Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Molly8

    Molly8

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Plavuša ja sam kao ti, meni pola ljudi na poslu zna i većina obitelji i prijatelja. Ko zeli tracat neka traca ako nema pametnijeg posla, ali vecinom sam dobila ogromne kolicine podrske.
    Sanjushka mi se i u tome pratimo ovaj tjedan se moj razbolija 😅 crijevna viroza i temperatura. Sad je bolje al me isto brine.

    🙋🏻‍♀️33-AMH 8.2 - catafertyl, umbiqunol 100, vitamin D 3000🙋🏼33 - Oligoasthenozoospermia - terapija catafertyl, bioastin, umbiqunol
    9/2024 - ICSI - ⏳

  • Lunaa93

    Broj poruka: 258

    Prijavi adminu

    Tanjatanja,
    Drzim ti fige da nista ne osjetis 🤞🏼🍀. Ja sam radila histeroskopiju u totalnoj, isti dan kad i aspiraciju, tako da ne znam da li boli. Ali znam da me kasnije nije nesto boljelo. 
    Lunolina,
    Sretno sutra, drzim fige. 🤞🏼🍀
    Angeleyes,
    Hvala ti puno draga. 🥰❤️
    Sanjushka,
    Ne znam smije li nesto popiti, kao prevenciju. Pokusaj se ne nervirati, u ovim situacijama, nista ne ide glatko. Bar je tako bilo i u mom slucaju. Kad ti primas stopericu? Malo sam pogubila konce, nisam dobro propratil.  Sretno ti. 🍀🤞🏼
    ——————————-
    Ja sam odlucila da necu ici na ovaj zakazani pregled 02.10.
    Prvo radim, necu vise produzavati bolovanje, osim u slucaju pobacaja. A drugo, isplanirala sam ako ne prokrvarim prije otici u bolnicu u cetvrtak. Reci cu da se ne osjecam dobro, da sam trudnica i mislim da ce me odmah pregledati. Smatram da su bolji strucnjaci i da cu na znati na cemu sam. Ako se tad nista ne vidi, jasno je. Blighted ovum i zavrseno. Citala sam da se ta dijagnoza sa sigurnoscu moze potvrditi kad je gestacijska veca od 25 mm, a ploda nema. U srijedu je bila 12.4 mm, a ako raste kao sto i pise 1.2 mm dnevno, onda bi znala na cemu sam. Iskreno, plasim se da nije pseudo vrecica, mada ne bi trebao biti ovako visok HCG kod vanmatericne, sledece cega se plasim jeste abnormalnost kromozoma, pa da sutra se ne ispostavi da je neka monozomija, trizomija kromozoma. 
    Dostupnost informacija i mogucnost istrazivanja samo stvara konfuziju. Tacno se pocinjem slagati sa konstatacijom da covjek sto manje zna, sretniji je. 

    👩🏻31👦🏻45
    👩🏻 AMH 3,28 ng/mL / 23,43 pmol/L
    👦🏻 asthenoteratozoospermia
    ICSI- 01.23. Gonal, Femara; Cerotide;Ovitrelle
    Punkcija 17🥚, 3 blastociste ❄️
    TSH 3.95 ➡️ 1.55
    FET- 01.24. otkazan zbog visokog progesterona
    FET- 12.02. 2 ❄️❄️ Beta ❌
    FET 26.08. 1❄️ 8dpt Beta 107.50 10dpt Beta 215 12dpt 259.90 16 dpt 436 18dpt 1182 23dpt 4692 30dpt 16062

  • Lunaa93

    Broj poruka: 258

    Prijavi adminu

    Molly,
    Sretno sutra na aspiraciji. 🍀🤞🏼
    Marisha, 
    Sretno! 🤞🏼🍀
    Tera,
    Sretno na druskanju. 🍀

    👩🏻31👦🏻45
    👩🏻 AMH 3,28 ng/mL / 23,43 pmol/L
    👦🏻 asthenoteratozoospermia
    ICSI- 01.23. Gonal, Femara; Cerotide;Ovitrelle
    Punkcija 17🥚, 3 blastociste ❄️
    TSH 3.95 ➡️ 1.55
    FET- 01.24. otkazan zbog visokog progesterona
    FET- 12.02. 2 ❄️❄️ Beta ❌
    FET 26.08. 1❄️ 8dpt Beta 107.50 10dpt Beta 215 12dpt 259.90 16 dpt 436 18dpt 1182 23dpt 4692 30dpt 16062

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1349

    Prijavi adminu


    Deb hvala ti, zelim i ja tebi srecu ❤️
    Ne znam kakva ti je doktorica opce prakse, ali meni je do sad moja otvarala, rekla sam joj da imam virozu/upalu mjehura. Kako koji put 😬
    Sanjuska dala sam si u 00.30. Odnosno koju minutu kasnije jer smo se zapetljali sa tom stopericom🙈 moje do sad nisu bile na muckanje😅 pretpostavljam da si si ti u 1 u jutro morala dati? Mene strah da ce mi folikuli popucati😂 ja planiram doci u 12, bolje da dodjem ranije pa cekam nego da to sve ide natenane pa da mi na kraju puknu folikuli.
    Nadam se da prehlada/viroza tvog muza nece utjecati na spermiogram.
    Ja sam nocas sanjala da je mom spermiogram bio uzasan na dan aspiracije 🙈😅
    Luna hvala ti ❤️ nadam se da ces u cetvrtak na hitnoj cuti srceko 🥰 bas se iskreno nadam da ce tvoja prica imati sretan ishod❤️

    👱🏻‍♀️32 PAI-1 4G homozigot, AMH 17 pmol ➡ 19,9 pmol
    🧔🏻‍♂️32 sve ok
    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2 & 3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🐣 ❌
    Repromed
    9/24

  • Avatar plavuša

    plavuša

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Ja se sjecam da je meni kod vanmaternicne bila 3800 beta..
     Luna nadam se da sve bude super u cetvrtak.. Cure vama sretno sutra.. Ja danas u 3 ujutro moram dat stopericu, sva sreca pa je u penu heh, da ne mkram muckat u polusnu..
    Molly bas kako kazes, ko zeli tracat tracat ce 😁

    🤰🏼2012.prirodna, curka 3800g 51cm
    🤰🏼2020. prirodna vanmaternična, jajovodi ✂️
    ❤️Novi muž❤️
    👱🏻‍♂️28.g. normozoo
    👱‍♀️37.g. Bez jajovoda, amh 7,4
    05/24 konzultacije škvorc
    13.9. Škvorc 🤞🤞

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Luna ja sam si sinoć dala štopericu, aspiracija je u sutra..
    Nadam se da će sve biti ok do četvrtka i u četvrtak.. 🤞🏻❤️
    Lunolina da, moja je bila u 1 ujutro. Ja sam bila točna. Još mi muž govori da si dam prije jer sam pripremila 10ak min ranije, ali nisam htjela, morala sam ja čekat točno vrijeme.. 😁
    I ja isto planiram doći 20-30 min ranije. Do sad sam si davala štopericu 34 sata prije zakazane aspiracije, ovo je prvi put da su mi rekli 36 sati prije pa me isto malo strah, valjda će folikuli izdržati..
    Ako se ne varam, najviše visoka temperatura utječe na spermiogram, on je za sad nema. Jutros je imao 37,2. Nadam se da neće rasti, da je samo neka prehladica, ništa ozbiljnije.. 
    Molly nadam se da ćemo se od sutra pratiti u ljepšim stvarima.. 🤞🏻🥰

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • Avatar Bebolina2024

    Bebolina2024

    Broj poruka: 1709

    Prijavi adminu

    Jurky čestitam mami i tati na dolasku malenog. Želim ti brz oporavak i da što prije možete kući.
    .
    Ima vas puno ovaj tjedan, želim vam svima sreću i da se uskoro sve javite s radosnim vijestima 🤞🙏
    Deb prije mog postupka ja sam pitala ginekologa ako bi otvarala bo jel može biti neka šifra nevezana za postupak pa je rekao da može, mislim da se radi o A0. Ako je ginekolog ok, može pisati nešto drugo bez problema.
    Meni na poslu nitko nije znao pa nisam ni htjela da saznaju, jer su sve same tračerice, tako da ih se moja privatnost ne tiče.
    Sretno svima 🤗

    Pokušavamo od 06/22
    03/23 OAT, 1. stimulirani postupak (Ovaleap 150, Menopur 75), 2js, biokem.
    05/23 prirodni postupak, nastupila O
    08/23 2. stimulirani postupak (Pergoveris 225, Menopur 75), 2js, beta 0
    01/24 VG 3. stimulirani postupak (Pergoveris 300), 3js, bez transfera
    03/24 VG 4.stimulirani postupak (Pergoveris 225+ Gonal 75), 1js, bez transfera
    06/24 5.stimulirani postupak (Supercur, Pergoveris), 1 js, transfer trodnevne mrve
    08/24 💔💔

  • Verbena11

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Hvala od srca :)

    🤷🏼‍♀️ ja - 39 g, perimenopauza - AMH 1.7 pmol/L, FSH 19.6; Hashimoto tireoiditis, TSH 2.14🧔 muž - 38 g, uredan spermiogram, ali ED

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.