Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 879

    Prijavi adminu

    Wildflower ❤️
    Boogie jako mi je žao.. 😔
    Kawa čestitam, super beta! Neka se lijepo podupla! 🤞🏻🥰❤️
    Lunolina ja sam sa sprejem počela 21dc.

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2610

    Prijavi adminu

    Boogie strasno mi je zao, doslq samo skicnuti dal si se javila. Bas je tesko kroz to prolaziti, pogotovo kad se zareda, znam kako je i nema utjesnih rijeci. Bas boli

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce! 2.2.22. 🌊M💙
    🌀7.2024. fet ❄️ beta 0,1
    ❄️🆕🔜
    🪄🌈

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2610

    Prijavi adminu

    Kawa beta ti je odlicna! Bas skolska! Cestitaam

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce! 2.2.22. 🌊M💙
    🌀7.2024. fet ❄️ beta 0,1
    ❄️🆕🔜
    🪄🌈

  • donna9

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Wildflower, pratila sam malo vašu priču, već ste na pola, super!😃 Meni je isto problem sa spavanjem, najradije bih na trbuhu, tako sam se prije navikla i još mi ne smeta, ali me strah radi bebe pa izbjegavam. onda legnem na lijevi bok pa završim na leđima. Ne znam bi li mi pomogao onaj jastuk za trudnice.
    Kawa super beta, želim puno sreće dalje!😃
    Boogie jako mi je žao😥Meni je danas bio uzv, doktor kaže sve super. Nadam se da će se tako i nastaviti ☺️


    💃ok 🤵oligoasthenozo/azoospermia
    05/24 - 1. IVF/ICSI - 7dnt ➕ , 1.uzv - 6+4❤️
    Nifty ✅

  • donna9

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Razmaci mi ne rade baš iako pazim, zadnja rečenica je trebala odvojeno u novi red. Ovako baš ispada glupo, sorry!


    💃ok 🤵oligoasthenozo/azoospermia
    05/24 - 1. IVF/ICSI - 7dnt ➕ , 1.uzv - 6+4❤️
    Nifty ✅

  • Avatar DeeDee_543

    DeeDee_543

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Drage moje borilice, vidim da su prethodni dani donijeli i lijepih i ružnih vijesti...
    Svim curama koje su ugledale svoje pozitivne testove želim lijepa duplanja beta i puno sretnih trenutaka dok čekaju svoje bebice :) Drugim curama želim puno hrabrosti i strpljenja i šaljem velike zagrljaje i ohrabrenje za nove borbe koje dolaze...<3 <3Moja prehlada, par dana iza transfera, je na kraju ispala korona (prva koju sam ikad dobila), lagana temperatura jedan dan, ostalo samo bolovi u leđima i sinusima.  Par dana prije očekivane M osjetim da sam se ispuhala, krenuli klasični bolovi, curkanje otišla sam napraviti betu i naravno jedna velika 0. Ovo mi je peti trnansfer i samo se pitam koliko još moram čekati i bit strpljiva...Osjećam samo tupilo i tugu...Danas sam odmah zvala KBC Split da mi daju termin za dogovor o histeroskopiji.Molim cure koje su bile (kod dr.Šunj ili kod bilo koga u KBC-u St) da jave dojmove. Koliko dugo se čeka, koliko traje, je li potrebno bolovanje iza? Medicinska sestra mi je rekla da nakon konzultacija dr sve moje papire šalje na indikacijske (pretpostavljam neko odobrenje ostalih doktora). Koliko dugo se to čeka? Evo bilo kakva informacija koja će mi olakšati čekanje...

    👩🏽 93.god AMH 19,5
    🧔🏻 91.god oligoasthenoozospermia
    🏥KBC Split
    12/22 IVF, 12 js, 5 oplođenih, 1🐧, 1 ET, beta 0👎🏽
    2/23 FET, beta 0 👎🏽
    3/23, 4 js, 2 🐧🐧, prekinut postupak(opasnost od hipera)
    5/23, FET, 2 🐧🐧, beta 0👎🏽
    2/24, ICSI, 7 js, 5 oplođenih, 2 🐧🐧, 1 ET, beta 0👎🏽
    8/24 FET...beta 0👎🏽

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Korni, hvala ti ❤️😘
    Donna, drago mi je da je sve u redu..neka tako bude i dalje 🤞🥰
    DeeDee, žao mi je..nadam se da će histero pomoći 🤞🥰

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 695

    Prijavi adminu

    Lunolina još malo i krećeš, sretno 😘😘
    Donna, Wildflower meni je jastuk za dojenje bas pomogao za spavanje u trudnoći, probajte 🥰 Donna, drago mi je da je sve u redu ❤️
    Deedee žao mi je 😔

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar Aria1994

    Aria1994

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Boogie 🥹nemam rjeci s kojom bi te utješila , isplaci se , odtuguj svoje , odmori dušu i tijelo trebat će vremena skupit se opet u komade , znam nažalost o čemu pričam …🥹🥲❤️Donna drago mi je šta je sve super bebač napreduje ❤️🙌🏻Kawa odlicna Beta prava školska 🙏🏻❤️neznam jesi već pisala ali koje simptome prijavljujes khmm hehe 😄😘

    👸🏻29 god nizak Amh
    🤴🏻36 normo , sve u redu
    Naša najveća sreća iz trećeg postupka💞
    Borba za bebu broj 2🙏🏻
    08/2024 in progress ❤️

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1786

    Prijavi adminu

    Dona drago mi je da sve dobro 🙂 ja sam koristila jastuk cijelu trudnoću i stvarno mi je super bio 🙂
    Lunolina još malo i startaš 🤞🍀
    Deedee žao mi je 😔

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.