Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Boogie

    Boogie

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    Matajči hahaha vidim da će biti napeta trka 🤭🤣 sretno, možete vi to!🦸

    🧚'92-Hashimoto, l jajovod hydrosalpinx, ostalo ok
    🦹'90-sve ok!
    2019.-spontana trudnoća i zdrava bebica
    2021.-izvanmaternična lijevo-hydrosalpinx
    2022.-izvanmaternična desno-MTX
    1/24-klomifenski ciklus, 3js, 1 oplođena i vraćena, biokemijska
    4/24-stimulirani ciklus Bemfola, Menopur, Orgalutran, Decapeptyl, 12js, 9 blastocisti-freeze all zbog hiperstimulacije
    5/24 FET 2❄️ bhcg 0
    7/24 FET 2❄️ 13dpt 889,15dpt1778,18dpt2738, vanishing twin, missed ab

  • SanLeptira

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Boogie

    Aria PUPO, krumpirići danas za ručak ili su već odrađeni? 🍀😉
    Angel eyes,ajde daj, ne može te sad pustiti taj tvoj optimizam, idemo jaja zbudite se!🤞🤞🤞
    SanLeptira nalaz ti je uredan što se tiče guka(sumnjam da će ti raditi problem za ovih 0.1, al to isto nikad ne znaš), za ova dva inzulina ne znam, prvi je u redu.
    Doram žao mi je zbog trudnoća koje ste izgubili i nadam se da će ti iduća biti samo jedna u nizu uspješnih! Po ovome što pišeš možda fakat bolje da odeš privatniku, ako imaš mogućnosti. Čekati da se netko "probudi", a tebi se sad već žuri i želiš to što prije(što evo osobno kužim, a kuže i sve cure ovdje), je dodatni gubitak vremena. Pogledaj i privatnike s ugovorom s hzzom, o tome ti ne znam puno jer sam ja u državnoj, ali ima o tome na prethodnim stranicama. Sreetno!
    Javim sutra kak je, držite fige! Sretno svima!

    Hvala ti  Boogie na odgovoru. I ja mislim da je sve ok, ali ne znam za ta dva inzulina, prvi put radim tu pretragu, pa sam baš neupućena. Tebi sretno. 🌻

    🧑‍💼41. god- Oligozoospermija
    👰 41. god - AMH 3,2 pmol/l, endometrioza
    1.IVF- Sveti Duh,➡️ stimulacija ,2 stanice, nije došlo do oplodnje💔

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 695

    Prijavi adminu

    Matajci jesi uspjela? Ja zafrkavala MM hoće li me on piknut, a samo što je ugledao pen imao se izvrnuti 😂😂 
    Baš mi se lijepo sve poslozilo i s poslom i godisnjim, dobro se osjećam, zasto ne bi uspjelo, imate pravo 🥰🥰😘😘 

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar Aria1994

    Aria1994

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Boogie bez krumpirića ništa doduše cijeli meni ja bija 😂😂nisam spominjala mislila sam da nije vise to in 😅🙏🏻Ostale cure hvala vam ❤️

    👸🏻29 god nizak Amh
    🤴🏻36 normo , sve u redu
    Naša najveća sreća iz trećeg postupka💞
    Borba za bebu broj 2🙏🏻
    08/2024 in progress ❤️

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Doram, žao mi je zbog avega što si prošla.. ja bih na tvom mjestu potražila drugo mišljenje.. na prvim stranicama foruma nabrojane su privatne klinike koje imaju ugovor sa HZZO-om pa možda da odeš na konzultacije u neku od njih.. u svakom slučaju sretno 🤞🥰
    Matajči, jesi uspjela? 😘
    Aria, krumpirići nakon transfera uvijek će biti in 😁 sretno još jednom 🤞🥰

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar Aria1994

    Aria1994

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Jurky32

    Doram, žao mi je zbog avega što si prošla.. ja bih na tvom mjestu potražila drugo mišljenje.. na prvim stranicama foruma nabrojane su privatne klinike koje imaju ugovor sa HZZO-om pa možda da odeš na konzultacije u neku od njih.. u svakom slučaju sretno 🤞🥰
    Matajči, jesi uspjela? 😘
    Aria, krumpirići nakon transfera uvijek će biti in 😁 sretno još jednom 🤞🥰

    Hvala ti 🥹❤️‍🔥❤️‍🔥kako si nam ti ? Kako provodiš dane sad pred kraj ?

    👸🏻29 god nizak Amh
    🤴🏻36 normo , sve u redu
    Naša najveća sreća iz trećeg postupka💞
    Borba za bebu broj 2🙏🏻
    08/2024 in progress ❤️

  • Avatar Matajči

    Matajči

    Broj poruka: 121

    Prijavi adminu

    angel eyes, Jurky 32, Boogie - uspjela curke moje drage ❤️ tocnije muz me je piknuo 🤣 nema boli, nista osjetila nisam, tako da od sutra si mogu dati i sama, sutra cu biti hrabrija 🤣

    👩28🧑27
    AMH 19, blaga trombofilija
    Pokusavamo od 2020.
    2020. - 2022. - 6 neuspjelih trudnoća
    2022. - 2 kiretaže uz 2 vanmaterične, desni jajovod ✂️ i MTX, resekcija lijevog jajnika (skinuta cista, spasen zdravi dio jajnika)
    Zbog MTX-a godinu dana zabrana prirodnog planiranja trudnoće.
    07/2024 - IVF - prirodni ciklus bez štoperice, 1 js, ET 3. dan ❌️
    08/24 - stimulirani ciklus (Gonal, Pergoveris, Orgalutran)
    "Idemo dalje, sve do medalje!" ❤

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 740

    Prijavi adminu

    Kawa cestitam od srca🥰jako mi je drago!!
    Cure, ja vas nekad skicnem.. tipa sada kada imam nesanicu🙈
    Mi smo dobro, lijepo napredujemo, super se osjecam🥰 svima vam zelim ovo!! Sretno🍀

    '91, PCOS, AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    '86, oligozoospermia
    Repromed:
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - SET BC | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️ Panorama low risk - it's a boy 🩵

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 695

    Prijavi adminu

    Boogie sretno na pregledu, javi se 🤗🤗🙏🙏🥰🥰
    Kawa neka beta rasturi 😘😘
    Aria bez krumpirića ništa 😄 sretno još jednom 😘 kad vadiš betu?
    Matajci super, sad ćeš moći i sama, najgore je prvi put. Kad ti je idući uzv? Ja radim još 3 dana pa ću tek onda na g.o. tako da se moram pikati na poslu, ali bit će to ok 😊
    Wildflower ❤️❤️❤️ uživaj, drago mi je da je ste dobro 😘 valjda će i nesanica proći.

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar Boogie

    Boogie

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    SanLeptira daj molim te oprosti, da ne bi bilo da sam ti krivo nešto rekla za šećer. Pokušala sam naći svoje stare nalaze ogta gdje mi je i inzulin na temelju kojih su mi dali dijagnozu inzulinske rezistencije, ali nisam ih nažalost našla pa nemam s čime usporediti. Nadam se da ti ne budu radili probleme oko toga.Aria kako misliš nije in hahaha? Mislim ja sam praznovjerna koza, da postoji neka shema gdje se gola okrećem oko lustera i to bih valjda radila.🤣Matajči wooohooo! E sad lijepo hrabro dalje!Angel eyes požderat ću se od nervoze. Ili 💩. Živote...

    🧚'92-Hashimoto, l jajovod hydrosalpinx, ostalo ok
    🦹'90-sve ok!
    2019.-spontana trudnoća i zdrava bebica
    2021.-izvanmaternična lijevo-hydrosalpinx
    2022.-izvanmaternična desno-MTX
    1/24-klomifenski ciklus, 3js, 1 oplođena i vraćena, biokemijska
    4/24-stimulirani ciklus Bemfola, Menopur, Orgalutran, Decapeptyl, 12js, 9 blastocisti-freeze all zbog hiperstimulacije
    5/24 FET 2❄️ bhcg 0
    7/24 FET 2❄️ 13dpt 889,15dpt1778,18dpt2738, vanishing twin, missed ab

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.