Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 695

    Prijavi adminu

    Sadiegreen, Kawa, Tera, Boogie, Korni hvala, da bar otvorim pozitivan jesenski niz 🙏
    Kawa crtice su top 🥰🥰🥰 predivno ❤️ neka i beta rasturi 😘 baš zanimljivo ovo sa snovima, nisam za to još čula kao simptom trudnoće 😊
    Boogie kako si ti, kad ti je opet pregled?
    Sunce žao mi je zbog upale, nadam se da ćeš je uspjeti brzo riješiti 😘 potpisujem što Megyca kaže za izbacivanje šećer, i meni je pomoglo.
    Aria draga sretno sutra 🤗🤗🥰🥰 neka se mrve čvrsto prime i da stignu beba 2 i 3 ❤️🙏  kad ti je transfer, možda se i sretnemo 😊

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar Aria1994

    Aria1994

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    angel eyes

    Sadiegreen, Kawa, Tera, Boogie, Korni hvala, da bar otvorim pozitivan jesenski niz 🙏
    Kawa crtice su top 🥰🥰🥰 predivno ❤️ neka i beta rasturi 😘 baš zanimljivo ovo sa snovima, nisam za to još čula kao simptom trudnoće 😊
    Boogie kako si ti, kad ti je opet pregled?
    Sunce žao mi je zbog upale, nadam se da ćeš je uspjeti brzo riješiti 😘 potpisujem što Megyca kaže za izbacivanje šećer, i meni je pomoglo.
    Aria draga sretno sutra 🤗🤗🥰🥰 neka se mrve čvrsto prime i da stignu beba 2 i 3 ❤️🙏 kad ti je transfer, možda se i sretnemo 😊

    Hvala draga od srca ❤️😘ujutro u 09 mi je , to bi bilo lijepo da se upoznamo hehe

    👸🏻29 god nizak Amh
    🤴🏻36 normo , sve u redu
    Naša najveća sreća iz trećeg postupka💞
    Borba za bebu broj 2🙏🏻
    08/2024 in progress ❤️

  • Avatar Žuži

    Žuži

    Broj poruka: 228

    Prijavi adminu

    Kawa super testici, bas mi je drago, nekako sam bila sigurna da će ti uspjeti ovaj put👏🏼👏🏼Sretno na vađenju bete❤️
    Angel eyes koji je plan ovaj put? Oćeš piti tablete ili injekcije? P.s. Još uvik se pratimo, i meni je jučer predvečer stigla m😂

    👩🏻 34 👦🏻34, od 6/21, amh 6,52 pmol/L
    10 i 11/22 - AIH 👎🏼
    12/22 1Ivf, bemfola 225, cetrotide, 4 js, 1 vraćen 👎🏼
    5/23 2 ivf, bemfola 250, cetrotide, 7 js, 5 oplođenih, vraćena 2 (biokemijska)👎🏼, 1 blastica zamrznuta
    7/23 Fet, trudnoća, srce stalo kucati u 9+6, spontani
    12/23 ivf, Letrozol, klomifen, HMG/FSH+antagonist, 3 js, 2 oplođene, obe vraćene 3 dan, beta 0👎🏼
    5/24 ivf, gonal 300, antagonist, 3 js, 3 blastociste, 2 vracene👎🏼, 1 zamrznuta
    7/24 FET 👎🏼

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 695

    Prijavi adminu

    Aria meni su rekli da dođem oko 8, 8.30. Mogle bi se upoznati 😊

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 695

    Prijavi adminu

    Žuži pa kako se mi pratimo, to je čudo ❤️ ne znam još plan, baš me zanima koja će mi terapija biti. Samo da smo potrefili dobar ciklus 🙏 baš bi voljela da se nađemo na kavi, sad ću dolaziti svako malo. Ajde ostavim broj moba u potpisu da se dogovorimo, sutra jurim odmah nazad, ali neki drugi put 😘

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar Matajči

    Matajči

    Broj poruka: 121

    Prijavi adminu

    Pozdraaaav curkeeee, evo i mene, vratila se s godisnjeg, napunila baterije! 😊
    Nalaze smo obnovili, sve u redu. 
    Danas sam bila na pregledu, ovaj postupak ce biti stimulirani, doktor odredio terapiju Gonalom, od sutra krecem. Iduci tjedan  uzv, vadjenje krv i sve sto treba. 😊 Iskreno se nadam da cu se od uzbudjenja znat bocnit kak treba haha 🤦‍♀️, ako ne budem ja,  onda ce mi muz dat terapiju jer se meni od uzbudjenja cesto ruke tresu 🤣
    Kako ste mi vi? 😊

    👩28🧑27
    AMH 19, blaga trombofilija
    Pokusavamo od 2020.
    2020. - 2022. - 6 neuspjelih trudnoća
    2022. - 2 kiretaže uz 2 vanmaterične, desni jajovod ✂️ i MTX, resekcija lijevog jajnika (skinuta cista, spasen zdravi dio jajnika)
    Zbog MTX-a godinu dana zabrana prirodnog planiranja trudnoće.
    07/2024 - IVF - prirodni ciklus bez štoperice, 1 js, ET 3. dan ❌️
    08/24 - stimulirani ciklus (Gonal, Pergoveris, Orgalutran)
    "Idemo dalje, sve do medalje!" ❤

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 695

    Prijavi adminu

    Matajci sretno 😘😘 pratit ćemo se, danas mi je 1dc, idem sutra po terapiju. Uspjet ćeš ti to, ne sumnjam. Meni su se uvijek tresle ruke kad bi si davala injekcije. 

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar Boogie

    Boogie

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    Angel eyes dobro sam, tnx. Stvarno nikakvih simptoma, grudi mrvicu veće i pune žila,a u ponedjeljak imam pregled. Voljela bih da sve bude okej, ali znam da se ovako rano ništa ne može osim čekati. Osjeća ti se po pisanju da si jako uzbuđena zbog postupka, znači to mora donijeti sreću.🍀
    Sretno Matajči, dobro je, neka pika! Moj muž je silno htio, ali ja bih to na kraju odradila dok bi on još imao visinske pripreme. 🤭

    🧚'92-Hashimoto, l jajovod hydrosalpinx, ostalo ok
    🦹'90-sve ok!
    2019.-spontana trudnoća i zdrava bebica
    2021.-izvanmaternična lijevo-hydrosalpinx
    2022.-izvanmaternična desno-MTX
    1/24-klomifenski ciklus, 3js, 1 oplođena i vraćena, biokemijska
    4/24-stimulirani ciklus Bemfola, Menopur, Orgalutran, Decapeptyl, 12js, 9 blastocisti-freeze all zbog hiperstimulacije
    5/24 FET 2❄️ bhcg 0
    7/24 FET 2❄️ 13dpt 889,15dpt1778,18dpt2738, vanishing twin, missed ab

  • Avatar Žuži

    Žuži

    Broj poruka: 228

    Prijavi adminu

    Angel eyes poslala sam ti poruku na whats app😘

    👩🏻 34 👦🏻34, od 6/21, amh 6,52 pmol/L
    10 i 11/22 - AIH 👎🏼
    12/22 1Ivf, bemfola 225, cetrotide, 4 js, 1 vraćen 👎🏼
    5/23 2 ivf, bemfola 250, cetrotide, 7 js, 5 oplođenih, vraćena 2 (biokemijska)👎🏼, 1 blastica zamrznuta
    7/23 Fet, trudnoća, srce stalo kucati u 9+6, spontani
    12/23 ivf, Letrozol, klomifen, HMG/FSH+antagonist, 3 js, 2 oplođene, obe vraćene 3 dan, beta 0👎🏼
    5/24 ivf, gonal 300, antagonist, 3 js, 3 blastociste, 2 vracene👎🏼, 1 zamrznuta
    7/24 FET 👎🏼

  • Avatar Aria1994

    Aria1994

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Angel eyes ja moram doc 08:45 kao malo prije da se pripremim hehe , možemo naravno valjda ćemo se prepoznat Haha nema puno ljudi transfer u tu uru nediljom na istom mjestu 😂❤️

    👸🏻29 god nizak Amh
    🤴🏻36 normo , sve u redu
    Naša najveća sreća iz trećeg postupka💞
    Borba za bebu broj 2🙏🏻
    08/2024 in progress ❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.