Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Lunolina da ti se san ostvari 🙏🙏 još malo i krećeš, sretno 😘😘
    Annboleyn prošla pola, sad će ti proletiti, drago mi je da uživaš ❤️
    Korni ❤️ pusa čupavici 😘😘 Mora malo mamu zafrkavati 🥰
    Jurky šaljem zagrljaje 🤗 🤗 neka izdrži maleni što duže u mami 😘😘
    Čokoladica sretno na histero, javi se kako je prošlo 🤗🤗
    Boogie žao mi je 😔
    Magnolija ❤️❤️ predivno, lijepo je čitati pozitivne priče, hvala što si se javila 🥰

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • curka2312

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Žene, da li se tko susreo sa nepravilnim ciklusom, odnosno od spontanog u prvom mjesecu krenuli su nepravilni ciklusi, nekada je to 26 dana, nekada 32. Koji bi bio razlog? Mozda cista? 
    Danas je evo 33dan, jucer sam radila test ali negativno. Iako imam nekakve simptome koje bih vise povezala s trudnocom, nego menetruacijom. Bolovi u trbuhu zadnjih par dana ali lagani, nista previse kao pred M, i mala bol u prsima na dodir.. 

    *rani spontani- 01.24

  • Avatar Boogie

    Boogie

    Broj poruka: 83

    Prijavi adminu

    curka2312

    Žene, da li se tko susreo sa nepravilnim ciklusom, odnosno od spontanog u prvom mjesecu krenuli su nepravilni ciklusi, nekada je to 26 dana, nekada 32. Koji bi bio razlog? Mozda cista?
    Danas je evo 33dan, jucer sam radila test ali negativno. Iako imam nekakve simptome koje bih vise povezala s trudnocom, nego menetruacijom. Bolovi u trbuhu zadnjih par dana ali lagani, nista previse kao pred M, i mala bol u prsima na dodir..

    Ovo što navodiš, između 26 i 32 dana je ok, kakvi su ti inače ciklusi?  Pa može biti svašta, ja sam jednom prilikom imala veliku cistu nakon koje sam prokrvarila na 19.dan kad je i pukla, a nakon čega mi je iduća mjesečnica došla na 42.dan. Nisam bila trudna, ali sam prošla stanje užasnog stresa na poslu i jako puno putovanja što mi inače zna poremetiti ciklus. Imala sam slične bolove u prsima i leđima koje opisuješ. Svakako bi, ako si jako zabrinuta, bilo dobro kontaktirati ginekologa. Svašta nam može smrdati cikluse. Ako si u mogućnosti, ponovi test. U slučaju da se od bolova ne možeš uspraviti, što prije se javi liječniku ili na hitnu. Drži se, nadam se da je neki hormonalni disbalans + vrućine. Totalno mi je jasna ta frustracija kad osjećaš da trebaš dobiti, a nikako pa imaš osjećaj da se natežeš s vlastitim tijelom.

    🧚'92-Hashimoto, l jajovod hydrosalpinx, ostalo ok
    🦹'90-sve ok!
    2019.-spontana trudnoća i zdrava bebica
    2021.-izvanmaternična lijevo-hydrosalpinx
    2022.-izvanmaternična desno-MTX
    1/24-klomifenski ciklus, 3js, 1 oplođena i vraćena, biokemijska
    4/24-stimulirani ciklus Bemfola, Menopur, Orgalutran, Decapeptyl, 12js, 9 blastocisti-freeze all zbog hiperstimulacije
    5/24 FET 2❄️ bhcg 0
    7/24 FET 2❄️ 13dpt 889,15dpt1778,18dpt2738, vanishing twin, missed ab

  • Avatar Boogie

    Boogie

    Broj poruka: 83

    Prijavi adminu

    Angel eyes još nisam sve otpisala, stalno se nastojim hrabriti s onim da u medicini 2+2 nije uvijek 4, samo sam se nadala da će se javiti netko sa sličnim iskustvom, možda čak pozitivnim. Hvala ti svejedno! Bila je tu javila jedna cura da je spontano ostala trudna sa hydrosalpinksom, ne mogu se sjetiti nicka. Molim te javi se kad i ako možeš, jako me zanima kako si i kako napreduje trudnoća. Tvoja priča mi je taj dan bila highlight dana, dobila sam takav nalet nade. Evo, samo da znaš.I tinčice nadam se da si dobro, tvoju priču sam vjerno pratila iz dana u dan, tvoji testovi su mi bili kao vlastiti.Magnolija čestitam! A koje su vam dijagnoze bile?  

    🧚'92-Hashimoto, l jajovod hydrosalpinx, ostalo ok
    🦹'90-sve ok!
    2019.-spontana trudnoća i zdrava bebica
    2021.-izvanmaternična lijevo-hydrosalpinx
    2022.-izvanmaternična desno-MTX
    1/24-klomifenski ciklus, 3js, 1 oplođena i vraćena, biokemijska
    4/24-stimulirani ciklus Bemfola, Menopur, Orgalutran, Decapeptyl, 12js, 9 blastocisti-freeze all zbog hiperstimulacije
    5/24 FET 2❄️ bhcg 0
    7/24 FET 2❄️ 13dpt 889,15dpt1778,18dpt2738, vanishing twin, missed ab

  • curka2312

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Boogie

    curka2312

    Žene, da li se tko susreo sa nepravilnim ciklusom, odnosno od spontanog u prvom mjesecu krenuli su nepravilni ciklusi, nekada je to 26 dana, nekada 32. Koji bi bio razlog? Mozda cista?
    Danas je evo 33dan, jucer sam radila test ali negativno. Iako imam nekakve simptome koje bih vise povezala s trudnocom, nego menetruacijom. Bolovi u trbuhu zadnjih par dana ali lagani, nista previse kao pred M, i mala bol u prsima na dodir..
    Ovo što navodiš, između 26 i 32 dana je ok, kakvi su ti inače ciklusi? Pa može biti svašta, ja sam jednom prilikom imala veliku cistu nakon koje sam prokrvarila na 19.dan kad je i pukla, a nakon čega mi je iduća mjesečnica došla na 42.dan. Nisam bila trudna, ali sam prošla stanje užasnog stresa na poslu i jako puno putovanja što mi inače zna poremetiti ciklus. Imala sam slične bolove u prsima i leđima koje opisuješ. Svakako bi, ako si jako zabrinuta, bilo dobro kontaktirati ginekologa. Svašta nam može smrdati cikluse. Ako si u mogućnosti, ponovi test. U slučaju da se od bolova ne možeš uspraviti, što prije se javi liječniku ili na hitnu. Drži se, nadam se da je neki hormonalni disbalans + vrućine. Totalno mi je jasna ta frustracija kad osjećaš da trebaš dobiti, a nikako pa imaš osjećaj da se natežeš s vlastitim tijelom.

    Hvala ti puno na savjetu🥰
    Narucena sam kod gin iduci tjedan, ako ne dobijem kroz 3-4 dana, svakako opet napravim test iako sumnjam da je bila nekakva greska, radila sam Clearblue za rano testiranje..

    *rani spontani- 01.24

  • Avatar Sunce12

    Sunce12

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    ma.gno.li.ja.

    Prije svega pozdrav svima na forumu. Mozda ce me se neke sjetiti sa ranijih vol. potpomognute i moje priče. Sjetila sam se foruma nakon par godina i reko idem vidjeti što se događa, vidim i neke stare nickove tu, na žalost. Nisam bas išla puno postova unazad, pa ako tko čita iz tih godina kad sam bila aktivna pozdravljam vas. Ja sam nakon nebrojenih spontanih, par ivf-ova, fet-ova spontano zacela i rodila 2021. godine (to je prica koja se znala na forumu), sljedeca novost kod mene je jos jedan pilić koji se dogodio totalno neplanirano, na pragu 40te, dok smo kao pazili da se ne dogodi😅😅🙃🙃 i još uvijek nam nije jasno kako🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤣🤣.
    Nadam se da sam svojom pricom uljepsala statistiku foruma, a svima vam od srca želim da se ispunite srećom u životu i da prije svega pronađete zadovoljstvo u onome sto imate ovaj tren🤍🤍❤️

    Ovo je baš lijepo za procitat🤩 cestitamo ti! Ako se ne varam, iako sam mozda pomijesala, ti si imala neku dijagnozu da uvijek ode ženski plod?🥺  znam da je bila neka zenica pod tim imenom, ali ona je rodila prije i ima sina starog 6,7 godina🙄 jel imate dijagnozu ti i suprug? 

    🧏‍♀️30, 🧏‍♂️32
    PCOS, endometrioza
    Brisevi ✅️ papa✅️histeroskopija✅️ nk
    stanice✅️ kariogram✅️
    2024; AMH 13,5
    Fet 6/23 ⭐️ spontani-kiretaza 💔
    Fet 2/24⭐️spontani💔
    Fet 6/2024 ⭐️spontani 💔
    Čekamo novi FET 🙏

  • ma.gno.li.ja.

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Nemamo nekih ozbiljnih dg koje bi bile prepreke za trudnoću, ponekad malo losiji spremiogram i moj nizak amh. Sad sam rodila zdravu curicu, tako da nam medicina nije dala neki konkretan odgovor zasto su se ranije događale kromosomske nepravilnosti sa zenskim plodovima, izgleda da je sve bila slučajnost.

  • Makica

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure!
    Nova sam na forumu i ovo je moj prvi komentar.
    Suprug i ja tocno godinu dana radimo na bebici, ali nazalost, neuspjesno.
    Ovaj mjesec sam uz pomoc ovulacijskih trakica pratila dan ovulacije i u tom periodu smo bili bas aktivni.
    Trakice su pokazale da je dan ovulacije bio 10.8.
    Sad mi ne preostaje nista drugo nego cekati.
    Pridruzila sam se forumu, podrske radi. I ja vama i vi meni.
    U slucaju da ovaj mjesec ponovno ne dodje do trudnoce, htjela bih se savjetovati sa vama sto dalje raditi. 
    Od simptoma naravno nemam nista, niti mogu jos uvijek imati. Prisutna je jedino blaga mucnina, od iscekivanja i uzbudjenja. Navecer imam neke blage grceve nisko u stomaku kao kod ovulacije, sto me sada zabrinjava da ovulacijske trakice nisu tocne, a da ja imam kasnu ovulaciju. Svasta umisljam. Boze moj. Svejedno cemo i dalje biti aktivni, u slucaju da i jest tako. 😁
    Zajedno sa vama, nadat cu se jednom velikom plusicu. 

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Boogie naravno, nadam se i ja da će ipak izaći sve na dobro ❤️❤️🙏🙏🤗🤗 Teško je sve ovo prolaziti, drži se! Koji su ti sad koraci, kad mozes na pregled? 

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar Sunce12

    Sunce12

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    ma.gno.li.ja.

    Nemamo nekih ozbiljnih dg koje bi bile prepreke za trudnoću, ponekad malo losiji spremiogram i moj nizak amh. Sad sam rodila zdravu curicu, tako da nam medicina nije dala neki konkretan odgovor zasto su se ranije događale kromosomske nepravilnosti sa zenskim plodovima, izgleda da je sve bila slučajnost.

    Ajmeee pa to je divna vijest! Nisam shvatila da si rodila vec da si trudna. Draga mamice pa cestitamo ti od srca na curici!🤩🤩🤩🤩 ulila si nadu svima nama koji se jos borimo🥰

    🧏‍♀️30, 🧏‍♂️32
    PCOS, endometrioza
    Brisevi ✅️ papa✅️histeroskopija✅️ nk
    stanice✅️ kariogram✅️
    2024; AMH 13,5
    Fet 6/23 ⭐️ spontani-kiretaza 💔
    Fet 2/24⭐️spontani💔
    Fet 6/2024 ⭐️spontani 💔
    Čekamo novi FET 🙏

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.