Potpomognuta oplodnja vol. 8

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Afrodita06

    Afrodita06

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Loli88 važno je da ne gubiš nadu i da probaš sve opcije. Evo cure su spomenule matičnu mliječ. I ja je uzimam, nemam tako nizak AMH ali je daleko od bajnog pa mislim da nemože naškoditi.
    Ja ga kupujem od lokalnog pčelara koji je ujedno profesor na fakultetu (pčelarstvo). Čista matična mliječ, jedna ampulica 150 kn i imam ju za oko mjesec dana, ne znam koliko je to grama, ali stavljam ju ujutro pod jezik otprilike veličine graška, tako su mi rekli.
    E sad, skupo ili ne, ne znam ali se nadam da će pomoći 

    💃 '86. god. - AMH 6,2 pmol/l (08/21. AMH 7 pmol/l, 02/22. AMH 4 pmol/l) 🕺'84. god. ✔️
    02/22 IUI - beta 0, 9
    05/22 IUI - beta 0,1
    09/22 - 1. ivf (Decapeptyl, Gonal F, Ovitrelle)-> 5🥚-> 4 oplođene -> ET 2 blastice, 🐧🐧-> 1. Beta 11dnt - 267,3 -> 1.uzv 6+2 💓💓
    mini anomaly ✔️ amniocinteza ✔️ anomaly scan ✔️afrodita060606@gmail.com

  • ribic

    Broj poruka: 2641

    Prijavi adminu

    Loli Ako mozes financijski please nemoj cekati (vrijeme ti je kljucno). Naruci se privatno na par konz (Alebic, Grbavac, Lucinger i sl.) i kreni sto prije u postupak. 

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • Avatar Ms.Marina007

    Ms.Marina007

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Kacusha

    Loli88

    Sunny_🐣

    Loli88

    Bokic drage moje.Bas sam tužna i mislim da cete mi Vi biti potpora. Bila sam kod doktorice na pregledu pogledala mi je nove nalaze i rekla mi je da sam po nalazima pred menopauzu. Napisala potpis neznam dali ga vidite sa novijim nalazima. Rekla mi je doktorica da cemo pokusati u 8 mjesecu na prirodni MPO ali da nema bas puno nade. Sta bih mogla koristiti od vitamina da bar malo nekako ojacam te jajne stanice? Hvala Vam puno.
    Dobro nam dosla i sto prije otisla trudna 🥰 tvoji nalazi govore da ti je ostalo jos malo jajnih stanica. To samo znaci da ne cekas nego odmah krenes u postupak. Ako cete ici na prirodne postupke onda mozes ici svaki mjesec. Treba ti jedna dobra stanica ❤️ vjerojatno ce trebati par mjeseci da je ulovite, ali na forumu imamo puno cura koje su sa niskim AMH rodile zive i zdrave bebice 🥰 budes i ti, samo se naoruzaj strpljenjem i zivcima jer doktori znaju imati svakakve komentare. Gdje si u postupku?
    Hvala puno na pozitivnim rjecima. Sad sam krenula prvi put u Merkur. Bila sam dva puta u Beta Plus poliklinici. U Beta Plus su mi rekli da imam slabu rezervu i losi kvalitetu jajnih stanica. Prirodno dobijem jednu stanicu.
    Za kvalitetu probaj jos i svjezu maticnu mlijec od pcelara. 🐝🍯

    Upravo guglala matičnu za neplodnost 🤯, ne čini se ni malo loše.Neznam kako do sad to nisam ulovila. Nabavljamo čim prije, nikad se ne zna 😁

    💃34god, AMH 2.8 pmol/l, ostalo 🔝
    🕴️33god, 🔝
    10/21 prirodna trudnoća, spontani u 10 tj💔
    1.IVF Sv.Duh 05/22 1 folikul, 1 🥚, ET 06/22beta 24.06 ❌
    2.IVF Sv.Duh 4/23 4 folikula, 3🥚, ET 2 četverostanična 21.04. Beta 05.05❌
    3.IVF prirodni ciklus 22.05 🥚, 24.05. ET 🍀. Beta 07.06. ❌
    To be continued...

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1380

    Prijavi adminu

    🦋Leptir🦋

    tera_Javi se na zrnomartina0@gmail.com

    👍


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan

  • Avatar bambi27zg

    bambi27zg

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Loli88

    Bokic drage moje.Bas sam tužna i mislim da cete mi Vi biti potpora. Bila sam kod doktorice na pregledu pogledala mi je nove nalaze i rekla mi je da sam po nalazima pred menopauzu. Napisala potpis neznam dali ga vidite sa novijim nalazima. Rekla mi je doktorica da cemo pokusati u 8 mjesecu na prirodni MPO ali da nema bas puno nade. Sta bih mogla koristiti od vitamina da bar malo nekako ojacam te jajne stanice? Hvala Vam puno.

    Uzimam Gynositol, D-vitamin ampulicu, Q10, vitamin C, folacin. 
    Q10 i vitamin C sam dodala u zadnjem ciklusu, kroz koji dan cemo znati je li polucilo uspjeha 🤞🏼 

    👩🏽33 Hashimoto, IR, neprohodan desni jajovod, histero mioma, missed ab 8 tt (9/21), laparo mioma
    🙎🏽‍♂️32 sve ok
    6/22 prirodni IVF, 1 prsnuo napravljena AIH 👎🏼
    10/22 stimulirani IVF; 11 🥚, 6 oplodeno, 1 blst, vracena 5.dan, beta 12 dpt 408,69
    Panorama 💙🍼 🏥 Petrova dr.V termin:19.7.

  • Avatar Kacusha

    Kacusha

    Broj poruka: 1553

    Prijavi adminu

    Maus

    Kacusha dali je skup ta maticna mliječ?

    Kod nas je mala bocica 120kn,koristis kao zrno graska ispod jezika nataste. Bitno je samo da nađea pcelara koji je mozda manji OPG jer ponekad znaju podvaljivati. 😁

    👱‍♀️39g, 👨‍🦰31g, 👩‍❤️‍💋‍👨2g,
    👱‍♀️AMH 7,78 pmol/l, NK ++, ANA poz, PAI 4g/4g, MTHFR mut
    👨‍🦰 Oligo-normo
    8 transfera, 12 embrija (7blasto, 3 morule, 2-3dnv)1 izvanmaternična. Poliklinika Škvorc, Podobnik, IVF. 🌈
    12mj 2022. posvojenje Emili 💜

  • Avatar Kacusha

    Kacusha

    Broj poruka: 1553

    Prijavi adminu

    Ms.Marina007

    Kacusha

    Loli88

    Sunny_🐣

    Loli88

    Bokic drage moje.Bas sam tužna i mislim da cete mi Vi biti potpora. Bila sam kod doktorice na pregledu pogledala mi je nove nalaze i rekla mi je da sam po nalazima pred menopauzu. Napisala potpis neznam dali ga vidite sa novijim nalazima. Rekla mi je doktorica da cemo pokusati u 8 mjesecu na prirodni MPO ali da nema bas puno nade. Sta bih mogla koristiti od vitamina da bar malo nekako ojacam te jajne stanice? Hvala Vam puno.
    Dobro nam dosla i sto prije otisla trudna 🥰 tvoji nalazi govore da ti je ostalo jos malo jajnih stanica. To samo znaci da ne cekas nego odmah krenes u postupak. Ako cete ici na prirodne postupke onda mozes ici svaki mjesec. Treba ti jedna dobra stanica ❤️ vjerojatno ce trebati par mjeseci da je ulovite, ali na forumu imamo puno cura koje su sa niskim AMH rodile zive i zdrave bebice 🥰 budes i ti, samo se naoruzaj strpljenjem i zivcima jer doktori znaju imati svakakve komentare. Gdje si u postupku?
    Hvala puno na pozitivnim rjecima. Sad sam krenula prvi put u Merkur. Bila sam dva puta u Beta Plus poliklinici. U Beta Plus su mi rekli da imam slabu rezervu i losi kvalitetu jajnih stanica. Prirodno dobijem jednu stanicu.
    Za kvalitetu probaj jos i svjezu maticnu mlijec od pcelara. 🐝🍯
    Upravo guglala matičnu za neplodnost 🤯, ne čini se ni malo loše.Neznam kako do sad to nisam ulovila. Nabavljamo čim prije, nikad se ne zna 😁

    Samo nju prestati uzimati bar mjesec dana prije postupka, jer jako nabije imunitet, a za trudnocu je bolje da je nizi. Sretno 🍀🌈

    👱‍♀️39g, 👨‍🦰31g, 👩‍❤️‍💋‍👨2g,
    👱‍♀️AMH 7,78 pmol/l, NK ++, ANA poz, PAI 4g/4g, MTHFR mut
    👨‍🦰 Oligo-normo
    8 transfera, 12 embrija (7blasto, 3 morule, 2-3dnv)1 izvanmaternična. Poliklinika Škvorc, Podobnik, IVF. 🌈
    12mj 2022. posvojenje Emili 💜

  • Avatar Kacusha

    Kacusha

    Broj poruka: 1553

    Prijavi adminu

    Sani88 sretno draga danas, za puno kvalitetnih 🥚🥚🥚🌈💖

    👱‍♀️39g, 👨‍🦰31g, 👩‍❤️‍💋‍👨2g,
    👱‍♀️AMH 7,78 pmol/l, NK ++, ANA poz, PAI 4g/4g, MTHFR mut
    👨‍🦰 Oligo-normo
    8 transfera, 12 embrija (7blasto, 3 morule, 2-3dnv)1 izvanmaternična. Poliklinika Škvorc, Podobnik, IVF. 🌈
    12mj 2022. posvojenje Emili 💜

  • Avatar Maus

    Maus

    Broj poruka: 464

    Prijavi adminu

    Sretno svima koji danas nešto imaju 🙏
    Evo mene opet s mojim glupim pitanjima. Moj muž ima malo lošiju pokretljivost i zbog toga rade ICSI., A pošto se meni nekako više sviđa klasični IVF sto mislite dali postoji mogućnost naravno uz placanje da se njegov uzorak skuplja i zamrzavaju samo brzo pokretni i kad se skupi dovoljno da se napravi klasičan IVF? 

  • Avatar ❤️J_0209_b😺

    ❤️J_0209_b😺

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Jutro djevojke, žene.. kad smo suplemenata, jel treba napravit pauzu s vitaminom D? I jel treba napravit pauzu prije vađenja?

    👩34hipo/hashimoto
    🧔36 oligozoospermia
    11/2019 zamrznuti spermiji zbog Hodgkin limfoma
    01/2021 Vinogradska, gonal f 200iu, cetrotide, ovitrelle, 4🥚, 2 zrele, 5.2 transfer 2 dvonevne, ❌🐧, ❌beta
    06/2021 gonal f 225iu(5 dana), gonal 200 u nastavku, cetrotide, ovitrelle, 3🥚, 1 zrela, transfer 8.stanični A1, beta 22.3, ❌🐧
    06/2022 pergoveris 225/cetrotide/ovitrelle, 11🥚, 9 oplođeno, 4🐧, rani hiper, ❌ ET, FET 7.mj - ❌ Beta

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.