Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mariposa1510

    Broj poruka: 411

    Prijavi adminu

    Meni u Repromedu nitko ništa nije rekao vezano za mirovanje osim onoga što piše na otpusnom pismu, a na otpusnom pismu piše 24 sata čega sam se i držala. Kad sam se osjećala dobro, sam izašla van, što je očito bila koja glupa greška, ali eto. Ako je preporučeno drugačije, očekivala bih od liječnika da mi to kaže, ja sam nova u ovome svemu i ne prštim baš od znanja i informacija, ali dobro, kaj je tu je, valjda će biti ok.

    👩33 - Blagi PCOS, AMH 21 pmol/L
    👱‍♂️34 - Asthenozoospermia / Normozoospermia
    Bez trudnoće
    02./24. - IUI Vinogradska - neuspješan
    03./24. 2. IUI - nađen polip - histeroskopija u Repromedu
    04.-09./24. - Terapija Euthyrox 50ug zbog niskog ft4
    10./24. Repromed - Prvi IVF (Pergoveris 150UI, Orgalutran) - 6 🥚, 1 ET blastociste, 1 ❄️

  • Ania

    Broj poruka: 156

    Prijavi adminu

    Sanjushka odlično napreduje tamnjenje, baš mi je drago 😀 Kak si ti sa simptomima? 
    Amy ovo je super za 6dnt:)
    Anna žao mi je..
    Mariposa nadam se da ćeš biti bolje..

    Ja 1987., endometrioza, AMH 9,8pmol/L, euthyrox.
    On 1982., normozoo., sve ok.
    10/23. 1.IVF, sv. Duh, 4 js., ET 1 trodnevni, beta 0
    5/24. 2.IVF, sv. Duh, 5 js, ET 1 trodnev., beta 0; dobili 1 BC
    7/24. Histeroskopija, septum, sve ok
    1.10. FET 1BC; 6dpt +; beta 14dpt 5395.00

  • Verbena11

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Amy_94

    Evo trenutni, izluditi ću
    https://ibb.co/0Z03bCX

    Ja jasno vidim crticu, nema predaje!! 🤞🤞🤞☺️

    🤷🏼‍♀️ 1985. perimenopauza - AMH 1.7 pmol/L, FSH 19.6, Hashimoto tireoiditis bez terapije - TSH 2.14 ; 🧔 1986., uredan spermiogram, ED
    🔸10/24 Sv Duh - 1. IVF, stimulirani (Ovaleap + Menopur + Cetrotide + Ovitrelle => 5 j.s. -> 4 oplođene; Estrofem + Cyclogest)

  • Verbena11

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    mariposa1510

    Meni u Repromedu nitko ništa nije rekao vezano za mirovanje osim onoga što piše na otpusnom pismu, a na otpusnom pismu piše 24 sata čega sam se i držala. Kad sam se osjećala dobro, sam izašla van, što je očito bila koja glupa greška, ali eto. Ako je preporučeno drugačije, očekivala bih od liječnika da mi to kaže, ja sam nova u ovome svemu i ne prštim baš od znanja i informacija, ali dobro, kaj je tu je, valjda će biti ok.

    Nadam se da će biti sve ok! Ako primijetiš da se bolovi ipak ne smiruju ili pojačavaju, odi na hitnu.
    Btw, nisi ništa pogrešno napravila. I ja bih postupila isto - odnosno onako kako piše na otpusnom, ako mi nisu drugačije rekli, posebno ako se osjećam dobro.. 
    Općenito sam skužila da se premalo razgovara s pacijenticama, kao da već znamo sve same od sebe.. Razumijem da je preopterećenost velika, posebno u državnim bolnicama, ali ipak...

    🤷🏼‍♀️ 1985. perimenopauza - AMH 1.7 pmol/L, FSH 19.6, Hashimoto tireoiditis bez terapije - TSH 2.14 ; 🧔 1986., uredan spermiogram, ED
    🔸10/24 Sv Duh - 1. IVF, stimulirani (Ovaleap + Menopur + Cetrotide + Ovitrelle => 5 j.s. -> 4 oplođene; Estrofem + Cyclogest)

  • Avatar Saniii

    Saniii

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    RuzaFt i kod tebe vidim sjenicu🤞🙏
    Sage ali to je okej rezultat, imaš doslovno 2 transfera a možda i više. Moja jedna blastocista je smrznuta 6i dan tako da nisu za otpisati ove dvije što kasne u razvoju. A to ti je koliko vidim prvi postupak, dr je tek vidio kako reagiras na stimulaciju, tako da je rezultat zaista dobar. Evo Sanjuska je imala jednu jedinu bc i vidi joj testova :)
    Lunolina ja sa svim suplementima za boostanje js(osim folata, prenatala i omege) prestanem nakon aspiracije, što si napravila napravila si za js, a sad što se tiče ostalih benefita i ja ih osjetim, samo što je doza od 200mg mozda ipak prevelika kao pdu, mada ne mogu ni da nadem koji je PDU, i iskreno u trudnoći bi se fokusirala na to svoje drugo stanje i koristila samo ono 100% provjereno i bitno. Mislim stvarno da nema nikakvog štetnog djelovanja, ali nisam dublje istrazivala jer nisam dosad bila u toj fazi, i nemoj me držati za riječ jer to je moje čisto osobno laičko mišljenje. Provjeri sa drR mada znam njegovo mišljenje 😏, on nije od suplemenata ali meni je rekao pij ako ti se pije za sve inače 🤭, ili pitaj i u ljekarni obzirom na trudnoću.
    Mariposa jajnici su nakon aspiracije jako prokrvljeni i zato su uvećani jer zapravo tako zacjeljuju, zato je preporuka mirovanje jer može doći i do torzije jajnika uslijed naglih pokreta. Ako imaš jos i uvecan trbuh i problema sa mokrenjem moguć je i hiper, ali pišeš da nemaš sto je dobro. I ako imaš bas jake neizdržive bolove ja bih otišla na hitnu da naprave UZV.. Meni su rekli 24h mirovanje i par dana usporen tempo, ja sutradan otišla radit ali ja sam iskusnjara pa znam kako to sve ide i kako se ponašati 😏, slažem se da bi svi trebali davati detaljnije upute pogotovo kad znaju da je nekome prvi postupak. Drži se i miruj 🤗
    Ana1507 žao mi je 😔, meni je dr tražio ciklus pauze nakon neuspješnog transfera.

    🙋‍♂️1982 normo
    🙋‍♀️1988 2020 jajovodi ✂️ amh 18, pai 4g/4g, mthfr
    1.Ivf Petrova 07/20 10js ET 1bc❌️
    2.Ivf 01/21 13js ET 2bc❌️
    FET 03/21 2bc❌️
    3.Ivf 06/21 14js ET 1bc❌️
    FET 01/22 1bc beta 9dnt 55, 131, 66 biokemijska❌️
    4.Ivf Skvorc 06/22 13js ET 2 trod 8st❌️
    FET 12/22 2bc ❌️
    5.IVF prirodni 02/23 ET 1trod 8st ❌️
    6.IVF 05/23 Alea fertility 7js 2bc
    FET 06/23 ❌️
    FET 09/23❌️
    7.Ivf 05/24 Repromed 9js 3bc Et 1bc❌️

  • Avatar Saniii

    Saniii

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    PBTAB

    Pozz svima 👋🏻
    Malo malo upadnem da vidim ima li kakvih novosti i dali mi je Sanii trudna ❤️
    Nisam u toku pa me zanima kako si? U kojoj si fazi? Jesi li otisla kod dr.R i kako ti je tamo?
    Puno podrške i zagrljaja šaljem ❤️😍🥰

    Hej draga 🤗 baš mi je drago da si se javila ❤️. Kod mene još ništa novo, odradili smo postupak kod drR još u svibnju i odradili ET ali nažalost ništa opet 😏
    . Ostaje mi samo žal jer nije na oplodnji bio Stanić i to je jedino što mi kvari dojam a inače su mi odlični, sa drR sam nakon 2 susreta baš kliknula. Imamo još 2🐧 po koje pokušavamo otic ali endometrij zeza, jedan smo ciklus odustali pa sad lovimo bolji, a dr zasad inzistira na prirodnjaku sa stopericom..
    Kako si ti, kako je princ N ,jeste se uhodali , ogromne puse šaljem 😘😘🤗

    🙋‍♂️1982 normo
    🙋‍♀️1988 2020 jajovodi ✂️ amh 18, pai 4g/4g, mthfr
    1.Ivf Petrova 07/20 10js ET 1bc❌️
    2.Ivf 01/21 13js ET 2bc❌️
    FET 03/21 2bc❌️
    3.Ivf 06/21 14js ET 1bc❌️
    FET 01/22 1bc beta 9dnt 55, 131, 66 biokemijska❌️
    4.Ivf Skvorc 06/22 13js ET 2 trod 8st❌️
    FET 12/22 2bc ❌️
    5.IVF prirodni 02/23 ET 1trod 8st ❌️
    6.IVF 05/23 Alea fertility 7js 2bc
    FET 06/23 ❌️
    FET 09/23❌️
    7.Ivf 05/24 Repromed 9js 3bc Et 1bc❌️

  • Avatar Deb

    Deb

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    anna1507

    Pozdrav cure, danas mi je 12 dan od embriotranfera, vraćena jedna blastocista, međutim danas sam dobila menstruaciju i ništa od svega. Prekinula sam terapiju, čekam doktora da mi javi idemo sa novim ciklusom po smrzlića. Mislite li da trebam odmoriti ipak jedan ciklus između transfera? Malo sam tužna i razočarana, pogotovo jer mi je doktor rekao da blastica odlična, endometrij ma sve je bilo odlično.

    Žao mi je.. Znam kako ti je, i meni su govorili da je sve odlično pa se nije primilo.. Meni su bili rekli da jedan ciklus preskočim nakon ET-a, a da FET mogu jedan za drugim.. Sretno ti dalje!

    2023. 2x IUI❌️❌️
    2024. 6.mj ET ❌️
    9.FET❌️
    1❄️

  • Verbena11

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Ako kome može pomoći, savjeti za podebljavanje endometrija prehranomhttps://foodsforfertility.com/how-to-thicken-uterine-lining-quickly-and-naturally/

    🤷🏼‍♀️ 1985. perimenopauza - AMH 1.7 pmol/L, FSH 19.6, Hashimoto tireoiditis bez terapije - TSH 2.14 ; 🧔 1986., uredan spermiogram, ED
    🔸10/24 Sv Duh - 1. IVF, stimulirani (Ovaleap + Menopur + Cetrotide + Ovitrelle => 5 j.s. -> 4 oplođene; Estrofem + Cyclogest)

  • mariposa1510

    Broj poruka: 411

    Prijavi adminu

    Verbena, Saniii, hvala vam, divne ste! ❤️

    👩33 - Blagi PCOS, AMH 21 pmol/L
    👱‍♂️34 - Asthenozoospermia / Normozoospermia
    Bez trudnoće
    02./24. - IUI Vinogradska - neuspješan
    03./24. 2. IUI - nađen polip - histeroskopija u Repromedu
    04.-09./24. - Terapija Euthyrox 50ug zbog niskog ft4
    10./24. Repromed - Prvi IVF (Pergoveris 150UI, Orgalutran) - 6 🥚, 1 ET blastociste, 1 ❄️

  • Verbena11

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    https://foodsforfertility.com/how-to-thicken-uterine-lining-quickly-and-naturally/

    🤷🏼‍♀️ 1985. perimenopauza - AMH 1.7 pmol/L, FSH 19.6, Hashimoto tireoiditis bez terapije - TSH 2.14 ; 🧔 1986., uredan spermiogram, ED
    🔸10/24 Sv Duh - 1. IVF, stimulirani (Ovaleap + Menopur + Cetrotide + Ovitrelle => 5 j.s. -> 4 oplođene; Estrofem + Cyclogest)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.