Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Saniii

    Saniii

    Broj poruka: 1047

    Prijavi adminu

    Libo1415 da ih se što više oplodi 🙏🤞
    Nanaj odlično duplanje 👍, sretno dalje 🤞🙏
    Loli2020 za sve 4 da se izbore do kraja 🤞🙏, šteta stvarno za L jajnik , i tamo je sigurno bila koja zrela, ali sigurno je veća šteta neg korist dirati ga. I ajde barem si pričala lijepe stvari pod narkozom 😅🤭
    Korni diivna je 😍, prekrasne okice i naravno kosica 😍❤️ 
    Jurky 😍 čestitke tebi I mužu na sinu 😍💙. Izgleda da je iznenada došao, ali bitno da je sve uredu, želim ti što brži oporavak i odlazak doma 🤗
    Sretno svima 🤞

    🙋‍♂️1982 normo
    🙋‍♀️1988 2020 jajovodi ✂️ amh 18, pai 4g/4g, mthfr
    1.Ivf Petrova 07/20 10js ET 1bc❌️
    2.Ivf 01/21 13js ET 2bc❌️
    FET 03/21 2bc❌️
    3.Ivf 06/21 14js ET 1bc❌️
    FET 01/22 1bc beta 9dnt 55, 131, 66 biokemijska❌️
    4.Ivf Skvorc 06/22 13js ET 2 trod 8st❌️
    FET 12/22 2bc ❌️
    5.IVF prirodni 02/23 ET 1trod 8st ❌️
    6.IVF 05/23 Alea fertility 7js 2bc
    FET 06/23 ❌️
    FET 09/23❌️
    7.Ivf 05/24 Repromed 9js 3bc Et 1bc❌️

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 385

    Prijavi adminu

    loli isto mi je bilo na aspiraciji, ja sam primila Dolantin i govorila embriologinji da mi naprave lijepe bebe, pokusavala se rukovati s doktorom 
    sanjuska odlican rezultat kod tebe, sretno na aspiraciji da sve budu zrele 
    JURKY napokon nam je stigao mali Toma, cestitam vam od srca, nadam se da je porod prosao ok i da ces nam pisati kad se odmoris, sada uzivajte 

    ♀️ 28; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC
    ET 1BC ❌️
    3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1231

    Prijavi adminu

    Jurky pratim tvoju priču od početka, čestitam od sveg srca i dobrodošao mali Toma, neka ti život bude pun sreće i veselja! ❤️

    👩🏻34 🧔🏼35 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 2,4 ng/ml, histeroskopija✅ ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    6/24 prirodni spontani 💔
    .... čekamo IVF i da proradi KBC_Ri

  • Avatar FridaFredova

    FridaFredova

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage buduce mame 😊
    Svima vam cestitam dobre rezultate, posebne cestitke Jurky na Tomi, a svim ostalima zelim od srca da sto prije dodu do ispunjenja zelja. 
    Dosla sam vam rec da je Frida bila kod dr Radincica na konzultacije. Nakon pregleda dr joj je rekao da misli da je njen amh kamufluran tim visokim prolaktinom i da amh nije 6 nego najmanje 13, vidio je 7, 8 antralnih i bio je pretadovoljan stanjem jajnika i endometrija. Uputio je na vadenje panela stitnjace, jer smatra da je u njoj problem
    i da je visoki prolaktin uzrokovan stitnjacom. Medutim njoj su stigli nalazi koji su savrseno skolski, cak joj je amh sad 9. Poslal mu je nalaz i odgovorio je da mogu u postupak, da se javi prije nego dobije m radi protokola. 
    Ustvari je sad opet na pocetku, nista novo nije saznala vezano za ponavljajuce neuspjehe. U meduvremenu je radila i biopsiju phd analizu i test rndometrioma i sve je uredno. Obzirom da ima dva smrzlica u Splitu, dvoji sta da radi, dal da iskoristi da dva, il da ide kod dr R u novi postupak. Eto toliko za sad, pozdrav svima 😘

    Tu sam, jer svim srcem vjerujem da nasa jako zeljena beba samo ceka da mi veliki napokon otkrijemo nacin i pomognemo joj da dođe u naše naručje

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 442

    Prijavi adminu

    FridaFredova

    Pozdrav drage buduce mame 😊
    Svima vam cestitam dobre rezultate, posebne cestitke Jurky na Tomi, a svim ostalima zelim od srca da sto prije dodu do ispunjenja zelja.
    Dosla sam vam rec da je Frida bila kod dr Radincica na konzultacije. Nakon pregleda dr joj je rekao da misli da je njen amh kamufluran tim visokim prolaktinom i da amh nije 6 nego najmanje 13, vidio je 7, 8 antralnih i bio je pretadovoljan stanjem jajnika i endometrija. Uputio je na vadenje panela stitnjace, jer smatra da je u njoj problem
    i da je visoki prolaktin uzrokovan stitnjacom. Medutim njoj su stigli nalazi koji su savrseno skolski, cak joj je amh sad 9. Poslal mu je nalaz i odgovorio je da mogu u postupak, da se javi prije nego dobije m radi protokola.
    Ustvari je sad opet na pocetku, nista novo nije saznala vezano za ponavljajuce neuspjehe. U meduvremenu je radila i biopsiju phd analizu i test rndometrioma i sve je uredno. Obzirom da ima dva smrzlica u Splitu, dvoji sta da radi, dal da iskoristi da dva, il da ide kod dr R u novi postupak. Eto toliko za sad, pozdrav svima 😘

    Fridafredova, nisam sigurna, ali mislim da ne mozete u novi postupak ako imate smrzlice.

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5 👨‍🦳 normo
    '22. Missed ab (prir. tr.)
    '23. 2 x IUI ❌️❌️
    04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, β ❌️
    05/24 prir. FET - 1 blastica, β ❌️
    Histero✅️ Kariogram✅️ Trombofilija✅️
    09/24 stim. FET - 1 blastica, 12dnt β 421, 14dnt β 1170

  • Avatar FridaFredova

    FridaFredova

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Čokoladica 🍀

    FridaFredova

    Pozdrav drage buduce mame 😊
    Svima vam cestitam dobre rezultate, posebne cestitke Jurky na Tomi, a svim ostalima zelim od srca da sto prije dodu do ispunjenja zelja.
    Dosla sam vam rec da je Frida bila kod dr Radincica na konzultacije. Nakon pregleda dr joj je rekao da misli da je njen amh kamufluran tim visokim prolaktinom i da amh nije 6 nego najmanje 13, vidio je 7, 8 antralnih i bio je pretadovoljan stanjem jajnika i endometrija. Uputio je na vadenje panela stitnjace, jer smatra da je u njoj problem
    i da je visoki prolaktin uzrokovan stitnjacom. Medutim njoj su stigli nalazi koji su savrseno skolski, cak joj je amh sad 9. Poslal mu je nalaz i odgovorio je da mogu u postupak, da se javi prije nego dobije m radi protokola.
    Ustvari je sad opet na pocetku, nista novo nije saznala vezano za ponavljajuce neuspjehe. U meduvremenu je radila i biopsiju phd analizu i test rndometrioma i sve je uredno. Obzirom da ima dva smrzlica u Splitu, dvoji sta da radi, dal da iskoristi da dva, il da ide kod dr R u novi postupak. Eto toliko za sad, pozdrav svima 😘
    Fridafredova, nisam sigurna, ali mislim da ne mozete u novi postupak ako imate smrzlice.

    I alo je privatna klinika? Nisam znala za tu informaciju, reci cu im da se raspitaju. Hvala

    Tu sam, jer svim srcem vjerujem da nasa jako zeljena beba samo ceka da mi veliki napokon otkrijemo nacin i pomognemo joj da dođe u naše naručje

  • Avatar loli2020

    loli2020

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Cure situacija je takva da imamo dvije oplođene jajne stanice,kako je embriolog rekao te dvije su i bile samo zrele za oplodnju. Sutra će mi svakako javiti za dalje. Nadam se da će izgurati do kraja 🤞

    🧔🏻‍♂️33 , 🙍‍♀️33
    03/2019 IVF-ICSI Podobnik
    03/2019 ET - beta 0 ❌
    05/2019 - FET beta +
    02/2020- STIGLA CURICA 💗
    11/2022- FET Alea Fertility= beta 0❌
    02/2023 - FET; beta 3.03🤞❌
    03/2024 - MPO Alea Fertility
    04/2024- FET u čekanju 1❄️
    23.04.-FET
    06.05.- Beta 🤞🏻❌
    09/2024.- 3. MPO
    💚💚Izađi kao pobjednik u ovoj igri živaca💚💚

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Prije svega jurkyyyyy cestitam mamaa! Dobro nam dosao Toma! 

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce! 2.2.22. 🌊M💙
    🌀7.2024. fet ❄️ beta 0,1
    ❄️🆕🔜
    🪄🌈

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Lunolina, sanjushka, molly, plavusa jeste to sve vi na redu u ponedjeljak!
    Loli tako i ja zvucim nakon anestezije, samo ja sebe uvijek snimam pa imam u mobitelu niz presmijesnih snimki kako trabunjam 😂😂 drzim fige za dvije oplodjene nek se nastave lijepo razvijati!
    Frida isto nisam sigurna mogu li u novi postupak dok jos imaju smrzlice. 

    Ja sam se probudila promukla, bez glasa, mislim da je laringitis. Nadam se da sam do petka zdrava i da ovo nece utjecati na fet :( 

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce! 2.2.22. 🌊M💙
    🌀7.2024. fet ❄️ beta 0,1
    ❄️🆕🔜
    🪄🌈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.