Potpomognuta oplodnja vol. 8

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ❤️J_0209_b😺

    ❤️J_0209_b😺

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    ribic

    JbMeni je Bolanca super. I nije mi bio neki saljivac nego ono jasan, konkretan. Al neovisno o tome sad, strucan je tak da vjerujem uvijek njemu, a ne onima koje tek uci 😀

    Što se tiče stručnosti, on i Kuna su mi vrhunski doktori.. Tomić mi nije sjeo i nikad neće.. mislim da bolanča početkom 7.mj ide na godisnji i sve mi se čini da bum još plakala za njim kaj bude na godisnjem dok meni bude bio FET..😂😅

    👩34hipo/hashimoto
    🧔36 oligozoospermia
    11/2019 zamrznuti spermiji zbog Hodgkin limfoma
    01/2021 Vinogradska, gonal f 200iu, cetrotide, ovitrelle, 4🥚, 2 zrele, 5.2 transfer 2 dvonevne, ❌🐧, ❌beta
    06/2021 gonal f 225iu(5 dana), gonal 200 u nastavku, cetrotide, ovitrelle, 3🥚, 1 zrela, transfer 8.stanični A1, beta 22.3, ❌🐧
    06/2022 pergoveris 225/cetrotide/ovitrelle, 11🥚, 9 oplođeno, 4🐧, rani hiper, ❌ ET, FET 7.mj - ❌ Beta

  • Avatar ❤️J_0209_b😺

    ❤️J_0209_b😺

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Maus

    Dreamer žao mi je 💔, ne mora značiti ima žene kojima kao tebi nije uspjelo, a fet je uspio.
    Jbdržim fige za FET, ja kad nebi imala transfer morala sam po jedan utrogestan od 100 stavljati nekih 12 dana onda bi prekinula i za dva dana bi dobila.
    Panda jedva cekam tvoju betu, baš me zanima.
    Ms.Marina, Jb, Kacusha, Iman, Pandahvala cure ♥️
    Ms.Marina žao mi je 💔. Meni bi neuspjeh puno lakše pao ako bi vec sljedeci mjesec mogla opet pokušavati, ja sam bila tužnija sto sad moram par mjeseci cekati da bi se opet mogla nadati.

    Meni je danas rekao doktor neka prekinem odmah, da što prije dođe menga.. samo sam ja po prirodi nestrpljiva i htjela bih  da dođe odmah ..al naravno..znam da je nemoguce.. samo ono..volim znat..i bit pripremljena😂😅
    To su mi i sestre i biologica rekle.. da se vidi da dosta toga znam, i da su sretne kaj mi ne moraju puno objašnjavat..🤭
    Još kad bih im rekla di sam sve to naučila..🥰

    👩34hipo/hashimoto
    🧔36 oligozoospermia
    11/2019 zamrznuti spermiji zbog Hodgkin limfoma
    01/2021 Vinogradska, gonal f 200iu, cetrotide, ovitrelle, 4🥚, 2 zrele, 5.2 transfer 2 dvonevne, ❌🐧, ❌beta
    06/2021 gonal f 225iu(5 dana), gonal 200 u nastavku, cetrotide, ovitrelle, 3🥚, 1 zrela, transfer 8.stanični A1, beta 22.3, ❌🐧
    06/2022 pergoveris 225/cetrotide/ovitrelle, 11🥚, 9 oplođeno, 4🐧, rani hiper, ❌ ET, FET 7.mj - ❌ Beta

  • Avatar ❤️J_0209_b😺

    ❤️J_0209_b😺

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Maus

    Dreamer žao mi je 💔, ne mora značiti ima žene kojima kao tebi nije uspjelo, a fet je uspio.
    Jbdržim fige za FET, ja kad nebi imala transfer morala sam po jedan utrogestan od 100 stavljati nekih 12 dana onda bi prekinula i za dva dana bi dobila.
    Panda jedva cekam tvoju betu, baš me zanima.
    Ms.Marina, Jb, Kacusha, Iman, Pandahvala cure ♥️
    Ms.Marina žao mi je 💔. Meni bi neuspjeh puno lakše pao ako bi vec sljedeci mjesec mogla opet pokušavati, ja sam bila tužnija sto sad moram par mjeseci cekati da bi se opet mogla nadati.

    Tak je i meni bilo nakon prve i druge stimulacije..ja sam odmah htjela dalje.. naravno, nisu mi dali.. čak sam nakon druge stimulacije htjela ic u prirodni.. ni to mi nisu dali..jer kao..mi imamo zamrznute spermije, pa da ne propadne ampula ako ne bude jajnih stanica.. al evo..strpljen, spašen.. i sad bome skroz drugi lijek, i 9 oplođenih.. sad se samo moram strpit do ponedjeljka saznat koliko su ih smrznuli

    👩34hipo/hashimoto
    🧔36 oligozoospermia
    11/2019 zamrznuti spermiji zbog Hodgkin limfoma
    01/2021 Vinogradska, gonal f 200iu, cetrotide, ovitrelle, 4🥚, 2 zrele, 5.2 transfer 2 dvonevne, ❌🐧, ❌beta
    06/2021 gonal f 225iu(5 dana), gonal 200 u nastavku, cetrotide, ovitrelle, 3🥚, 1 zrela, transfer 8.stanični A1, beta 22.3, ❌🐧
    06/2022 pergoveris 225/cetrotide/ovitrelle, 11🥚, 9 oplođeno, 4🐧, rani hiper, ❌ ET, FET 7.mj - ❌ Beta

  • Avatar Loli88

    Loli88

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Bokic drage moje.Bas sam tužna i mislim da cete mi Vi biti potpora. Bila sam kod doktorice na pregledu pogledala mi je nove nalaze i rekla mi je da sam po nalazima pred menopauzu. Napisala potpis neznam dali ga vidite sa novijim nalazima. Rekla mi je doktorica da cemo pokusati u 8 mjesecu na prirodni MPO ali da nema bas puno nade. Sta bih mogla koristiti od vitamina da bar malo nekako ojacam te jajne stanice? Hvala Vam puno.  

    👩 34. god. 08/22 nalazi Merkur :Amh 1.1, TSH3-UL 2.83, LH 11.5, FSH 24.9, T 0.8, PRL 156, DHEAS 4.7, SHBG 37.9.
    03/22 postupak ICSI- Menopur, Ovitrelle, Cetrotide - 1 zametak (4 st ) fragmentirani- test negativan

  • Avatar Sunny_🐣

    Sunny_🐣

    Broj poruka: 2086

    Prijavi adminu

    Aries 🥰 curka raste 🥰 drago mi je da je sve u redu 😘
    Dreamer zao mi je ❤️ odmori se pa po svoju bebicu. Radis pauzu ili ides odmah u FET?
    Maus PUPO neka se cvrsto primi 🥰 kad je beta? forum je anoniman vidi se samo tvoj nadimak 😊 samo nemoj u postovima pisati svoje podatke jer se postovi ne mogu brisati.
    Sani sretno sutra neka bude dobra berba 🥰🥰 

    👩35, PCO like, blaga tromb.
    🧔34, azoospermia - visok FSH, TESE postupak dr. H
    poliklinika Repromed
    1. ICSI (dugi protokol - sprej Suprecur, Puregon 225IU/150 IU, Brevactid) - 2 blastice
    7/21 ET 1 🌻 - vanmaterična 💔
    1/22 FET 1 🐧 (prirodni + booster), 28.01. PUPO 🍀, BETA 10dnt 259, 12dnt 741, 💉 heparin
    10/22 stigla naša sreća 👣 mala M 👧
    2. ICSI (isti protokol) - 1 blastica
    9/24 FET 1 🐧 🔄
    sunnysparkle7@gmail.com

  • Monolena

    Broj poruka: 354

    Prijavi adminu

    Draga Lolli88, baš mi je žao što si dobila takve loše vijesti 🥺. Znam da se osjećaš obeshrabreno. Evo jedna pozitivna istinita priča da te oraspoloži. Jedna moja jako draga prijateljica, doduše starija od tebe 4 il 5 godina, isto tako tako otkrila da je u predmenopauzi, AMH otprilike kao tvoj. Doktor joj je rekao isto da će ići na prirodni MPO. I ostala je trudna od prve! Sad polako ulazi u treće tromjesečje 🙂.

    Ja- '89, Hashimoto, Endometrioza L. jajnik (nestala) , PCOS
    Muž-'88, 👍
    Ivf centar Lučinger
    1. AIH pretvoren u IVF, 4 js, 1 oplođena, ET 21.4.2022., beta ❌️
    2. Stimulirani IVF (Gonal F 150, Cetrotide) - 12 js, 8 oplođenih i zamrznutih
    FET 11.7.2022 - vracena 2 trodnevna 🤞 1. beta 14dnt (25.7.) 657; 2. beta 16dnt (27.7) 1403, 1.uzv (5+1 tt) 2 gestacijske vrecice, 2. uzv (6+4 tt) ❤❤ Panorama ✅️, stižu 🙋‍♀️ i 🙋 Anomaly scan ✅️
    Moje najveće ljubavi su stigle 03/23 👨‍👩‍👧‍👦

  • Avatar Maus

    Maus

    Broj poruka: 464

    Prijavi adminu

    Sunny hvala ♥️. Piše mi 12. do 14. dana da izvadim betu..ni ja još nisam odlucila kad, test koji cu napraviti prije..ce odluciti kad cu ici.

  • Avatar Sunny_🐣

    Sunny_🐣

    Broj poruka: 2086

    Prijavi adminu

    Loli88

    Bokic drage moje.Bas sam tužna i mislim da cete mi Vi biti potpora. Bila sam kod doktorice na pregledu pogledala mi je nove nalaze i rekla mi je da sam po nalazima pred menopauzu. Napisala potpis neznam dali ga vidite sa novijim nalazima. Rekla mi je doktorica da cemo pokusati u 8 mjesecu na prirodni MPO ali da nema bas puno nade. Sta bih mogla koristiti od vitamina da bar malo nekako ojacam te jajne stanice? Hvala Vam puno.

    Dobro nam dosla i sto prije otisla trudna 🥰 tvoji nalazi govore da ti je ostalo jos malo jajnih stanica. To samo znaci da ne cekas nego odmah krenes u postupak. Ako cete ici na prirodne postupke onda mozes ici svaki mjesec. Treba ti jedna dobra stanica ❤️ vjerojatno ce trebati par mjeseci da je ulovite, ali na forumu imamo puno cura koje su sa niskim AMH rodile zive i zdrave bebice 🥰 budes i ti, samo se naoruzaj strpljenjem i zivcima jer doktori znaju imati svakakve komentare. Gdje si u postupku?

    👩35, PCO like, blaga tromb.
    🧔34, azoospermia - visok FSH, TESE postupak dr. H
    poliklinika Repromed
    1. ICSI (dugi protokol - sprej Suprecur, Puregon 225IU/150 IU, Brevactid) - 2 blastice
    7/21 ET 1 🌻 - vanmaterična 💔
    1/22 FET 1 🐧 (prirodni + booster), 28.01. PUPO 🍀, BETA 10dnt 259, 12dnt 741, 💉 heparin
    10/22 stigla naša sreća 👣 mala M 👧
    2. ICSI (isti protokol) - 1 blastica
    9/24 FET 1 🐧 🔄
    sunnysparkle7@gmail.com

  • Avatar Sunny_🐣

    Sunny_🐣

    Broj poruka: 2086

    Prijavi adminu

    Maus

    Sunny hvala ♥️. Piše mi 12. do 14. dana da izvadim betu..ni ja još nisam odlucila kad, test koji cu napraviti prije..ce odluciti kad cu ici.

    Moze, samo mi javi datum kad odlucis da te stavim na popis ❤️ sretnooo

    👩35, PCO like, blaga tromb.
    🧔34, azoospermia - visok FSH, TESE postupak dr. H
    poliklinika Repromed
    1. ICSI (dugi protokol - sprej Suprecur, Puregon 225IU/150 IU, Brevactid) - 2 blastice
    7/21 ET 1 🌻 - vanmaterična 💔
    1/22 FET 1 🐧 (prirodni + booster), 28.01. PUPO 🍀, BETA 10dnt 259, 12dnt 741, 💉 heparin
    10/22 stigla naša sreća 👣 mala M 👧
    2. ICSI (isti protokol) - 1 blastica
    9/24 FET 1 🐧 🔄
    sunnysparkle7@gmail.com

  • Avatar Loli88

    Loli88

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Sunny_🐣

    Loli88

    Bokic drage moje.Bas sam tužna i mislim da cete mi Vi biti potpora. Bila sam kod doktorice na pregledu pogledala mi je nove nalaze i rekla mi je da sam po nalazima pred menopauzu. Napisala potpis neznam dali ga vidite sa novijim nalazima. Rekla mi je doktorica da cemo pokusati u 8 mjesecu na prirodni MPO ali da nema bas puno nade. Sta bih mogla koristiti od vitamina da bar malo nekako ojacam te jajne stanice? Hvala Vam puno.
    Dobro nam dosla i sto prije otisla trudna 🥰 tvoji nalazi govore da ti je ostalo jos malo jajnih stanica. To samo znaci da ne cekas nego odmah krenes u postupak. Ako cete ici na prirodne postupke onda mozes ici svaki mjesec. Treba ti jedna dobra stanica ❤️ vjerojatno ce trebati par mjeseci da je ulovite, ali na forumu imamo puno cura koje su sa niskim AMH rodile zive i zdrave bebice 🥰 budes i ti, samo se naoruzaj strpljenjem i zivcima jer doktori znaju imati svakakve komentare. Gdje si u postupku?

    Hvala puno na pozitivnim rjecima. Sad sam krenula prvi put u Merkur. Bila sam dva puta u Beta Plus poliklinici. U Beta Plus su mi rekli da imam slabu rezervu i losi kvalitetu jajnih stanica.  Prirodno dobijem jednu stanicu. 

    👩 34. god. 08/22 nalazi Merkur :Amh 1.1, TSH3-UL 2.83, LH 11.5, FSH 24.9, T 0.8, PRL 156, DHEAS 4.7, SHBG 37.9.
    03/22 postupak ICSI- Menopur, Ovitrelle, Cetrotide - 1 zametak (4 st ) fragmentirani- test negativan

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.