Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar IKAR0808

    IKAR0808

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    Sunce12 a što kaže dr.A ?Iskopla sam stare nalaze svoje bete, evo redom:
    10DPT 57,8
    12DPT 101,7
    17DPT 957,7
    21DPT 5014,0
    Vidiš da se nije savršeno duplala a evo danas mala prgavica izluđuje mamu. Ne kažem da će i kod tebe biti takav ishod, samo ti želim pokazati da ima nade, i da su čuda moguće. Iako ja trenutno više ne vjerujem u njih nakon svih neuspjeha ali čuda postoje, moja L. je jedno od njih. 
    Za razliku od te niske bete s nesavršenim duplanjem, kod vanmaternične sam imala 1. betu oko 200 i duplala se savršeno. 
    Svakako se u slučaju bilo kakvih bolova javi na hitnu. Držim 🤞

    Vinogradska 🏥 since 05/2013
    ▪️jajovodi ✂️
    1. IVF 11/13❌️2. IVF 11/14❌️ 3. IVF 05/15 - ET 2 x 3dnevna, beta 10dpt 57,8 ➡️ 12dpt 101,7 ➡️ 01/16 🩷
    11/17 prirodna trudnoća, vanmaternicna 4.IVF - 10/22 🐧🐧🐧, 1. fet beta ❌️, 2.fet beta ❌️, 3.fet beta ❌️ 5. IVF - 4/23 ❌️, 🐧🐧, 4. fet beta ❌️, 5.fet ❌️ 6.IVF -2/24 ❌️, 🐧🐧6. fet beta ❌️7.fet❌️

  • AuroRoRo

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    StelaM  Tvoj najveći problem je što si ozbiljno potkapacitirana, a toga nisi svjesna. I onda nesvjesno radiš štetu jer drugima širiš ta svoja neutemeljena “mišljenja”. Da imaš (duhovne) širine možda bi se više ljudi htjelo družiti s tobom pa bi onda možda znala i malo kako stvari stoje u stvarnom svijetu. I da prof. Š - vas preko HZZO-a - zove “banka” ili “bankomat” dok si priča sa suprugom prek telefona: “Pošalji mi ovu jednu banku unutra.”

  • Avatar Hypnoticpoison

    Hypnoticpoison

    Broj poruka: 428

    Prijavi adminu

    Dodo87

    Hypnoticpoison

    Dodo87

    Hvala cure na mišljenjima.
    Ja sam isto mislila ako plaćam da onda probam Repromed, a malo mi je žao "varati" moju kliniku s drugima jer su bili dobri prema meni u svakom času.
    Malo ću još razmisliti.Mi smo počeli s pripremama za FET-ove u 9/2022 (na kraju su bili tek sredinom i krajem 2023) pa mi 1/25 stvarno prekasno.
    Znam da smo sve u istom sosu, ovo je višegodišnja borba, ali s obzirom na moj snižen AMH, baš mislim da mi vrijeme curi bzvz na taj HZZO.
    Dodo mogu ti ja reći svoje iskustvo u poliklinici uz plaćanje i preko HZZO, jer sam iskusila oboje. Ni u jednom trenutku nisam bila zakinuta za ništa, nikad ništa nisam morala čekati, u koliko sam bila naručena, u toliko sam i bila na redu. Nije se štedjelo na ničemu. A folikulometrije sam čak par puta imala i u nedjelju i aspiracije u subotu, tako da od mene jedan big 👍. Bili su i više nego fer i korektni.❤ To je moje iskustvo, ali svatko ide gdje misli da će mu biti najbolje.❤
    Meni su isto skroz ok, nemam zamjerki.
    Znaš otprilike koliko si platila kad si plaćala?
    I vidim ti u potpisu da ste koristili razne postupke (ako se tako zove) - kako je došlo do toga? Vidim da ti je sad ICSI dobitan.Čokoladice, ja računam da ću priko uputnice (baš čekam kak će me moja soc gin oprati preko maila - uvijek joj nešto nije po volji), kariogram sam platila da uštedim nešto vremena, ali ovo sve plaćati nema smisla, platila sam sad uz sistematski CRP, feritin, antiTg i antiTPO pa me ispalo 70 eura (s CO popustom 20%). Mislim da je samo paket za trombofiliju (5 stavki) 185 eura.
    S tim da moram raditi sve ove hormone (FSH, LH i ekipa), oni su relativno brzo gotovi, to bi mi vjerojatno bilo bolje malo pričekati, jel da? Pogotovo što je prošlo tek 1.5 mj od spontanog
    BikMik, toooop 🫶🥰Sunce,ovo izgleda kao da ima nade i nadamo se najboljem, držim ti fige 😘

    Dodo evo, iskopala sam iznose.😊 Lijekovi (elonva, gonal, cetrotide i dvije štoperice brevactid) su bili 755 eura, a konzultacije, folikulometrije, aspiracija i embriotransfer su bili 1580 eura. Smrzliće nismo imali, tako da tu ništa nismo dodatno plaćali. Sveukupno je bilo 2335 eura.


    🏥 Poliklinika IVF
    2023: 3X IUI : ❌️ ❌️ ❌️
    1.IVF: 07/23 ➕️ ❤ missed ab 😭 💔 🤍 👼
    2.IVF: 01/24 - 8 oocita -3 zrele, nije došlo do oplodnje ❌️
    3.IVF: 04/24 ➡️ ICSI ➡️ 1.beta 697 ; 2.beta 1313
    Veritas test - low risk, stiže princezica, naša dugica 🌈 💜 🙏 🙏
    "Radujem se uspjehu drugih, jer uspjeha ima dovoljno za sve"!
    💪💪🤞🤞🍀🍀❤❤

  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3115

    Prijavi adminu

    Wildflower neee možda si krivo shvatila fakat nemam ništa protiv dr R dapače vjerujem da je vrhunski stručnjak i da zna što radi samo se meni eto "ne sviđa" podjednak protokol za sve ništa više od toga😄😄 naravno da svaka od nas bira što joj odgovara zato i postoji dns izbor, u konačnici je najbitnije da nam dr ulijeva povjerenje i da nam sjedne i naravno da dođemo do svog cilja 🥰❤️

    👩36 pcos, hipo, hashi, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    1 IVF (Petrova) 16 🥚- et 2 blaste👎
    2 IVF (Ivf pol) 15 🥚 - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6 ❤💔

  • Avatar IKAR0808

    IKAR0808

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    AuroRoRoWtf???? Na stranu sada rasprava privatno VS državno ovo fakat nije u redu. 1. forum pratim već duže, u IVFu sam od 2011, i nikad nisam pročitala gluplji i zlobniji komentar od tvojeg. A načitala sam se svega i svačega. 
    2. Nikad nisam primjetila da je Stella arogantna ili bahata.  Žena je uspjela pokraj dijagnoze koje ima ostvariti fantastičan rezultat. Za to treba jako volja , snaga i disciplina. Svaka joj čast na tome.
    3. Kažeš da se veseliš što je imala silne neuspješne postupke?! Sory ali ako ja dobro pamtim imala je 2 stimulacije, I uspjela iz te druge stimulacije sa trećim FETOM. Pa to je sve u okviru statistike 
    4. Evo čisto me zanima što kažeš za mene, koja je prošla 6 full stimulacija u državnoj bolnici, od 2022 imam 9 transfera blasticistica.  Trudna nisam. Od čega ću se ja razboljeti? Pitam za frendicu.
    5. Tebi pišljivih 20000 kn , nekome cijeli svijet 
    6. Bljuc bljuc na sve što si napisala 

    Vinogradska 🏥 since 05/2013
    ▪️jajovodi ✂️
    1. IVF 11/13❌️2. IVF 11/14❌️ 3. IVF 05/15 - ET 2 x 3dnevna, beta 10dpt 57,8 ➡️ 12dpt 101,7 ➡️ 01/16 🩷
    11/17 prirodna trudnoća, vanmaternicna 4.IVF - 10/22 🐧🐧🐧, 1. fet beta ❌️, 2.fet beta ❌️, 3.fet beta ❌️ 5. IVF - 4/23 ❌️, 🐧🐧, 4. fet beta ❌️, 5.fet ❌️ 6.IVF -2/24 ❌️, 🐧🐧6. fet beta ❌️7.fet❌️

  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3115

    Prijavi adminu

    IKAR0808

    AuroRoRoWtf???? Na stranu sada rasprava privatno VS državno ovo fakat nije u redu. 1. forum pratim već duže, u IVFu sam od 2011, i nikad nisam pročitala gluplji i zlobniji komentar od tvojeg. A načitala sam se svega i svačega.
    2. Nikad nisam primjetila da je Stella arogantna ili bahata. Žena je uspjela pokraj dijagnoze koje ima ostvariti fantastičan rezultat. Za to treba jako volja , snaga i disciplina. Svaka joj čast na tome.
    3. Kažeš da se veseliš što je imalasilne neuspješne postupke?!Sory ali ako ja dobro pamtim imala je 2 stimulacije, I uspjela iz te druge stimulacije sa trećim FETOM. Pa to je sve u okviru statistike
    4. Evo čisto me zanima što kažeš za mene, koja je prošla 6 full stimulacija u državnoj bolnici, od 2022 imam 9 transfera blasticistica. Trudna nisam. Od čega ću se ja razboljeti? Pitam za frendicu.
    5. Tebi pišljivih 20000 kn , nekome cijeli svijet
    6. Bljuc bljuc na sve što si napisala

    Draga ne vrijedi, nemoj se uopće zamarati sa takvim zlobnim komentarima, kako ja volim reći imamo dva uha na jedno nam uđe, a na drugo izađe 🤭 ❤️

    👩36 pcos, hipo, hashi, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    1 IVF (Petrova) 16 🥚- et 2 blaste👎
    2 IVF (Ivf pol) 15 🥚 - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6 ❤💔

  • BikMik

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Auroro, nisam bas toliko dugo ovdje, ali bi te zamolila da ne pises vise nista, apsolutno suvisno i nimalo informativno ✌️


    TTC 08/2021 👰32 🤵34
    Biohemijska 10/22 Missed abortion 11ttc 03/23
    03/24 ICSI (Puregon, Granillex, Ovitrelle, Cyclogest)01.04. ET ❌ 2❄️
    04/24 FET, otkazan
    05/24 FET 7dnt +, 9dnt beta 187, 11dnt 532, djecak 💙

  • Avatar IKAR0808

    IKAR0808

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    Stela_M

    IKAR0808

    AuroRoRoWtf???? Na stranu sada rasprava privatno VS državno ovo fakat nije u redu. 1. forum pratim već duže, u IVFu sam od 2011, i nikad nisam pročitala gluplji i zlobniji komentar od tvojeg. A načitala sam se svega i svačega.
    2. Nikad nisam primjetila da je Stella arogantna ili bahata. Žena je uspjela pokraj dijagnoze koje ima ostvariti fantastičan rezultat. Za to treba jako volja , snaga i disciplina. Svaka joj čast na tome.
    3. Kažeš da se veseliš što je imalasilne neuspješne postupke?!Sory ali ako ja dobro pamtim imala je 2 stimulacije, I uspjela iz te druge stimulacije sa trećim FETOM. Pa to je sve u okviru statistike
    4. Evo čisto me zanima što kažeš za mene, koja je prošla 6 full stimulacija u državnoj bolnici, od 2022 imam 9 transfera blasticistica. Trudna nisam. Od čega ću se ja razboljeti? Pitam za frendicu.
    5. Tebi pišljivih 20000 kn , nekome cijeli svijet
    6. Bljuc bljuc na sve što si napisala
    Draga ne vrijedi, nemoj se uopće zamarati sa takvim zlobnim komentarima, kako ja volim reći imamo dva uha na jedno nam uđe, a na drugo izađe 🤭 ❤️

    Nije da se zamaram, ili da tebe branim. Iznosim činjenice i branim svaku curu ovdje bilo da je uspjela privatno ili u državnoj bolnici. Bilo iz 1. pokušaja ili iz 25. pokušaja. Za svaku curu koja je bila dio ove teme i otišla na trudnice, za maratonke koje ne odustaja, za maratonke koje su odustale. Za svaku djevojčicu koja tek dolazi ili će doći na ovu temu. 
    Puse tebi i malom L 😉

    Vinogradska 🏥 since 05/2013
    ▪️jajovodi ✂️
    1. IVF 11/13❌️2. IVF 11/14❌️ 3. IVF 05/15 - ET 2 x 3dnevna, beta 10dpt 57,8 ➡️ 12dpt 101,7 ➡️ 01/16 🩷
    11/17 prirodna trudnoća, vanmaternicna 4.IVF - 10/22 🐧🐧🐧, 1. fet beta ❌️, 2.fet beta ❌️, 3.fet beta ❌️ 5. IVF - 4/23 ❌️, 🐧🐧, 4. fet beta ❌️, 5.fet ❌️ 6.IVF -2/24 ❌️, 🐧🐧6. fet beta ❌️7.fet❌️

  • Avatar Saniii

    Saniii

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Stela mislim da si pogrešno protumačila moj komentar , ali skroz 😏,mozda da ga procitas jos jednom :). Prvo, nisam mislila konkretno na Ivf polikliniku nego na sve poliklinike općenito koje rade sa hzzo-om dakle i Ivf i B+i Škvorca, ja da imam jos hzzo postupaka bi ih iskoristila u nekoj od ovih ali opet nikad nebi platila iz svog dzepa ikome od njih.
    Zašto, jer I mimo ovog foruma na kojem ima brdo primjera fulanih tajminga stoperica i hrpe nezrelih js ili neoplođenih js gdje je sigurno krivnja ili dr ili embriologa koji nije pravovremeno oplodio js, ostalo su samo opravdanja. Drugo, uopće nisam spomenula razliku u ophođenju privatni vs hzzo pacijent , ne znam kako si do tog zaključka došla?, nego općenito da klinike su zatrpane pacijentima i tu je zakinuta kvaliteta i privatnim i hzzo pacijentima podjednako. Moje mišljenje i ne mora se nitko s njime složiti. Uostalom za svoje novce svatko ide gdje želi ali ako već pita savjet pa i nek čuje različita mišljenja. Što se tiče opreme mislim da mi tu nemamo što komentirati, jesi mozda bila u labosu, svaki privatnik koji drži do klinike će u nju i ulagati, ništa tu Ivf, Repromed ni bilo koja druga klinika ne odskaču, btw i Repromed ima time-lipse inkubatore :).
    Ja sam prvi UZV imala 6dc kad su folikuli bili 11mm i onda svako 2 dana do asp ,zaista mislim da nema potrebe za ranijim UZVom niti se igdje ide ranije na UZV i na tom prvom UZVu dr stigne reagirati, tj odustati ako se folikuli nisu pokrenuli ili smanjiti/nadodati terapiju. Odustaje se na prvom UZVu ne kasnije..
    Ja sam uvijek za to da se napišu obje strane i one dobre i one loše a ne samo hvalospjevi.
    Ja sam rekla svoje osobno mišljenje i obrazložila ga, tako i ti imas pravo, a i svako drugi ima pravo iznijeti svoje mišljenje bez ikakve ljutnje, pa da svi drugi i oni koji samo čitaju mogu donijeti odluku gdje ce se liječiti jer ionako smo prepuštene same sebi i da nije ovog foruma I informacija ovdje bile bi prepuštene sustavu koji je takav kakav je..
    Btw ne osvrći se na padobrance.. 

    🙋‍♂️1982 normo
    🙋‍♀️1988 2020 jajovodi ✂️ amh 18, pai 4g/4g, mthfr
    1.Ivf Petrova 07/20 10js ET 1bc❌️
    2.Ivf 01/21 13js ET 2bc❌️
    FET 03/21 2bc❌️
    3.Ivf 06/21 14js ET 1bc❌️
    FET 01/22 1bc beta 9dnt 55, 131, 66 biokemijska❌️
    4.Ivf Skvorc 06/22 13js ET 2 trod 8st❌️
    FET 12/22 2bc ❌️
    5.IVF prirodni 02/23 ET 1trod 8st ❌️
    6.IVF 05/23 Alea fertility 7js 2bc
    FET 06/23 ❌️
    FET 09/23❌️
    7.Ivf 05/24 Repromed 9js 3bc Et 1bc❌️

  • Avatar Sunce12

    Sunce12

    Broj poruka: 154

    Prijavi adminu

    IKAR0808

    Sunce12 a što kaže dr.A ?Iskopla sam stare nalaze svoje bete, evo redom:
    10DPT 57,8
    12DPT 101,7
    17DPT 957,7
    21DPT 5014,0
    Vidiš da se nije savršeno duplala a evo danas mala prgavica izluđuje mamu. Ne kažem da će i kod tebe biti takav ishod, samo ti želim pokazati da ima nade, i da su čuda moguće. Iako ja trenutno više ne vjerujem u njih nakon svih neuspjeha ali čuda postoje, moja L. je jedno od njih.
    Za razliku od te niske bete s nesavršenim duplanjem, kod vanmaternične sam imala 1. betu oko 200 i duplala se savršeno.
    Svakako se u slučaju bilo kakvih bolova javi na hitnu. Držim 🤞

    Hvala puno na trudu, zaista cijenim to❤️ procitat tvoj uspjeh mi je trenutacno motivirajuce.🤞
    Doci ce i tebi jos jedna srecica sigurno, samo je pitanje vremena🥰 jednom ste uspjeli, uspjet cete opet☺️ ja sam sutra kod dr.A pa cemo biti pametiji🙃Ja sam u soku od nekih komentara i stvarno nije okej tako ruzne stvari pisati ikome. Ovaj put je toliko trnovit, tezak, iscrpljujuci psihicki, fizicki i financijski jer sve zasluzujemo na kraju imat smotuljke u rukama. Samo smireno🙏

    🧏‍♀️30, 🧏‍♂️32
    PCOS, endometrioza
    Brisevi ✅️ papa✅️histeroskopija✅️ nk
    stanice✅️ kariogram✅️
    2024; AMH 13,5
    Fet 6/23 ⭐️ spontani-kiretaza 💔
    Fet 2/24⭐️spontani💔
    Fet 6/2024 ⭐️spontani 💔
    Čekamo novi FET 🙏

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.