Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1590

    Prijavi adminu

    Darliv čestitam ti od srca! Maleni borac se izborio! Želim ti da uživaš u trudnoci, sa što manje tegoba. Daj se javi, nemoj da te zazivam 

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Dodo, hvala ti ❤️
    Dina, žao mi je, drži se 😔
    Darliv, super, uživaj sad 🥳🥰
    ----
    Mene sutra puštaju kući.. Kao ne moram strogo mirovat, al' malo da.. Ipak mislim da se od straha neću mrdnuti iz kreveta.. Bila sam na pregledu, beba je dobro, ali baš jako pritiska dolje, cerviks više nije T oblika, sad je Y 😱 joooj nadam se da neće otvaranje krenuti prerano 🙏 i da, teški smo oko kilu i 300 otprilike ❤️
    ---
    Sretno cure svima 😘🫂

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • keKa

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,  nova sam na forumu i prvi puta u postupku. Dobro bi mi došao razgovor, savjeti i iskustva, budući da u svom okruženju nemam nikoga tko prolazi postupak. ☹️ Nakon punkcije sam hospitalizirana zbog hiperstimulacije jajnika i vrlo visokih D dimera. Puštena sam kući nakon 5 dana uz Fragmine. Je li tko bio u sličnoj sitaciji, što činiti kako bih D dimere što prije vratila u "normalu"? Mirujem i dalje. Uz to, danas sam dobila menstruaciju 4-5 dana ranije nego što je uobičajeno, je li to normalno nakon postupka? Strah me jer su mi dali uputu da u slučaju krvarenja prestanem uzimati Fragmine i javim se u bolnicu, no ginekologica je rekla da se menstruacija ne računa u to krvarenje. Kako prepoznati razliku, za sada ne znam. 😔 Unaprijed hvala na svakom savjetu. 

    👧 - 32. g. - uredni nalazi
    🤵 - 30. g. - necrozoospermija
    pokušavamo od 2020.
    8/24 - Osijek - ICSI - ❄️❄️❄️❄️
    Hiperstimulacija > Fragmin

  • Avatar Teich56

    Teich56

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    keKa

    Pozdrav svima, nova sam na forumu i prvi puta u postupku. Dobro bi mi došao razgovor, savjeti i iskustva, budući da u svom okruženju nemam nikoga tko prolazi postupak. ☹️ Nakon punkcije sam hospitalizirana zbog hiperstimulacije jajnika i vrlo visokih D dimera. Puštena sam kući nakon 5 dana uz Fragmine. Je li tko bio u sličnoj sitaciji, što činiti kako bih D dimere što prije vratila u "normalu"? Mirujem i dalje. Uz to, danas sam dobila menstruaciju 4-5 dana ranije nego što je uobičajeno, je li to normalno nakon postupka? Strah me jer su mi dali uputu da u slučaju krvarenja prestanem uzimati Fragmine i javim se u bolnicu, no ginekologica je rekla da se menstruacija ne računa u to krvarenje. Kako prepoznati razliku, za sada ne znam. 😔 Unaprijed hvala na svakom savjetu.

    Dobrodošla i jos prije otišla 😁🌺
    Nemam iskustva s d dimerima nadam se da će ti netko od cura odgovoriti.
    U kojoj si klinici u postupku?
    Uredi potpis da te možemo bolje pratiti🤗

    👸32.g. AMH - 25, jajovod✂️
    🤵 44g. oligoasthenozoospermia
    kariogrami ✔️
    11/23 missed ab 9tt💔
    1/24 - Sv.Duh - IVF - Bemfola+Ctd+Brevactid - 2❄️
    3/24 ET - missed ab💔
    6/24 FET✖️
    7/24 FET✖️

  • keKa

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Teich56

    keKa

    Pozdrav svima, nova sam na forumu i prvi puta u postupku. Dobro bi mi došao razgovor, savjeti i iskustva, budući da u svom okruženju nemam nikoga tko prolazi postupak. ☹️ Nakon punkcije sam hospitalizirana zbog hiperstimulacije jajnika i vrlo visokih D dimera. Puštena sam kući nakon 5 dana uz Fragmine. Je li tko bio u sličnoj sitaciji, što činiti kako bih D dimere što prije vratila u "normalu"? Mirujem i dalje. Uz to, danas sam dobila menstruaciju 4-5 dana ranije nego što je uobičajeno, je li to normalno nakon postupka? Strah me jer su mi dali uputu da u slučaju krvarenja prestanem uzimati Fragmine i javim se u bolnicu, no ginekologica je rekla da se menstruacija ne računa u to krvarenje. Kako prepoznati razliku, za sada ne znam. 😔 Unaprijed hvala na svakom savjetu.
    Dobrodošla i jos prije otišla 😁🌺
    Nemam iskustva s d dimerima nadam se da će ti netko od cura odgovoriti.
    U kojoj si klinici u postupku?
    Uredi potpis da te možemo bolje pratiti🤗

    Evo stigao je i opis. U Osijeku. 😁 Trebao je biti svježi transfer, ali je otkazan zbog hiperstimulacije, tako da čekamo smirenje situacije prije FET. 

    👧 - 32. g. - uredni nalazi
    🤵 - 30. g. - necrozoospermija
    pokušavamo od 2020.
    8/24 - Osijek - ICSI - ❄️❄️❄️❄️
    Hiperstimulacija > Fragmin

  • Avatar darliv

    darliv

    Broj poruka: 1129

    Prijavi adminu

    Miss_Ivy hvala ti, javim se sljedeći put odmah nakon pregleda 🥰
    Jurky 🙏🏻 bit će sve u redu, bebica je baš velika 🥰 malo više odmaraj zbog svog mira, i brzo će proći još ovi tjedni do upoznavanja, vjerujem da bi te stavili na strogo mirovanje da je potrebno 🥰 pričaj bebici da je još prevruće vani, neka ne žuri 🤭💗

    Ja '88., mm '78.
    2018. - Petrova - 3 AIH ❌❌❌
    9/2020. Petrova - 1. IVF - 16 js -> 2 bc, ET 2 bc ❌
    4/22 Petrova - 2. IVF -13 js -> 4 bc; ET 1 bc ❌, 7/22 FET 🐧 ❌, 10/22 FET 🐧🐧 ❌
    3/23 Sv. Duh 3. IVF- 8 js -> 4 bc
    ET 1 bc ❌, 7/23 FET 🐧 ❌
    8/23 prirodna trudnoća, vanmaterična ❌
    6/24 FET 🐧🐧 beta 14.dpt 4534, ❤️ 💔🟰💙

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    darliv

    Miss_Ivy hvala ti, javim se sljedeći put odmah nakon pregleda 🥰
    Jurky 🙏🏻 bit će sve u redu, bebica je baš velika 🥰 malo više odmaraj zbog svog mira, i brzo će proći još ovi tjedni do upoznavanja, vjerujem da bi te stavili na strogo mirovanje da je potrebno 🥰 pričaj bebici da je još prevruće vani, neka ne žuri 🤭💗

    Hvala ti ❤️ tako je, beban i ja moramo obaviti ozbiljan razgovor 🤗

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1590

    Prijavi adminu

    Jurky samo polako do kraja ! Bude to sve ok 

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Jurky samo polako do kraja ! Bude to sve ok

    😘😘😘😘😘

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 892

    Prijavi adminu

    ⚠️ 🤞🏻❤️💪🏻 ⚠️     
    KOLOVOZ 2024.
    14.8. sri
    BLONDIE - ultrazvuk
    19.8. pon
    JABUKICA - ultrazvuk
    HYPNOTICPOISON - anomaly scan
    BIKMIK - ultrazvuk 
    20.8. uto
    TRATINČICA - ultrazvuk 
    21.8. sri
    SADIEGREEN - anomaly scan
    TERA_ - ultrazvuk
    26.8. pon
    MARISHA - konzultacije/uzv ivf
    28.8. sri
    JURKY32 - ultrazvuk 
    LEONA89 - ultrazvuk 
     
    RUJAN 2024.
    3.9. uto
    BLONDIE - ultrazvuk 
    6.9. pet
    ŽUŽI - konzultacije 
    10.9. uto
    TEICH56 - konzultacije 
       
    _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
    ➡️ Ako još netko želi na listu ili je nešto krivo upisano javite… 
        
    _________________________________
      

    👩🏼 36, endometrioza, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, sve ok
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳
    sanja18388@gmail.com

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.