Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar plavuša

    plavuša

    Broj poruka: 169

    Prijavi adminu

    Moja beta 10dpt 3dnevnog je 2,30...😮‍💨 U srijedu 16.10.idem vadit u lab, cisto da produzim bolovanje jos ovaj tjedan 🫤

    🤰🏼2012.prirodna, curka 3800g 51cm
    🤰🏼2020. prirodna vanmaternična, jajovodi ✂️
    ❤️Novi muž❤️
    👱🏻‍♂️28.g. normozoo
    👱‍♀️37.g. Bez jajovoda, amh 7,4
    09/24 Škvorc 🤞(gonal+menopur+cetrotide)
    5🥚, 1 🐣, 0❄️
    cyclogest, folbella, decortin, aspirin, prolutex
    Beta 2,30 ❌

  • Einar87

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Pozdrav,  ponavljam pitanje,  jeste koristili kakve biljne preparate za spavanje za vrijeme stimulacije, tipa valerijana, ili možda melotonin ? U prošloj stimulaciji sam jako malo spavala, pa me zanima što bi mogla koristiti. Pročitala sam za valerijanu da je na biljnoj bazi, no nemam nikakvih informacija može li utjecati na hormone itd. 

  • Nella2909

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    plavuša

    Moja beta 10dpt 3dnevnog je 2,30…😮‍💨 U srijedu 16.10.idem vadit u lab, cisto da produzim bolovanje jos ovaj tjedan 🫤

    Jako mi je žao…baš sam se nadala da će te ipak beta iznenaditi..☹️

    👱‍♀️40
    👦43
    2021 ivf petrova 12js,9 oplođene, 2 blastice vraćene, 4 smrznute blastice
    06/2021 ET , biokemijska
    06/2022 uspješan postupak, 12/2022 abrupcija posteljice u 29 tt😓👼🙏
    02/2024 novi ET, biokemijska
    09/2024 novi IVF poliklinika Škvorc

  • Ania

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Butterfly, RužaFT cure, čestitam :)
    Libo čestitke i tebi :)
    Nella, Plavuša držim fige da se pojavi druga crtica..
    Lunolina a tebi fige da se lijepo podupla. Ne kužim se u vrijednosti, ali vidim da cure pišu da je to okej, vjerujem da će sve I ostati u najboljem redu :)
    Sanjushka mogu si samo zamisliti da nije ugodno vidjeti nešto što nije od vaginalete. No znamo da je to često. A I testići su super. Vidim da si pisala o progesteronu, znači i njega ćeš provjeriti s betom? Meni nisu rekli, ali ja ga namjeravam na svoju ruku zajedno s betom. Provjerava li se još nešto ili je to dovoljno za sad?

    Ja 1987., endometrioza, AMH 9,8pmol/L, euthyrox.
    On 1982., normozoo., sve ok.
    10/23. 1.IVF, sv. Duh, 4 js., ET 1 trodnevni, beta 0
    5/24. 2.IVF, sv. Duh, 5 js, ET 1 trodnev., beta 0; dobili 1 BC
    7/24. Histeroskopija, septum, sve ok
    1.10. FET 1BC; 6dpt +; beta 14dpt 5395.00

  • Ania

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Plavuša sorry tek sad vidim zadnji post. Žao mi je, drži se...

    Ja 1987., endometrioza, AMH 9,8pmol/L, euthyrox.
    On 1982., normozoo., sve ok.
    10/23. 1.IVF, sv. Duh, 4 js., ET 1 trodnevni, beta 0
    5/24. 2.IVF, sv. Duh, 5 js, ET 1 trodnev., beta 0; dobili 1 BC
    7/24. Histeroskopija, septum, sve ok
    1.10. FET 1BC; 6dpt +; beta 14dpt 5395.00

  • Amy_94

    Broj poruka: 661

    Prijavi adminu

    plavuša

    Moja beta 10dpt 3dnevnog je 2,30…😮‍💨 U srijedu 16.10.idem vadit u lab, cisto da produzim bolovanje jos ovaj tjedan 🫤

    Žao mi je

    👨‍🦱38- teška oligoasthenozoospermia(med, orašasti plodovi, Fertil Up)👩‍🦱28 - Amh 1.83 μg/L. (Novalac)
    1x IVF prirodni ❌ (1🥚 nije se 17.06 aspiracija 4 folikula 4 jajne stanice 3 blaste❌️
    11.01 aspiracija 5 folikula 4 jajne stanice, spermiogram azoospermija, jajne stanice zaleđene
    10.03 imamo spermije ponovno teška oligoasthenozoospermia
    10/24
    1❄️ blasta (decortin, prolutex, fragmin, cyclogest)

  • Avatar Teich56

    Teich56

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    Libo cestitam divna beta 🌺💪🥳
    Žuzi draga fala kaj si me se sjetila. Ja iduci tjedan imam kontrolni c.bris pa ako je sve ok idem u postupak u studenom. Lijekovi čekaju u frižideru. Paralelno idem na dodatne pretrage krvi kod hematologa jer sumnja na antifosfolifidni sindrom pa mi je prepisao clexane od transfera. Cekam jos neke nalaze vezano za to. Kako si ti? 💜

    👸32.g. AMH - 25, jajovod✂️
    🤵 44g. oligoasthenozoospermia
    kariogrami ✔️
    11/23 missed ab 9tt💔
    1/24 - Sv.Duh - IVF - Bemfola+Ctd+Brevactid - 2❄️
    3/24 ET - missed ab💔
    6/24 FET✖️
    7/24 FET✖️
    11/24 ⏳

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 979

    Prijavi adminu

    Plavuša žao mi je... 😔
    Ania da, piše mi na otpusnom da treba s drugom betom provjeriti i progesteron. Vjerojatno da znaju dal se nastavlja s prolutexom ili prekida pa ostaje samo na vaginaletama. Vidjet ćemo. 
    Jedva sam uspjela iskomunicirat uputnice. Prebacila sam se kod nove gin u kolovozu, meni je došla obavijest da sam prebačena, a oni nemaju nikakvih podataka u sustavu o meni. Cijelo jutro se natežem. 🙄 Valjda smo sad to uspjeli riješiti... 
    Einar ja sam pila melatonin do stimulacije, kad krenem sa stimulacijom obično prestanem sa svime osim nekog prenatala (Novalac kod mene). Ne znam ti konkretni odgovor dal utječe na išta ali ja sam dobila preporuku da ne uzimam ništa od kad krenem sa stimulacijom.. 

    👩🏼 36, endometrioza, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, sve ok
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, ❄️ 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođ, transf 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js ✅, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođ, transf 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinuto, loš ciklus
    7. 9/24 stim IVF, 4js, 3 oplođ, 1 blastica vraćena⏳

  • Einar87

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Hvala @sanjuška i čestitam na plusiću. Dugo sam tu u sjeni na forumu, no svima želim što prije ostvarenje naših želja.

  • Avatar Žuži

    Žuži

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Teich56

    Libo cestitam divna beta 🌺💪🥳
    Žuzi draga fala kaj si me se sjetila. Ja iduci tjedan imam kontrolni c.bris pa ako je sve ok idem u postupak u studenom. Lijekovi čekaju u frižideru. Paralelno idem na dodatne pretrage krvi kod hematologa jer sumnja na antifosfolifidni sindrom pa mi je prepisao clexane od transfera. Cekam jos neke nalaze vezano za to. Kako si ti? 💜

    Nadam se da će biti sve ok i da ces biti spremna za novi postupak. Možda dobro da su nešto našli pa ti clexane pomogne, barem ja tako gledam🙈 Ja sam dobro, spremam se za novi postupak u novoj klinici i nadam se uspjehu🥰

    👩🏻 34 👦🏻34, od 6/21, amh 6,52 pmol/L
    10 i 11/22 - AIH 👎🏼
    12/22 1Ivf, bemfola 225, cetrotide, 4 js, 1 vraćen 👎🏼
    5/23 2 ivf, bemfola 250, cetrotide, 7 js, 5 oplođenih, vraćena 2 (biokemijska)👎🏼, 1 blastica zamrznuta
    7/23 Fet, trudnoća, srce stalo kucati u 9+6, spontani
    12/23 ivf, Letrozol, klomifen, HMG/FSH+antagonist, 3 js, 2 oplođene, obe vraćene 3 dan, beta 0👎🏼
    5/24 ivf, gonal 300, antagonist, 3 js, 3 blastociste, 2 vracene👎🏼, 1 zamrznuta
    7/24 FET 👎🏼

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.