Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar dreamer ❤

    dreamer ❤

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    BikMik super beta 🥰

    👧 33, pcos like, 👦 39, oligoasthenozoospermia
    04/22 1.ICSI Petrova: Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl x2 💉 ; ~ 6❄❤
    1.FET ➡️ 06/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    2.FET ➡️ 07/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    3.FET ➡️ 04/23❄❄2 blastice~ beta 0
    4. FET ➡️ 09/23 ❄️❄️2 blastice~ 1.beta 84,6 2.beta 29.3 😪
    05/24 2.ICSI pol. Škvorc: Ovaleap,Orgalutran, Ovitrelle~5 bc
    1. ET ➡️ 1 blastica ~ beta 0
    4❄️❤️

  • Avatar Hypnoticpoison

    Hypnoticpoison

    Broj poruka: 428

    Prijavi adminu

    Rolica

    Dodo bomeee to je cijela lista čovječeHvala ti :) Ima li neki način to grupirati pa što prije obaviti, ovako na prvu mi djeluje kao godinu dana samo za nalazeOtići ću u Vinogradsku da vidim što oni kažu pa ću procijeniti dalje. Ne juri mi se sad u novi postupak dok nemamo neko normalnije objašnenje zašto je došlo sad do toga. Najčudnije mi je to što je prošlo 4 godine od zadnje trudnoće s istim ishodom… znači da je bilo kakva bakterija ili do krvne slike, već bi se očistilo i promijenilo 10 puta. A nemam pojma što reći ni mislitiMarisha ma da znam i meni su se zamjerili, iako realno primilo se, embrij je bio super, terapija očito pogođena… ali ne znam sve skupa su mi nekako bili smotani oko više tih detalja…
    BikMik rasturaaaššš, nek se nastavi u istoj pozitiviHpoison kako si ti draga? Evo kod mene se smirilo, počela sam jučer piti čaj od lista maline i mislim da je pridonijelo jer je prestalo grčenje, menga je nastavila mirno svojim tonom i danas čak prestaje… Hvala Bogu, ovo je baš potrajalo
    .
    Sretno svim curama!🍀❤️

    Rolice dobro sam. Još imam mučnine i evo, nakon tjedan dana sam danas ponovno dušu ostavila u kupaonici. Baš sam se umorila.😔😔 Jutros sam napravila urinokulturu i izvadila krv. Bilo je sveukupno oko 15 ampula krvi. Super da se smirilo i da i menstruacija prestaje.💪💪 Ići ćeš na pregled da vidiš je li se sve očistilo? Grliiiiiiimmmmmm 🫂❤️


    🏥 Poliklinika IVF
    2023: 3X IUI : ❌️ ❌️ ❌️
    1.IVF: 07/23 ➕️ ❤ missed ab 😭 💔 🤍 👼
    2.IVF: 01/24 - 8 oocita -3 zrele, nije došlo do oplodnje ❌️
    3.IVF: 04/24 ➡️ ICSI ➡️ 1.beta 697 ; 2.beta 1313
    Veritas test - low risk, stiže princezica, naša dugica 🌈 💜 🙏 🙏
    "Radujem se uspjehu drugih, jer uspjeha ima dovoljno za sve"!
    💪💪🤞🤞🍀🍀❤❤

  • Avatar Hypnoticpoison

    Hypnoticpoison

    Broj poruka: 428

    Prijavi adminu

    BikMik

    532 🥳🥳🥳 ja cu se sad pokusat opustiti do prvog UZ 25.06 koliko mogu i samo mantrat pozitivu, hvala vam na podrsci neizmjerno ❤️

    BikMik prekokrasna betuška!🔝🔝 Čestitam od ❤️!🤗🤗🥰🥰 Da, da, sad samo pozitiva, bit će sve super, vidjet ćeš!🙏🙏🤞🤞🍀🍀❤️❤️


    🏥 Poliklinika IVF
    2023: 3X IUI : ❌️ ❌️ ❌️
    1.IVF: 07/23 ➕️ ❤ missed ab 😭 💔 🤍 👼
    2.IVF: 01/24 - 8 oocita -3 zrele, nije došlo do oplodnje ❌️
    3.IVF: 04/24 ➡️ ICSI ➡️ 1.beta 697 ; 2.beta 1313
    Veritas test - low risk, stiže princezica, naša dugica 🌈 💜 🙏 🙏
    "Radujem se uspjehu drugih, jer uspjeha ima dovoljno za sve"!
    💪💪🤞🤞🍀🍀❤❤

  • Avatar koalica2

    koalica2

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Bikmik odlična beta, baš mi je drago🥰❤️Cure koje ste bile u stimuliranom postupku, koliko vam je trebalo da vam dođe menga, meni je danas 16 dan od aspiracije, a 12 od transfera i nema ni naznaka da će doć, sinoć sam imala neko sitno smeđarenje, ali više u tragovima i danas ništa. Betu sam trebala vadit u uto, ali kod mene je već dva dana užasno vrjeme, a bolnica mi nije baš blizu pa sam odgodila na stra il petak, ali svj isključila sam trudnoću jer 4 testa su bila negativna. Tako da stvarno me zanima kolko je vama trebalo da dođe?
    Inace nakon transfera sam koristila cyclogest 2x400mg i estrofem 2x2mg na dan.

    👗23 g
    👔24 g
    Jajovodi (oba)✂️
    PCOS, IR
    TSH 1,19
    AMH 49,7
    M oligoasthenozoospermia
    1. IVF 5/24 Sv.duh

  • Avatar Rolica

    Rolica

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Hpoison draga, izdrži... nadam se da su uskoro mučnine iza tebe  Vjerujem da te izmorilo, kako ne bi... još šeći na vađenje krvi, užas sve skupa... ali ajde, još malo pa će sigurno popustiti  Jel uzimaš prenatal vitamine, da te malo podignu... Ja ću ići na pregled dok mi stane menga, naručili su me bili u Vinogradskoj ali taj termin je prošao, to su se ravnali po tabletama koje tada nisam bila uzela. Sve sam spetljala ahahah  Poslala sam mail za novi datum pa čekam odgovor  Šaljem kisssesss 

    👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni,
    👨 37 g, oligozoospermia,
    1. 04/24 Beta+, 1 🐧 👉 FET 👉 missed abb 6 tt

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 770

    Prijavi adminu

    Hypnoticpoison

    Rolica

    Dodo bomeee to je cijela lista čovječeHvala ti :) Ima li neki način to grupirati pa što prije obaviti, ovako na prvu mi djeluje kao godinu dana samo za nalazeOtići ću u Vinogradsku da vidim što oni kažu pa ću procijeniti dalje. Ne juri mi se sad u novi postupak dok nemamo neko normalnije objašnenje zašto je došlo sad do toga. Najčudnije mi je to što je prošlo 4 godine od zadnje trudnoće s istim ishodom… znači da je bilo kakva bakterija ili do krvne slike, već bi se očistilo i promijenilo 10 puta. A nemam pojma što reći ni mislitiMarisha ma da znam i meni su se zamjerili, iako realno primilo se, embrij je bio super, terapija očito pogođena… ali ne znam sve skupa su mi nekako bili smotani oko više tih detalja…
    BikMik rasturaaaššš, nek se nastavi u istoj pozitiviHpoison kako si ti draga? Evo kod mene se smirilo, počela sam jučer piti čaj od lista maline i mislim da je pridonijelo jer je prestalo grčenje, menga je nastavila mirno svojim tonom i danas čak prestaje… Hvala Bogu, ovo je baš potrajalo
    .
    Sretno svim curama!🍀❤️
    Rolice dobro sam. Još imam mučnine i evo, nakon tjedan dana sam danas ponovno dušu ostavila u kupaonici. Baš sam se umorila.😔😔 Jutros sam napravila urinokulturu i izvadila krv. Bilo je sveukupno oko 15 ampula krvi. Super da se smirilo i da i menstruacija prestaje.💪💪 Ići ćeš na pregled da vidiš je li se sve očistilo? Grliiiiiiimmmmmm 🫂❤️

    Hej to vadis dosta prije pregleda.. Jedno 2 tjedna ako se ne varam. Tako su ti rekli ili?
    Zao mi je sto te mucnine jos drze, valjda ce uskoro prestati🍀

    '91, PCOS, AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    '86, oligozoospermia
    Repromed:
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - SET BC | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️ Panorama low risk - it's a boy 🩵

  • Avatar Dodo87

    Dodo87

    Broj poruka: 295

    Prijavi adminu

    Hypnoticpoison

    Dodo87

    Hvala cure na mišljenjima.
    Ja sam isto mislila ako plaćam da onda probam Repromed, a malo mi je žao "varati" moju kliniku s drugima jer su bili dobri prema meni u svakom času.
    Malo ću još razmisliti.Mi smo počeli s pripremama za FET-ove u 9/2022 (na kraju su bili tek sredinom i krajem 2023) pa mi 1/25 stvarno prekasno.
    Znam da smo sve u istom sosu, ovo je višegodišnja borba, ali s obzirom na moj snižen AMH, baš mislim da mi vrijeme curi bzvz na taj HZZO.
    Dodo mogu ti ja reći svoje iskustvo u poliklinici uz plaćanje i preko HZZO, jer sam iskusila oboje. Ni u jednom trenutku nisam bila zakinuta za ništa, nikad ništa nisam morala čekati, u koliko sam bila naručena, u toliko sam i bila na redu. Nije se štedjelo na ničemu. A folikulometrije sam čak par puta imala i u nedjelju i aspiracije u subotu, tako da od mene jedan big 👍. Bili su i više nego fer i korektni.❤ To je moje iskustvo, ali svatko ide gdje misli da će mu biti najbolje.❤

    Meni su isto skroz ok, nemam zamjerki.
    Znaš otprilike koliko si platila kad si plaćala?
    I vidim ti u potpisu da ste koristili razne postupke (ako se tako zove) - kako je došlo do toga? Vidim da ti je sad ICSI dobitan.Čokoladice, ja računam da ću priko uputnice (baš čekam kak će me moja soc gin oprati preko maila - uvijek joj nešto nije po volji), kariogram sam platila da uštedim nešto vremena, ali ovo sve plaćati nema smisla, platila sam sad uz sistematski CRP, feritin, antiTg i antiTPO pa me ispalo 70 eura (s CO popustom 20%). Mislim da je samo paket za trombofiliju (5 stavki) 185 eura.
    S tim da moram raditi sve ove hormone (FSH, LH i ekipa), oni su relativno brzo gotovi, to bi mi vjerojatno bilo bolje malo pričekati, jel da? Pogotovo što je prošlo tek 1.5 mj od spontanog
    BikMik, toooop 🫶🥰
    Sunce, ovo izgleda kao da ima nade i nadamo se najboljem, držim ti fige 😘

    Ja 1987, MM 1987
    1. postupak Petrova 2020, ET 2 embrija, trudnoća - stigla curica <3
    FET 2023., Petrova/VV - 2x neuspjeh, bez trudnoće
    AMH 2,7 pmol/L, on - normo, sve ok
    IVF klinika, 3/24, aspiracija 5js, 4 oplođene, ET 2 3dnevna embrija, bez smrzlića
    +test 5.4., missed ab u 6tt.
    Novi postupak 10/24 ⏳️
    dodo87.forum@gmail.com

  • Avatar Dodo87

    Dodo87

    Broj poruka: 295

    Prijavi adminu

    Diivnaa__

    Dodo87

    NPelica, uživaj na UZV i druškanju ❤️
    BikMik, čekamo nalaz i navijamo na najjače, neka rasturi 🎊
    Ja obavila konzultacije, dr M je super, imao je razumijevanja za mene i dao mi je sve pretrage koje se rade nakon 2 ili više pobačaja, tako da 🫶
    Ono što je loše da sam na listi za 1/25, tako da razmišljam o plaćanju, i 99% sam za to, što vi mislite?
    Pozdrav Dodo, to si u poliklinici ivf dobila termin za ivf preko hzzo tek za prvi mjesec?
    Danas sam narucena na 1.pregled…dragi i ja (više ja haha) odlučili da ćemo tamo… i sumnjam da ćemo čekati preko hzzo. Razočarana sam s petrovom, nisu mi odgovarali na mail par dana pa su mi samo poslali popis ustanova gdje da se dalje javim bez ikakvog popratnog pitanja/komentara… što li tamo rade kad ne rade više postupke…

    Kod koga si u IVF-u? Jesu ti možda rekli iznos ako bi plaćala?
    Petrova ti je zatvorena, ne znam ni ja što bih rekla, sve je to vrlo žalosno.
    Ja sam lani bila u FET-u kod njih, odnosno sam FET je odrađen na VV, potrošila svoja 3 odlična smrzlića na nemar. Od 9/22 do 5/23 mi je prošlo da me prime na FET. Tad su radili 2-3 FET-a na dan jer kao čistačice ne stignu počistiti ako se radi više (sve je gotovo od 16-17h bilo).
    Sad su se već i smrzlići potrošili pa ne znam zbilja što je s humanom tamo, doktori vjerojatno rade standard operacije i porode.
    I u svemu tome ministarstvo ne nađe mjesta za povećanje kvota privatnicima.

    Ja 1987, MM 1987
    1. postupak Petrova 2020, ET 2 embrija, trudnoća - stigla curica <3
    FET 2023., Petrova/VV - 2x neuspjeh, bez trudnoće
    AMH 2,7 pmol/L, on - normo, sve ok
    IVF klinika, 3/24, aspiracija 5js, 4 oplođene, ET 2 3dnevna embrija, bez smrzlića
    +test 5.4., missed ab u 6tt.
    Novi postupak 10/24 ⏳️
    dodo87.forum@gmail.com

  • Avatar Hypnoticpoison

    Hypnoticpoison

    Broj poruka: 428

    Prijavi adminu

    wildflower

    Hypnoticpoison

    Rolica

    Dodo bomeee to je cijela lista čovječeHvala ti :) Ima li neki način to grupirati pa što prije obaviti, ovako na prvu mi djeluje kao godinu dana samo za nalazeOtići ću u Vinogradsku da vidim što oni kažu pa ću procijeniti dalje. Ne juri mi se sad u novi postupak dok nemamo neko normalnije objašnenje zašto je došlo sad do toga. Najčudnije mi je to što je prošlo 4 godine od zadnje trudnoće s istim ishodom… znači da je bilo kakva bakterija ili do krvne slike, već bi se očistilo i promijenilo 10 puta. A nemam pojma što reći ni mislitiMarisha ma da znam i meni su se zamjerili, iako realno primilo se, embrij je bio super, terapija očito pogođena… ali ne znam sve skupa su mi nekako bili smotani oko više tih detalja…
    BikMik rasturaaaššš, nek se nastavi u istoj pozitiviHpoison kako si ti draga? Evo kod mene se smirilo, počela sam jučer piti čaj od lista maline i mislim da je pridonijelo jer je prestalo grčenje, menga je nastavila mirno svojim tonom i danas čak prestaje… Hvala Bogu, ovo je baš potrajalo
    .
    Sretno svim curama!🍀❤️
    Rolice dobro sam. Još imam mučnine i evo, nakon tjedan dana sam danas ponovno dušu ostavila u kupaonici. Baš sam se umorila.😔😔 Jutros sam napravila urinokulturu i izvadila krv. Bilo je sveukupno oko 15 ampula krvi. Super da se smirilo i da i menstruacija prestaje.💪💪 Ići ćeš na pregled da vidiš je li se sve očistilo? Grliiiiiiimmmmmm 🫂❤️
    Hej to vadis dosta prije pregleda.. Jedno 2 tjedna ako se ne varam. Tako su ti rekli ili?
    Zao mi je sto te mucnine jos drze, valjda ce uskoro prestati🍀

    Wildflower da, 24.06. imamo pregled. Na neke nalaze se čeka po par dana, pa sam odlučila danas otići da idući tjedan ne budem u panici i nervozi jer mi još nema nalaza. Ne žalim se ja, neka budu mučnine, samo neka bude sve dobro sa bebicom/sa bebicama.🌈🌈❤️❤️ Kako si mi ti?❤️


    🏥 Poliklinika IVF
    2023: 3X IUI : ❌️ ❌️ ❌️
    1.IVF: 07/23 ➕️ ❤ missed ab 😭 💔 🤍 👼
    2.IVF: 01/24 - 8 oocita -3 zrele, nije došlo do oplodnje ❌️
    3.IVF: 04/24 ➡️ ICSI ➡️ 1.beta 697 ; 2.beta 1313
    Veritas test - low risk, stiže princezica, naša dugica 🌈 💜 🙏 🙏
    "Radujem se uspjehu drugih, jer uspjeha ima dovoljno za sve"!
    💪💪🤞🤞🍀🍀❤❤

  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3115

    Prijavi adminu

    Sani ja se ne bih složila s tobom, ja niti u jednom trenutku nisam bila zakinuta kao Hzzo pacijent nego dapače imam samo riječi pohvale kako za dr G tako i za dr M i par puta mi je bio i prof Š i fakat im je tim za 10, o embriolozima da ne pričam znali su da sam sva na iglama zbog fijska u Petrovoj zvali su me svaki dan za tijek oplodnje da me umire što relano i nije njihova dužnost, čak sam išla na neki praznik na uzv jer me nisu mogli ostaviti 4 dana bez uzv i dr je došao taj dan bez ikakvih problema, a relano mogli su me kao Hzzo pacijenta, kako ti kažeš, ostaviti 4 dana bez uzv pa ko ga hebe... isto tako mislim da su najjači po pitanju labosa i inkubatora jer Česi ulažu jako puno u njih plus sada su još dobila 2 stalna dr i imaju još 2 vanjska.. ja recimo nikada ne bih išla privat u Repromed baš zbog protokola jer koliko god suspreesija uspava sve mišljenja sam da je 2 ili 3 uzv jako malo jer dr onda ne stigne pravovremeno odreagirati nego se dogoditi da se pikaš, potrošiš novce a on pak odgodi postupk, svaka žena je jedinka za sebe i ne može mi nitko reći da svakoj ženi odgovara isti ili sličan protokol to su meni gluposti... ja sam recimo imala uzv svakih 2 dana, što znači da sam imala između 4 i 5 uzv, dok kod dr R bi bila u kategoriji kao i svaka druga žena, naravno da svi misle ah da došla si do cilja u Ivf-u pa sad tako pričaš ali fakat nije dr G je zaista ljudina svjetska pomogao je max nakon mog fijaska sa cr, a relano mogao ga je boliti kuki za mene i moj cr... tako da svakome nešto paše i svatko bira za sebe što mu odg... neka ti ovaj fet bude zaista dobitan to ti od ❤️ želim 🙏❤️❤️
    BikMik divna beta neka do kraja budi školska 🙏🤞❤️
    Sunce pa meni to nije beta za otpisati,držim 🤞❤️
    Hpoison žao mi je zbog mučnina nadam se da će uskoro popustiti pa da možeš malo odahnuti 🙏 kada imaš uzv ? ❤️

    👩36 pcos, hipo, hashi, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    1 IVF (Petrova) 16 🥚- et 2 blaste👎
    2 IVF (Ivf pol) 15 🥚 - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6 ❤💔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.