Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1388

    Prijavi adminu

    Čokoladica 🍀

    tera_

    Čokoladica 🍀

    Cure, kako funkcionira FET na Estrofemu, nema O i nema stoperice? kako onda ide dalje 🙈🤭🫣🤔
    Ja sam isla na uzv 10dc i endo je bio dobar rekli jos taj dan estrofem za dva dana pocet sa duphaston i onda odredjen dan transfer, sretno😊
    Hvala 🥰 znaci gleda se samo debljina endo i kad je povoljan krene se sa prog. i odredi dan transfera? Tebi su estrofem onda ukinuli tad? Nekako sam mislila da se on pije i dalje 🤔 pitat cu dr na uzv naravno sve. Samo da znam otprilike kako funkcionira 😊


    Da meni su tad ukinuli,inace nikad nisam imala problem s endom i taj postupak je bio dobitan, pa sretno😊


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 429

    Prijavi adminu

    tera_

    Čokoladica 🍀

    tera_

    Čokoladica 🍀

    Cure, kako funkcionira FET na Estrofemu, nema O i nema stoperice? kako onda ide dalje 🙈🤭🫣🤔
    Ja sam isla na uzv 10dc i endo je bio dobar rekli jos taj dan estrofem za dva dana pocet sa duphaston i onda odredjen dan transfer, sretno😊
    Hvala 🥰 znaci gleda se samo debljina endo i kad je povoljan krene se sa prog. i odredi dan transfera? Tebi su estrofem onda ukinuli tad? Nekako sam mislila da se on pije i dalje 🤔 pitat cu dr na uzv naravno sve. Samo da znam otprilike kako funkcionira 😊

    Da meni su tad ukinuli,inace nikad nisam imala problem s endom i taj postupak je bio dobitan, pa sretno😊

    Tera hvala ti ❤️ da bar bude i meni dobitan 🤞🍀 nemam ni ja inace problema sa endom. Jesi imala kakve simptome kod koristenja estrofem? Meni je tek 5dc a vec imam sluz kao da mi je ovulacija 🤔

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5 👨‍🦳 normo
    '22. Missed ab (prir. tr.)
    '23. 2 x IUI ❌️❌️
    04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, β ❌️
    05/24 prir. FET - 1 blastica, β ❌️
    Histero✅️ Kariogram✅️ Trombofilija✅️
    09/24 stim. FET - 1 blastica, 12dnt β 421, 14dnt β 1170

  • Avatar Darli

    Darli

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Drage moje.. ovdje jedna trudnica koja je uspjela zatrudnjeti nakon 7 prethodnih neuspjelih transfera... Priča je duga, jednom ću je ispričati za sve vas kojima moje iskustvo može pomoći, jer sam i sama iščitala kroz prošle dvije i pol godine pokušavanja jako puno vaših postova, kako bi mi bilo lakše prolaziti kroz sve to..Ukratko, danas sam se tu logirala da vam kažem kako imam u frižideru preostalog Pergoverisa, Cetrotide-a i Decapeptyla, jako skupi lijekovi za koje je velika šteta da propadnu, te bi ih nekome željela prodati, za simboličnu cijenu. Sve je uredno bilo u frižideru... Ne znam postoji li tu neka tema za lijekove, nisam imala vremena to sada pretražiti... Znate li vi nekoga kome trebaju lijekovi ili di da ostavim post u vezi toga?Inače, ispričati ću vam i svoju priču s oplodnjom, znam da će vas zanimati, jer i mene je svaka priča, pogotovo ona koja je na kraju bila uspješna, uvijek inspirirala i dala nadu svaki put da ne odustanem i da hrabro idem dalje.

    💉11/21 stim: 12js-4bc: ET 1bc: beta=0, 3x❄️
    🧫6/22 i 8/22 Hormonski FET 1bc: biokemijska, pa 2bc: beta=0
    💉12/22 stim: 4js-3bc: ET 1bc: beta=0, 2x❄️ (PGTa 1xeupl)
    💉2/23 stim: 11js-2bc: 2x❄️ (PGTa 1xeupl)
    🏝️4/23 i 9/23 Natural FET po 1bc: beta=0
    💉1/24 Nova klinika, stim: 11js-2bc: ET 2bc: beta=0
    💉5/24 stim. Pergoveris 150iu, Clexane, Decortin: 5js-2bc: ET 2bc: beta 14dp5dt 939, curica💓
    Pergoveris čuvan u frižideru, prodaja: zoe30033@gmail.com

  • Avatar Medena33

    Medena33

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Wildflower kupi si jastuk za dojenje definitivno. Ja samo s njim spavam i odlican je. Inace sam tip koji spava samo na stomaku i bas sam se plasila kako cu se navikniti u trudnoci al uz jastuk sam se spasila i navikla spavati na boku. Narucila sam se neke stranice mali anđeo i odlican. Dobila sam jedan i na poklon al taj je manji i drugacije punjenje. Bolji mi je ovaj od mali andeo.
    Ja i ti smo bas blizu, ja sam sad 19+3. A stomak mi je bas velik. Ja i dalje imam nekad mucninu, nekad povracam al kako je bilo sada je skroz ok. 
    A bebu osjecam vec od 16-17 tt su bili mjehuciri, a sad vec osjecam udarce i to ucestalo, a pogotovo je aktivan kad cuje glasne zvukove (motor, glazba itd.).

  • Avatar Aria1994

    Aria1994

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Čokoladica 🍀

    tera_

    Čokoladica 🍀

    tera_

    Čokoladica 🍀

    Cure, kako funkcionira FET na Estrofemu, nema O i nema stoperice? kako onda ide dalje 🙈🤭🫣🤔
    Ja sam isla na uzv 10dc i endo je bio dobar rekli jos taj dan estrofem za dva dana pocet sa duphaston i onda odredjen dan transfer, sretno😊
    Hvala 🥰 znaci gleda se samo debljina endo i kad je povoljan krene se sa prog. i odredi dan transfera? Tebi su estrofem onda ukinuli tad? Nekako sam mislila da se on pije i dalje 🤔 pitat cu dr na uzv naravno sve. Samo da znam otprilike kako funkcionira 😊

    Da meni su tad ukinuli,inace nikad nisam imala problem s endom i taj postupak je bio dobitan, pa sretno😊
    Tera hvala ti❤️ da bar bude i meni dobitan 🤞🍀 nemam ni ja inace problema sa endom. Jesi imala kakve simptome kod koristenja estrofem? Meni je tek 5dc a vec imam sluz kao da mi je ovulacija 🤔

    I meni se događala ta sluz mislim da je to pozitivno kod mene se bar pokazalo šta se tiče folikula i endometrij mi je bija 12mm na da punkcije 🤞🏻

    👸🏻29 god nizak Amh
    🤴🏻36 normo , sve u redu
    Naša najveća sreća iz trećeg postupka💞
    Borba za bebu broj 2🙏🏻
    08/2024 in progress ❤️

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1338

    Prijavi adminu


    BikMik bas glupost sto ne daju komplikacije. Nadam se da te ovo kombiniranje bolovanja i godisnjeg barem malo umiruje.
    Iz tvojih usta u Bozje usi da nam djeca budu isto godiste😊❤️
    Sanjuska to znaci da si na UZV isla prije 21dc? Znam da pitam bedasta pitam bedasta pitanja, ali ne bih htjela da mi propadne ciklus jer mi ciklus kasnije nece pasati zbog posla 😔
    DeeDee zao mi je zbog bete ☹️
    Marisha ne znam jesam li propustila ako si napisala - kako je prosla histeroskopija, sve okej? 
    Kako to da preskaces ovaj ciklus?

    👱🏻‍♀️32 PAI-1 4G homozigot, AMH 17 pmol ➡ 19,9 pmol
    🧔🏻‍♂️32 sve ok
    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2 & 3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🐣 ❌
    Repromed
    9/24

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 695

    Prijavi adminu

    Medena ❤️ nadam se da će mucnine skroz prestati, uživaj 🤗🤗
    Bikmik baš bezveze što ne možeš na komplikacije, nadam se da ćeš uspjeti i dalje nekako kombinirati da ti trudnoća prođe sa što manje stresa 😘😘
    Darli rado bi čula tvoju priču ❤️

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 877

    Prijavi adminu

    Lunolina samo ti pitaj šta god te zanima, zato smo tu.. ❤️
    Zvala sam ih cca 5-6dc nakon što sam dobila nalaze hormona i štitnjače (koje sam vadila 3dc) koje sam mu prvo poslala mailom i za koje je rekao da su super i da što se njega tiče možemo u postupak. Sestra me odmah na uzv naručila 21dc, on me tad još jednom pregledao da provjeri ako je sve ok za krenut i taj dan nakon pregleda sam počela sa sprejem. Išla sam ga uzet u onu ljekarnu Filipović koja je par minuta od njih.. 
    A prije toga svega sam bila na onim prvim konzultacijama gdje mi je rekao kakav je plan i koje nalaze još da napravim. I s obzirom da su bili dobri nalazi dobili smo zeleno svijetlo odmah za sljedeći ciklus.

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 877

    Prijavi adminu

    Donna čestitam neka i dalje sve bude super.. 🤞🏻🥰DeeDee žao mi je.. 😔
    Darli samo ti nama ispričaj kad budes imala vremena. Volimo priče sa sretnim završetkom.. 🥰
    I možda da u potpis staviš neki kontakt za te lijekove. Ja sam rekla već jednoj curi da ću se javit kad mi zatrebaju ali nikako da zatrebaju. 🙈 Možda ih je ona već i prodala pa se mogu javiti tebi tamo rujan-listopad ako ih i ti ne prodaš prije.. Od kud si?

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 877

    Prijavi adminu

    ⚠️ 🤞🏻❤️💪🏻 ⚠️     
    KOLOVOZ 2024.
    28.8. sri
    JURKY32 - ultrazvuk 
    LEONA89 - ultrazvuk 
    KAWA - beta2
    29.8. čet
    ANGEL EYES - ultrazvuk ivf
     
    RUJAN 2024.
    3.9. uto
    BLONDIE - ultrazvuk 
    6.9. pet
    ŽUŽI - konzultacije 
    9.9. pon
    SANJUSHKA - konzultacije 
    10.9. uto
    TEICH56 - konzultacije 
    16.9. pon
    LUNOLINA - konzultacije
       
    _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
    ➡️ Ako još netko želi na listu ili je nešto krivo upisano javite… 
        
    _________________________________
      

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.