Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Diivnaa__

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Pozdrav, imam par pitanja vezano uz prvi postupak :) poliklinika ivf.
    Na koji način funkcioniraju neki tehnički detalji - moram se javiti radi 0. Ultrazvuka krajem mjeseca. 
    Ako bude sve ok, onda se dobije plan stimulacije? Kad se ide privat, pretpostavljam da se lijek kupuje na temelju preporuke u ljekarni? A što kad se ide preko hzzo uputnice - izdaje li onda ustanova lijek? 
    I postoje li recimo neki protokol koji određeni lijecnici/poliklinike više preferiraju? Kakva su vaša iskustva? Hvala :)

    29👸🏻36🤠
    Pokusavamo od 10/2022, unexplained
    Ja - uredni hormonski status, eutireoza (uz povišeni anti tg - 382)
    ovulacija 16-18 dc, amh 20.87 pmol/L, ponovljeni amh 6/2024 22.14, ciklusi 29-32 dana
    On - normozoospermija 2x, morfologija 7%✅️
    HSG 11.12.2023 - prohodni jajovodi ✅️
    Letrozol 5mg 1./2024 folikulometrija 1 js ❌️
    Letrozol 5mg 3./2024., 5./2024. ❌️❌️
    9/2024 poliklinika ivf - prvi postupak (Ovaleap, Cetrotide, Ovitrelle i Decapeptyl) 7❄️ freeze all blagi hiper

  • Avatar jabukica

    jabukica

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Diivnaa__

    Pozdrav, imam par pitanja vezano uz prvi postupak :) poliklinika ivf.
    Na koji način funkcioniraju neki tehnički detalji - moram se javiti radi 0. Ultrazvuka krajem mjeseca.
    Ako bude sve ok, onda se dobije plan stimulacije? Kad se ide privat, pretpostavljam da se lijek kupuje na temelju preporuke u ljekarni? A što kad se ide preko hzzo uputnice - izdaje li onda ustanova lijek?
    I postoje li recimo neki protokol koji određeni lijecnici/poliklinike više preferiraju? Kakva su vaša iskustva? Hvala :)

    Hej, evo ja sam tamo prošla postupak, doduše preko hzzo. Kad dođeš na taj 0. uzv dogovorit ćete plan stimulacije i dobit ćeš sve upute, po lijekove dolaziš 1. ili 2. dan ciklusa (1. dan ciklusa ćeš im se javiti telefonski). Ja sam bila preko hzzo i lijekove su mi izdali oni, vjerujem da kad je privat možeš kupiti kod njih ili u ljekarni (vjerojatno je u ljekarni nešto jeftinije - svakako se raspitaj kad dođeš na taj 0. uzv). Za to da neki dr. preferiraju određeni protokol ne želim vjerovati jer je svaka žena slučaj za sebe i nitko nema istu situaciju, pa se nadam da to ne rade. Doduše, prošla sam samo dva dr. (Petrova i IVF) pa ti tu ne mogu previše reći 😊
    Sretno!

    👩🏼 - '94, PCOS, AMH 136.7 pmol/L (60.5 ng/mL), 👨🏽 - '93, normo
    Pokušavamo od 5/2021. Od 12/2021 do 3/2023 Petrova - Letrozol
    1/2023 - 8tt missed ab.Od 3/2023 Poliklinika IVF.
    10/2023 - 1. IVF rekovelle+cetrotide+decapeptyl - 5 ❄️, blagi hiper.
    26.1. FET 1BC, 7dnt +, beta 8dnt 104, beta 10dnt 313, beta 12dnt 809, 6+4 💗➡️ stiže dječak 💙

  • Avatar Hypnoticpoison

    Hypnoticpoison

    Broj poruka: 424

    Prijavi adminu

    Diivnaa__

    Pozdrav, imam par pitanja vezano uz prvi postupak :) poliklinika ivf.
    Na koji način funkcioniraju neki tehnički detalji - moram se javiti radi 0. Ultrazvuka krajem mjeseca.
    Ako bude sve ok, onda se dobije plan stimulacije? Kad se ide privat, pretpostavljam da se lijek kupuje na temelju preporuke u ljekarni? A što kad se ide preko hzzo uputnice - izdaje li onda ustanova lijek?
    I postoje li recimo neki protokol koji određeni lijecnici/poliklinike više preferiraju? Kakva su vaša iskustva? Hvala :)

    Diivnaa pozdrav!😊
    Sve je točno kako ti je Jabukica napisala, jedino bih dodala da kad ideš privat da oni nemaju tu mogućnost kupovanja lijekova kod njih, nego ti napišu crni recept i na temelju njega kupuješ lijekove koje ti oni odrede. Ako te još nešto zanima, slobodno pitaju. Mi se sa njima družimo od prvog mjeseca prošle godine.😊😊🤗🤗❤❤
    Moja iskustva sa njima su zaista predobra i ne vjerujem da oni neke protokole više preferiraju jer svaka žena je drugačija i ja sam u tri IVF postupka svaki put imala drugačiji protokol.
    Sretnoooooo!💪💪🤞🤞🍀🍀❤️❤️


    🏥 Poliklinika IVF
    2023: 3X IUI : ❌️ ❌️ ❌️
    1.IVF: 07/23 ➕️ ❤ missed ab 😭 💔 🤍 👼
    2.IVF: 01/24 - 8 oocita -3 zrele, nije došlo do oplodnje ❌️
    3.IVF: 04/24 ➡️ ICSI ➡️ 1.beta 697 ; 2.beta 1313
    Veritas test - low risk, stiže princezica, naša dugica 🌈 💜 🙏 🙏
    "Radujem se uspjehu drugih, jer uspjeha ima dovoljno za sve"!
    💪💪🤞🤞🍀🍀❤❤

  • Diivnaa__

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Jabukice i hypnotic hvala na odgovoru, lijepo je gledati vaše trakice :) 

    29👸🏻36🤠
    Pokusavamo od 10/2022, unexplained
    Ja - uredni hormonski status, eutireoza (uz povišeni anti tg - 382)
    ovulacija 16-18 dc, amh 20.87 pmol/L, ponovljeni amh 6/2024 22.14, ciklusi 29-32 dana
    On - normozoospermija 2x, morfologija 7%✅️
    HSG 11.12.2023 - prohodni jajovodi ✅️
    Letrozol 5mg 1./2024 folikulometrija 1 js ❌️
    Letrozol 5mg 3./2024., 5./2024. ❌️❌️
    9/2024 poliklinika ivf - prvi postupak (Ovaleap, Cetrotide, Ovitrelle i Decapeptyl) 7❄️ freeze all blagi hiper

  • Avatar Hypnoticpoison

    Hypnoticpoison

    Broj poruka: 424

    Prijavi adminu

    Diivnaa__

    Jabukice i hypnotic hvala na odgovoru, lijepo je gledati vaše trakice :)

    Diivnaa hvala ti!❤️ Ništa ne brini, i tvoja trakica će uskoro krasiti ovaj forum.🤞🤞🍀🍀❤️❤️ 
    Od ❤️ ti to želim!🥰🥰🤗🤗


    🏥 Poliklinika IVF
    2023: 3X IUI : ❌️ ❌️ ❌️
    1.IVF: 07/23 ➕️ ❤ missed ab 😭 💔 🤍 👼
    2.IVF: 01/24 - 8 oocita -3 zrele, nije došlo do oplodnje ❌️
    3.IVF: 04/24 ➡️ ICSI ➡️ 1.beta 697 ; 2.beta 1313
    Veritas test - low risk, stiže princezica, naša dugica 🌈 💜 🙏 🙏
    "Radujem se uspjehu drugih, jer uspjeha ima dovoljno za sve"!
    💪💪🤞🤞🍀🍀❤❤

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 647

    Prijavi adminu

    BikMik bebica je krasna😍drago mi je da je sve u redu, neka tako ostane i dalje❤️😘žao mi je zbog migrena, neka te brzo popusti❤️
    Tera sretno na kombiniranom🍀❤️😘
    Samara žao mi je, nadam se da će cista brzo otići🍀🤞🏻❤️😘
    Dodo super da imaš sve nalaze. Nadam se da će uz pravu terapiju tvoj sljedeći napokon biti dobitan❤️😘🍀🤞🏻
    Dina drži se, vjerujem da ti je teško 🫂 ❤️ 😘 
    Razumna nadam se da će ti kolegica uspjeti dobiti bolovanje ipak, nije fer stvarno😔kako si ti? Kakvi su planovi za dalje?❤️😘
    Lunolina to ti stvarno ovisi o ginekologu, ima šifre na koje ti može pisati sveukupno mjesec dana. Ako treba napišem ti šifre❤️😘
    Darliv slikica je divna, čestitam🎉 hvala Bogu da je stalo krvarenje i bolovi. Uživaj sada i neka sve ostane i redu i dalje❤️❤️😘
    Jurky drago mi je da su te pustili kući. Držim fige da bude sve u redu dalje❤️veliki mamin dečko 💙🩵😘
    Keka dobrodošla 🥰 žao mi je zbog hipera, nemam iskustva, ali želim ti da se što prije oporaviš i da FET bude uspješan ❤️😘😘
    Divna dobrodošla i puno sreće ti želim ❤️😘🍀
    Puse svima❤️❤️❤️😘


    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/l
    🕺🏻89.Azzospermija,varikokela II.st.Mtese❌
    Donacija-Pronatal Prag-16.05.asp.14 fol.13🥚(10xMII, 3xGV),od 10🥚8 oplođenih,4BC odlične kvalitete,3🐧🐧🐧21.05.transfer 1odlične BC❤️7dpt➕1.Beta 03.06.13dpt1574❤️2.beta 05.06.15dpt4040😍1.UZV 20.06. imamo♥️mini anomaly scan- 12tt uredan,low risk ♥️20tt anomaly uredan- dečko💙🩵👣

  • Avatar Razumna

    Razumna

    Broj poruka: 1806

    Prijavi adminu

    Leona89

    BikMik bebica je krasna😍drago mi je da je sve u redu, neka tako ostane i dalje❤️😘žao mi je zbog migrena, neka te brzo popusti❤️
    Tera sretno na kombiniranom🍀❤️😘
    Samara žao mi je, nadam se da će cista brzo otići🍀🤞🏻❤️😘
    Dodo super da imaš sve nalaze. Nadam se da će uz pravu terapiju tvoj sljedeći napokon biti dobitan❤️😘🍀🤞🏻
    Dina drži se, vjerujem da ti je teško 🫂 ❤️ 😘
    Razumna nadam se da će ti kolegica uspjeti dobiti bolovanje ipak, nije fer stvarno😔kako si ti? Kakvi su planovi za dalje?❤️😘
    Lunolina to ti stvarno ovisi o ginekologu, ima šifre na koje ti može pisati sveukupno mjesec dana. Ako treba napišem ti šifre❤️😘
    Darliv slikica je divna, čestitam🎉 hvala Bogu da je stalo krvarenje i bolovi. Uživaj sada i neka sve ostane i redu i dalje❤️❤️😘
    Jurky drago mi je da su te pustili kući. Držim fige da bude sve u redu dalje❤️veliki mamin dečko 💙🩵😘
    Keka dobrodošla 🥰 žao mi je zbog hipera, nemam iskustva, ali želim ti da se što prije oporaviš i da FET bude uspješan ❤️😘😘
    Divna dobrodošla i puno sreće ti želim ❤️😘🍀
    Pusesvima❤️❤️❤️😘

    Draga moja, sve vas pratim i čitam, navijam za svaku od vas 💙.
    Ja sam dobro, volim ljeto i godišnji, putujem i uživam... 
    Odlučila sam ići na fet tek u 10mj a do tad pokušavam smršaviti. Dobila sam od kad sam u ivf skoro 40kg. I izgubila sam 20kg i sad već godinu dana se mučim, dobijem 5kg, pa izgubim 5kg...i tako u krug. Sad sam promijenila prehranu. Izbacila sam šećer i brašno, jedem povrće i ne masno i krenuli su kg dolje i sad planiram nastaviti, tj cilj mi je ovako se hraniti cijeli život. Dijete su prevare, to jednostavno za nas debele ne funkcionira jer kad se vratimo na stari režim opet se udebljamo... Eto, za ovu promjenu mi je trebalo dosta vremena i imala sam puno padova ali trudim se usvajati dobre navike i brinuti se o mužu i sebi najbolje što mogu. E, i brzo hodam skoro svaku večer i počela sam vježbati sa mužem... Trudimo se 💪

    👩‍❤️‍💋‍👨38g
    12/2020 ivf u IVF Centar💉🔬🧫🧬
    12/2020 - ET 2 trodnevna 👎
    ❄🐧🐧🐧🐧 4 Morula
    7/21- FET 2xmorula, 1.beta:505, 2.beta 3030, 1.UVZ 🤰🏼2.UVZ 💗3.UVZ 💔😭
    2/22 FET 2xmorula👎
    3/2022 IVF➡️ET-2x trodnevni👎(⛄⛄⛄⛄⛄⛄)
    5/22 - FET 2x trodnevni 👎
    6/22 - FET 2xtrodnevni 💥biokemijska 🥺
    10/22 - FET 2x trodnevni - missed ab.💔
    5/23 - Sv. Duh - ETx1 trodnevni 👎😠
    10/23-Sv. Duh-FET 2bc-Blighted Ovum 😭
    4/24-Sv. Duh - četvrti Ivf - transfer 1BC😮‍💨
    7/24-fet 1BC ☹️

  • Avatar Mura

    Mura

    Broj poruka: 176

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/yQY1NWj
    Jel se ovdje vidi nešto u lijevom kružiću? 

    👩 37, sterilitet, oba neprohodna jajovoda, AMH 11
    🧑 34, hyperspermia
    Planiranje trudnoće od 01/2022
    1. IVF 06/2023, Ovaleap 150, Orgalutran; 21.06. ET 1x morula,🐧🐧🐧🐧, beta 05.07. - neg
    FET (07/2023) 1x blastica, beta 01.08. - neg
    Histeroskopija (03/2024)
    FET (07/2024) 1x blastica, beta 19.07. - neg

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Mura nazire se 🥰🥰 koji ti je dan nakon transfera, 5? Neka lijepo dalje tamni 🙏

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • BikMik

    Broj poruka: 1029

    Prijavi adminu

    Mura

    https://ibb.co/yQY1NWj
    Jel se ovdje vidi nešto u lijevom kružiću?

    I ja vidim 🤗❤️🤗🍀❤️


    TTC 08/2021 👰32 🤵34
    Biohemijska 10/22 Missed abortion 11ttc 03/23
    03/24 ICSI (Puregon, Granillex, Ovitrelle, Cyclogest)01.04. ET ❌ 2❄️
    04/24 FET, otkazan
    05/24 FET 7dnt +, 9dnt beta 187, 11dnt 532, djecak 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.