Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Teich56

    Teich56

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    Luna93 da, imala sam bas katastrofalne bolove👎 krvarenje jako nekih sat vremena, kasnije puno slabije. Pa sam ustala i hodala po sobi na prijedlog sestre da gravitacija učini svoje. Nisam htjela prenoćiti u bolnici niti da mi se to sve oduži. Srećom nije.

    👸32.g. AMH - 25, jajovod✂️
    🤵 44g. oligoasthenozoospermia
    kariogrami ✔️
    11/23 missed ab 9tt💔
    1/24 - Sv.Duh - IVF - Bemfola+Ctd+Brevactid - 2❄️
    3/24 ET - missed ab💔
    6/24 FET✖️
    7/24 FET✖️
    11/24 ⏳

  • Avatar PBTAB

    PBTAB

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Saniii

    PBTAB

    Pozz svima 👋🏻
    Malo malo upadnem da vidim ima li kakvih novosti i dali mi je Sanii trudna ❤️
    Nisam u toku pa me zanima kako si? U kojoj si fazi? Jesi li otisla kod dr.R i kako ti je tamo?
    Puno podrške i zagrljaja šaljem ❤️😍🥰
    Hej draga 🤗 baš mi je drago da si se javila ❤️. Kod mene još ništa novo, odradili smo postupak kod drR još u svibnju i odradili ET ali nažalost ništa opet 😏
    . Ostaje mi samo žal jer nije na oplodnji bio Stanić i to je jedino što mi kvari dojam a inače su mi odlični, sa drR sam nakon 2 susreta baš kliknula. Imamo još 2🐧 po koje pokušavamo otic ali endometrij zeza, jedan smo ciklus odustali pa sad lovimo bolji, a dr zasad inzistira na prirodnjaku sa stopericom..
    Kako si ti, kako je princ N ,jeste se uhodali , ogromne puse šaljem 😘😘🤗

    Žao mi je što čujem da na oplodnji nije bio Stanić, ali isto tako vjerujem da taj koji je bio je odličan jer sa dr.R rade samo najbolji 😀
    Drago mi je što si kliknula s njim jer super je lik 😃
    Slušaj ga sto god predloži jer zna sto radi ❤️
    Žao mi je sto nije uspjelo od prve ali u ova dva smrzlića je trudnoca samo je pitanje koji je! Tako je on meni uvijek govorio, i navijam za tebe iz sveg ❤️🙏🏻
    Dobro sam hvala na pitanju 😀 Ima boljih ali i lošijih dana. 
    Svaki dan je lakši kako je N veći, imamo neki ritam, napokon, jer u prvih mj dana plakali smo i on i ja 😂🙈
    Dani uz njega lete i nestvarno je da će uskoro imati 4 mjeseca. Proletiti ce godina necu se ni okrenuti.
    Ostala su nam 2 🐣 i govorila sam kako cu brzo po njih ali pitanje je hoću li uopće ici. Koliko god predivno bilo, majčinstvo je posao koji nema radno vrijeme i ne mozes biti spreman na to. Ali nikad ne reci nikad 🙈
    Ljubim puno i jedva čekam da sve ovdje postanete predivne 🤰🏼

    👩‍🦳32, AMH 25,4 sono hsg - jajovodi ❌
    🧔🏻‍♂️44 normo ,🏩Repromed➖5 🐧
    ➖ 7.3.transfer 🙏🏻20.3. Beta ➡️448,58 Beta➡️ 912,7, UZV 4.4. 6+1 💓➡️UZV 17.4. 8+1 💓➡️ 10+2 miss.ab.😢💔➖21.6. FET 🙏🏻3.7.Beta 🤞➡️27.6.test➕➡️12.dpt beta 692➡️ 14.dpt 1368➡️ uzv 18.7.💓➡️2.8. 8+1 missed. 💔➖Clexane 💉✔️➖20.10.FET➖11dpt➖911.18➖13dpt➖2550➖17.11.uzv💓➖ Panorama 💙

  • Lunaa93

    Broj poruka: 285

    Prijavi adminu

    Teich56

    Luna93da, imala sam bas katastrofalne bolove👎 krvarenje jako nekih sat vremena, kasnije puno slabije. Pa sam ustala i hodala po sobi na prijedlog sestre da gravitacija učini svoje. Nisam htjela prenoćiti u bolnici niti da mi se to sve oduži. Srećom nije.

    Ja sam imala bolove, ali ne tako jake. Cak nisam ni tabletu popila. Po pridodi imam nizak prag tolerancije na bol, tako da je bilo sta jace, zgrada bi jecala. Ne znam da li je greska sto sam samo lezala. Jos uvijek krvarim, slabo i najcesce pri kretanju i mokrenju. Nadam se da je otislo, ali strpicu se koji dan i onda uraditi UZ. 

    👩🏻31👦🏻45
    👩🏻 AMH 3,28 ng/mL / 23,43 pmol/L
    👦🏻 asthenoteratozoospermia
    ICSI- 01.23. Gonal, Femara; Cerotide;Ovitrelle
    Punkcija 17🥚, 3 blastociste ❄️
    TSH 3.95 ➡️ 1.55
    FET- 12.02. 2 ❄️❄️ Beta ❌
    FET 26.08. 1❄️ Blighted ovum

  • Ana_

    Broj poruka: 399

    Prijavi adminu

    Lunaa93

    Teich56

    Luna93da, imala sam bas katastrofalne bolove👎 krvarenje jako nekih sat vremena, kasnije puno slabije. Pa sam ustala i hodala po sobi na prijedlog sestre da gravitacija učini svoje. Nisam htjela prenoćiti u bolnici niti da mi se to sve oduži. Srećom nije.
    Ja sam imala bolove, ali ne tako jake. Cak nisam ni tabletu popila. Po pridodi imam nizak prag tolerancije na bol, tako da je bilo sta jace, zgrada bi jecala. Ne znam da li je greska sto sam samo lezala. Jos uvijek krvarim, slabo i najcesce pri kretanju i mokrenju. Nadam se da je otislo, ali strpicu se koji dan i onda uraditi UZ.

    U 4mj sam imala missed, ostalo je nešto malo pa su me zadržali u bolnici preko noći da se riješi tabletama. Nisam imala bolove, krvarenje nije bilo jako. Male su šanse za to, ali eto, ima nas. 
    U bolnici su mi ujutro radili uzv, sve je bilo ok, ali sam i nakon 15 dana išla na kontrolu kod svoje gin da potvrdi da je sve čisto. 

    👱‍♀️ 36, AMH 12 (2022) 4.1(2024)
    👨‍🦱 40, normo
    04/22 prvi IVF (ovaleap, cetrotide, ovitrelle) 02.05. ET 1 blastice, 1 ❄️
    11.05. Beta 9dnt 215
    13.05. Beta 11dnt 457
    It's a boy 💙
    04/24 FET 1 blastice ➡️ 9dnt beta 52 ➡️ 12dnt beta 190 ➡️ spontani 7tt
    10/2024 novi postupak, IVF

  • Avatar Srculence

    Srculence

    Broj poruka: 235

    Prijavi adminu

    Ajmee curke koliko stranica! 🤭
    Sanjushka i Lunolina testici su za pozeljet 😍 nek vas prati uredna trudnoca! Ne sumnjam u lijepe bete!🥰❤️🤰🏻
    Slee ja imam uredne O zadnja dva u prirodnom se nisu ni primila,zapravo mi je endometrij bio dosta tanak…a to ne mozes znat dok ne krenes kakav ce bit…Sad sam opet na estrofemu pa cemo vidjet. Ali probaj vole oni prirodnjake.☺️
    E sad HEPARIN mene je dr. Lana poslala kod hematologa na pregled u Vinogradsku. Rekao je da nije to neka jaka mutacija al zbog biokemijske i dva spontana on ce mi ipak propisat. (Ja uzimam fragmin 5000) pocinjem si davat dva dana prije transfera i svaki tjedan idem vadi krv i na kontrolu. (Jer navodno se treba pratit kad se uzima heparin zbog krvi i jetre) e sad vidim da dosta cura to uzima u ljekarni i pikaju se bez ikakvih kontrola. Pa sam malo zbunjena oko svega 😅 ako moze koja napisat malo vise bila bi zahvalna. ☺️
    Sad idem citat dalje!

    🙋🏻‍♀️31god. (endometrioza koja nije operativna)🙋🏻‍♂️36god. (sve uredno)PODOBNIK 2/2023 prvi postupak,aspiracija,transfer,biokemijska ❌
    6❄️
    07/2023 transfer,pozitivan test,beta 505, nakon dva dana beta 1100 u 7tj spontani 😔💔
    9/2023 konzultacije
    04.10. Transfer + embryoglue⏳
    16.10. Beta 🤞🏼🍀 rezultat prve 440.9 rezultat druge bete 724.2
    28.11. Spontani u 7 tjednu 💔
    •01/2024 Trombofilija/Heparin💉
    •⌛️ 2mj. Konzultacije ŠKVORC i u nove pobjede
    07.03. FER /Beta❌ 09.05 FET/beta❌

  • Avatar PBTAB

    PBTAB

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Srculence

    Ajmee curke koliko stranica! 🤭
    Sanjushka i Lunolina testici su za pozeljet 😍 nek vas prati uredna trudnoca! Ne sumnjam u lijepe bete!🥰❤️🤰🏻
    Slee ja imam uredne O zadnja dva u prirodnom se nisu ni primila,zapravo mi je endometrij bio dosta tanak…a to ne mozes znat dok ne krenes kakav ce bit…Sad sam opet na estrofemu pa cemo vidjet. Ali probaj vole oni prirodnjake.☺️
    E sad HEPARINmene je dr. Lana poslala kod hematologa na pregled u Vinogradsku. Rekao je da nije to neka jaka mutacija al zbog biokemijske i dva spontana on ce mi ipak propisat. (Ja uzimam fragmin 5000) pocinjem si davat dva dana prije transfera i svaki tjedan idem vadi krv i na kontrolu. (Jer navodno se treba pratit kad se uzima heparin zbog krvi i jetre) e sad vidim da dosta cura to uzima u ljekarni i pikaju se bez ikakvih kontrola. Pa sam malo zbunjena oko svega 😅ako moze koja napisat malo vise bila bi zahvalna. ☺️
    Sad idem citat dalje!

    Upadam nepozvana ali zelim ti dati feedback jer i sama sam bila u Vinogradskoj pod kontrolom koristenja heparina.
    Kontrole su bitne i samo prati što ti dr govori, ne znam kod kojeg si, ja sam bila kod dr Rinčića i dr Mrdeža. Prvih mj dana se ide na kontrolu svakih tj.dana kako bi se pratili enzimi jetre, oni znaju reagirati u prvih mj dana. Ukoliko bi bilo kakvih promjena oni ce prepisati neki drugi lijek, sada prate kako ces reagirati na fragmin. Ako ce sve biti ok, do kraja trudnoce ces ici jednom mjesecno na vađenje krvi. 
    Kazem, samo prati upute doktora a ne sto netko drugi radi jer koristenje heparina na vlastitu odgovornost je jako neodgovorno i vecina ljudi ne zna sto donosi taj lijek! 
    Sretno 🤞

    👩‍🦳32, AMH 25,4 sono hsg - jajovodi ❌
    🧔🏻‍♂️44 normo ,🏩Repromed➖5 🐧
    ➖ 7.3.transfer 🙏🏻20.3. Beta ➡️448,58 Beta➡️ 912,7, UZV 4.4. 6+1 💓➡️UZV 17.4. 8+1 💓➡️ 10+2 miss.ab.😢💔➖21.6. FET 🙏🏻3.7.Beta 🤞➡️27.6.test➕➡️12.dpt beta 692➡️ 14.dpt 1368➡️ uzv 18.7.💓➡️2.8. 8+1 missed. 💔➖Clexane 💉✔️➖20.10.FET➖11dpt➖911.18➖13dpt➖2550➖17.11.uzv💓➖ Panorama 💙

  • Avatar Butterfly 🦋

    Butterfly 🦋

    Broj poruka: 320

    Prijavi adminu

    Drage moje moram vam se javiti ja sam van sebe ali evo 9.IVF postupak i 7 stimulacija i ja sam prvi put u 3 god pokusavanja dozivila prvi plus ikada! Znaci preplavile su me emocije …. Danas je 9.dan nakon ET jedne morule (4.dan) i saljem slikicu ako uspijem u sljedecem komentaru kako izgleda, jel to ok za taj dan nakon ET?  da ujutro vadim betu 10. Dan ili da cekam? 100 pitanja u glavi . Vec sam radila test i gledala minus prvih 5 sekundi i reko opet isto ni ne placem vise zadnja 2-3 puta koliko se ne nadam jer nisam nijednom vidila nikakav napredak i evo cudo prvi plus u zivotu🥰🥰🥰 

    29🧔🏽‍♂️30 👩🏽‍🦱 Endometrioza , AMH 4,3 pmol/L
    1. Beta+ ICSI 09/22 stimul.➡️11🥚8 opl.➡️ ET 1 3dn➡️👎🏼
    2. Beta +ICSI 12/22 stimul.➡️10🥚6 opl.➡️ ET 2 2dn ➡️👎🏼
    3. IVF polik.IVF 03/23 stimul.➡️6🥚3 opl.➡️ ET 2 3dn ➡️👎🏼
    4. Beta+ ICSI 06/23 - stimul.➡️ 6🥚6 opl.➡️ ET 2 3dn ➡️👎🏼
    5. Beta+ ICSI 07/23 prirod .cik. 1js ET 2dn➡️👎🏼
    6. Reprom. ICSI 09/23 stimul.➡️ 5🥚3 opl.➡️ ET 1 blast (1🐧) ➡️👎🏼
    7. Reprom. 10/23 FET 1 blast. ➡️👎🏼
    8. Hilarus/Reprom. ICSI 05/24 stimul.➡️ 2/4 opl.➡️ ET 1 blast.➡️👎🏼

  • Avatar Butterfly 🦋

    Butterfly 🦋

    Broj poruka: 320

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/68HRPpH

    29🧔🏽‍♂️30 👩🏽‍🦱 Endometrioza , AMH 4,3 pmol/L
    1. Beta+ ICSI 09/22 stimul.➡️11🥚8 opl.➡️ ET 1 3dn➡️👎🏼
    2. Beta +ICSI 12/22 stimul.➡️10🥚6 opl.➡️ ET 2 2dn ➡️👎🏼
    3. IVF polik.IVF 03/23 stimul.➡️6🥚3 opl.➡️ ET 2 3dn ➡️👎🏼
    4. Beta+ ICSI 06/23 - stimul.➡️ 6🥚6 opl.➡️ ET 2 3dn ➡️👎🏼
    5. Beta+ ICSI 07/23 prirod .cik. 1js ET 2dn➡️👎🏼
    6. Reprom. ICSI 09/23 stimul.➡️ 5🥚3 opl.➡️ ET 1 blast (1🐧) ➡️👎🏼
    7. Reprom. 10/23 FET 1 blast. ➡️👎🏼
    8. Hilarus/Reprom. ICSI 05/24 stimul.➡️ 2/4 opl.➡️ ET 1 blast.➡️👎🏼

  • Amy_94

    Broj poruka: 665

    Prijavi adminu

    Butterfly 🦋

    https://ibb.co/68HRPpH

    Čestitaaam , ovo je pozitivna i lijepa crta🍀

    👨‍🦱38- teška oligoasthenozoospermia(med, orašasti plodovi, Fertil Up)👩‍🦱28 - Amh 1.83 μg/L. (Novalac)
    1x IVF prirodni ❌ (1🥚 nije se 17.06 aspiracija 4 folikula 4 jajne stanice 3 blaste❌️
    11.01 aspiracija 5 folikula 4 jajne stanice, spermiogram azoospermija, jajne stanice zaleđene
    10.03 imamo spermije ponovno teška oligoasthenozoospermia
    10/24
    1❄️ blasta (decortin, prolutex, fragmin, cyclogest)

  • Avatar Deb

    Deb

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Butterfly 🦋

    https://ibb.co/68HRPpH

    To je pravi plus😍 Čestitam ti! Kad su ti rekli vaditi betu?

    2023. 2x IUI❌️❌️
    2024. 6.mj ET ❌️
    9.FET❌️
    1❄️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.