Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar annboleyn

    annboleyn

    Broj poruka: 519

    Prijavi adminu

    Korni da, vec pola proslo, dobro sam i uzivam bas, sad kad sam u “sigurnim” sedmicama, zasad je trudnoca iredna i lagana, bez posebnih tegoba, nad se da ce takk biti do kraja 🙏
    Kako ste ti i tvoja cupavica, nadam se da ste se uskladile i da uzivate i mazite se puno ❤️
    Lunolina dobro sam, hvala, jos uvijek radim, nije mi opterecenje pa nisam isla na komplikacije, ispunjeni su dani ali ipak uspijevam da na popratim desavanja ovdje na grupi, obicno sa zakasnjenjem ali zaista vam svima zelim da cim prije dodjete do svojih smotuljaka srece 🙏 srteni sa novom stimulacijom, da prodje bez stresa i sa se san ostvari ❤️
    Kawa sretnoo 🤞

    👩🏻‍🦰 39, 🧔🏻35
    Ja: amh 1,53 ng/ml (ponovljeni nakon 2 sedmice 0,6) fsh 12,9, mthfr i pai mutacije, hipertenzija
    MM: odstranjen testis zbog tumora, nakon operacije radioth., oligozoospermia
    Kariogrami: uredni
    Trudimo se od 2.2018.
    6.2018. missed ab 8GN, kiretaza
    02/2022 💔 12GN
    1.IVF 6/22 Femara, Gonal F (2175), Cetrotide, Ovitrelle, 3🥚, 1🐧 bez tranfera (los PGT-A)
    2.IVF 01/24: Femara, Menopur 300 (16 dana), Cetrotide, 2xDecapeptyl, 7 🥚, 5 oplodjenih, 2 🐧 FET 30.03., dolazi curica ❤️

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1808

    Prijavi adminu

    Annboleyn super, baš mi je drago da je sve u redu! Neka tako i ostane 🍀 brzo će proći i druga polovica, i eto curke ❤️ mi smo dobro, hvala ti 🤗 malo se uskladimo, a onda nastane mali kaos 🙈 ali uživamo u svakom trenutku 💞
    Kawa super, sretnooo 🍀
    Lunolina drzim fige da taj lijepi san postane lijepa stvarnost ❤️ sretno 🍀

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Dodo, ja pijem Terranova prenatal, on sadrži aktivni oblik folata.. Folacin više nemoj piti, to je sintetski oblik folne i mi sa MTHFR to teško prerađujemo.. gledaj da ti piše da je baš aktivni oblik..
    Tinčica, 😘😘😘
    Annboleyn, baš mi je drago da je sve u redu i da uživaš 🥰
    Mura, meni ova današnja crtica izgleda malo tamnije od jučerašnje.. sretnoo 🤞🥰
    Korni, objasnili smo mu tata i ja da mu još nije vrijeme zaa izlazak 🤗 ja sam na relaciji krevet-wc i nadam se da ćemo izdržati 🤞 šaljem pusu čupavici 😘😘
    Megyca, žao mi je.. za dva dana ipak ponovi test 🤞🥰
    Kawa, super se to odigralo.. sretnoo 🤞🥰
    Lunolina, 🤞🤞 da ti se ostvari san 🥰
    -----
    Sretno svima cure 🫂😘

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar Dodo87

    Dodo87

    Broj poruka: 289

    Prijavi adminu

    Annaboleyn, jako mi je drago pročitati da je sve u redu, neopisivo, i još vam stiže curica 🦋
    Drago mi je i da možeš uživati u trudnoći.
    Vidim da smo mi imale transfer u dan razlike (moj je bio 29.), meni je ispalo kako je ispalo, ali nema odustajanja 🫶
    Htjela sam ti samo napisati ovu kratku poruku podrške, a sad sam detaljnije pročitala tvoj opis. Svaka borba je teška i nekome se nažalost san ni ne ostvari, zato mi je drago uvijek pročitati ovakve priče s pozitivnim ishodom, istovremeno i inspiracija i nada ❤️
    Za što imaš MTHFR i PAI-1 mutacije? Dobivaš u trudnoći neku terapiju?
    Lunolina, ja sam prošlu trudnoću pila Elenatal, a sad mi se čini čak da mi je muka od njega, imam vrtoglavice i baš mučnine. Novalac nisam nikad uzimala, a baš kao i naša draga Razumna, borim se s kilama (pogotovo u postupcima), tako da joj držim fige i šaljem podršku baš zato jer znam koliko je teško ❤️
    Uzet ću onda novalac, nadam se da me neće pogoditi tu gdje sam najtanja (pun intended 😆)
    Tinčice, da, išli bismo u 10.mj probati ponovno, nisam samo sigurna jel prerano jer me u 9.mj čeka užasno stresan period (baš kao i prije postupka u ožujku), plus danas sam saznala za još dodatnog posla i odmah sam se sva uznemirila.
    Da se nadovežem na načetu temu, isto sam trpjela mobing, dugih 6 godina, čak i na porodiljnom s prvim djetetom, i traume ostaju.
    Kao što mi je uvijek žao pročitati da se netko bori s neplodnošću, tako mi je žao i za mobing jer znam iz prve ruke. Cure, držte se 🫶
    Čokoladice, jesi ti bila na histeroskopiji?

    Ja 1987, MM 1987
    1. postupak Petrova 2020, ET 2 embrija, trudnoća - stigla curica <3
    FET 2023., Petrova/VV - 2x neuspjeh, bez trudnoće
    AMH 2,7 pmol/L, on - normo, sve ok
    IVF klinika, 3/24, aspiracija 5js, 4 oplođene, ET 2 3dnevna embrija, bez smrzlića
    +test 5.4., missed ab u 6tt.
    Novi postupak 10/24 ⏳️
    dodo87.forum@gmail.com

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 385

    Prijavi adminu

    Angeleyes hvala ti 🥰
    Lunolina imamo 3 posebno zamrznute blastice, zbog godina vraćam po jednu 🥰 s tim da se ovih dana nismo pazili bas zato sto nismo ocekivali ovulaciju, bilo bi cudo da se dese blizanci 🤣 ti si odlucila na postupak u Repromed ili ces opet u Škvorca? Nadam se da ce ti se san uskoro obistiniti 😘
    Annboleyn, korni,  hvala 😘
    Jurky hvala ti ❤️ kako si ti, jesi vec stigla kuci ?

    ♀️ 28; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC
    ET 1BC ❌️
    3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 442

    Prijavi adminu

    Dodo87

    Annaboleyn, jako mi je drago pročitati da je sve u redu, neopisivo, i još vam stiže curica 🦋
    Drago mi je i da možeš uživati u trudnoći.
    Vidim da smo mi imale transfer u dan razlike (moj je bio 29.), meni je ispalo kako je ispalo, ali nema odustajanja 🫶
    Htjela sam ti samo napisati ovu kratku poruku podrške, a sad sam detaljnije pročitala tvoj opis. Svaka borba je teška i nekome se nažalost san ni ne ostvari, zato mi je drago uvijek pročitati ovakve priče s pozitivnim ishodom, istovremeno i inspiracija i nada ❤️
    Za što imaš MTHFR i PAI-1 mutacije? Dobivaš u trudnoći neku terapiju?
    Lunolina, ja sam prošlu trudnoću pila Elenatal, a sad mi se čini čak da mi je muka od njega, imam vrtoglavice i baš mučnine. Novalac nisam nikad uzimala, a baš kao i naša draga Razumna, borim se s kilama (pogotovo u postupcima), tako da joj držim fige i šaljem podršku baš zato jer znam koliko je teško ❤️
    Uzet ću onda novalac, nadam se da me neće pogoditi tu gdje sam najtanja (pun intended 😆)
    Tinčice, da, išli bismo u 10.mj probati ponovno, nisam samo sigurna jel prerano jer me u 9.mj čeka užasno stresan period (baš kao i prije postupka u ožujku), plus danas sam saznala za još dodatnog posla i odmah sam se sva uznemirila.
    Da se nadovežem na načetu temu, isto sam trpjela mobing, dugih 6 godina, čak i na porodiljnom s prvim djetetom, i traume ostaju.
    Kao što mi je uvijek žao pročitati da se netko bori s neplodnošću, tako mi je žao i za mobing jer znam iz prve ruke. Cure, držte se 🫶
    Čokoladice, jesi ti bila na histeroskopiji?

    Dodo, sutra mi je histero i evo me panika hvata 🤣🤣
    Znaci mi sa MTHFR mutacijama uopce ne bi trebali piti folacin, koji dobijem svaki put nakon postupka? Je li dovoljna kolicina u prenatalima? 

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5 👨‍🦳 normo
    '22. Missed ab (prir. tr.)
    '23. 2 x IUI ❌️❌️
    04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, β ❌️
    05/24 prir. FET - 1 blastica, β ❌️
    Histero✅️ Kariogram✅️ Trombofilija✅️
    09/24 stim. FET - 1 blastica, 12dnt β 421, 14dnt β 1170

  • Avatar annboleyn

    annboleyn

    Broj poruka: 519

    Prijavi adminu

    Jurky hvala ❤️
    Dodo sjecam se da smo se pratile i u dan, dva radile testove, i Marica mislim da je tad imala transfer.
    Zao mi je jako sto je tako zavrsilo kod tebe, ali vidim da si u pripremama za nove pobjede, i jako navijam da curica uskoro dobije bracu ili seku 🙏
    Hvala ti na rijecima podrske ❤️
    Da, imam te dvije “nebitne” mutacije, MPO doktor mi je, kako je on rekao tad “iako to obicno ne radi i ne vjeruje u te nase silne trombofilije”, bio propisao Clexane 0,4 od transfera do 10. sedmice, kad ga je iskljucio. 
    Medjutim, obzirom da mi se D-Dimer znatno bio povecao, hematolog mi ga je ponovo propisao od 18. sedmice i sad su nalazi dobri 💪

    👩🏻‍🦰 39, 🧔🏻35
    Ja: amh 1,53 ng/ml (ponovljeni nakon 2 sedmice 0,6) fsh 12,9, mthfr i pai mutacije, hipertenzija
    MM: odstranjen testis zbog tumora, nakon operacije radioth., oligozoospermia
    Kariogrami: uredni
    Trudimo se od 2.2018.
    6.2018. missed ab 8GN, kiretaza
    02/2022 💔 12GN
    1.IVF 6/22 Femara, Gonal F (2175), Cetrotide, Ovitrelle, 3🥚, 1🐧 bez tranfera (los PGT-A)
    2.IVF 01/24: Femara, Menopur 300 (16 dana), Cetrotide, 2xDecapeptyl, 7 🥚, 5 oplodjenih, 2 🐧 FET 30.03., dolazi curica ❤️

  • Avatar Megyca

    Megyca

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Lunolina hvala ti, kupila sam one rane (pise 10ml), nekako sam izgubila onu prvu ushicenost haha ali vidit cemo. Bila sam bas sretna jer mi je ovo prvi put i sve je nekako islo bas glatko i muz mi je bio kuci i bas smo bili puni nade i optimizma, sad cu u FET ipak ici malo ozbiljnija i hladnije glave 😅
    Od simptoma samo sam prekjucer imala bas menstrualne grceve i malo se unervozila, i treci dan za redom me boli glava i mislim da cu poluditi ako se nastavi sutra🤕

    👩🏼27 👦🏻30
    Dg: idiopatska neplodnost
    Amh 29.3
    Hsg: uredan
    Spermiogram: normo
    Pokusavamo od 4/21
    11/23 letrozol+Ovitrelle-ciljani ❌
    12/23 letrozol+Ovitrelle-ciljani ❌
    01/24 letrozol+Ovitrelle-ciljani ❌
    02/24 Letrozol + Ovitrelle ➡️ 1.AIH 22.02.2024. ❌
    03/24 Letrozol + Ovitrelle ➡️ 2.AIH 20.03.2024. ❌
    07/24 1.IVF Letrozol, Gonal, Orgalutran ➡️ 9🥚, 5 oplođenih, ET 1petodnevni, 4🐧.
    Beta 19.08 ❌

  • Avatar Boogie

    Boogie

    Broj poruka: 83

    Prijavi adminu

    Drage sve,
    eto me povodom jadanja, a čega drugog... Pratila sam vas cijelo vrijeme, ali sam htjela neke stvari odraditi u miru, ali ono potpunom(nadam se da kužite) tako da sam u 7.mjesecu ugurala jedan FET, vratili su mi dvije blastociste. Sve je bio super - do danas. Prvu betu vadila sam na 13. dan nakon transfera i bila je 885, iduću za dva dana i bila je 1770 što je ok i sad dolazimo do treće, današnje (jer me zapao vikend) koja iznosi 2738. Znači jedva se povećala za 33% za puna 3 dana. Baš sam u bedu iskreno. Sve živo sam iščitala, i to da nakon 1200 malo uspori, ali ovo moje je baš siroto sporo. S obzirom na izvanmaternične, u dosta sam velikom strahu iako ne krvarim, nemam grčeve, ma ništa, tihi ocean. Čak ni neke simptome trudnoće.  Bio je prirodni FET, bez estrofema, uz štopericu i nakon njega progesteron, decortin i aspirin.Toliko sam se nadala da ću ovdje svojom pozitivnom pričom ostaviti neku nadu za sve cure u sličnoj situaciji, ali čini mi se da će moja situacija biti daleko od toga. :(Baš sam jako tužna. I dalje navijam za svaku od vas, to se podrazumijeva.

    🧚'92-Hashimoto, l jajovod hydrosalpinx, ostalo ok
    🦹'90-sve ok!
    2019.-spontana trudnoća i zdrava bebica
    2021.-izvanmaternična lijevo-hydrosalpinx
    2022.-izvanmaternična desno-MTX
    1/24-klomifenski ciklus, 3js, 1 oplođena i vraćena, biokemijska
    4/24-stimulirani ciklus Bemfola, Menopur, Orgalutran, Decapeptyl, 12js, 9 blastocisti-freeze all zbog hiperstimulacije
    5/24 FET 2❄️ bhcg 0
    7/24 FET 2❄️ 13dpt 889,15dpt1778,18dpt2738, vanishing twin, missed ab

  • ma.gno.li.ja.

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Prije svega pozdrav svima na forumu. Mozda ce me se neke sjetiti sa ranijih vol. potpomognute i moje priče. Sjetila sam se foruma nakon par godina i reko idem vidjeti što se događa, vidim i neke stare nickove tu, na žalost. Nisam bas išla puno postova unazad, pa ako tko čita iz tih godina kad sam bila aktivna pozdravljam vas. Ja sam nakon nebrojenih spontanih, par ivf-ova, fet-ova spontano zacela i rodila 2021. godine (to je prica koja se znala na forumu), sljedeca novost kod mene je jos jedan pilić koji se dogodio totalno neplanirano, na pragu 40te, dok smo kao pazili da se ne dogodi😅😅🙃🙃 i još uvijek nam nije jasno kako🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤣🤣. 
    Nadam se da sam svojom pricom uljepsala statistiku foruma, a svima vam od srca želim da se ispunite srećom u životu i da prije svega pronađete zadovoljstvo u onome sto imate ovaj tren🤍🤍❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.