Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 770

    Prijavi adminu

    Hypnoticpoison

    wildflower

    Hypnoticpoison

    Rolica

    Dodo bomeee to je cijela lista čovječeHvala ti :) Ima li neki način to grupirati pa što prije obaviti, ovako na prvu mi djeluje kao godinu dana samo za nalazeOtići ću u Vinogradsku da vidim što oni kažu pa ću procijeniti dalje. Ne juri mi se sad u novi postupak dok nemamo neko normalnije objašnenje zašto je došlo sad do toga. Najčudnije mi je to što je prošlo 4 godine od zadnje trudnoće s istim ishodom… znači da je bilo kakva bakterija ili do krvne slike, već bi se očistilo i promijenilo 10 puta. A nemam pojma što reći ni mislitiMarisha ma da znam i meni su se zamjerili, iako realno primilo se, embrij je bio super, terapija očito pogođena… ali ne znam sve skupa su mi nekako bili smotani oko više tih detalja…
    BikMik rasturaaaššš, nek se nastavi u istoj pozitiviHpoison kako si ti draga? Evo kod mene se smirilo, počela sam jučer piti čaj od lista maline i mislim da je pridonijelo jer je prestalo grčenje, menga je nastavila mirno svojim tonom i danas čak prestaje… Hvala Bogu, ovo je baš potrajalo
    .
    Sretno svim curama!🍀❤️
    Rolice dobro sam. Još imam mučnine i evo, nakon tjedan dana sam danas ponovno dušu ostavila u kupaonici. Baš sam se umorila.😔😔 Jutros sam napravila urinokulturu i izvadila krv. Bilo je sveukupno oko 15 ampula krvi. Super da se smirilo i da i menstruacija prestaje.💪💪 Ići ćeš na pregled da vidiš je li se sve očistilo? Grliiiiiiimmmmmm 🫂❤️
    Hej to vadis dosta prije pregleda.. Jedno 2 tjedna ako se ne varam. Tako su ti rekli ili?
    Zao mi je sto te mucnine jos drze, valjda ce uskoro prestati🍀
    Wildflower da, 24.06. imamo pregled. Na neke nalaze se čeka po par dana, pa sam odlučila danas otići da idući tjedan ne budem u panici i nervozi jer mi još nema nalaza. Ne žalim se ja, neka budu mučnine, samo neka bude sve dobro sa bebicom/sa bebicama.🌈🌈❤️❤️ Kako si mi ti?❤️

    A koje nalaze si izvadila?Ja imam urinokulturu, KKS, zeljezi i feritin... Te TSH i ft4 i sve cu obaviti 2 dana prije pregleda...
    S tim da cu feritin morati privatno jer mi to gin nije htjela dati😒😒Ja sam odlicno, hvala :) super se osjecam, nemam simptoma osim umora.

    '91, PCOS, AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    '86, oligozoospermia
    Repromed:
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - SET BC | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️ Panorama low risk - it's a boy 🩵

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2675

    Prijavi adminu

    Bik mik odlicna je ovo beta! Sad damo pomalo i strpljenjem se naoruzaj do prvog pregleda! 
    Sunce drzim fige za mrvu nade da je ipak sve ok! Mene su u vanmaternicnoj uhvatili bolovi na 5+2, a smedjarit sam krenula i ranije. Drzim fige i javi se! 

    Ja bi isto svima koji imaju mogucnost preporucila izbjeci hzzo, s onda i kliniku koja kombinira hzzo i privatno iako su cure zadovoljne, ali ja idem logikom ako isti tretman kod nekog mogu dobiti i s placanjem i bez onda cu radje pricekati da bude bez placanja, a u medjuvremenu otici negdje drugdje s placanjem. Moja odluka bi tada pala da dok cekam preko hzzo-a odradim jedan postupak u Repromedu ili kod Alebica cisto da isprobam i neki drugaciji pristup, ali bih se ostavila na listi cekanja u IVF-u da stignem i kod njih ma red brze ako kod privatnika opet ne upali.

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - jajovodi ✂️
    🌀5.2020. Beta+ ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ ET - missed ab
    🌀12.2020. Beta+ fet ❄️ - bligted ovum
    🌀5.2021. Repromed - ET - prolutex, heparin, 7+1 imamo srce! 2.2.22. 🌊M💙
    🌀7.2024. fet ❄️ beta 0,1
    🌀10.2024. fet ❄️ beta 2,1
    🪄🌈

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 770

    Prijavi adminu

    Stela ja primjecujem da si ti bas nabrijana na dr R 🤣🤣 Jesi ti uopce ikada bila kod njega na konzultacijama?
    Ja mislim da covjek radi na takav nacin zato sto ima fakat puno iskustva... I on na to sve gleda kao na statistiku, jer kako bi i drukcije gledao. 
    Iskustveno zna da su mu dosta 3 uzv, a 4-5 za zene s PCOSom npr. Ja sam bila na vise uzv u stimulaciji.
    I sta da je npr Sanjushka otisla 2 dana ranije na uzv, isto jajnici nebi dobro odreagirali na Pergovers i isto bi prekinula protokol. To bi joj se bas taj ciklus vj dogodilo i negdje drugdje bas sa Pergoverisom npr. Jedino da je otisla 2 dana prije, bi 2 dana prije i prekinula s terapijom... Jedino to...Mislim da je dr R dosta pragmatican covjek. 

    '91, PCOS, AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    '86, oligozoospermia
    Repromed:
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - SET BC | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️ Panorama low risk - it's a boy 🩵

  • Avatar Hypnoticpoison

    Hypnoticpoison

    Broj poruka: 428

    Prijavi adminu

    Dodo87

    Hypnoticpoison

    Dodo87

    Hvala cure na mišljenjima.
    Ja sam isto mislila ako plaćam da onda probam Repromed, a malo mi je žao "varati" moju kliniku s drugima jer su bili dobri prema meni u svakom času.
    Malo ću još razmisliti.Mi smo počeli s pripremama za FET-ove u 9/2022 (na kraju su bili tek sredinom i krajem 2023) pa mi 1/25 stvarno prekasno.
    Znam da smo sve u istom sosu, ovo je višegodišnja borba, ali s obzirom na moj snižen AMH, baš mislim da mi vrijeme curi bzvz na taj HZZO.
    Dodo mogu ti ja reći svoje iskustvo u poliklinici uz plaćanje i preko HZZO, jer sam iskusila oboje. Ni u jednom trenutku nisam bila zakinuta za ništa, nikad ništa nisam morala čekati, u koliko sam bila naručena, u toliko sam i bila na redu. Nije se štedjelo na ničemu. A folikulometrije sam čak par puta imala i u nedjelju i aspiracije u subotu, tako da od mene jedan big 👍. Bili su i više nego fer i korektni.❤ To je moje iskustvo, ali svatko ide gdje misli da će mu biti najbolje.❤
    Meni su isto skroz ok, nemam zamjerki.
    Znaš otprilike koliko si platila kad si plaćala?
    I vidim ti u potpisu da ste koristili razne postupke (ako se tako zove) - kako je došlo do toga? Vidim da ti je sad ICSI dobitan.Čokoladice, ja računam da ću priko uputnice (baš čekam kak će me moja soc gin oprati preko maila - uvijek joj nešto nije po volji), kariogram sam platila da uštedim nešto vremena, ali ovo sve plaćati nema smisla,

    Dodo najprije smo uradili tri inseminacije koje se plaćaju (folikulometrije, lijekovi i sama inseminacija) jer to ne ide preko HZZO. Zatim smo prošle godine u sedmom mjesecu radili klasičan IVF koji je bio uspješan, ali nažalost se dogodio missed ab.🥺🥺 U prvom mjesecu ove godine smo opet radili klasičan IVF, ali nismo došli do oplodnje unatoč zrelim jajnim stanicama i super spermiogramu. I zbog tog neuspjeha su odlučili da idu na sigurno i uradili su ICSI. A točan iznos ću ti napisati malo kasnije, suprug je vodio evidenciju i sve zapisivao, a ne znam gdje je stavio bilježnicu.🤔🤔
     


    🏥 Poliklinika IVF
    2023: 3X IUI : ❌️ ❌️ ❌️
    1.IVF: 07/23 ➕️ ❤ missed ab 😭 💔 🤍 👼
    2.IVF: 01/24 - 8 oocita -3 zrele, nije došlo do oplodnje ❌️
    3.IVF: 04/24 ➡️ ICSI ➡️ 1.beta 697 ; 2.beta 1313
    Veritas test - low risk, stiže princezica, naša dugica 🌈 💜 🙏 🙏
    "Radujem se uspjehu drugih, jer uspjeha ima dovoljno za sve"!
    💪💪🤞🤞🍀🍀❤❤

  • Avatar Hypnoticpoison

    Hypnoticpoison

    Broj poruka: 428

    Prijavi adminu

    Stela_M

    Sani ja se ne bih složila s tobom, ja niti u jednom trenutku nisam bila zakinuta kao Hzzo pacijent nego dapače imam samo riječi pohvale kako za dr G tako i za dr M i par puta mi je bio i prof Š i fakat im je tim za 10, o embriolozima da ne pričam znali su da sam sva na iglama zbog fijska u Petrovoj zvali su me svaki dan za tijek oplodnje da me umire što relano i nije njihova dužnost, čak sam išla na neki praznik na uzv jer me nisu mogli ostaviti 4 dana bez uzv i dr je došao taj dan bez ikakvih problema, a relano mogli su me kao Hzzo pacijenta, kako ti kažeš, ostaviti 4 dana bez uzv pa ko ga hebe… isto tako mislim da su najjači po pitanju labosa i inkubatora jer Česi ulažu jako puno u njih plus sada su još dobila 2 stalna dr i imaju još 2 vanjska.. ja recimo nikada ne bih išla privat u Repromed baš zbog protokola jer koliko god suspreesija uspava sve mišljenja sam da je 2 ili 3 uzv jako malo jer dr onda ne stigne pravovremeno odreagirati nego se dogoditi da se pikaš, potrošiš novce a on pak odgodi postupk, svaka žena je jedinka za sebe i ne može mi nitko reći da svakoj ženi odgovara isti ili sličan protokol to su 

    Stela hvala ti!❤️❤️ 24.06. imamo ponovno ultrazvuk. Duuuuuugo je još to.😔😔 I ja se isto slažem s tobom oko poliklinike. Bila sam i uz plaćanje i preko HZZO i nisam nikad bila zakinuta u ničemu. Čak sam i nedjeljom išla na folikulometrije. I imala sam prilike upoznati i doktora G. (radio mi je prvu inseminaciju, prvi IVF i transfer) i doktora M. koji mi je uradio zadnje dvije aspiracije i stvarno, svaka im čast!❤️ A profesor me vodi od prvog dana i isto sam prezadovoljna njime i tješio me i hrabrio kad mi je bilo najteže i kad sam se doslovno slomila pred njime. I još se kod ovog zadnjeg i predzadnjeg postupka ispričavao što sam zbog vađenja estradiola i folikulometrija morala doći dva dana zaredom. I kad mi nešto oko stimulacije nije bilo jasno, poslala sam profesoru poruku, jer nisam htjela zvati i smetati, pošto je bila subota i odgovorio mi je bez problema. A sestre su isto divne, pogotovo sestra Božana koja me uvijek zagrli.❤️ Ne znam kako je drugdje, jer ni u jednom trenu nisam pomislila da bih pokušala otići od njih, ali svatko ide tamo gdje misli da će biti najbolje.❤️ Pusa tebi i tvom malom slatkišu!😘😘❤️❤️


    🏥 Poliklinika IVF
    2023: 3X IUI : ❌️ ❌️ ❌️
    1.IVF: 07/23 ➕️ ❤ missed ab 😭 💔 🤍 👼
    2.IVF: 01/24 - 8 oocita -3 zrele, nije došlo do oplodnje ❌️
    3.IVF: 04/24 ➡️ ICSI ➡️ 1.beta 697 ; 2.beta 1313
    Veritas test - low risk, stiže princezica, naša dugica 🌈 💜 🙏 🙏
    "Radujem se uspjehu drugih, jer uspjeha ima dovoljno za sve"!
    💪💪🤞🤞🍀🍀❤❤

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 770

    Prijavi adminu

    HPoison koje pretrage si morala vaditi? :)

    '91, PCOS, AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    '86, oligozoospermia
    Repromed:
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - SET BC | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️ Panorama low risk - it's a boy 🩵

  • Avatar Lauren

    Lauren

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Pozdrav ekipa!
    Ima li tko da su mu se nakon neuspjelog IVF-a drastično skratili ciklusi? Naime, nakon stimuliranog ivfa u ožujku mjesečnica mi je došla 25. dan, a dva ciklusa nakon toga na 21. dan.
    Čini mi se to jako jako rano, a doktor sve pripisuje lošoj rezervi, iako mi nikad prije u životu nije bio tako kratak ciklus.
    Također TSH skočio s 1.8 na 2,8.
    Ideje?

    JA 35g , 2019 prirodna tr
    drugo pokušavamo 1,5 god
    AMH 0,7pmol, FSH 10,5
    MM 42g, spermiogram uredan
    01/24 - klomifen i TO - neuspješno
    02/24 - Letrozol, štoperica i TO - neuspješno
    03/24 - blaga stim. (letrozol+gonal+menopur) punkcija 2 prazna folikula

  • Avatar Hypnoticpoison

    Hypnoticpoison

    Broj poruka: 428

    Prijavi adminu

    wildflower

    HPoison koje pretrage si morala vaditi? :)

    Wildflower ovo sve sam vadila danas: KKS, TSH, FT3, FT4, anti-tg, anti-tpo, GUK, jetreni testovi, veliki koagulogram, hepatitis, urati, urin i urinokultura. Zbog toga je bilo tako puno ampulica krvi.
    Baš mi je drago da se super osjećaš, neka samo tako i ostane.🤞🤞🍀🍀❤️❤️


    🏥 Poliklinika IVF
    2023: 3X IUI : ❌️ ❌️ ❌️
    1.IVF: 07/23 ➕️ ❤ missed ab 😭 💔 🤍 👼
    2.IVF: 01/24 - 8 oocita -3 zrele, nije došlo do oplodnje ❌️
    3.IVF: 04/24 ➡️ ICSI ➡️ 1.beta 697 ; 2.beta 1313
    Veritas test - low risk, stiže princezica, naša dugica 🌈 💜 🙏 🙏
    "Radujem se uspjehu drugih, jer uspjeha ima dovoljno za sve"!
    💪💪🤞🤞🍀🍀❤❤

  • Avatar Hypnoticpoison

    Hypnoticpoison

    Broj poruka: 428

    Prijavi adminu

    Hypnoticpoison

    wildflower

    HPoison koje pretrage si morala vaditi? :)
    Wildflower ovo sve sam vadila danas: KKS, TSH, FT3, FT4, anti-tg, anti-tpo, GUK, jetreni testovi, veliki koagulogram, hepatitis, urati, urin i urinokultura. Zbog toga je bilo tako puno ampulica krvi.
    Baš mi je drago da se super osjećaš, neka samo tako i ostane.🤞🤞🍀🍀❤️❤️

    Wildflower i za toxoplazmu sam vadila krv.


    🏥 Poliklinika IVF
    2023: 3X IUI : ❌️ ❌️ ❌️
    1.IVF: 07/23 ➕️ ❤ missed ab 😭 💔 🤍 👼
    2.IVF: 01/24 - 8 oocita -3 zrele, nije došlo do oplodnje ❌️
    3.IVF: 04/24 ➡️ ICSI ➡️ 1.beta 697 ; 2.beta 1313
    Veritas test - low risk, stiže princezica, naša dugica 🌈 💜 🙏 🙏
    "Radujem se uspjehu drugih, jer uspjeha ima dovoljno za sve"!
    💪💪🤞🤞🍀🍀❤❤

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 664

    Prijavi adminu

    Dreamer❤️❤️sretno u četvrtak 🍀🤞🏻🙏🏻🫂😘
    Sani čuješ kad te forum treba❤️kako si? 😘❤️
    Dodo bravo, svaka čast💪🏻❤️😘
    Rolice ❤️❤️😘
    Lunolina vrećica ti je top🤣🤣🤣❤️
    Sreća drago mi je da je sve u redu sa curicom, neka se tako i nastavi. Uživaj❤️😘
    Sunny hvala ti puno🙏🏻🍀🤞🏻❤️😘kad ti je aspiracija? Sretno 🍀❤️
    BikMik prekrasno izgledaju testići, baš lijepo tamne, beta će i danas biti krasna❤️😘
    Npelica uživaj na druženju danas❤️😘🍀
    Jurky istina, neću se žaliti🤭 vjerujem da nisi opuštena, budi sretna, zaslužila si ❤️❤️❤️😘
    Iva dobrodošla i sretno 🍀 🤞🏻 ❤️
    Dodo super da je dr. imao razumijevanja i da ti je dao sve pretrage🥰uff daleko je 01/25. Ako imaš mogućnosti plati, bar bi ja tako❤️🥰😘
    Sunce sretno na pregledu i neka izađe na dobro🍀🙏🏻🤞🏻❤️😘
    Nicaivo ni ja u početku nisam ništa drugo osim tih grčića osjetila, nadam se da ne umišljaš i da je to dobar znak🍀🤞🏻misliš piškiti testić ili čekaš betu?❤️❤️😘
    BikMik kao što smo i znali beta je krasna, čestitam. Sad opušteno do UZV❤️❤️😘🎉🎉🎉
    Rolice drago mi je da si bolje i da M prestaje💪🏻🍀❤️
    Hypnotipoision žao mi je da te to tako muči, znači da ni one tabletice ne pomažu baš🥺nadam se da će ubrzo biti bolje ❤️❤️


    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/l
    🕺🏻89.Azzospermija,varikokela II.st.Mtese❌
    Donacija-Pronatal Prag-16.05.asp.14 fol.13🥚(10xMII, 3xGV),od 10🥚8 oplođenih,4BC odlične kvalitete,3🐧🐧🐧21.05.transfer 1odlične BC❤️7dpt➕1.Beta 03.06.13dpt1574❤️2.beta 05.06.15dpt4040😍1.UZV 20.06. imamo♥️mini anomaly scan- 12tt uredan,low risk ♥️20tt anomaly uredan- dečko💙🩵👣

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.