Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 695

    Prijavi adminu

    Boogie 😂😂😂😂 sto si me nasmijala s ovim okretanjem oko lustera. U koliko si na pregledu?

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar Žuži

    Žuži

    Broj poruka: 228

    Prijavi adminu

    Aria sretno, želim da ti sto prije prođe ovo čekanje i pozitivan rezultat na kraju naravno🍀
    Matajci sretno s postupkom🥳
    Angel eyes skicnila sam jučer da vidim koja je situacija, ali nisam stigla pisati. Bit ce to dobro, ni kod mene ne bude puno antralaca pa se uvik nešto nađe. Ti si stvarno uvik pozitivna i podrška svim curama tako da moras biti takva i kad si ti u pitanju (znam da je to najteže🙈). 😘😘😘

    👩🏻 34 👦🏻34, od 6/21, amh 6,52 pmol/L
    10 i 11/22 - AIH 👎🏼
    12/22 1Ivf, bemfola 225, cetrotide, 4 js, 1 vraćen 👎🏼
    5/23 2 ivf, bemfola 250, cetrotide, 7 js, 5 oplođenih, vraćena 2 (biokemijska)👎🏼, 1 blastica zamrznuta
    7/23 Fet, trudnoća, srce stalo kucati u 9+6, spontani
    12/23 ivf, Letrozol, klomifen, HMG/FSH+antagonist, 3 js, 2 oplođene, obe vraćene 3 dan, beta 0👎🏼
    5/24 ivf, gonal 300, antagonist, 3 js, 3 blastociste, 2 vracene👎🏼, 1 zamrznuta
    7/24 FET 👎🏼

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 881

    Prijavi adminu

    ⚠️ 🤞🏻❤️💪🏻 ⚠️     
    KOLOVOZ 2024.
    26.8. pon
    MARISHA - konzultacije/uzv ivf
    KAWA - beta
    28.8. sri
    JURKY32 - ultrazvuk 
    LEONA89 - ultrazvuk 
     
    RUJAN 2024.
    3.9. uto
    BLONDIE - ultrazvuk 
    6.9. pet
    ŽUŽI - konzultacije 
    9.9. pon
    SANJUSHKA - konzultacije 
    10.9. uto
    TEICH56 - konzultacije 
    16.9. pon
    LUNOLINA - konzultacije
       
    _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
    ➡️ Ako još netko želi na listu ili je nešto krivo upisano javite… 
        
    _________________________________
      
    Aria pupo-ice sretno, neka se mrvice lijepo ugnijezde.. 🥰❤️
    Marisha i Kawa sretno danas.. 🤞🏻❤️

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 881

    Prijavi adminu

    Angel eyes, Matajči, Boogie hoćemo na listu? 😁
    Wildflower pa vi ste već na pola puta.. 🥰 Drago mi je da je sve super, uživaj u trudnoći.. 🥰❤️

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • SanLeptira

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Boogie

    SanLeptiradaj molim te oprosti, da ne bi bilo da sam ti krivo nešto rekla za šećer. Pokušala sam naći svoje stare nalaze ogta gdje mi je i inzulin na temelju kojih su mi dali dijagnozu inzulinske rezistencije, ali nisam ih nažalost našla pa nemam s čime usporediti. Nadam se da ti ne budu radili probleme oko toga.Aria kako misliš nije in hahaha? Mislim ja sam praznovjerna koza, da postoji neka shema gdje se gola okrećem oko lustera i to bih valjda radila.🤣Matajči wooohooo! E sad lijepo hrabro dalje!Angel eyespožderat ću se od nervoze. Ili 💩. Živote…

    Hvala ti Boogie na trudu. ❤️🌻 Sretno curke. 

    🧑‍💼41. god- Oligozoospermija
    👰 41. god - AMH 3,2 pmol/l, endometrioza
    1.IVF- Sveti Duh,➡️ stimulacija ,2 stanice, nije došlo do oplodnje💔

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Aria, dobro sam, hvala ti ❤️ i dalje sam u stanju mirovanja, čekam srijedu i kontrolu i nadam se da se stanje ako ništa drugo barem nije pogoršalo 🙏🙏
    Matajči, bravoo, vidiš da to nije ništa strašno 🤗
    Wildflower, nesanica je sastavni dio trudnoće 😁 u trećem tromjesečju još gore bude 😁 pa ti si već na pola, divnoo.. drago mi je da je sve u redu 😘
    Marisha, Kawa, Boogie, sretno cure danas 🤞🥰
    ----
    Sretno svima 😘🫂

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • BikMik

    Broj poruka: 1028

    Prijavi adminu

    wildflower

    Kawa cestitam od srca🥰jako mi je drago!!
    Cure, ja vas nekad skicnem.. tipa sada kada imam nesanicu🙈
    Mi smo dobro, lijepo napredujemo, super se osjecam🥰 svima vam zelim ovo!! Sretno🍀

    Bas sam se pitala jesi li dobro, super da si se javila sa pola puta i da je sve ok 🤗❤️. Drago mi je i da se osjecas dobro, neka samo tako nastavi, javi se nekad 🤗.
    I ja redovno citam, ali nemam sta pametno reci vecinom, pa ne pisem. Sretno svima curama danas ❤️🍀


    TTC 08/2021 👰32 🤵34
    Biohemijska 10/22 Missed abortion 11ttc 03/23
    03/24 ICSI (Puregon, Granillex, Ovitrelle, Cyclogest)01.04. ET ❌ 2❄️
    04/24 FET, otkazan
    05/24 FET 7dnt +, 9dnt beta 187, 11dnt 532, djecak 💙

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 695

    Prijavi adminu

    Žuži cime hvala ti ❤️ baš mi znači vaša podrška 🤗🤗
    Sanjushka naravno, ja bi na listu, u četvrtak 29.8. uzv ivf
    Marisha sretno danas 🥰🥰

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 740

    Prijavi adminu

    angel eyes, sanjushka navijam za vas da sljedeci postupci budu uspjesni.. 🍀
    Jurky, BikMik da da na pola puta, proletjelo... 😳 nekad se bas cudim kako je tako brzo... sad je vec trbuh narastao pa ne mogu vise spavati na trbuhu... pokusam na lijevom boku ali se uvijek po noci okrenem na ledja. Ne smeta i ne boli na ledjima. Bas sam pitala gina je li to ok, jer sam citala da se ne smije, ali mi je rekao da je to okej, da spavam kako mi pase.. 
    S trbuhom konacno se osjecam ko trudnica, jer do sada nisam imala nekih simptoma bas🙊mada mi se nekad cini nestvarno...
    I pocela sam osjecati bebana navecer pred spavanje, ko neka lupkanja, mjehurice🥰🥰
    Kako ste vi drage trudnice? :) BikMik jesu ti prosle jutarnje mucnine i migrene koje si imala na pocetku?

    '91, PCOS, AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    '86, oligozoospermia
    Repromed:
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - SET BC | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️ Panorama low risk - it's a boy 🩵

  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Curke pozdravljam sve stare i nove lavice Nemojte se ljutiti ali ja zadnjih tjedana nisam pratila što se dešavalo pa ću idućih tjedana probat nadoknaditi zaostatke. 
    Moj UZV je odgođen do idućeg ciklusa pa ću javiti kada točno startam (kraj rujna), inače smo sve pretrage obnovili i sve je OK.

    🏈 43 sve ok
    🌷 35 endometrioza --> Jajovodi 2023.✂
    AMH 11,07 pmol/L, hashimoto
    09.2023. Vinogradska
    (Rekovelle+Menopur): 3🥚2🐧, rujan ET✖, listopad❄️✖, studeni❄️ ✖
    03.2024.Škvorc
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran)+Aspirin+Decortin+Folbella+Prolutex: 5🥚ožujak ET✖
    05.2024. prirodni ciklus:1🥚✖
    09.2024.Škvorc (Gonal)🤞🏻

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.