Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • SanLeptira

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Boogie

    Cure, hvala svima na figama i pozitivi, ali nema dobrih vijesti od mene. Srčeka nema, sve je naraslo, ali srce ne kuca. Ili pregled za tjedan dana ili prekid. Stanje jada u koje sam upala vam ne moram ni opisivati. Ne znam što ću, skoro sam dobila slom živaca u ambulanti, dođe mi da se popnem na himalaju i strmopizdim u pizdu materinu samo da više prestane ova agonija, iščekivanje i jad. Osjećam se ko one ovce koje se ukoče i vuk ih pojede da ne pojede ostatak krda. Eto, tak i ja sam ne spašavam nikakvo krdo neg su onda još svi oko mene jadni i tužni. Nema smisla i protiv prirode očito ne mogu. Usrana priroda i sve. Ma daj više…..😔 I molim vas da mi samo nitko ne piše da moram biti zahvalna na tome što imam. Od toga mi se digne kosa na glavi. Naravno da sam zahvalna, samo to ne umanjuje moju trenutnu tugu, moje dijete nije nikakva utješna nagrada i ovo ni na koji način ne mijenja našu obiteljsku dinamiku, muž i ja ionako patimo u tišini daleko od djeteta baš kao što smo oplakali svaku dosadašnju izgubljenu trudnoću.

    Boogie, jako mi je žao. 
    Prevelika je to tuga i bol pred kojima ni jedna riječ nije dostojna utjehe. 
    Mogu vam samo poželjeti mir i snagu da taj preveliki gubitak odbolujete na svoj način i u svoje vrijeme, dovoljno da možete krenuti dalje.
    Mi smo ovdje, ako ćeš nas trebati. Mislim da se sve cure s tim slažu. 🌻 Hrabro.

    🧑‍💼41. god- Oligozoospermija
    👰 41. god - AMH 3,2 pmol/l, endometrioza
    1.IVF- Sveti Duh,➡️ stimulacija ,2 stanice, nije došlo do oplodnje💔

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 430

    Prijavi adminu

    Kawa

    angeleyesnadam se i ja , pogotovo jer , ako bude sve u redu, prizeljkujem deckica
    e da i ti si komentirala snove kao simptom, moram ti reci da su se nastavili, nocas sam imala uzasnu nocnu moru koja je bila toliko realna da sam se probudila u suzama, nadam se da nece jos dugo tako biti.
    smilovali su mi se iz bolnice i poslali nalaz mailom, moja beta na 9dpt blastice iznosi 204ponavljamo u srijedu pa se narucujemo za pregled


    Kawa jeej cestitam ❤️❤️

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5 👨‍🦳 normo
    '22. Missed ab (prir. tr.)
    '23. 2 x IUI ❌️❌️
    04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, β ❌️
    05/24 prir. FET - 1 blastica, β ❌️
    Histero✅️ Kariogram✅️ Trombofilija✅️
    09/24 stim. FET - 1 blastica, 12dnt β 421, 14dnt β 1170

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 695

    Prijavi adminu

    Kawa jeeeeee čestitam ❤️❤️❤️❤️ neka se lijepo dupla 😘

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1786

    Prijavi adminu

    Boogie jako mi je žao..drzi se 🫂❤️
    Kawa odlično, nek se lijepo dupla 🍀🍀
    Wildflower slažem se s jurky, udarci su i meni najljepši dio trudnoće i uživaj u svakom lupkanju, prevrtanju, komešanju, ma svemu ❤️
    BikMik drago mi je da je kod tebe sve okej, brzo će lupkanje i kod tebe krenuti 🍀
    Jurky drzim fige za dobar pregled ❤️
    Sretno cure 🍀

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 430

    Prijavi adminu

    Cure, kako funkcionira FET na Estrofemu, nema O i nema stoperice? kako onda ide dalje 🙈🤭🫣🤔

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5 👨‍🦳 normo
    '22. Missed ab (prir. tr.)
    '23. 2 x IUI ❌️❌️
    04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, β ❌️
    05/24 prir. FET - 1 blastica, β ❌️
    Histero✅️ Kariogram✅️ Trombofilija✅️
    09/24 stim. FET - 1 blastica, 12dnt β 421, 14dnt β 1170

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1339

    Prijavi adminu

    BikMik i Wildflower bas mi je drago da ste se javile i da ste obje dobro ❤️😊
    Jeste li pocele kupovati robicu, krevetice, kolica i ostalo? Jeste li na cuvanju trudnoce ili radite?
    Boogie jebemu misa, bas mi je zao! Ima li uopce nade da srceko prokuca do iduceg UZV-a? 
    Zelim ti da sve ove muke kroz koje si prosla jednog dana budu imale smisla i da rodis zdravu i veselu bebu,
    Zelim ti da izguras sve ovo i nadam se da za tebe, kao i za sve nas, iza kise dolazi najljepse sunce ❤️
    Kawa aaaaa❤️ cestitaaam! Beta je kao kuca velika😍 zelim ti naljepsu mogucu trudnocu i da rodis zdravu bebicu🥰
    .
    Ja prijavljujem ZADNJU mengu prije one kada krece stimulacija 🥳🥳🥳 jako sam uzbuđena. Sad slijedi malo stresnije razdoblje na poslu, ali neka, brze ce vrijeme proci🙈
    Kaj smo rekle, ako se ide na dugi protokol kod dr R onda se sa sprejom pocinje koji dan prije M?

    👱🏻‍♀️32 PAI-1 4G homozigot, AMH 17 pmol ➡ 19,9 pmol
    🧔🏻‍♂️32 sve ok
    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2 & 3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🐣 ❌
    Repromed
    9/24

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1388

    Prijavi adminu

    Čokoladica 🍀

    Cure, kako funkcionira FET na Estrofemu, nema O i nema stoperice? kako onda ide dalje 🙈🤭🫣🤔

    Ja sam isla na uzv 10dc i endo je bio dobar rekli jos taj dan estrofem za dva dana pocet sa duphaston i onda odredjen dan transfer, sretno😊


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1388

    Prijavi adminu

    Kawa cestitam😍🥰🥰 nek se pravilno dupla🥳🥳


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan

  • BikMik

    Broj poruka: 1028

    Prijavi adminu

    Lunolina, ja radim, Njemci uzasno tesko daju komplikacije i bolovanje, pa za sad kombinujem godinji sa po sedmicu bolovanja. To mi je najveci stres iskreno, a jednostavno su teski na tome. Nismo jos krenuli nista kupovat posebno, mozda koja sitnica, a prvo cemo komodu svakako, a i dosta cemo dobiti, ne mora sve biti novo, neka samo klupko srece dodje 🤗❤️. 
    Zelim ti puno srece sa sljedecim ciklusom, svakako cu pratiti situaciju i da nam djeca budu isto godiste 🤗🍀❤️


    TTC 08/2021 👰32 🤵34
    Biohemijska 10/22 Missed abortion 11ttc 03/23
    03/24 ICSI (Puregon, Granillex, Ovitrelle, Cyclogest)01.04. ET ❌ 2❄️
    04/24 FET, otkazan
    05/24 FET 7dnt +, 9dnt beta 187, 11dnt 532, djecak 💙

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 430

    Prijavi adminu

    tera_

    Čokoladica 🍀

    Cure, kako funkcionira FET na Estrofemu, nema O i nema stoperice? kako onda ide dalje 🙈🤭🫣🤔
    Ja sam isla na uzv 10dc i endo je bio dobar rekli jos taj dan estrofem za dva dana pocet sa duphaston i onda odredjen dan transfer, sretno😊

    Hvala 🥰 znaci gleda se samo debljina endo i kad je povoljan krene se sa prog. i odredi dan transfera? Tebi su estrofem onda ukinuli tad? Nekako sam mislila da se on pije i dalje 🤔 pitat cu dr na uzv naravno sve. Samo da znam otprilike kako funkcionira 😊

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5 👨‍🦳 normo
    '22. Missed ab (prir. tr.)
    '23. 2 x IUI ❌️❌️
    04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, β ❌️
    05/24 prir. FET - 1 blastica, β ❌️
    Histero✅️ Kariogram✅️ Trombofilija✅️
    09/24 stim. FET - 1 blastica, 12dnt β 421, 14dnt β 1170

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.