Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Srculence

    Srculence

    Broj poruka: 235

    Prijavi adminu

    PBTAB

    Srculence

    Ajmee curke koliko stranica! 🤭
    Sanjushka i Lunolina testici su za pozeljet 😍 nek vas prati uredna trudnoca! Ne sumnjam u lijepe bete!🥰❤️🤰🏻
    Slee ja imam uredne O zadnja dva u prirodnom se nisu ni primila,zapravo mi je endometrij bio dosta tanak…a to ne mozes znat dok ne krenes kakav ce bit…Sad sam opet na estrofemu pa cemo vidjet. Ali probaj vole oni prirodnjake.☺️
    E sad HEPARINmene je dr. Lana poslala kod hematologa na pregled u Vinogradsku. Rekao je da nije to neka jaka mutacija al zbog biokemijske i dva spontana on ce mi ipak propisat. (Ja uzimam fragmin 5000) pocinjem si davat dva dana prije transfera i svaki tjedan idem vadi krv i na kontrolu. (Jer navodno se treba pratit kad se uzima heparin zbog krvi i jetre) e sad vidim da dosta cura to uzima u ljekarni i pikaju se bez ikakvih kontrola. Pa sam malo zbunjena oko svega 😅ako moze koja napisat malo vise bila bi zahvalna. ☺️
    Sad idem citat dalje!
    Upadam nepozvana ali zelim ti dati feedback jer i sama sam bila u Vinogradskoj pod kontrolom koristenja heparina.
    Kontrole su bitne i samo prati što ti dr govori, ne znam kod kojeg si, ja sam bila kod dr Rinčića i dr Mrdeža. Prvih mj dana se ide na kontrolu svakih tj.dana kako bi se pratili enzimi jetre, oni znaju reagirati u prvih mj dana. Ukoliko bi bilo kakvih promjena oni ce prepisati neki drugi lijek, sada prate kako ces reagirati na fragmin. Ako ce sve biti ok, do kraja trudnoce ces ici jednom mjesecno na vađenje krvi.
    Kazem, samo prati upute doktora a ne sto netko drugi radi jer koristenje heparina na vlastitu odgovornost je jako neodgovorno i vecina ljudi ne zna sto donosi taj lijek!
    Sretno 🤞

    PBTAB hvala ti puno! ❤️ da i ja sam kod njih divni su ❤️ ☺️
    ja radim sve po njihovim uputama,jer kako su mi objasnili nije to bas za igrat se,i jako bilo cudno da ih dosta uzima bez kontrole.Cak sam u jednom drustvu ispala ko neka fikuša koja sve kontrolira🤭😂  jer od nas tri jedino ja imam neki protokol! evo curke koje same podizete heparin,pitajte svoje ginekologe da li bi trebali imat kakve kontrole. ☺️

    🙋🏻‍♀️31god. (endometrioza koja nije operativna)🙋🏻‍♂️36god. (sve uredno)PODOBNIK 2/2023 prvi postupak,aspiracija,transfer,biokemijska ❌
    6❄️
    07/2023 transfer,pozitivan test,beta 505, nakon dva dana beta 1100 u 7tj spontani 😔💔
    9/2023 konzultacije
    04.10. Transfer + embryoglue⏳
    16.10. Beta 🤞🏼🍀 rezultat prve 440.9 rezultat druge bete 724.2
    28.11. Spontani u 7 tjednu 💔
    •01/2024 Trombofilija/Heparin💉
    •⌛️ 2mj. Konzultacije ŠKVORC i u nove pobjede
    07.03. FER /Beta❌ 09.05 FET/beta❌

  • Avatar Srculence

    Srculence

    Broj poruka: 235

    Prijavi adminu

    Butterfly divnoo 😍❤️🍀 Čestitam! ☺️

    🙋🏻‍♀️31god. (endometrioza koja nije operativna)🙋🏻‍♂️36god. (sve uredno)PODOBNIK 2/2023 prvi postupak,aspiracija,transfer,biokemijska ❌
    6❄️
    07/2023 transfer,pozitivan test,beta 505, nakon dva dana beta 1100 u 7tj spontani 😔💔
    9/2023 konzultacije
    04.10. Transfer + embryoglue⏳
    16.10. Beta 🤞🏼🍀 rezultat prve 440.9 rezultat druge bete 724.2
    28.11. Spontani u 7 tjednu 💔
    •01/2024 Trombofilija/Heparin💉
    •⌛️ 2mj. Konzultacije ŠKVORC i u nove pobjede
    07.03. FER /Beta❌ 09.05 FET/beta❌

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 770

    Prijavi adminu

    Ajmeee koliko toga se izdogadalo, puno lijepih vijesti.
    Jabukica cestitam i uzivajte i mazite se ti i sincic🥰🥰🥰
    Sanjushka i lunolina ajme ajmeee tako mi je drago zbog vas i zelim vam svu srecu dalje, da se bete lijepo duplaju, da bude sve OK - uredna i skolska trudnoca
    Takoder i druge cure koje imaju pozitivne testove i sjenice: Amy, Ruza i Butterfly (bas mi je drago zbog vas nakon toliko pokusaja!!🥹)
    Zelim vam svima isti scenarij, ne gubite nadu, borite se i dalje, zelim vam da skupite snagu i mogucnosti za sve (i draga Slee i Sani da iduci ciklus endomerij bude povoljan)
    Neka se nastavi pozitivan val drage zene... Sve ste zasluzile!!❤️

    '91, PCOS, AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    '86, oligozoospermia
    Repromed:
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - SET BC | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️ Panorama low risk - it's a boy 🩵

  • Avatar Lali28

    Lali28

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    Jabukica cestitam na sinčiću ❤️
    Cure s plusicima, jako mi je drago svaki dan gledam pozitivne testice, prekrasno!! @sanjuska, lunolina, amy, ruza, butterfly ne znam jesam li kog preskocila! 
    A svim ostalima srecu u sljedećim postupcima. 
    Komentar za nedovoljno smrzlica ili nesto, ja sam bila presretna s 9 stanica, na kraju sve to nekako otislo vrit i dobili jedan x et i jedan fet. Ali na kraju uspješan. Tako da ima nade, do kraja!! ✨🤞🏻🤞🏻

    👩🏻29 god
    AMH: 0,862µg/L (1,20-9,05)
    🧔🏻‍♂️31 god asthenozoo->normo
    1/2024 - Gonal F
    31.1. aspiracija - 9 st
    3.2. ICSI, 5 oplođenih, ET 3-dnevnog ❌, ostao 1❄️
    11.3. FET blastice—> 8dnt + —> Beta 18dnt 8961, 7+1tj ❤️
    curica🌸

  • mariposa1510

    Broj poruka: 411

    Prijavi adminu

    Butterfly, od sveg srca ti želim veliku betu i školsko duplanje! 🥳🤞🏼

    👩33 - Blagi PCOS, AMH 21 pmol/L
    👱‍♂️34 - Asthenozoospermia / Normozoospermia
    Bez trudnoće
    02./24. - IUI Vinogradska - neuspješan
    03./24. 2. IUI - nađen polip - histeroskopija u Repromedu
    04.-09./24. - Terapija Euthyrox 50ug zbog niskog ft4
    10./24. Repromed - Prvi IVF (Pergoveris 150UI, Orgalutran) - 6 🥚, 1 ET blastociste, 1 ❄️

  • Avatar Butterfly 🦋

    Butterfly 🦋

    Broj poruka: 320

    Prijavi adminu

    Hvala zene🥰  takoder cestitke na plusicima sanjuska, lunolina, amy, ruza i svima drugima da sto prije dodu do njih! 

    29🧔🏽‍♂️30 👩🏽‍🦱 Endometrioza , AMH 4,3 pmol/L
    1. Beta+ ICSI 09/22 stimul.➡️11🥚8 opl.➡️ ET 1 3dn➡️👎🏼
    2. Beta +ICSI 12/22 stimul.➡️10🥚6 opl.➡️ ET 2 2dn ➡️👎🏼
    3. IVF polik.IVF 03/23 stimul.➡️6🥚3 opl.➡️ ET 2 3dn ➡️👎🏼
    4. Beta+ ICSI 06/23 - stimul.➡️ 6🥚6 opl.➡️ ET 2 3dn ➡️👎🏼
    5. Beta+ ICSI 07/23 prirod .cik. 1js ET 2dn➡️👎🏼
    6. Reprom. ICSI 09/23 stimul.➡️ 5🥚3 opl.➡️ ET 1 blast (1🐧) ➡️👎🏼
    7. Reprom. 10/23 FET 1 blast. ➡️👎🏼
    8. Hilarus/Reprom. ICSI 05/24 stimul.➡️ 2/4 opl.➡️ ET 1 blast.➡️👎🏼

  • Avatar Butterfly 🦋

    Butterfly 🦋

    Broj poruka: 320

    Prijavi adminu

    E sad vec prva briga, znaci od toliko uzbudjenja sam zaboravila jesam li stavila oko 21h cyclogest danas i nikako vratit film da jesam, isla jesam na wc s tom mislju ali nikako se sjetit jesam li stavila ili samo na wc bila , i odem sad oko 23h i stavim i sad citam upute opet i pise nikako staviti dva odjednom a sta ako jesam 😫 nisam sigurna a isla sam mislju kao bolje da ima nego da preskocim.. jell vam se to kad dogodilo🙈 moram se skulirat

    29🧔🏽‍♂️30 👩🏽‍🦱 Endometrioza , AMH 4,3 pmol/L
    1. Beta+ ICSI 09/22 stimul.➡️11🥚8 opl.➡️ ET 1 3dn➡️👎🏼
    2. Beta +ICSI 12/22 stimul.➡️10🥚6 opl.➡️ ET 2 2dn ➡️👎🏼
    3. IVF polik.IVF 03/23 stimul.➡️6🥚3 opl.➡️ ET 2 3dn ➡️👎🏼
    4. Beta+ ICSI 06/23 - stimul.➡️ 6🥚6 opl.➡️ ET 2 3dn ➡️👎🏼
    5. Beta+ ICSI 07/23 prirod .cik. 1js ET 2dn➡️👎🏼
    6. Reprom. ICSI 09/23 stimul.➡️ 5🥚3 opl.➡️ ET 1 blast (1🐧) ➡️👎🏼
    7. Reprom. 10/23 FET 1 blast. ➡️👎🏼
    8. Hilarus/Reprom. ICSI 05/24 stimul.➡️ 2/4 opl.➡️ ET 1 blast.➡️👎🏼

  • Avatar Butterfly 🦋

    Butterfly 🦋

    Broj poruka: 320

    Prijavi adminu

    wildflower

    Ajmeee koliko toga se izdogadalo, puno lijepih vijesti.
    Jabukica cestitam i uzivajte i mazite se ti i sincic🥰🥰🥰
    Sanjushka i lunolina ajme ajmeee tako mi je drago zbog vas i zelim vam svu srecu dalje, da se bete lijepo duplaju, da bude sve OK - uredna i skolska trudnoca
    Takoder i druge cure koje imaju pozitivne testove i sjenice: Amy, Ruza i Butterfly (bas mi je drago zbog vas nakon toliko pokusaja!!🥹)
    Zelim vam svima isti scenarij, ne gubite nadu, borite se i dalje, zelim vam da skupite snagu i mogucnosti za sve (i draga Slee i Sani da iduci ciklus endomerij bude povoljan)
    Neka se nastavi pozitivan val drage zene… Sve ste zasluzile!!❤️

    Hvala draga ja evo neznam, potajno se nadam da je to to sad napokon al opet nakon toliko pokusavanja i promasaja sam uzasno skepticna na sve 🤣🙈🤞🏻🙏🏼🙏🏼🙏🏼

    29🧔🏽‍♂️30 👩🏽‍🦱 Endometrioza , AMH 4,3 pmol/L
    1. Beta+ ICSI 09/22 stimul.➡️11🥚8 opl.➡️ ET 1 3dn➡️👎🏼
    2. Beta +ICSI 12/22 stimul.➡️10🥚6 opl.➡️ ET 2 2dn ➡️👎🏼
    3. IVF polik.IVF 03/23 stimul.➡️6🥚3 opl.➡️ ET 2 3dn ➡️👎🏼
    4. Beta+ ICSI 06/23 - stimul.➡️ 6🥚6 opl.➡️ ET 2 3dn ➡️👎🏼
    5. Beta+ ICSI 07/23 prirod .cik. 1js ET 2dn➡️👎🏼
    6. Reprom. ICSI 09/23 stimul.➡️ 5🥚3 opl.➡️ ET 1 blast (1🐧) ➡️👎🏼
    7. Reprom. 10/23 FET 1 blast. ➡️👎🏼
    8. Hilarus/Reprom. ICSI 05/24 stimul.➡️ 2/4 opl.➡️ ET 1 blast.➡️👎🏼

  • blondie_145

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Hi borilice, pratim vas neko vrijeme “iz sjene”.
    Mi smo imali u petak ET rane BC i sve je proslo super, dok jucer nisam dobila blago povisenu temperaturu (37C) i veceras ponovno (37,4C), uz zacepljen nos i to. Aspiracija i cijela stimulacija prije su skroz okej prosli, bez “vecih” tegoba.
    Ima li koja iskustva s time - jasno mi je da je vrijeme smrkavosti, no je li moguce da je to neki oblik reakcije na sve skupa?
    Obicno takvu temperaturu ne slidam (jos) s analgeticima, no sad sam panicno uzela jedan paracetamol da se ne “pregrijem” 🙈

    👱🏼 ‘89.: hipotireoza (Euthyrox 112mcg), AMH 19,6 (7.2024.)
    👱🏻‍♂️ ’85.: oligoasthenozoospermia
    06/2023 - missed ab 6tt
    12/2023 - HYS septum maternice
    09/2024 - 1. IVF @ KBSD - Ovaleap / Menopur / Cetrotide / Ovitrelle - 7🥚 -> 1 ET 4.d rBC + 3 ❄️ -> ⏳

  • Avatar Bless💫

    Bless💫

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Sanjushka cestitam ti, testici ubijaju 🥰 nisam ni sumnjala, bas sam znala da ce uspjeti ♥️
    Lunolina cestitammmm i tvoji testici su tooop ♥️ sad opusteno daljeeee
    Butterfly jaojj cestitam ti ♥️
    Cureee ima toliko pozitivnih testovaaaa, cestitam svakoj od vas, tooo smo cekali, krenuo je pozitivni vaaal 🍀🤩

    👱🏻‍♀️32 god. - desni jajovod ✂️
    👨🏼‍🦲34 god. - savrsen
    1biokemijska, 2VM
    1.IVF 08/2023- transfer 2BC -VM (MTX)
    2.IVF 04/2024- 8🥚 5 oplodenih -3 BC , transfer 2BC- beta ➖ 1❄️
    07/2024 stimulirani FET 1 blastociste ➖

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.