Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Deb

    Deb

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    plavuša

    Kod mene mislim cijela postaja zna zbog cega sam na bolovanju, mozda njih par ne.. Nikad nisam mislila skrivat to, jer svi znaju da sam prije 4 god zavrsila na hitnoj operaciji i kroz pricu tih 4 god sam pricala da ne mogu ostat prirodno trudna, nikad mi to nije bio bed rec… Sad neki dan kad sam nosila doznake pita jedan kolega kaj si na bolovanju, reko radimo si djecu, a drugi pita jer to to sad, vise te nema par godina, reko nije jos al nadamo se da bude tak..

    Kužim, lijepo da se osjećaš ok da to možeš podijeliti i nadam se da su ti kolege podrška.
    Ja nisam po prirodi baš otvorena osoba oko svojih privatnih stvari, a pogotovo ne na poslu gdje ljude smatram kolegama, ne prijateljima. A atmosfera je ponekad tračerska i znaju biti zabadala tako da definitivno mi nije atmosfera gdje bih takvu neku stvar htjela govoriti. Uglavnom, hvala vam na iskustvima, ja definitivno neću govoriti na poslu, samo me brine kako opravdati bolovanje jer znam da će se već krenuti širiti priča čim vide da su doznake od ginekologa. 

    2023. 2x IUI❌️❌️
    2024. 6.mj ET ❌️
    9.FET

  • Avatar Tanjanja27

    Tanjanja27

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    Cure moje moram da vam se pozalim, sutra idem da radim histeroskopiju, malo mi je trema s obzirom da su rekli da je bez anestezije..ako neko ima rijec utjehe rado cu cuti 🤭😘

    👩 '85 nalazi uredni, amh 1.02
    👦'82 los spermogram
    1 IVF 12/23,menopur, cetrotide, 6 folikula.
    3 jc,oplodjena 1 ,beta ➖
    2 IVF 05/24 Gonal 225,cetrotide..5 folikula
    3 jc, oplodjena 1,beta ➖
    ZA SREĆU OD SVEGA VEĆU...

  • Avatar Deb

    Deb

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Tanjanja27

    Cure moje moram da vam se pozalim, sutra idem da radim histeroskopiju, malo mi je trema s obzirom da su rekli da je bez anestezije..ako neko ima rijec utjehe rado cu cuti 🤭😘

    Bez brige, znam da se bojiš, ali nije toliko strašno. Jesu ti rekli da uzmeš tablete protiv bolova prije? Ja sam uzela pola sata prije, ne mogu reci da nije uopće bolilo, ali jako kratko traje i stvarno ne treba anestezija. A ja stvarno ne podnosim bol i užasno me bilo strah. Očekivala sam da će biti puno duže i bolnije.

    2023. 2x IUI❌️❌️
    2024. 6.mj ET ❌️
    9.FET

  • Avatar Tanjanja27

    Tanjanja27

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    Deb

    Tanjanja27

    Cure moje moram da vam se pozalim, sutra idem da radim histeroskopiju, malo mi je trema s obzirom da su rekli da je bez anestezije..ako neko ima rijec utjehe rado cu cuti 🤭😘
    Bez brige, znam da se bojiš, ali nije toliko strašno. Jesu ti rekli da uzmeš tablete protiv bolova prije? Ja sam uzela pola sata prije, ne mogu reci da nije uopće bolilo, ali jako kratko traje i stvarno ne treba anestezija. A ja stvarno ne podnosim bol i užasno me bilo strah. Očekivala sam da će biti puno duže i bolnije.

    Mnogo ti hvala..lakse mi je sad.. odlucila sam se raditi u bolnici, jer privatno je 900 eur.. nadam se da je postupak i rezultat isti.. u privatnoj klinici su rekli da ide anestezija, dok u bolnici mi nisu rekli ni za tabletu

    👩 '85 nalazi uredni, amh 1.02
    👦'82 los spermogram
    1 IVF 12/23,menopur, cetrotide, 6 folikula.
    3 jc,oplodjena 1 ,beta ➖
    2 IVF 05/24 Gonal 225,cetrotide..5 folikula
    3 jc, oplodjena 1,beta ➖
    ZA SREĆU OD SVEGA VEĆU...

  • Avatar Deb

    Deb

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Tanjanja27

    Deb

    Tanjanja27

    Cure moje moram da vam se pozalim, sutra idem da radim histeroskopiju, malo mi je trema s obzirom da su rekli da je bez anestezije..ako neko ima rijec utjehe rado cu cuti 🤭😘
    Bez brige, znam da se bojiš, ali nije toliko strašno. Jesu ti rekli da uzmeš tablete protiv bolova prije? Ja sam uzela pola sata prije, ne mogu reci da nije uopće bolilo, ali jako kratko traje i stvarno ne treba anestezija. A ja stvarno ne podnosim bol i užasno me bilo strah. Očekivala sam da će biti puno duže i bolnije.
    Mnogo ti hvala..lakse mi je sad.. odlucila sam se raditi u bolnici, jer privatno je 900 eur.. nadam se da je postupak i rezultat isti.. u privatnoj klinici su rekli da ide anestezija, dok u bolnici mi nisu rekli ni za tabletu

    Meni su rekli da popijem neku tabletu, preventivno. Možda će tebi tamo dati. Ja sam išla privatno i uopće nisu spominjali anesteziju dok ja nisam pitala i rekli su da mogu uzeti, ali da nema potrebe. Nadam se da će I tebi tako biti. 

    2023. 2x IUI❌️❌️
    2024. 6.mj ET ❌️
    9.FET

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1348

    Prijavi adminu

    Deb

    plavuša

    Kod mene mislim cijela postaja zna zbog cega sam na bolovanju, mozda njih par ne.. Nikad nisam mislila skrivat to, jer svi znaju da sam prije 4 god zavrsila na hitnoj operaciji i kroz pricu tih 4 god sam pricala da ne mogu ostat prirodno trudna, nikad mi to nije bio bed rec… Sad neki dan kad sam nosila doznake pita jedan kolega kaj si na bolovanju, reko radimo si djecu, a drugi pita jer to to sad, vise te nema par godina, reko nije jos al nadamo se da bude tak..
    Kužim, lijepo da se osjećaš ok da to možeš podijeliti i nadam se da su ti kolege podrška.
    Ja nisam po prirodi baš otvorena osoba oko svojih privatnih stvari, a pogotovo ne na poslu gdje ljude smatram kolegama, ne prijateljima. A atmosfera je ponekad tračerska i znaju biti zabadala tako da definitivno mi nije atmosfera gdje bih takvu neku stvar htjela govoriti. Uglavnom, hvala vam na iskustvima, ja definitivno neću govoriti na poslu, samo me brine kako opravdati bolovanje jer znam da će se već krenuti širiti priča čim vide da su doznake od ginekologa.

    Imas li opciju traziti doktoricu opce prakse bolovanje?
    Ja sam do sad kombinirala godisnji i bolovanje od doktorice opce prakse i u firmi sam govorila da imam upalu mjehura. Nitko nije znao pravu istinu.
    Ovog puta mi znaju 1 kolega, 1 kolegica i sef, a planiram sutra javiti u firmu da sam bolesna. Ako me se pita sta mi je, a pitat ce me se, reci cu da me nesto ulovilo. Doznake ce biti od ginekologice i nadam se da se nece previse prosiriti okolo ta prica, ali dobro i ako se prosiri, nitko nece meni prici i reci - e, cujem da ti je doznaka bila od ginekologa 😬

    👱🏻‍♀️32 PAI-1 4G homozigot, AMH 17 pmol ➡ 19,9 pmol
    🧔🏻‍♂️32 sve ok
    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2 & 3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🐣 ❌
    Repromed
    9/24

  • Avatar Deb

    Deb

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Deb

    Tanjanja27

    Deb

    Tanjanja27

    Cure moje moram da vam se pozalim, sutra idem da radim histeroskopiju, malo mi je trema s obzirom da su rekli da je bez anestezije..ako neko ima rijec utjehe rado cu cuti 🤭😘
    Bez brige, znam da se bojiš, ali nije toliko strašno. Jesu ti rekli da uzmeš tablete protiv bolova prije? Ja sam uzela pola sata prije, ne mogu reci da nije uopće bolilo, ali jako kratko traje i stvarno ne treba anestezija. A ja stvarno ne podnosim bol i užasno me bilo strah. Očekivala sam da će biti puno duže i bolnije.
    Mnogo ti hvala..lakse mi je sad.. odlucila sam se raditi u bolnici, jer privatno je 900 eur.. nadam se da je postupak i rezultat isti.. u privatnoj klinici su rekli da ide anestezija, dok u bolnici mi nisu rekli ni za tabletu
    Meni su rekli da popijem neku tabletu, preventivno. Možda će tebi tamo dati. Ja sam išla privatno i uopće nisu spominjali anesteziju dok ja nisam pitala i rekli su da mogu uzeti, ali da nema potrebe. Nadam se da će I tebi tako biti.

    Slučajno sam poslala prije nego sam završila. Htjela sam napisati da se nadam da će tebi biti kao i meni i da neće biti strašno. 

    2023. 2x IUI❌️❌️
    2024. 6.mj ET ❌️
    9.FET

  • Avatar Deb

    Deb

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Lunolina

    Deb

    plavuša

    Kod mene mislim cijela postaja zna zbog cega sam na bolovanju, mozda njih par ne.. Nikad nisam mislila skrivat to, jer svi znaju da sam prije 4 god zavrsila na hitnoj operaciji i kroz pricu tih 4 god sam pricala da ne mogu ostat prirodno trudna, nikad mi to nije bio bed rec… Sad neki dan kad sam nosila doznake pita jedan kolega kaj si na bolovanju, reko radimo si djecu, a drugi pita jer to to sad, vise te nema par godina, reko nije jos al nadamo se da bude tak..
    Kužim, lijepo da se osjećaš ok da to možeš podijeliti i nadam se da su ti kolege podrška.
    Ja nisam po prirodi baš otvorena osoba oko svojih privatnih stvari, a pogotovo ne na poslu gdje ljude smatram kolegama, ne prijateljima. A atmosfera je ponekad tračerska i znaju biti zabadala tako da definitivno mi nije atmosfera gdje bih takvu neku stvar htjela govoriti. Uglavnom, hvala vam na iskustvima, ja definitivno neću govoriti na poslu, samo me brine kako opravdati bolovanje jer znam da će se već krenuti širiti priča čim vide da su doznake od ginekologa.
    Imas li opciju traziti doktoricu opce prakse bolovanje?
    Ja sam do sad kombinirala godisnji i bolovanje od doktorice opce prakse i u firmi sam govorila da imam upalu mjehura. Nitko nije znao pravu istinu.
    Ovog puta mi znaju 1 kolega, 1 kolegica i sef, a planiram sutra javiti u firmu da sam bolesna. Ako me se pita sta mi je, a pitat ce me se, reci cu da me nesto ulovilo. Doznake ce biti od ginekologice i nadam se da se nece previse prosiriti okolo ta prica, ali dobro i ako se prosiri, nitko nece meni prici i reci - e, cujem da ti je doznaka bila od ginekologa 😬

    Hm, mislim da bi me doktor poslao ginekologici da mi ona otvori bolovanje. Tebi želim svu sreću sutra🥰

    2023. 2x IUI❌️❌️
    2024. 6.mj ET ❌️
    9.FET

  • Avatar Tanjanja27

    Tanjanja27

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    Deb

    Deb

    Tanjanja27

    Deb

    Tanjanja27

    Cure moje moram da vam se pozalim, sutra idem da radim histeroskopiju, malo mi je trema s obzirom da su rekli da je bez anestezije..ako neko ima rijec utjehe rado cu cuti 🤭😘
    Bez brige, znam da se bojiš, ali nije toliko strašno. Jesu ti rekli da uzmeš tablete protiv bolova prije? Ja sam uzela pola sata prije, ne mogu reci da nije uopće bolilo, ali jako kratko traje i stvarno ne treba anestezija. A ja stvarno ne podnosim bol i užasno me bilo strah. Očekivala sam da će biti puno duže i bolnije.
    Mnogo ti hvala..lakse mi je sad.. odlucila sam se raditi u bolnici, jer privatno je 900 eur.. nadam se da je postupak i rezultat isti.. u privatnoj klinici su rekli da ide anestezija, dok u bolnici mi nisu rekli ni za tabletu
    Meni su rekli da popijem neku tabletu, preventivno. Možda će tebi tamo dati. Ja sam išla privatno i uopće nisu spominjali anesteziju dok ja nisam pitala i rekli su da mogu uzeti, ali da nema potrebe. Nadam se da će I tebi tako biti.
    Slučajno sam poslala prije nego sam završila. Htjela sam napisati da se nadam da će tebi biti kao i meni i da neće biti strašno.

    Hvala mnogo 😘 

    👩 '85 nalazi uredni, amh 1.02
    👦'82 los spermogram
    1 IVF 12/23,menopur, cetrotide, 6 folikula.
    3 jc,oplodjena 1 ,beta ➖
    2 IVF 05/24 Gonal 225,cetrotide..5 folikula
    3 jc, oplodjena 1,beta ➖
    ZA SREĆU OD SVEGA VEĆU...

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 890

    Prijavi adminu

    ⚠️ 🤞🏻❤️💪🏻 ⚠️     
    RUJAN 2024. 
    30.9. pon
    TERA_ - ultrazvuk 
    MARISHA - ultrazvuk ivf
    SANJUSHKA - aspiracija
    MOLLY8 - aspiracija
    LUNOLINA - aspiracija
      
    LISTOPAD 2024.
    1.10. uto
    IVY19 - 1. ultrazvuk 
    PLAVUŠA - aspiracija
    2.10. sri
    LEONA89 - ultrazvuk 
    LUNAA93 - ultrazvuk 
    LIBO1415 - transfer
    3.10. čet
    ČOKOLADICA - 1. ultrazvuk 
    4.10. pet
    SLEE - f.transfer
    9.10. sri
    KAWA - ultrazvuk 
    16.10. sri
    HYPNOTICPOISON - ultrazvuk
       
    _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
    ➡️ Ako još netko želi na listu ili je nešto krivo upisano javite… 
        
    _________________________________
      
    Lunolina u koliko si si dala štopericu sinoć?
     
    Meni se naravno muž razbolio.. 🙄 Jučer kao da ga nešto hvala, ja se još zezam da glumata i do navecer skužim da je to ozbiljno.. Danas kašlje, boli ga grlo i glava, nije temp još mjerio.. Ne možemo mi sve odradit bez problema.. 🙄

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.