2,30 ❌

  • Nella2909

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    plavuša

    Nella2909

    plavuša

    Nella2909

    Ekipa čestitam svima na pozitivnim testovima, jako sam sretna zbog vas ❤️
    Ja danas radila test, negativan je, 9 dnt trodnevnih.. tješim se da još ima šanse i da je prerano..
    Simptomi i dalje nekako ko pred mengu, no vidim da vas koje imate plusiće imate slične simptome pa mi lakše..
    Beta bi trebala biti u srijedu, sutra ujutro ću još jednom ponoviti test 🤷🏼‍♀️
    Zao mi je nella, ja se nadam sa tobom zajedno i za tvog trodnevnog i za svog 🤞🤞
    Iako ako je moja beta danas negativna, tesko da bi u srijedu 12dnt bila pozitivna? Aliiii ista ne otpisujemo
    Plavuša koliko ti je beta danas?
    A ništa ne otpisujemo, ja imam još dvije blastice smrznute pa me to tiješi , imaš ti smrzalica?
    Cekam nalaz jos.. Ja nemam smrzlica, bio je taj jedan trodnevni kojeg smo vratili, nista nije opstalo za smrznut.. Sve ispocetka opet

    Ajde ništa još nije gotovo možda te beta iznenadi, držim 🤞

    👱‍♀️40
    👦43
    2021 ivf petrova 12js,9 oplođene, 2 blastice vraćene, 4 smrznute blastice
    06/2021 ET , biokemijska
    06/2022 uspješan postupak, 12/2022 abrupcija posteljice u 29 tt😓👼🙏
    02/2024 novi ET, biokemijska
    09/2024 novi IVF poliklinika Škvorc

  • Amy_94

    Broj poruka: 664

    Prijavi adminu

    sirena

    Amy_94

    sirena

    Kod mene 6 dan nakon tranafera 2 blastociste, test je negativan. Ovo je 6 tranafer i nijednom pozitivan test tako da sam ocajna i mislim da cu napravit pauzu jer iskreno nemam snage vise.

    Meni je 5.ti i uspješan zasad, do sada svaki put slušam da je sve savršeno i embrij I endo, ovaj put sam dobila ,prolutex injekcije,fragmin injekcije i decortin tablete i ja prvi put imam pozitivan test
    Ja sam isto ovaj put koristila sve sto i ti.
    Kad ai ti pocela uzimat Fragmin i Prolutex?

    Na dan transfera

    👨‍🦱38- teška oligoasthenozoospermia(med, orašasti plodovi, Fertil Up)👩‍🦱28 - Amh 1.83 μg/L. (Novalac)
    1x IVF prirodni ❌ (1🥚 nije se 17.06 aspiracija 4 folikula 4 jajne stanice 3 blaste❌️
    11.01 aspiracija 5 folikula 4 jajne stanice, spermiogram azoospermija, jajne stanice zaleđene
    10.03 imamo spermije ponovno teška oligoasthenozoospermia
    10/24
    1❄️ blasta (decortin, prolutex, fragmin, cyclogest)

  • Amy_94

    Broj poruka: 664

    Prijavi adminu

    sirena

    Amy_94

    sirena

    Amy_94

    sirena

    Kod mene 6 dan nakon tranafera 2 blastociste, test je negativan. Ovo je 6 tranafer i nijednom pozitivan test tako da sam ocajna i mislim da cu napravit pauzu jer iskreno nemam snage vise.

    Meni je 5.ti i uspješan zasad, do sada svaki put slušam da je sve savršeno i embrij I endo, ovaj put sam dobila ,prolutex injekcije,fragmin injekcije i decortin tablete i ja prvi put imam pozitivan test
    Ja sam isto ovaj put koristila sve sto i ti.
    Kad ai ti pocela uzimat Fragmin i Prolutex?
    Na dan transfera
    Ja sam vecer prije transfera

    I prvi put mi je endo bio 9.4 , uvijek sam imala transfer na 12,13,14.. sad dal igra kakvu ulogu to sve ne znam, ili se jednostavno sve poklopilo

    👨‍🦱38- teška oligoasthenozoospermia(med, orašasti plodovi, Fertil Up)👩‍🦱28 - Amh 1.83 μg/L. (Novalac)
    1x IVF prirodni ❌ (1🥚 nije se 17.06 aspiracija 4 folikula 4 jajne stanice 3 blaste❌️
    11.01 aspiracija 5 folikula 4 jajne stanice, spermiogram azoospermija, jajne stanice zaleđene
    10.03 imamo spermije ponovno teška oligoasthenozoospermia
    10/24
    1❄️ blasta (decortin, prolutex, fragmin, cyclogest)

  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    sirena

    Kod mene 6 dan nakon tranafera 2 blastociste, test je negativan. Ovo je 6 tranafer i nijednom pozitivan test tako da sam ocajna i mislim da cu napravit pauzu jer iskreno nemam snage vise.

    Sirena ima i kod tebe šanse da se ukaže + 🤞
    Sani sretno! nadam se da ovaj mjesec endo surađuje! 
    Slee žao mi je što nije uspjelo ovaj put, suosjećam sa tobom. Ako te vuče probaj prirodnjak, dok se tijelo ne odmori i pripremi za iduću stimulaciju ako se odlučite da bi probali opet
    Leona žao mi je radi tlaka, moj savjet ti je da si mjeriš tlak svaki dan barem 2x. Ja sam imala visok tlak i preeklampsiju i rodila sam u 37tt. Ne želim te strašiti, gore si u Vinogradskoj gdje su stvarno ok i budu te motrili ali ako osjetiš glavobolje i naticanje odi na hitnu, nemoj se dvoumiti ni 5min oko toga. Nadam se da će sve biti ok i da nema potrebe za ovim savjetom 

    🏈 43 sve ok + 🌷 35 endometrioza --> Jajovodi✂ AMH 11,07 pmol/L,hashimoto
    09.2023. Vinogradska(Rekovelle+Menopur): 5🥚
    rujan ET(1)✖,listopad❄️✖,studeni❄️✖
    03.2024.Škvorc
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran): 5🥚ET(1)✖ 05.2024. prirodni ciklus: 1🥚✖
    09.2024.Škvorc (Gonal+Menopur+Cetrotide): 5🥚ET(2)✨✨⏳

  • Amy_94

    Broj poruka: 664

    Prijavi adminu

    sirena

    JAmy_94

    sirena

    Amy_94

    sirena

    Amy_94

    sirena

    Kod mene 6 dan nakon tranafera 2 blastociste, test je negativan. Ovo je 6 tranafer i nijednom pozitivan test tako da sam ocajna i mislim da cu napravit pauzu jer iskreno nemam snage vise.

    Meni je 5.ti i uspješan zasad, do sada svaki put slušam da je sve savršeno i embrij I endo, ovaj put sam dobila ,prolutex injekcije,fragmin injekcije i decortin tablete i ja prvi put imam pozitivan test
    Ja sam isto ovaj put koristila sve sto i ti.
    Kad ai ti pocela uzimat Fragmin i Prolutex?
    Na dan transfera
    Ja sam vecer prije transfera
    I prvi put mi je endo bio 9.4 , uvijek sam imala transfer na 12,13,14.. sad dal igra kakvu ulogu to sve ne znam, ili se jednostavno sve poklopilo
    Meni je stalno takav oko 9, nikad vise od 10. Sad smo probali u prirodnom ciklusu sa stopericom jedino mi ne bio tezi transfer pa sad vise neznam dali to utjece.
    Ja sam u bolnici u postupku i razmisljam da odem u privatnu bar na konzultacije s nalazima da cujem drugo misljenje.

    Ja sam u Beti plus kod doktorice Sirovec, i dosta sam opuštenija nego u bolnici, sve to igra ulogu 

    👨‍🦱38- teška oligoasthenozoospermia(med, orašasti plodovi, Fertil Up)👩‍🦱28 - Amh 1.83 μg/L. (Novalac)
    1x IVF prirodni ❌ (1🥚 nije se 17.06 aspiracija 4 folikula 4 jajne stanice 3 blaste❌️
    11.01 aspiracija 5 folikula 4 jajne stanice, spermiogram azoospermija, jajne stanice zaleđene
    10.03 imamo spermije ponovno teška oligoasthenozoospermia
    10/24
    1❄️ blasta (decortin, prolutex, fragmin, cyclogest)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.