Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 384

    Prijavi adminu

    tera hvala ti puno, nadam se da se druzimo na proljetnicama 
    lunolina hvalaa ti draga moja mi se pratimo jos od druge teme, drzim fige da nam se i ti pridruzis uskoro 
    hvala ti na pitanju, od simptoma nista po cemu bih bas rekla - to je to trudna sam, jako sam napuhana i stalno imam vjetrice  ali to sam pripisivala progesteronu. grudi malo uvecane ali ne bole. prije 2-3 dana su poceli povremeni blaagi grcevi kao menstrualni. inace sam velika spavalica i volim posije posla popodne ubiti oko makar pola sata, cijeli ovaj tjedan sam spavala, jedina razlika je sto sam svaki dan i u popodnevnoj drijemki i navecer imala zanimljive i realne snove. to je bilo jedino po cemu sam posumnjala. cini mi se da su danas krenule lagane mucnine, vise kao knedla u grlu, ali mozda je do psihe. jos ne vjerujemo ni ja ni partner dok ne vidimo betu 
    sanjuska hvalaa  nisam se prijavljivala na listu jer sam znala da ne bih izdrzala do termina da vidim plus  trebala bih u pravilu 29. u cetvrtak vaditi ali ici cu ja vec u ponedjeljak, i onda opet u srijedu. nadam se da je to ok sto vi mislite ?

    ♀️ 28; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC
    ET 1BC ❌️
    3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1793

    Prijavi adminu

    Angel eyes wohoo, krećes 🥳 sretnoo 🍀 ❤️
    Kawa divni testići 🥳 neka beta rasturi 🍀🤞

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • Avatar Teich56

    Teich56

    Broj poruka: 321

    Prijavi adminu

    Kawa cestitkeeee🎉💪🥳

    👸32.g. AMH - 25, jajovod✂️
    🤵 44g. oligoasthenozoospermia
    kariogrami ✔️
    11/23 missed ab 9tt💔
    1/24 - Sv.Duh - IVF - Bemfola+Ctd+Brevactid - 2❄️
    3/24 ET - missed ab💔
    6/24 FET✖️
    7/24 FET✖️

  • Avatar Aria1994

    Aria1994

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Evo cure da se javim povratno od 5 tri oplođene .. njsam pametna jer ni sama nez šta bi rekla i mislila .. ukratko neće ih puštat do petog dana nego sutra transfer vjerojatno dva trodnevna a šta će bjt s ovim jednim to će vidit oce ga pustit do petog ili ovako zamrznut ili ništa … bas sam se nadala da će Ostat nešto za fet ako nedaj boze sad ne uspije ali evo tako je kako je … vjerojatno nisu neke kvalitet stanice ali ne čudi me ništa nsiam uzimala prije za boostanje još ne spavam godinu dana s malenom koja još nema gldinu biće je i stres odigrao svoje … u božje ruke sam rekla sutra ćemo vidit kako i šta ali da transfer sutra … svima sretno Kawa  prekrasan test jedva čekam tvoju betu🙏🏻❤️❤️

    👸🏻29 god nizak Amh
    🤴🏻36 normo , sve u redu
    Naša najveća sreća iz trećeg postupka💞
    Borba za bebu broj 2🙏🏻
    08/2024 in progress ❤️

  • Avatar Sunce12

    Sunce12

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    Lunolina

    Kawa a daaaaaj 😍😍😍 bas sam sretna zbog tebe! Imam kakve simptomcice? Pricaj nam🙈
    .
    Sunce ne mogu ti pomoci oko trenutne upale, ali bih ti preporucila nakon sto rijesis upalu da si uzmes acidosalus vaginalete (one su ti skroz prirodne), a odlicne su! Cisto da si odrzavas dobro stanje dolje 😊 i mozda da popijes kutiju dvije Omni biotic flora plus 🤷🏻‍♀️ oboje ti odmoci ne moze. Moze samo pomoc ❤️
    Ja se panicno bojim upale dolje i zato svako malo koristim nesto za prevenciju (imam problema s upalama mjehura pa ne zelim jos jednu upalu s kojom se moram boriti).

    Hvala ti. Bas cu otici po Acidosalus, a Omni biotic imam doma i naravno da se nisam sjetila popit ga.🙄 Budem cula sta ce dr.reci ali uopce ne kuzim kakva upala, od cega i sta. Uz sve ostalo, samo nam jos to fali🫣 

    🧏‍♀️30, 🧏‍♂️32
    PCOS, endometrioza
    Brisevi ✅️ papa✅️histeroskopija✅️ nk
    stanice✅️ kariogram✅️
    2024; AMH 13,5
    Fet 6/23 ⭐️ spontani-kiretaza 💔
    Fet 2/24⭐️spontani💔
    Fet 6/2024 ⭐️spontani 💔
    Čekamo novi FET 🙏

  • Avatar Megyca

    Megyca

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Kawa predivnooo cestitam❤️ neka beta rasturi🥰
    Aria sretno 🍀
    Sunce ja sam znala imati upale davno kad bi bila pod velikim stresom ali najvise mi je pomoglo izbaciti secer iz prehrane, znaci niti u kavu ga nisam stavljala.. nadam se da ces se rijesiti toga sto prije 🥰

    👩🏼27 👦🏻30
    Dg: idiopatska neplodnost
    Amh 29.3
    Hsg: uredan
    Spermiogram: normo
    Pokusavamo od 4/21
    11/23 letrozol+Ovitrelle-ciljani ❌
    12/23 letrozol+Ovitrelle-ciljani ❌
    01/24 letrozol+Ovitrelle-ciljani ❌
    02/24 Letrozol + Ovitrelle ➡️ 1.AIH 22.02.2024. ❌
    03/24 Letrozol + Ovitrelle ➡️ 2.AIH 20.03.2024. ❌
    07/24 1.IVF Letrozol, Gonal, Orgalutran ➡️ 9🥚, 5 oplođenih, ET 1petodnevni, 4🐧.
    Beta 19.08 ❌

  • SanLeptira

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Aria1994

    Evo cure da se javim povratno od 5 tri oplođene .. njsam pametna jer ni sama nez šta bi rekla i mislila .. ukratko neće ih puštat do petog dana nego sutra transfer vjerojatno dva trodnevna a šta će bjt s ovim jednim to će vidit oce ga pustit do petog ili ovako zamrznut ili ništa … bas sam se nadala da će Ostat nešto za fet ako nedaj boze sad ne uspije ali evo tako je kako je … vjerojatno nisu neke kvalitet stanice ali ne čudi me ništa nsiam uzimala prije za boostanje još ne spavam godinu dana s malenom koja još nema gldinu biće je i stres odigrao svoje … u božje ruke sam rekla sutra ćemo vidit kako i šta ali da transfer sutra … svima sretno Kawa prekrasan test jedva čekam tvoju betu🙏🏻❤️❤️

    Draga Aria, želim ti svu sreću i vjerujem da će biti sve dobro. 🤗🌻❤️

    🧑‍💼41. god- Oligozoospermija
    👰 41. god - AMH 3,2 pmol/l, endometrioza
    1.IVF- Sveti Duh,➡️ stimulacija ,2 stanice, nije došlo do oplodnje💔

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2615

    Prijavi adminu

    Kawa cestitaaam! Divni su testici! 

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce! 2.2.22. 🌊M💙
    🌀7.2024. fet ❄️ beta 0,1
    ❄️🆕🔜
    🪄🌈

  • Avatar Boogie

    Boogie

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    Sunce ovo što Megyca savjetuje vezano uz izbacivanje šećera je super savjet, a evo iako nije moje osobno iskustvo, kolegica dosta starija od nas je u mladosti muku mučila s neurednim Papama i bila je već pred zahvat. U međuvremenu je došlo do neke zbrke s doktorima i terminima i ona je u tom periodu napravila točno to, probiotici, izbacila šećer, kofein, cigarete i crveno meso, stavljala kantarion (ok, ti to nećeš jer imaš svoju terapiju). Kaže da više od tad nije imala problema. Evo, ovo je onako više anegdotalno. Neka ti iduća papa bude kristalno čista i javi što su ti dr savjetovali.

    🧚'92-Hashimoto, l jajovod hydrosalpinx, ostalo ok
    🦹'90-sve ok!
    2019.-spontana trudnoća i zdrava bebica
    2021.-izvanmaternična lijevo-hydrosalpinx
    2022.-izvanmaternična desno-MTX
    1/24-klomifenski ciklus, 3js, 1 oplođena i vraćena, biokemijska
    4/24-stimulirani ciklus Bemfola, Menopur, Orgalutran, Decapeptyl, 12js, 9 blastocisti-freeze all zbog hiperstimulacije
    5/24 FET 2❄️ bhcg 0
    7/24 FET 2❄️ 13dpt 889,15dpt1778,18dpt2738, vanishing twin, missed ab

  • Avatar Aria1994

    Aria1994

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Megyca, Sani leptir hvala 🥹❤️

    👸🏻29 god nizak Amh
    🤴🏻36 normo , sve u redu
    Naša najveća sreća iz trećeg postupka💞
    Borba za bebu broj 2🙏🏻
    08/2024 in progress ❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.