Potpomognuta oplodnja vol. 8

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Panda.

    Panda.

    Broj poruka: 768

    Prijavi adminu

    Dreamer stvarno mi je žao. 🙁 Ali naravno da ne znači da idući neće biti dobitan. Imaš dosta smrzlića i sigurno se među njima kriju i dobitni. Puno sreće dalje ti želim! 😘🤗
    Maus pupo! Da bude uspješno! 🍀🤞🥰
    Kacusha, Petra30, Iman, Rainbow hvala na navijanju i podršci! 😘❤️

    🙋‍♀️'88 - PCOS, 🙋‍♂️'91 - OAT
    KBC Split
    12/2021 - ICSI stimulirani ➡️ 2🥚, ET 2 dvodnevna ❌
    4/2022 - ICSI stimulirani ➡️ 15🥚- 3
    6/2022 - FET🐧❌
    7/2022 - FET 🐧❌
    10/2022 FET 🐧 - biokemijska ❌
    Repromed
    06/2023 - ICSI ➡️ 9 🥚, ET 1 morula, 🐧🐧
    Beta 12.dnt 134, 14.dnt 343; stiže nam 💗

  • Avatar Ms.Marina007

    Ms.Marina007

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Stigla potvrda, beta <2,3 

    💃34god, AMH 2.8 pmol/l, ostalo 🔝
    🕴️33god, 🔝
    10/21 prirodna trudnoća, spontani u 10 tj💔
    1.IVF Sv.Duh 05/22 1 folikul, 1 🥚, ET 06/22beta 24.06 ❌
    2.IVF Sv.Duh 4/23 4 folikula, 3🥚, ET 2 četverostanična 21.04. Beta 05.05❌
    3.IVF prirodni ciklus 22.05 🥚, 24.05. ET 🍀. Beta 07.06. ❌
    To be continued...

  • Avatar Panda.

    Panda.

    Broj poruka: 768

    Prijavi adminu

    tera_

    Cao cure, sretno svima u cekanju i cestitam svima na poz betama😉 jucer sam pisala kako odabrat doktora,danas sam zvala u kbc St i upisali su me na konzultacije(pregled) i odredili mi dr Pecotic, dali je itko od cura kod njega ili netko zna reci kakva su iskustva kod tog dr?

    Ja sam par put naletila na njega na pregledima jer se svi izmjenjuju i neće te uvijek pregledavati tvoj doktor. Čini se jako ugodan i mislim da su pacijentice imale pozitivna iskustva koliko sam imala čuti. Eto nadam se da sam pomogla. 🤗😊

    🙋‍♀️'88 - PCOS, 🙋‍♂️'91 - OAT
    KBC Split
    12/2021 - ICSI stimulirani ➡️ 2🥚, ET 2 dvodnevna ❌
    4/2022 - ICSI stimulirani ➡️ 15🥚- 3
    6/2022 - FET🐧❌
    7/2022 - FET 🐧❌
    10/2022 FET 🐧 - biokemijska ❌
    Repromed
    06/2023 - ICSI ➡️ 9 🥚, ET 1 morula, 🐧🐧
    Beta 12.dnt 134, 14.dnt 343; stiže nam 💗

  • Avatar ❤️J_0209_b😺

    ❤️J_0209_b😺

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Ms.Marina007

    Stigla potvrda, beta &lt;2,3

    Žao mi je.. znam da ti je sad teško..
    Isplači se ako imas potrebu, viči, galami ako hoces..
    Odmori dušu i tijelo.. glavu goree.. 💪😘

    👩34hipo/hashimoto
    🧔36 oligozoospermia
    11/2019 zamrznuti spermiji zbog Hodgkin limfoma
    01/2021 Vinogradska, gonal f 200iu, cetrotide, ovitrelle, 4🥚, 2 zrele, 5.2 transfer 2 dvonevne, ❌🐧, ❌beta
    06/2021 gonal f 225iu(5 dana), gonal 200 u nastavku, cetrotide, ovitrelle, 3🥚, 1 zrela, transfer 8.stanični A1, beta 22.3, ❌🐧
    06/2022 pergoveris 225/cetrotide/ovitrelle, 11🥚, 9 oplođeno, 4🐧, rani hiper, ❌ ET, FET 7.mj - ❌ Beta

  • Avatar ❤️J_0209_b😺

    ❤️J_0209_b😺

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Curke, ja sam zaboravila .koliko prođe od prestanka uzimanja utrogestana do menge? Jel ovisi o ciklusu ponaosob, ili je to neko općenito vrijeme? I jel se razlikuje to kad ne dođe do transfera? 

    👩34hipo/hashimoto
    🧔36 oligozoospermia
    11/2019 zamrznuti spermiji zbog Hodgkin limfoma
    01/2021 Vinogradska, gonal f 200iu, cetrotide, ovitrelle, 4🥚, 2 zrele, 5.2 transfer 2 dvonevne, ❌🐧, ❌beta
    06/2021 gonal f 225iu(5 dana), gonal 200 u nastavku, cetrotide, ovitrelle, 3🥚, 1 zrela, transfer 8.stanični A1, beta 22.3, ❌🐧
    06/2022 pergoveris 225/cetrotide/ovitrelle, 11🥚, 9 oplođeno, 4🐧, rani hiper, ❌ ET, FET 7.mj - ❌ Beta

  • Avatar Maus

    Maus

    Broj poruka: 464

    Prijavi adminu

    Razumna

    Maus

    Evo mene s transfera. Nisam skuzila biologicu kad me zvala rekla je da je 6stanicni a ja cula 4stanicni. DANAS TRECI DAN JE 12STANICNI. Ne znam kud je ubrzao i dali je to dobro, ali držite mi fige. Doktor Škvorc je došao s godišnjeg samo da bi bio prisutan, i hvala mu na tome.
    🥳 Pupo 🥳
    Mausice jel znas možda koliko se ceka na stimulirani postupak preko hzzo ako sad odemo na konzultacije kod Škvorca? Zanima me kako sad stoji lista hzzo, nadam se da shvaćaš što pitam 🤣🤣

    Da shvatila sam ali nemam pojma jer prije ovoga sam išla u stimulirani koji sam placala i nakon negativne bete mi je odmah dozvolio ovaj prirodni da ga iskoristimo jer mi jedino on preostao preko HZZO-a, to smo dogovorili telefonski ja nisam željela kao male su šanse ali me doktor nagovorio,da ima i takvih trudnoca kad gle stvarno stigli do transfera.. I ako ne uspije sad ako idem opet na placanje onda moram cekati 9.mjesec je su na godišnjem. Znaci ni ti nebi prije 9.mjeseca mogla ni na konzultacije. Znam da oni preko uputnice npr.za FET cekaju od neuspjeha 2 mjeseca a tko placa ide odmah sa sljedecom menstruacijom. I znam da oni preko uputnice moraju tražiti da ih se stavi na listu.

  • Avatar Maus

    Maus

    Broj poruka: 464

    Prijavi adminu

    Kacusha

    Maus PUPO sretno 💪💕 Opisi nam ove postupke prije i curicu iz 2008 💖

    Curica je iz 2018/2019 iz prvog stimuliranog pokušaja kod Škvorca. A od 2008 pokušavamo. Stvarno se ne sjecam postupaka s VV tamo ni ne govore puno znam da sam bila na gonalima i menopurima...21 godina a bez transfer bez jajne stanice svašta nešto bilo.  Kod škvorca smo koristili puregon 150ij ukupno 1200ij. 3 orgalutrana i štoperica ovitrelle

  • ribic

    Broj poruka: 2641

    Prijavi adminu

    Jb Meni je Bolanca super. I nije mi bio neki saljivac nego ono jasan, konkretan. Al neovisno o tome sad, strucan je tak da vjerujem uvijek njemu, a ne onima koje tek uci 😀

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • Avatar Maus

    Maus

    Broj poruka: 464

    Prijavi adminu

    Dreamer žao mi je 💔, ne mora značiti ima žene kojima kao tebi nije uspjelo, a fet je uspio.
    Jb držim fige za FET, ja kad nebi imala transfer morala sam po jedan utrogestan od 100 stavljati nekih 12 dana onda bi prekinula i za dva dana bi dobila.
    Panda jedva cekam tvoju betu, baš me zanima.
    Ms.Marina, Jb, Kacusha, Iman, Panda hvala cure ♥️
    Ms.Marina žao mi je 💔. Meni bi neuspjeh puno lakše pao ako bi vec sljedeci mjesec mogla opet pokušavati, ja sam bila tužnija sto sad moram par mjeseci cekati da bi se opet mogla nadati.

  • Avatar Maus

    Maus

    Broj poruka: 464

    Prijavi adminu

    Anči imam jedno glupo pitanje, dali smo mi tu anonimne? Dali netko može vidjeti moj mail gdje mi piše pravo ime i prezime. Npr dali moja susjeda može vidjeti tko je Maus, nadam se da me razumiješ što te hocu pitati. Želim da što manje ljudi zna da sam u ovome.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.