Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tinčica1703

    tinčica1703

    Broj poruka: 397

    Prijavi adminu

    Pozz cure, evo i mene nakon kraće stanke. Grlim vas sve 
    U mene se dešava 100 problema i nisam htjela deprimirati forum.😒 U pitanju su privatni problemi, te mi je suprug završio sa tlakom 200/160 koji danima traje i traje, otkucaji srca 167 jučer recimo, dobio je Co Periva tablete ali ni sad situacija nije puno sretnija, neznam dal treba proći par dana od tableta da se stabilizira sve, sve u svemu otići će opet dr da se mijenjaju tblt , jer tlak slabo ide dolje...🥺🥺 Ima samo 30 godina i nije pretil, nikad do sad problema i zato sam napravila pauzu, tj posvetila se isključivo njemu ovih dana... Nadamo se boljim danima, a on mi za par dana odlazi na teren raditi i ostavlja me samu što nam je skroz nova situacija na koju se moram priviknuti...Pregledala sam dešavanja i Kawa draga čestitam ti od sveg srca. Sunce sličnu muku mučimo, ja se borim sa upalama, otišla u ljekarnu jer mi je gin na go i kažem kako stvari stoje, na kraju sam si kupila 2 lijeka pa ih kombiniram, mora nešto pomoći... Cystinol (za upalu mjehura) i neke vaginalete za gljivično oboljenje, koje stavljam svaki dan prije spavanja 6 dana, šta god da je u pitanju, upale nema dok sam pod ovim lijekovima, međutim vidjet ću dal će se vraćati kad prestanem.. Iskreno se nadam da ne. Brisove ću pričekati da radim barem mjesec dana iza tih lijekova, da mi ne dođe nalaz sve ok a da vučem neku infekciju....
    Kad budem mogla, a nadam se u 12 mj idem u Fet ako sve bude u redu. 
    Sorry na dužem postu, 
    sve Vas glim i ljubim ❤️🫂🫂

    39 ja👩‍❤️‍👨30 muž
    jajovodi ✂️ .; Rh imunisatio, AMH 8, normosperma
    1. postupak- clomifen ❌
    2. postupak. prirodni- aspiracija negativno ❌
    3. postupak- stanica prestala razvijati ❌
    4. postupak- beta ❌
    5. postupak Škvorc- beta ❌
    6. postupak Beta+ poliklinika- ET ❌
    FET 1 blastocista- biokemijska trudnoća 💔
    7. postupak, Elonva, odustala od aspiracije.
    8. Alea Fertility- 2 js, Et, 1 smrzlić vesnaa1985@gmail.com

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 379

    Prijavi adminu

    cokoladica, angeleyes, korni, lunolina , tera, sanjuska, slee, donna, aria, tinčica hvalaa cure moje, svima koje cekate zelim isto sto prije 
    aria da pisala sam, jedino neobicno sto mi se prije pod cyclogestom nije događalo su realistični snovi, puuno spavanja, nauhanost i vjetrovi i kihanje  veselo uglavnom.
    lunolina nadam se da neces propustiti ovaj ciklus, nek ti Repromed donese srecu  imam neki osjecaj da bi i tebi moglo upaliti vrlo brzo 
    tinčica drži se, nadam se da ce muz brzo ozdraviti 

    ♀️ 27; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC
    ET 1BC ❌️ 3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰
    6+0 ❤️🙏🏼

  • Avatar Dodo87

    Dodo87

    Broj poruka: 289

    Prijavi adminu

    Boogie, jako mi je žao.
    Kawa, sretno dalje 🤗
    Taman sam uletjela u priču o upalama. Prošli tjedan sam zaspala s malom slabo obučena i izglaeda da sam navukla upalu.
    Ginekologica i dr su mi na bolovanju, pijem već 5 dana Uvin čaj, ali bez pomaka.
    Stalno imam nagon za piškenjem, a što je najbolje, svaki put i nešto uspijem.
    Mogu li nešto u ljekarni? Jel d-manoza dobra za to?

    Ja 1987, MM 1987
    1. postupak Petrova 2020, ET 2 embrija, trudnoća - stigla curica <3
    FET 2023., Petrova/VV - 2x neuspjeh, bez trudnoće
    AMH 2,7 pmol/L, on - normo, sve ok
    IVF klinika, 3/24, aspiracija 5js, 4 oplođene, ET 2 3dnevna embrija, bez smrzlića
    +test 5.4., missed ab u 6tt.
    Novi postupak 10/24 ⏳️
    dodo87.forum@gmail.com

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1388

    Prijavi adminu

    Čokoladica 🍀

    tera_

    Čokoladica 🍀

    tera_

    Čokoladica 🍀

    Cure, kako funkcionira FET na Estrofemu, nema O i nema stoperice? kako onda ide dalje 🙈🤭🫣🤔
    Ja sam isla na uzv 10dc i endo je bio dobar rekli jos taj dan estrofem za dva dana pocet sa duphaston i onda odredjen dan transfer, sretno😊
    Hvala 🥰 znaci gleda se samo debljina endo i kad je povoljan krene se sa prog. i odredi dan transfera? Tebi su estrofem onda ukinuli tad? Nekako sam mislila da se on pije i dalje 🤔 pitat cu dr na uzv naravno sve. Samo da znam otprilike kako funkcionira 😊

    Da meni su tad ukinuli,inace nikad nisam imala problem s endom i taj postupak je bio dobitan, pa sretno😊
    Tera hvala ti❤️ da bar bude i meni dobitan 🤞🍀 nemam ni ja inace problema sa endom. Jesi imala kakve simptome kod koristenja estrofem? Meni je tek 5dc a vec imam sluz kao da mi je ovulacija 🤔

    Nesjecam se jesam imala sluz,ali sa estrofemom folikuli ne rastu tako da nebrini, nisam ja nikakvih nuspojava od njeg imala.. ❤️


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan

  • Avatar tinčica1703

    tinčica1703

    Broj poruka: 397

    Prijavi adminu

    Dodo87

    Boogie, jako mi je žao.
    Kawa, sretno dalje 🤗
    Taman sam uletjela u priču o upalama. Prošli tjedan sam zaspala s malom slabo obučena i izglaeda da sam navukla upalu.
    Ginekologica i dr su mi na bolovanju, pijem već 5 dana Uvin čaj, ali bez pomaka.
    Stalno imam nagon za piškenjem, a što je najbolje, svaki put i nešto uspijem.
    Mogu li nešto u ljekarni? Jel d-manoza dobra za to?

    Evo, baš sam gore napisala, meni su pomogle ove tablete Cystinol i neke vaginalete kao Canesten, ali nisu Canesten ali na istu foru. Bez recepta sam kupila oboje za cca 20 € ukupno. Šta mi je od tog 2 pomoglo evo neznam, ali me izluđivalo naravno isto skroz nagon za mokrenjem, pa onda se par kapi iscjedi a ja još imam nagon, i iritantno i bolno, Uvin čaj ni meni nije puno bio od koristi....

    39 ja👩‍❤️‍👨30 muž
    jajovodi ✂️ .; Rh imunisatio, AMH 8, normosperma
    1. postupak- clomifen ❌
    2. postupak. prirodni- aspiracija negativno ❌
    3. postupak- stanica prestala razvijati ❌
    4. postupak- beta ❌
    5. postupak Škvorc- beta ❌
    6. postupak Beta+ poliklinika- ET ❌
    FET 1 blastocista- biokemijska trudnoća 💔
    7. postupak, Elonva, odustala od aspiracije.
    8. Alea Fertility- 2 js, Et, 1 smrzlić vesnaa1985@gmail.com

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 695

    Prijavi adminu

    Tincica drzi se 🤗, nadam se da će MM brzo ozdraviti, a da ćeš se ti riješiti upale. Dodo nadam se da će brzo proći upala 🤗

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1338

    Prijavi adminu

    Dodo i ja sam s upalom mjehura iz istog razloga🙄 s tim da sam na antibioticima.
    Kao sto je tincica napisala - Cystinol je super. Ja ga uvijek imam doma. No on je za upale koje nisu jake, ako se je mozes ustati s wc-a onda bi trebala antibiotike - slobodno mozes otici i na hitnu na odjel za urologiju. 
    Dobila sam preporuku i za ulje origana, pocet cu ga piti kroz par dana pa cu ti reci je li djeluje.
    Pomaze i uriblock ciji je sastav d manoza. Ja ga sad moram opet kupiti i pijem 2 tablete prije spabanja.
    .
    Cure koje ste pile Decortin, jeste li skuzile pogorsanje imuniteta? Ja sam se s upalama mjehura zadnje 2 godine relativno dobro borila i uspjevala sam prirodnim pripravcima zaustaviti upale, ali nakon 4 mjeseca uzimanja Decortina (svaki ciklus po 2 tjedna) evo me vec 2. put na jakim antibioticima u 2 mjeseca 🙄

    👱🏻‍♀️32 PAI-1 4G homozigot, AMH 17 pmol ➡ 19,9 pmol
    🧔🏻‍♂️32 sve ok
    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2 & 3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🐣 ❌
    Repromed
    9/24

  • Avatar Dodo87

    Dodo87

    Broj poruka: 289

    Prijavi adminu

    Tinčice, jako mi je žao zbog muža, moji roditelji su nedavno isto imali (inače su čak niskotlakaši), iz neobjašnjivih razloga, je li do vremena ili što... Nadam se da će se stabilizirati do odlaska na teren, da ste mirniji barem po tom pitanju.
    Drži se, puno pusa i zagrljaja šaljem 

    Ja 1987, MM 1987
    1. postupak Petrova 2020, ET 2 embrija, trudnoća - stigla curica <3
    FET 2023., Petrova/VV - 2x neuspjeh, bez trudnoće
    AMH 2,7 pmol/L, on - normo, sve ok
    IVF klinika, 3/24, aspiracija 5js, 4 oplođene, ET 2 3dnevna embrija, bez smrzlića
    +test 5.4., missed ab u 6tt.
    Novi postupak 10/24 ⏳️
    dodo87.forum@gmail.com

  • Avatar Teich56

    Teich56

    Broj poruka: 320

    Prijavi adminu

    Kad smo vec kod upala, došli mi nalazi cerviksa, nadena je e.coli... 😐👎  idem kasnije po recept u polikliniku jer sam radila privatno. Dali su mi neki prah koji se pije 2 večeri. Ne sjecam se imena. Planiram jos uzet na svoju ruku d-manozu što je Dodo gore spomenula. I ja sam čitala da kao pomaze....Znaci da cu morat zvat svoj mpo odjel i pomaknut konze da do tad stignem i kontrolni bris obavit u nadi da ce bestija otic. 
    Papa i sve ostalo ok. Jos čekam nalaze kariograma i trombofilije. 
    Kawa sretno i drzim fige da dalje sve bude skolski.🌺
    Tincica1703 nadam se da će mužu biti bolje. Nevjerojatno da se uvijek neko sr*** jos mora desit, jer mpo nije dovoljno stresan sam po sebi.😔

    👸32.g. AMH - 25, jajovod✂️
    🤵 44g. oligoasthenozoospermia
    kariogrami ✔️
    11/23 missed ab 9tt💔
    1/24 - Sv.Duh - IVF - Bemfola+Ctd+Brevactid - 2❄️
    3/24 ET - missed ab💔
    6/24 FET✖️
    7/24 FET✖️

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 740

    Prijavi adminu

    Lunolina draga nasa pa brzo je tvoja simulacija, zelim ti svu srecu i da i tebi dr R donese srecu. Vrijeme je da se prikljucis curama s LH trakica :)
    Ja jos uvijek radim, i nadam se da cu do kraja raditi. Termin je pocetkom 1 mj, a ja se nadam raditi do sredine 12 mj. Posao je urednski, nije stresan ni naporan + radim od doma
    Jos nismo apsolutno nista kupili. Ne istrazujem jos o nicem, nisam kupila prvu tuticu. Ni necemo tako skoro :D vjerojatno cemo poceti gledati tek u 10 mj. Zelim jos uzivati u ljetu na moru. Imamo vremena za sve to :)Donna nekako racunam da dok mene ne boli valjda ne smeta ni bebi :D ja isto uvijek zavrsim na ledjima i to je sve ok. Razmisljala sam o jastuku za trudnice, ali ipak nisam (jos) kupila. Vidjeti cu uopce hoce li mi trebati. Racunam dok mogu spavati i nista me ne boli - ne treba mi.
    A noc prije je nesanica bila zbog promjene vremena pretpostavljam. Sinoc sam spavala kao beba, jedva se ustala za posao.
    I drago mi je da je sve ok s bebicom :) mi smo 4 tjedna razlikeKawa lijepa beta! Nek se nastavi duplati i neka bude skolska trudnoca. A zasto prizeljkujes decka? :) Ja sam bas curu prizeljkivala hahaMedena jooj tu si, bas mi je drago da si se javila :) i ti znaci citas iz prikrajka i dalje, lijepo da smo tu.. Ma znas sta, nekako mislim da mi jastuk jos ne treba jer dobro spavam a nekoliko puta mi se dogodila nesanica, ali to mi se dogadalo i prije trudnoce. Svakako ostavi link za jastuk pa cu sacuvati jer cu ga sigurno u nekom trenutku kupiti.
    Meni je isto trbuh dosta narastao a bebu sam tek nedavno pocela osjecati, barem da sam toga svjesna.. Prije nekih 10ak dana neke kao mjehurice i lupkanje. I to navecer pred spavanje.. I dalje ne osjetil tokom dana..
    A Mimica mi je rekao da je ok spavanje na ledjima ako me nista ne boli. Pitat cu ja opet jer sam citala da kao u tom polozaju se smanjuje dotok krvi bebi ali pretpostavljam da je to kasnije kada narastu.
    Kakav ti je dr Mimica btw?
    Drago mi je da si sada puno bolje!

    '91, PCOS, AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    '86, oligozoospermia
    Repromed:
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - SET BC | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️ Panorama low risk - it's a boy 🩵

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.