Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • doram

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! 
    Unaprijed se ispricavam na upadu u grupu i ako bude glupih pitanja nemojte zamjeriti. Naime pratim forum duze vremena ali nisam zalazila u grupe potpomognute oplodnje. Ali sada nakon 3. Spontanog mislim da je vrijeme da se krene od nekud. Inače sam i nakon drugog spontanog bila na humanoj reprodukciji po nalogu mog ginekologa  u Osijeku i tamo su me zapravo otepli u smislu vi prirodno ostanete trudnite niste materijal za ivf a i nakon drugog spontanog mi ne radimo nikakvu obradu. E sad prica se promjenila ovo je 3 spontani jednostavno sve trudnoce zavrse do 7,8 tt sad u zadnjoj srce prestaloo kucati. Ja sam sama od sebe ucinila pretrage privatno panele trombof. I kariogram muz i ja. I ti nalazi su u redu. Kao i sto radimo briseve, papu i spermiogram kao i bakterioloski ejakulat na bazi svakih 6 mj ukoliko i ne bude nesto dobro popijemo antibiotike i sve bude ok. Dva put sam imala ureaplasmu. Pila antibiotike i odmah nakon njih trudna i svjedno izgubim trudnocu. E sad da ne duljim previse, plan je posto sam jos na komplikacijama oporavak svi savjetuju 2,3 mj bio je medikamentozni pobacaj i nakon toga obrada sva nanovo, moj ginekolog kaze opet ces se javiti dat cu ti uputnicu doktorima u kbc osijek na humanoj i zapocet tamo posto je sad vec sve za obradu. E sad ja sam 29 godina muz 35. Sto se mene tice vec kasnimo i znam da ce neko rec da sam luda da sam mlada i imam jos vremena, nek se tjesi tko hoce s tim ja smatram da trebamo pozuriti i to je moje misljenje. Posto sam mogu reci u ove zadnje 3 godine otkad planiramo samo izgubila puno vremena a nista saznala nisam niti se sa mjesta pomakla. Jer svi nalazi kao i hormoni kod nas ispadnu uredni. Vrtim se u krug. Moje je pitanje da li dat jos jednu sansu ekipi iz kbc osijek i proc u tom slucaju jeftinije mozda se ipak probude i krenu radit svoj posao, kakva je uopce uapjesnost da li da zahtjevam sad ivf postupak sto mi je ciniti ?? Ili da odma trazim privatnu kliniku i idem na obrade ako da koju, kome se obratiti. Koliko uopce to kosta ? 
    Apsolutno pojma nemam niti o tome sta je bolje za mene, koliko jos da se mucim i cekam prirodnim putem kad mi u prirodnom putu treba od 6 mj do godine dana da pstanem trudna a i to ne mozes biti siguran hoces ili neces ostati trudna. I prepusten si sam sebi.  

    🏁 01/2022
    ➕07/2022 ~ 08/2022 💔10 tt blighted ovum --} misoprostol, kiretaža
    ➕12/2023 - 01/2024 💔 7tt missed ab. --} mifegin, misoprostol
    📃 normozoospermia
    📃 kariogrami uredni
    📃 panel trombofilija uredan
    📃 nalazi krvi, hormoni, stitnjaca kao i brisevi uredni
    ➕ 8/2024, imamo otkucaje 6+5. Na 7+5 srce prestalo kucati 💔👼🏻
    🧔🏻‍♂️35 👩 29

  • Avatar Aria1994

    Aria1994

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Sanjushka , Jurky hvala cure . Evo upravo vraćena dva embrija , slijedi čekanje uff🙏🏻❤️ 

    👸🏻29 god nizak Amh
    🤴🏻36 normo , sve u redu
    Naša najveća sreća iz trećeg postupka💞
    Borba za bebu broj 2🙏🏻
    08/2024 in progress ❤️

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Aria1994

    Sanjushka , Jurky hvala cure . Evo upravo vraćena dva embrija , slijedi čekanje uff🙏🏻❤️

    Aria sretnoo ❤️🍀🤞 da se cvrsto uhvate i ne pustaju! 
    Angel eyes sretno 🍀🤞❤️ nemoj odmah bit pesimisticna, nadamo se da ce to sad bit to 🍀🥰

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5 👨‍🦳 normo
    '22. Missed ab (prir. tr.)
    '23. 2 x IUI ❌️❌️
    04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, β ❌️
    05/24 prir. FET - 1 blastica, β ❌️
    Histero✅️ Kariogram✅️ Trombofilija✅️
    09/24 stim. FET - 1 blastica, 12dnt β 421, 14dnt β 1170

  • Avatar Aria1994

    Aria1994

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Sani Leptira 🥹🥹hvala na pozitivi koju šalješ bas si lipo napisala da me taklo emotivna sam dns 🥹❤️hvala draga punooooJurky , Čokoladica cure 😘😘❤️❤️

    👸🏻29 god nizak Amh
    🤴🏻36 normo , sve u redu
    Naša najveća sreća iz trećeg postupka💞
    Borba za bebu broj 2🙏🏻
    08/2024 in progress ❤️

  • SanLeptira

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Aria1994

    Sani Leptira 🥹🥹hvala na pozitivi koju šalješ bas si lipo napisala da me taklo emotivna sam dns 🥹❤️hvala draga punooooJurky , Čokoladica cure 😘😘❤️❤️

    Kako ne bi bila emotivna, ovo je tsunami emocija za nas, samo na žalost samo mi koje to prolazimo možemo u potpunosti shvatiti. Bit će sve dobro, ja vjerujem da hoće. ❤️🌻
    Cure, imam neki nalaz kojeg još nisam odnijela doktorici, pa ako se koja od vas razumije, ajd please škicnite ga. Mislim da je dobar, ali ni voljela vaše mišljenje. Hvala unaprijed. 
    https://imgur.com/a/nfWwMH3

    🧑‍💼41. god- Oligozoospermija
    👰 41. god - AMH 3,2 pmol/l, endometrioza
    1.IVF- Sveti Duh,➡️ stimulacija ,2 stanice, nije došlo do oplodnje💔

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 695

    Prijavi adminu

    Aria ♥️♥️ neka se mrve čvrsto prime 🙏🙏 i meni je žao što se nismo srele, ali morala sam juriti doma, inače bi te pričekala. 
    Hvala vam cure, sad sam puno pozitivnija, što bi ja bez vas 🥰🥰🥰 

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1786

    Prijavi adminu

    Aria pupice sretno 🍀 nek se mrve čvrsto prime 🍀
    Angel eyes bit će to dobro, samo optimistično ❤️
    Doram žao mi je zbog svega šta si prošla.. 🫂 mozda ima koja cura iz osijeka pa će dati neki savjet vezan uz njih.. ja ti želim puno sreće, kakvu god odluku donijela 🍀

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • Avatar Matajči

    Matajči

    Broj poruka: 121

    Prijavi adminu

    angel eyes - pratimo se, ja sam danas 3.dc. 😁
    Boogie - vidjet cemo danas tko je hrabriji i spretniji, muz ili ja 🤣
    Jurky32 - hvala ti, ma naravno da se moze, samo prvi puta sam u stimuliranom postupku pa normalno da me trta 🤣🙊
    Ali bit ce sve u redu, hvala  cure 🥰

    👩28🧑27
    AMH 19, blaga trombofilija
    Pokusavamo od 2020.
    2020. - 2022. - 6 neuspjelih trudnoća
    2022. - 2 kiretaže uz 2 vanmaterične, desni jajovod ✂️ i MTX, resekcija lijevog jajnika (skinuta cista, spasen zdravi dio jajnika)
    Zbog MTX-a godinu dana zabrana prirodnog planiranja trudnoće.
    07/2024 - IVF - prirodni ciklus bez štoperice, 1 js, ET 3. dan ❌️
    08/24 - stimulirani ciklus (Gonal, Pergoveris, Orgalutran)
    "Idemo dalje, sve do medalje!" ❤

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 695

    Prijavi adminu

    Doram dobrodošla i žao mi je zbog spontanih. Nemam iskustva s postupcima preko HZZO-a, ali želim ti sreću 😘

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar Boogie

    Boogie

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    Aria PUPO, krumpirići danas za ručak ili su već odrađeni? 🍀😉
    Angel eyes, ajde daj, ne može te sad pustiti taj tvoj optimizam, idemo jaja zbudite se!🤞🤞🤞
    SanLeptira nalaz ti je uredan što se tiče guka(sumnjam da će ti raditi problem za ovih 0.1, al to isto nikad ne znaš), za ova dva inzulina ne znam, prvi je u redu.
    Doram žao mi je zbog trudnoća koje ste izgubili i nadam se da će ti iduća biti samo jedna u nizu uspješnih! Po ovome što pišeš možda fakat bolje da odeš privatniku, ako imaš mogućnosti. Čekati da se netko "probudi", a tebi se sad već žuri i želiš to što prije(što evo osobno kužim, a kuže i sve cure ovdje), je dodatni gubitak vremena. Pogledaj i privatnike s ugovorom s hzzom, o tome ti ne znam puno jer sam ja u državnoj, ali ima o tome na prethodnim stranicama. Sreetno!
    Javim sutra kak je, držite fige! Sretno svima!

    🧚'92-Hashimoto, l jajovod hydrosalpinx, ostalo ok
    🦹'90-sve ok!
    2019.-spontana trudnoća i zdrava bebica
    2021.-izvanmaternična lijevo-hydrosalpinx
    2022.-izvanmaternična desno-MTX
    1/24-klomifenski ciklus, 3js, 1 oplođena i vraćena, biokemijska
    4/24-stimulirani ciklus Bemfola, Menopur, Orgalutran, Decapeptyl, 12js, 9 blastocisti-freeze all zbog hiperstimulacije
    5/24 FET 2❄️ bhcg 0
    7/24 FET 2❄️ 13dpt 889,15dpt1778,18dpt2738, vanishing twin, missed ab

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.