Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Makica sretno i da ne moraš uopće u postupak 🙏 osim standardnih pretraga spolnih hormona, tsh mislim da bi bilo dobro da odeš na hsg (utvrđivanje prohodnosti jajovoda), a suprug spremiogram. To je početak, a dalje ćeš vidjeti kako bude išlo. Mi smo pokušavali preko 2 godine prije nego sam ostala trudna spontano, to smo od pretraga radili. Kako je Boogie rekla puno je tu faktora. Nadam se iskreno da ti neće ni trebati detaljne info 😘😘
    ....
    Cure, imam pitanje za prijateljicu, sad je trudna 7tt i mora si davati Fragmin, danas su joj u bolnici pokazali ali rekla je da ju je užasno peklo, pogotovo što se ne daju u masno tkivo i trbuh nego u mišić. Cure koje se pikaju, gdje si davate i imate li savjete kako da bude lakše. Hvala! Oprostite, sigurno je već bilo govora o ovome, ali ne mogu naći.
    Inače, i njihova priča može biti nekome inspirativna ❤️ Znači, s prvim djetetom je bez problema ostala trudna, sve bilo u redu, nakon toga imala dva spontana da bi skoro 5 godina pokušavali bez ikakvog uspjeha, pretrage odradili, sve ok. I sad s 40 godina kad su skoro odustali ostala trudna. Presretna sam zbog njih 🥰🥰

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Zaboravila napisati, kad je odradila sve pretrage utvrdili su faktor rizika za trombofiliju, ne znam sad točno koji. Ne bi dobila heparin samo zbog toga već za svaki slučaj zbog ponavljanih spontanih.

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Makica

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Ne znam dali cu znati oznaciti svaku djevojku posebno, ali svejedno cete vidjeti komentar.Boogie - Da, tako je, doktor je rekao da bi provjerio ovulaciju tim testovima koji mi sljeduju. Sto se tice MPO, iscitala sam na pocetku foruma i teme  a takodjer i na ostalim net stranicama, tako da sam pomalo upoznata sa postupkom. Zaista Vam hvala na lijepim rijecima utjehe, nadam se da se i vi vodite slicnim pricama i da vam one daju vjetar u ledja. ❤️Donna9 - hvala vam!! ❤️ buduci da sam nova i nisam uspjela procitati "borbu" svake od vas, iskreno se nadam da ste blizu svog cilja i da ce uskoro zavjetliti na kraju tunela.Angel eyes - e da, tsh sam odradila prije koji mjesec jer se nisam osjecala dobro i zatrazila sam cjelokupnu krvnu sliku i hormone stitne zlijezde. Sve je bilo uredu. Osim mog standardnog problema povecanog zeljeza i hemoglobina, ali to je nevezana tema i genetski nasljedna.
    Uistinu sam presretna zbog tebe!! Vase vrijeme, trud i sve ostalo sto ide uz ovu temu se isplatilo nakon 2 godine. ❤️ nista ljepse!!!! Takodjer, vasoj prijateljici zelim brzo rjesenje i ugodnu trudnicu.

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 442

    Prijavi adminu

    Cure, evo histero obavljena. Ono sta smo vidili je sve super, uzorci uzeti, pa sad cekamo rezultate. U fet krecemo odmah sa novom m. Ako nekoga zanimaju detalji, slobodno pitajte. 🥰

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5 👨‍🦳 normo
    '22. Missed ab (prir. tr.)
    '23. 2 x IUI ❌️❌️
    04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, β ❌️
    05/24 prir. FET - 1 blastica, β ❌️
    Histero✅️ Kariogram✅️ Trombofilija✅️
    09/24 stim. FET - 1 blastica, 12dnt β 421, 14dnt β 1170

  • Avatar Nikkii

    Nikkii

    Broj poruka: 59

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke, zanima me ako ima ima netko da se razumije u nalaze.. cini mi se kao da nisu bas okej hormoni, lh i eastradiol su poviseni nego inace kad vadim.
    Imam policisticne jajnike.. Vadjeni su 4. dan ciklusa.
    Hvala😊
    https://ibb.co/9cMxY3h

    👰🏼‍♀️23(PCOS)
    🤵🏽‍♂️27 oligoasthenozoospermia
    Pokusavamo od 04/2022
    06/2022 spontani 6tt
    07/2023 spontani u 10tt

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    ⚠️ 🤞🏻❤️💪🏻 ⚠️     
    KOLOVOZ 2024.
    14.8. sri
    BLONDIE - ultrazvuk
    17.8. sub
    KAWA - f.transfer
    19.8. pon
    JABUKICA - ultrazvuk
    HYPNOTICPOISON - anomaly scan
    BIKMIK - ultrazvuk 
    20.8. uto
    TRATINČICA - ultrazvuk 
    21.8. sri
    SADIEGREEN - anomaly scan
    TERA_ - ultrazvuk
    26.8. pon
    MARISHA - konzultacije/uzv ivf
    28.8. sri
    JURKY32 - ultrazvuk 
    LEONA89 - ultrazvuk 
     
    RUJAN 2024.
    3.9. uto
    BLONDIE - ultrazvuk 
    6.9. pet
    ŽUŽI - konzultacije 
    10.9. uto
    TEICH56 - konzultacije 
    16.9. pon
    LUNOLINA - konzultacije
       
    _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
    ➡️ Ako još netko želi na listu ili je nešto krivo upisano javite… 
        
    _________________________________
      
    Cure moje, oprostite što kasnim s listom. Kod mene je zadnjih par dana situacija ovakva:
    https://ibb.co/v17trLs
    😁😁
    Mislim ja na vas i sjetim se u neko doba dana bacit oko na forum ali kao što vidite ne baš rano ujutro kao i inače.. 🙈 Uživam još do kraja tjedna pa se vraćamo u realnost.. 😘

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • Avatar Molly8

    Molly8

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Evo da se javim s pregleda. Trebala sam napokon dobiti plan i ljekove i krenuti... kad ono 4 folikula, a kad je zadnji put gledao da ih je bilo 13
    Pa na njegovu preporuku odgadamo za iduci mjesec. Doci ce taj dan kad tad 🫣

    🙋🏻‍♀️33-AMH 8.2 - catafertyl, umbiqunol 100, vitamin D 3000🙋🏼33 - Oligoasthenozoospermia - terapija catafertyl, bioastin, umbiqunol
    9/2024 - ICSI - ⏳

  • Avatar Dodo87

    Dodo87

    Broj poruka: 289

    Prijavi adminu

    Čokoladica 🍀

    Cure, evo histero obavljena. Ono sta smo vidili je sve super, uzorci uzeti, pa sad cekamo rezultate. U fet krecemo odmah sa novom m. Ako nekoga zanimaju detalji, slobodno pitajte. 🥰

    Tko ti je radio pretragu? 
    Kakav je osjećaj? Trebala si biti natašte onako kako su ti rekli? A voda? 🙂
    Opa, FET ti je stvarno brzo 🎊

    Ja 1987, MM 1987
    1. postupak Petrova 2020, ET 2 embrija, trudnoća - stigla curica <3
    FET 2023., Petrova/VV - 2x neuspjeh, bez trudnoće
    AMH 2,7 pmol/L, on - normo, sve ok
    IVF klinika, 3/24, aspiracija 5js, 4 oplođene, ET 2 3dnevna embrija, bez smrzlića
    +test 5.4., missed ab u 6tt.
    Novi postupak 10/24 ⏳️
    dodo87.forum@gmail.com

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 385

    Prijavi adminu

    Cokoladice nadam se da ce nalazi doci uredni i da ce sljedeci fet biti dobitan 😘
    Nikki znam da je kod pcosa inace prisutan visok AMH i inverzija lh i fsh, ali cini mi se kod tebe bas jako visok lh.. i meni je u ciklusu stimulacije estradiol bio visok pa sam odmah dobila ganirelix za niveliranje hormona, dalje nitko to vise nije spominjao. Bas javi sto ti doktor kaze. 
    Sanjuska lijepo je vidjeti da uzivas i punis solarne baterije 😅 ne zamaraj se listom i odmaraj do novog postupka 😘

    ♀️ 28; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC
    ET 1BC ❌️
    3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 442

    Prijavi adminu

    Dodo87

    Čokoladica 🍀

    Cure, evo histero obavljena. Ono sta smo vidili je sve super, uzorci uzeti, pa sad cekamo rezultate. U fet krecemo odmah sa novom m. Ako nekoga zanimaju detalji, slobodno pitajte. 🥰
    Tko ti je radio pretragu?
    Kakav je osjećaj? Trebala si biti natašte onako kako su ti rekli? A voda? 🙂
    Opa, FET ti je stvarno brzo 🎊

    Radio mi je moj dr. Kod njega sam se i narucila. Pa ok je osjecaj, moze se izdrzati. Nije me bolilo sve do tog uzimanja uzorka ili scratchinga, tad mi je malo bilo nelagodno, ali to kratko traje. Ja sam bila nataste, ali vode sam pila. Morala sam popit brufen i normabel, pa sam racunala da mogu normalno pit vodu 😊 nije me nitko ni pitao 🤣

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5 👨‍🦳 normo
    '22. Missed ab (prir. tr.)
    '23. 2 x IUI ❌️❌️
    04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, β ❌️
    05/24 prir. FET - 1 blastica, β ❌️
    Histero✅️ Kariogram✅️ Trombofilija✅️
    09/24 stim. FET - 1 blastica, 12dnt β 421, 14dnt β 1170

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.