Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Boogie

    Boogie

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    Cure, hvala svima na figama i pozitivi, ali nema dobrih vijesti od mene. Srčeka nema, sve je naraslo, ali srce ne kuca. Ili pregled za tjedan dana ili prekid. Stanje jada u koje sam upala vam ne moram ni opisivati. Ne znam što ću, skoro sam dobila slom živaca u ambulanti, dođe mi da se popnem na himalaju i strmopizdim u pizdu materinu samo da više prestane ova agonija, iščekivanje i jad. Osjećam se ko one ovce koje se ukoče i vuk ih pojede da ne pojede ostatak krda. Eto, tak i ja sam ne spašavam nikakvo krdo neg su onda još svi oko mene jadni i tužni. Nema smisla i protiv prirode očito ne mogu. Usrana priroda i sve. Ma daj više.....😔 I molim vas da mi samo nitko ne piše da moram biti zahvalna na tome što imam. Od toga mi se digne kosa na glavi. Naravno da sam zahvalna, samo to ne umanjuje moju trenutnu tugu, moje dijete nije nikakva utješna nagrada i ovo ni na koji način ne mijenja našu obiteljsku dinamiku, muž i ja ionako patimo u tišini daleko od djeteta baš kao što smo oplakali svaku dosadašnju izgubljenu trudnoću.

    🧚'92-Hashimoto, l jajovod hydrosalpinx, ostalo ok
    🦹'90-sve ok!
    2019.-spontana trudnoća i zdrava bebica
    2021.-izvanmaternična lijevo-hydrosalpinx
    2022.-izvanmaternična desno-MTX
    1/24-klomifenski ciklus, 3js, 1 oplođena i vraćena, biokemijska
    4/24-stimulirani ciklus Bemfola, Menopur, Orgalutran, Decapeptyl, 12js, 9 blastocisti-freeze all zbog hiperstimulacije
    5/24 FET 2❄️ bhcg 0
    7/24 FET 2❄️ 13dpt 889,15dpt1778,18dpt2738, vanishing twin, missed ab

  • BikMik

    Broj poruka: 1028

    Prijavi adminu

    Wildflower, super, znaci bas ti ljepo ide trudnoca i zavidim ti sto si vec osjetila bebu, jedvaaa cekam 🤗. Mucnine su se poboljsale, migrene malko ustabilile, ali skoro svaki dan glavobolja i jos se isijas nadodao, ali sve u svemu uzivam i presretna sam. Jedva cekam 07.10., tad imam taj ekspertni UZ, pa mozda i vidimo sta ce biti 😊. 
    Boogie, neizmjerno mi je zao, zelim da ti Bog da puno snage i podrske da prevazidjes i tu uzasno tuznu situaciju, mislim da te dobro mozemo razumiti kako se trenutno osjecas i da nema prevelikih utjesnih rijeci 😞😞😞❤️❤️❤️


    TTC 08/2021 👰32 🤵34
    Biohemijska 10/22 Missed abortion 11ttc 03/23
    03/24 ICSI (Puregon, Granillex, Ovitrelle, Cyclogest)01.04. ET ❌ 2❄️
    04/24 FET, otkazan
    05/24 FET 7dnt +, 9dnt beta 187, 11dnt 532, djecak 💙

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 379

    Prijavi adminu

    korni, teich, aria, megyca, slee, angeleyes, zuzi, jurky .... hvala vam curke moje od srca !  bez vase podrske ne znam kako bih prezivjela ovaj ivf, u totalnom neznanju.. 
    matajci sretno s bockanjem, i mene je dragi bockao jer je imao iskustva sa clexane, kasnije sam sama na poslu nastavila.
    angeleyes, nemoj da te napusta optimizam, znas i sama da od tih antralaca moze biti i sve i nista, nadamo se ipak svemu ! 
    aria pupo sretnooo, i ja sam odmah poslije transfera pojela jedan happy meal i evo baš u uredu gledam igračkicu dinosaura koju sam dobila 
    doram sretno i tebi sto god odlucila, ali slazem se sa Jurky da odes barem na konzultacije po drugo misljenje.
    wildflower draga moja mi smo se druzile na lh trakicama a evo ti vec na pola puta .. hvala ti od srca, zelim i ja tebi sretno i mirno sljedece razdoblje pred tobom, javi nam se kad stignes 
    boogie, jako jako mi je zao, nemam riječi utjehe za tebe curke ja jutros izvadila betu, kazu nalazi tek sutra na mail, naravno da cu se ja pojesti do tada tako da u 12h krecem u napad telefonom i mailom , u najgorem slučaju idem do bolnice osobno po nalaz  imam 30km i sigurno sat ipol po guzvi i 35 stupnjeva do bolnice pa se nadam da nece doci do toga.

    ♀️ 27; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC
    ET 1BC ❌️ 3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰
    6+0 ❤️🙏🏼

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 379

    Prijavi adminu

    sanleptira ja imam blagu inzulinsku rezistenciju za koju uzimam najblažu terapiju, Glucophage 500. Moj  GUK nakon 60' je bio 8.11, a inzulin nakon 120' je bio 325 pmol/L. dakle vrijednosti još manje nego kod tebe. ne znam protumačiti nalaz , samo znam da mi je doktor na temelju njega dao tu terapiju,  vjerojatno se ne bi ni obazirao na toliko malo povišene vrijednosti da nismo išli u ivf, a pošto jesmo bolje da su svi parametri pod kontrolom.. naravno pričekaj da ti doktor protumači i da upute, po meni ovo nije ništa strašno što se prehranom i terapijom ne može izregulirati. 

    ♀️ 27; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC
    ET 1BC ❌️ 3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰
    6+0 ❤️🙏🏼

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 695

    Prijavi adminu

    Wildflower hvala ti 🥰🥰 ajme divno, već i osjećaš bebana, uživaj ❤️❤️
    Marisha super za nalaze 😘
    Boogie tako mi je žao 😔 nemam riječi utjehe jer nema utjehe, mogu ti samo reći da te razumijem. Ogroman je ovo teret i tuga s kojom moramo živjeti. Isplači se, izbaci sve iz sebe i nadam se da ćeš naći snage za dalje 😔😔

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 695

    Prijavi adminu

    Kawa čekamo s tobom nalaze 🤗 nadam se da će taj dinosaur biti uskoro najdraža igračkica tvojoj bebici ❤️

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar Teich56

    Teich56

    Broj poruka: 320

    Prijavi adminu

    Kawa nestrpljivo cekamoooo🤗
    Boogie jako jako mi je žao 😔 

    👸32.g. AMH - 25, jajovod✂️
    🤵 44g. oligoasthenozoospermia
    kariogrami ✔️
    11/23 missed ab 9tt💔
    1/24 - Sv.Duh - IVF - Bemfola+Ctd+Brevactid - 2❄️
    3/24 ET - missed ab💔
    6/24 FET✖️
    7/24 FET✖️

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 379

    Prijavi adminu

    angeleyes nadam se i ja , pogotovo jer , ako bude sve u redu, prizeljkujem deckica 
    e da i ti si komentirala snove kao simptom, moram ti reci da su se nastavili, nocas sam imala uzasnu nocnu moru koja je bila toliko realna da sam se probudila u suzama, nadam se da nece jos dugo tako biti.
    smilovali su mi se iz bolnice i poslali nalaz mailom, moja beta na 9dpt blastice iznosi 204  ponavljamo u srijedu pa se narucujemo za pregled  

    ♀️ 27; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC
    ET 1BC ❌️ 3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰
    6+0 ❤️🙏🏼

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Wildflower, bebini udarci su meni najljepši dio trudnoće 🤗 uživaj 😍
    Marisha, drago mi je da su nalazi dobri.. sretno 🤞🥰
    Boogie, strašno mi je žao.. drži se ❤️
    BikMik, drago mi je da uživaš 🤗 neka i dalje sve bude u redu 🤞🥰
    Kawa, jeeeeej, čestitam 🥳🥳 neka se u srijedu lijepo podupla 🤞🥰

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • SanLeptira

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Kawa

    sanleptiraja imam blagu inzulinsku rezistenciju za koju uzimam najblažu terapiju, Glucophage 500. Moj GUK nakon 60' je bio 8.11, ainzulin nakon 120' je bio 325 pmol/L. dakle vrijednosti još manje nego kod tebe. ne znam protumačiti nalaz , samo znam da mi je doktor na temelju njega dao tu terapiju, vjerojatno se ne bi ni obazirao na toliko malo povišene vrijednosti da nismo išli u ivf, a pošto jesmo bolje da su svi parametri pod kontrolom..naravno pričekaj da ti doktor protumači i da upute, po meni ovo nije ništa strašno što se prehranom i terapijom ne može izregulirati.

    Hvala ti na pomoći, sad mi je jasnije. 
    Tebi sretno, Kawice🌻🤗

    🧑‍💼41. god- Oligozoospermija
    👰 41. god - AMH 3,2 pmol/l, endometrioza
    1.IVF- Sveti Duh,➡️ stimulacija ,2 stanice, nije došlo do oplodnje💔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.