Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar loli2020

    loli2020

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    riamaro

    Barrrbi

    JURKY čestitke na dolasku Tome
    Ja sam stara "borilica" koja opet zaboravila nick i lozinkuBila sam Barbi30-novi nick sada zapisala da se ne pogubim.
    Mi smo obavili konzultacije i zapisani za stimulirani 2/2025 u Vinogradskoj. Do tada skupljamo sve svježe nalaze osim spermiograma kojeg suprug obavio da vidimo idemo li po bebu br.2.
    Imate u ljekarni Pavlić popust do 30.9.na PROFERTIL čiji muževi/partneri piju pa eto čisto info-koliko sam ja našla najjeftiniji su trenutno.
    Ostalim curama sretno u svim fazama postupka i pratimo se
    Iako se ne javljam redovito, čitam vas redovito. Želim vam svu sreću cure ❤️
    Cure koje ste u postupcima, kakvi su trenutno liječnici po pitanju bolovanja? Spremam se na stimulaciju i obiteljska liječnica spominjala je probleme s bolovanjem u smislu da ni ona niti ginekolog nemaju na temelju čega otvarat bolovanje za vrijeme stimulacije a onda i čekanja bete… Posao mi je fizički u redu no iznimno stresan. Ne znam što napravit. Ne želim riskirati ovo sve kad sam dobila priliku.Barbi, kod koga si u Vinogradskoj? Kakvo ti je bilo prvo iskustvo?


     Ja sam zadnji put otvarala bolovanje u 4.mjesecu ali nakon punkcije i nije bilo problema. Isto tako nakon transfera ginekolog mi je uvijek otvorio do vađenja bete. Stvarno nikada nije bilo problema,pogotovo jer idem privatno. Iako razumijem sa možda liječnik obiteljske medicine ne može dati,ali ginekolog bi barem mogao i trebao. 

    🧔🏻‍♂️33 , 🙍‍♀️33
    03/2019 IVF-ICSI Podobnik
    03/2019 ET - beta 0 ❌
    05/2019 - FET beta +
    02/2020- STIGLA CURICA 💗
    11/2022- FET Alea Fertility= beta 0❌
    02/2023 - FET; beta 3.03🤞❌
    03/2024 - MPO Alea Fertility
    04/2024- FET u čekanju 1❄️
    23.04.-FET
    06.05.- Beta 🤞🏻❌
    09/2024.- 3. MPO
    💚💚Izađi kao pobjednik u ovoj igri živaca💚💚

  • Avatar plavuša

    plavuša

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    riamaro

    Barrrbi

    JURKY čestitke na dolasku Tome
    Ja sam stara "borilica" koja opet zaboravila nick i lozinkuBila sam Barbi30-novi nick sada zapisala da se ne pogubim.
    Mi smo obavili konzultacije i zapisani za stimulirani 2/2025 u Vinogradskoj. Do tada skupljamo sve svježe nalaze osim spermiograma kojeg suprug obavio da vidimo idemo li po bebu br.2.
    Imate u ljekarni Pavlić popust do 30.9.na PROFERTIL čiji muževi/partneri piju pa eto čisto info-koliko sam ja našla najjeftiniji su trenutno.
    Ostalim curama sretno u svim fazama postupka i pratimo se
    Iako se ne javljam redovito, čitam vas redovito. Želim vam svu sreću cure ❤️
    Cure koje ste u postupcima, kakvi su trenutno liječnici po pitanju bolovanja? Spremam se na stimulaciju i obiteljska liječnica spominjala je probleme s bolovanjem u smislu da ni ona niti ginekolog nemaju na temelju čega otvarat bolovanje za vrijeme stimulacije a onda i čekanja bete… Posao mi je fizički u redu no iznimno stresan. Ne znam što napravit. Ne želim riskirati ovo sve kad sam dobila priliku.Barbi, kod koga si u Vinogradskoj? Kakvo ti je bilo prvo iskustvo?

    Riamaro ja sam friska po pitanju bolovanja i mogu ti rec da to ovisi od ginekologa do ginekologa zbilja.. Kod nas u ordinaciji se izmjenjivalo njih 5 i troje mi je reklo da ne moze, moze za uzv otvorit taj dan kad treba i onda za aspiraciju.. Dva tjedna prije nego sam pocela s postupkom dobili smo doktora stalnog, sam bog ga je poslal, rekao je da nema problrna uopce, da nama (koje pokusavamo u mpo vodama) treba pomoci, i okolina i doktori i na poslu i doma obitelj, bez stresa, ako jedna sifra nece pokriti, pokriti ce druga... Ja sam 2 dana prije menge otvorila bolovanje, sifra n97 i napisao mi je mirovanje pred postupak mpo. Sad u ponedjeljak istice ta sifra i idem da mi prebaci na neku drugu, najvjerojatnije n98 i ta je onda max 3 tjedna.. Ja sam svojem iskreno rekla da ne mislim ic na posao od prvog dana postupka, jer mi je posao full stresan i postojala bi mogucnost da si ne bi mogla davat terapiju na vrijeme..
    Tako da zbilja ovisi o doktoru.. Nadam se da ce ti tvoj izaci ususret kao meni moj, zlatan covjek i doktor 🫶

    🤰🏼2012.prirodna, curka 3800g 51cm
    🤰🏼2020. prirodna vanmaternična, jajovodi ✂️
    ❤️Novi muž❤️
    👱🏻‍♂️28.g. normozoo
    👱‍♀️37.g. Bez jajovoda, amh 7,4
    05/24 konzultacije škvorc
    13.9. Škvorc 🤞🤞

  • Avatar Sunce12

    Sunce12

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Jurky cestitam vam od srca! Uzivajte u malenome❤️❤️🥰🥰🥰
    Vidim da pisete za bolovanja, ja sam svaki put do sada uzela bolovanje od transfera do bete. Kad je bila pozitivna samo se nastavilo bolovanje dalje🥰Drage zene, ja imam vec 2 tjedna upalu pluca. Ide na bolje al jos kasljam. Planirali smo sad u fet u 9.mjesecu al sam na drugom sumamedu zavrsila. Kaze mi doktor da je ove godine ta glupa upala pluca jako rasirena (ja imam virusnu). Mislili smo u fet sad u 10.mjesecu kad se oporavim. Sta vi mislite, treba kakva duza pauza?😌

    🧏‍♀️30, 🧏‍♂️32
    PCOS, endometrioza
    Brisevi ✅️ papa✅️histeroskopija✅️ nk
    stanice✅️ kariogram✅️
    2024; AMH 13,5
    Fet 6/23 ⭐️ spontani-kiretaza 💔
    Fet 2/24⭐️spontani💔
    Fet 6/2024 ⭐️spontani 💔
    Čekamo novi FET 🙏

  • Avatar Deb

    Deb

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Cure, kad već pričate o bolovanjima, znaju li vaše kolege na poslu zašto ste na bolovanju? Ja do sad nisam uzimala jer nisam htjela reći na poslu da idem u postupak, a htjela bih da tako i ostane. A s obzirom da ginekolog otvara bolovanje, ne znam što bih izmislila. Pogotovo jer mi nikako ne ide, dakle već tri puta sam mogla otvarati bolovanje, a kako mi se čini  ni sada nije uspjelo pa ću i u uskoro ponovno u postupak.

    2023. 2x IUI❌️❌️
    2024. 6.mj ET ❌️
    9.FET

  • riamaro

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Hvala puno na odgovorima i pomoci. 
    Deb, ja sam rekla samo direktno nadređenom u kojeg imam povjerenja tako da me može “pokriti” u odsustvu. Za ostatak kolektiva ne želim da zna

    Ja AMH 23,6 | MM asthenozoospermia, A+B+C 18%- pokušavamo od 3/23
    - 10/2024 IVF ⏳

  • Avatar Teich56

    Teich56

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    riamaro

    Hvala puno na odgovorima i pomoci.
    Deb, ja sam rekla samo direktno nadređenom u kojeg imam povjerenja tako da me može “pokriti” u odsustvu. Za ostatak kolektiva ne želim da zna

    Ja uzmem bolovanje 1 dan i kad idem na konzultacije cak. A kad sam bila na aspiraciji uzela sam 3 dana, a nakon transfera 2 dana jer moj posao nije fizicki težak. Nikad se ginicka nije bunila, uvijek sam dobila bez problema. Moj sef zna i potpuna mi je podrška sto mi puno znači,ostale kolege ne znaju.Zanima me gdje je Dodo ?💜 i sto je bilo s e.coli u brisu? Da li je doktor što komentirao?

    👸32.g. AMH - 25, jajovod✂️
    🤵 44g. oligoasthenozoospermia
    kariogrami ✔️
    11/23 missed ab 9tt💔
    1/24 - Sv.Duh - IVF - Bemfola+Ctd+Brevactid - 2❄️
    3/24 ET - missed ab💔
    6/24 FET✖️
    7/24 FET✖️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.