Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sage

    Sage

    Broj poruka: 47

    Prijavi adminu

    Ja sam se upravo čula s dr. S, ostajemo na dva smrzlića. Od dvije morule koje smo čekali jedna je došla do blaste, ali nije bila zadovoljavajuće kvalitete. Sam dr je rekao da je ovo dosta loš rezultat i da je s obzirom na dob očekivao barem 4 lijepe blastice, ali očito je negdje nastao problem. Sada ću se čuti s dr.V da probamo vidjeti što je bilo, koliko sam shvatila oni sumnjaju na skok progesterona plus imala sam s desne strane te folikule koji su "kasnili" u rastu pa je možda i do toga 😔

    👩 28 (AMH 22,5 pmol/L); 👨28 (10/24 normo)
    3/2023 biokemijska
    7/2023 vanmaternična (jajovod ✂️)
    12/2023 biokemijska
    dr. V
    9/24 prirodni IVF (neg aspiracija)
    10/24 stim IVF (Gonal+Pergoveris+Cetrotide); 11🥚, 8 oplodenih; 2 ❄️

  • Avatar RužaFT

    RužaFT

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Libo cestitam na lijepoj beti 🥰 zelim ti lijepu i urednu trudnocu.... lijepo si izdrzala da ne radis testove za razliku od nas ostalih 🙈
    Lunolina mislim da je to sasvim ok beta za odgovarajuci dan transfera, ne sekiraj se 🤗 za dva dana cekamo ponovo betu 🍀
    Plavusha i Nella ne predajte se, ne odustajte... drzim fige da vam se pojavi plusic 🤞
    Slee slazem se s ostalima da si das vremena i da poradite na prirodnjaku..da ne bi vam kasnije bilo..sto nismo.. mi smo isli samo probati jedan stimulirani, dobili 8 js, ali nista nam se nije oplodilo i nismo uspjeli doci ni do transfera. I odlucila sam ipak jos jednom u stimulaciju bar da dođemo do transfera, da imamo neku nadu, nisam htjela odustati iako smo rekli samo jedan stimulirani...

    35 👩
    41👦
    Endometrioza,adenomioza
    Škvorc
    4/17 - ICSI, 4 🥚, ET - 2 osmostanične vracene, 💙💙
    6/24 - IVF, 8 JS, nema oplođenih, nema transfera
    9/24 - ICSI, 5 🥚, 1 ET blastice, 1 ❄️

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 490

    Prijavi adminu

    Ivy19

    Čokoladica 🍀

    Lunolina

    Moja beta je 57 😔 9.dnt blastice. Meni se to, gledajuci potpise po forumu cini dosta malo.
    .
    Kawa ma nisam. Cini mi se da su testovi isti https://ibb.co/6JMKWf6
    Lunolina tek ti je 9dnt, izvadi za dva dana. Drzim fige za duplanje 🤞🤞🤞🍀🍀🍀 ❤️❤️❤️
    Libo cestitam! ❤️
    Ivy sretno sutra, javi lijepe vijesti! 🍀🍀🍀 kako se osjecas?
    Nadam se da budem🙏
    Hm,nista posebno tu i tam ko neki grcici u trbuhu,cicke bolne i dalje,al kao da se ispuhale,nezz sta bi mislila iskreno…kako si ti,mucnine😅!?

    Ivy pa ok sam, imam lagane mucnine kroz cijeli dan i bas me to podrigivanje muci 🤣 glavobolja isto nekim danima. Naravno i dalje me jako strah tog uzv, ali pokusavam razmisljat pozitivno i nadam se najboljem. 🍀

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5 👨‍🦳 normo
    ~ '22. Missed ab (prir. tr.) 💔
    ~ '23. 2 x IUI ❌️❌️
    ~ 04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, β ❌️
    ~ 05/24 prir. FET - 1 blastica, β ❌️
    Histero✅️ Kariogram✅️ Trombofilija✅️
    ~ 09/24 stim. FET - 1 blastica, 12dnt β 421, 14dnt β 1170 6w0d ❤️

  • Ivy19

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Čokoladica 🍀

    Ivy19

    Čokoladica 🍀

    Lunolina

    Moja beta je 57 😔 9.dnt blastice. Meni se to, gledajuci potpise po forumu cini dosta malo.
    .
    Kawa ma nisam. Cini mi se da su testovi isti https://ibb.co/6JMKWf6
    Lunolina tek ti je 9dnt, izvadi za dva dana. Drzim fige za duplanje 🤞🤞🤞🍀🍀🍀 ❤️❤️❤️
    Libo cestitam! ❤️
    Ivy sretno sutra, javi lijepe vijesti! 🍀🍀🍀 kako se osjecas?
    Nadam se da budem🙏
    Hm,nista posebno tu i tam ko neki grcici u trbuhu,cicke bolne i dalje,al kao da se ispuhale,nezz sta bi mislila iskreno…kako si ti,mucnine😅!?
    Ivy pa ok sam, imam lagane mucnine kroz cijeli dan i bas me to podrigivanje muci 🤣 glavobolja isto nekim danima. Naravno i dalje me jako strah tog uzv, ali pokusavam razmisljat pozitivno i nadam se najboljem. 🍀

    Nemam iskustva s mucninama,al citala sam da bademi pomazu i spavanje/lezanje na povisenom,probaj😅...znam da te strah,kao i mene za sutra,pa ja onda opet za 2tj...ti ides za 2 dana na uzv,ako sam dobro upamtila?Vjerujem da ce bit sve ok,kod tebe i mene🙏...da,moramo pokusat bit pozitivne i razmisljat pozitivno🥰

    👱🏻35-sve ok
    👱🏻‍♀️35-PCOS,mala kilaža,nizak secer,nesp.neplodnost🤷🏻‍♀️
    2014 u mpo vode
    2015,2016 AIH-❌
    1.IVF "17-18 oocita-4 blastice
    11.17.stim.FET-2 blastice❌
    05.18.prirodni FET-2 blastice,beta 1265,decko
    2.IVF "21.-15 oocita-6 blastica,hiper,5 dana bolnice
    02.21-stim.FET,2 blastice,spontani 5tj
    09.21-stim.FET,2 blastice❌
    04.22.-stim.FET,2 blastice,💔💔10tj.
    3.IVF "23-15oocita - 6 blastica,blagi hiper
    3xstim.FET❌
    04.24.-FET uz Femaru⏳

  • Avatar Libo1415

    Libo1415

    Broj poruka: 254

    Prijavi adminu

    Sage

    Ja sam se upravo čula s dr. S, ostajemo na dva smrzlića. Od dvije morule koje smo čekali jedna je došla do blaste, ali nije bila zadovoljavajuće kvalitete. Sam dr je rekao da je ovo dosta loš rezultat i da je s obzirom na dob očekivao barem 4 lijepe blastice, ali očito je negdje nastao problem. Sada ću se čuti s dr.V da probamo vidjeti što je bilo, koliko sam shvatila oni sumnjaju na skok progesterona plus imala sam s desne strane te folikule koji su "kasnili" u rastu pa je možda i do toga😔

    Sage žao mi je da je tako ispalo, ali 1 je dovoljna. Evo ti mene samo za primjer. Od 6 koliko ih je bilo 3.dan ja kraju je ostala 1bc. Dr.S je isto bio razočaran jer je bio uvjeren da će barem 3 ostati. Za sad se ta 1 ali vrijedna primila kod mene i nadam se da ću je za 8 mjeseci primiti u ruke. Tako da vjeruj u svoje 2bc i bit će to sve super. Ja ti želim svu sreću i držim fige 🤞
    Hvala još jednom svima...🤗😘❤️ samo da se dobro podupla u srijedu. 

    Ja 34 sve ok, on 36 OAT
    4 ICSI postupka, 2 trodnevna vraćena, 7 blastica, 2 spontani, 2 kiretaže...
    Idemo dalje...🤞

  • Avatar Žuži

    Žuži

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Sanjushka cestitke na plusicu, bas sam sretna zbog tebe, stvarno si zaslužila🥳 Nadam se da ću ići tvojim stopama, dobila sam isti postupak, a koliko vidim tu smo negdi i s godinama i s AMh 
    Butterfly uvijek mi je drago pročitati kada netko nakon toliko neuspjeha dozivi plus na testu. Držim fige da i dalje sve bude kako treba.
    Libo super beta, cestitke🥳
    Lunolina iskreno vjerujem da ne trebaš još ništa otpisati, bitno je da se lijepo udupla🤞🏼
    Svim ostalim curama s pozitivnim testovima želim svu sreću na vađenju bete, a onima s negativnima sretno dalje jer nema odustajanja🥰
    Teich koji je tebi plan? 
    Vidjela sam da se nedavno Ivka javila, sretno ti dalje, da bude kao i tvojoj imenjakinji. Koja ti je faza sada?

    👩🏻 34 👦🏻34, od 6/21, amh 6,52 pmol/L
    10 i 11/22 - AIH 👎🏼
    12/22 1Ivf, bemfola 225, cetrotide, 4 js, 1 vraćen 👎🏼
    5/23 2 ivf, bemfola 250, cetrotide, 7 js, 5 oplođenih, vraćena 2 (biokemijska)👎🏼, 1 blastica zamrznuta
    7/23 Fet, trudnoća, srce stalo kucati u 9+6, spontani
    12/23 ivf, Letrozol, klomifen, HMG/FSH+antagonist, 3 js, 2 oplođene, obe vraćene 3 dan, beta 0👎🏼
    5/24 ivf, gonal 300, antagonist, 3 js, 3 blastociste, 2 vracene👎🏼, 1 zamrznuta
    7/24 FET 👎🏼

  • Avatar Molly8

    Molly8

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    Marisha ja sam dobro .Napravila sam neke pretrage (vit d, zeljezo i slicno) i dodala jos suplemenata. Pa cemo pricekat do Božića i onda pokušati opet, najradije bi odma al bolje da malo sve jos dovedemo u red.
    .
    Libo super beta! Drzim fige da sve nastavi kako treba ❤️
    .
    Mariposa predobar broj! Sretno u srijedu! 💪🏼
    .
    Lunolina sto sam citala za taj dan to nije lose ... Znat ce cure bolje al ja ne bi gubila nadu ❤️
    .
    Anna1507 zao mi je 💔

    🙋🏻‍♀️33-AMH 8.2 , lagani PCOS
    .
    🙋🏼33 - Oligoasthenozoospermia - terapija catafertyl, bioastin, umbiqunol
    9/2024 - ICSI - 4 js - 0 oplodenih

  • Avatar Žuži

    Žuži

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Saniii tebe sam zaboravila pozdraviti, pratim i nadam se tvom uspjehu🤞🏼❤️

    👩🏻 34 👦🏻34, od 6/21, amh 6,52 pmol/L
    10 i 11/22 - AIH 👎🏼
    12/22 1Ivf, bemfola 225, cetrotide, 4 js, 1 vraćen 👎🏼
    5/23 2 ivf, bemfola 250, cetrotide, 7 js, 5 oplođenih, vraćena 2 (biokemijska)👎🏼, 1 blastica zamrznuta
    7/23 Fet, trudnoća, srce stalo kucati u 9+6, spontani
    12/23 ivf, Letrozol, klomifen, HMG/FSH+antagonist, 3 js, 2 oplođene, obe vraćene 3 dan, beta 0👎🏼
    5/24 ivf, gonal 300, antagonist, 3 js, 3 blastociste, 2 vracene👎🏼, 1 zamrznuta
    7/24 FET 👎🏼

  • Amy_94

    Broj poruka: 661

    Prijavi adminu

    Zadnji test više neću čekam betu za 3 dana
    https://ibb.co/mCRTCPN

    👨‍🦱38- teška oligoasthenozoospermia(med, orašasti plodovi, Fertil Up)👩‍🦱28 - Amh 1.83 μg/L. (Novalac)
    1x IVF prirodni ❌ (1🥚 nije se 17.06 aspiracija 4 folikula 4 jajne stanice 3 blaste❌️
    11.01 aspiracija 5 folikula 4 jajne stanice, spermiogram azoospermija, jajne stanice zaleđene
    10.03 imamo spermije ponovno teška oligoasthenozoospermia
    10/24
    1❄️ blasta (decortin, prolutex, fragmin, cyclogest)

  • Verbena11

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Libo - divno, čestitam i od srca želim da dalje sve dobro ide ☺️🤞
    Lunolina - i tebi držim fige da se beta ipak lijepo podupla 🤞🤞🍀🍀☺️☺️

    🤷🏼‍♀️ 1985. perimenopauza - AMH 1.7 pmol/L, FSH 19.6, Hashimoto tireoiditis bez terapije - TSH 2.14 ; 🧔 1986., uredan spermiogram, ED
    🔸10/24 Sv Duh - 1. IVF, stimulirani (Ovaleap + Menopur + Cetrotide + Ovitrelle => 5 j.s., Estrofem + Cyclogest)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.