Potpomognuta oplodnja vol. 8

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Angeleyes

    Angeleyes

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Kacusha

    Ms.Marina007

    Kacusha

    Loli88

    Sunny_🐣

    Loli88

    Bokic drage moje.Bas sam tužna i mislim da cete mi Vi biti potpora. Bila sam kod doktorice na pregledu pogledala mi je nove nalaze i rekla mi je da sam po nalazima pred menopauzu. Napisala potpis neznam dali ga vidite sa novijim nalazima. Rekla mi je doktorica da cemo pokusati u 8 mjesecu na prirodni MPO ali da nema bas puno nade. Sta bih mogla koristiti od vitamina da bar malo nekako ojacam te jajne stanice? Hvala Vam puno.
    Dobro nam dosla i sto prije otisla trudna 🥰 tvoji nalazi govore da ti je ostalo jos malo jajnih stanica. To samo znaci da ne cekas nego odmah krenes u postupak. Ako cete ici na prirodne postupke onda mozes ici svaki mjesec. Treba ti jedna dobra stanica ❤️ vjerojatno ce trebati par mjeseci da je ulovite, ali na forumu imamo puno cura koje su sa niskim AMH rodile zive i zdrave bebice 🥰 budes i ti, samo se naoruzaj strpljenjem i zivcima jer doktori znaju imati svakakve komentare. Gdje si u postupku?
    Hvala puno na pozitivnim rjecima. Sad sam krenula prvi put u Merkur. Bila sam dva puta u Beta Plus poliklinici. U Beta Plus su mi rekli da imam slabu rezervu i losi kvalitetu jajnih stanica. Prirodno dobijem jednu stanicu.
    Za kvalitetu probaj jos i svjezu maticnu mlijec od pcelara. 🐝🍯
    Upravo guglala matičnu za neplodnost 🤯, ne čini se ni malo loše.Neznam kako do sad to nisam ulovila. Nabavljamo čim prije, nikad se ne zna 😁
    Samo nju prestati uzimati bar mjesec dana prije postupka, jer jako nabije imunitet, a za trudnocu je bolje da je nizi. Sretno 🍀🌈

    Ma to za imunitet moze, a i ne mora bit. Mozda je maticnu bolje pauzirat neki period prije IVFa, ja sam je isto uzimala super mi je dosla za koronu na kraju. Dosta prije ivf-a sam isto prestala, vise sam se na nju bazirala dok smo prirodno pokusavali. Ali evo npr kad sam imala prvi transfer sam bila bolesna, prehlada me satrala par dana i nista od trudnoce. Nakon toga sam bas isla u 'pripremu za drugi' i radila smoothie svaki dan, domace nabavljala, pazila na prehranu i eto bilo uspjesno. 🤷🏼‍♀️ Mozda je onda najbolja preporuka da se pripazi na prehranu i jede sto zdravije, a s dodacima ne pretjerivati.

    33 god. 🙋🏻‍♀️
    41 god. 🙋🏻
    👶🏻 David - 05.12.2022. 🩵

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1585

    Prijavi adminu

    Sani sretno danas !! 

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.

  • Avatar Roxy ✨

    Roxy ✨

    Broj poruka: 1057

    Prijavi adminu

    Sani sretno! 🙏🍀😘

    💃35( AMH 20,31 pmol/L) 🕺 33normo.
    Histeroskopija,Laparoskopija+HSG sve ok.
    1. IVF 02/21.( Gonal F, Fyremadel, Ovitrelle, Brevactid. 7js 6 oplodjenih. 2 trodnevne vracene.❌ 4 🐧🐧🐧🐧.
    2.FET/20.05.21. 2 dvodnevna-missed ab.💔
    3.FET/09.10.21. 2 dvodnevna ❌
    Poliklinika CITO:
    4. IVF 07/22( Pergoveris, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) 8js
    ET. 02/08/22. 2 blastice ❌
    4 🐧🐧🐧🐧
    5.FET(stimulirani) 01/23 🐧🐧❌
    6.FET(stimulirani)07/23 otkazan transfer ❌
    7.FET(prirodni) 08/23 🐧🐧❌

  • Avatar Razumna

    Razumna

    Broj poruka: 1806

    Prijavi adminu

    Maus

    Sretno svima koji danas nešto imaju 🙏
    Evo mene opet s mojim glupim pitanjima. Moj muž ima malo lošiju pokretljivost i zbog toga rade ICSI., A pošto se meni nekako više sviđa klasični IVF sto mislite dali postoji mogućnost naravno uz placanje da se njegov uzorak skuplja i zamrzavaju samo brzo pokretni i kad se skupi dovoljno da se napravi klasičan IVF?

    A zato bi ti klasični ivf? 
    Mm ima dovoljno dobru spermu za insemenaciju pa ipak embriologica radi icsi jer tako pod mikroskopom može odabrati najpokretljiviji i spermi najljepšeg oblika. Meni je to puno bolje i bas zato jako poštujem našu embriologicu iako ima grozan međuljudski kontakt. 

    👩‍❤️‍💋‍👨38g
    12/2020 ivf u IVF Centar💉🔬🧫🧬
    12/2020 - ET 2 trodnevna 👎
    ❄🐧🐧🐧🐧 4 Morula
    7/21- FET 2xmorula, 1.beta:505, 2.beta 3030, 1.UVZ 🤰🏼2.UVZ 💗3.UVZ 💔😭
    2/22 FET 2xmorula👎
    3/2022 IVF➡️ET-2x trodnevni👎(⛄⛄⛄⛄⛄⛄)
    5/22 - FET 2x trodnevni 👎
    6/22 - FET 2xtrodnevni 💥biokemijska 🥺
    10/22 - FET 2x trodnevni - missed ab.💔
    5/23 - Sv. Duh - ETx1 trodnevni 👎😠
    10/23-Sv. Duh-FET 2bc-Blighted Ovum 😭
    4/24-Sv. Duh - četvrti Ivf - transfer 1BC😮‍💨
    7/24-fet 1BC ☹️

  • Avatar Rainbow_Hope 🌈

    Rainbow_Hope 🌈

    Broj poruka: 1462

    Prijavi adminu

    Sani sretno!!!

    👩 1988 AMH 9,5, PAI 5G/4G
    🧑 1982 Asthenozoospermia
    4/21 Missed ab
    10/21 IVF/ICSI Menopur, Cetrotide, ET 1 trodnevni 💔
    12/2021 FET, 2/2022 FET 🐧💔💔
    3/2022 ICSI u prirodnom ciklusu, ET 1 dvodnevni 💔
    4/2022 blagi stimulirani > AIH 💔
    5/2022 ICSI, Decapeptyl, Menopur, ET 2 dvodnevna, 2 🐧🐧, 9 dpt +, beta 11 dpt: 237, beta 13 dpt: 686 🤗, 6+0 ❤️, Qualified uredan, curka 🌸
    2/2023 stiglo naše ☀️

  • Avatar Maus

    Maus

    Broj poruka: 464

    Prijavi adminu

    Razumna

    Maus

    Sretno svima koji danas nešto imaju 🙏
    Evo mene opet s mojim glupim pitanjima. Moj muž ima malo lošiju pokretljivost i zbog toga rade ICSI., A pošto se meni nekako više sviđa klasični IVF sto mislite dali postoji mogućnost naravno uz placanje da se njegov uzorak skuplja i zamrzavaju samo brzo pokretni i kad se skupi dovoljno da se napravi klasičan IVF?
    A zato bi ti klasični ivf?
    Mm ima dovoljno dobru spermu za insemenaciju pa ipak embriologica radi icsi jer tako pod mikroskopom može odabrati najpokretljiviji i spermi najljepšeg oblika. Meni je to puno bolje i bas zato jako poštujem našu embriologicu iako ima grozan međuljudski kontakt.

    Možda budu bolji embriji

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    ❤️J_0209_b😺

    Jutro djevojke, žene.. kad smo suplemenata, jel treba napravit pauzu s vitaminom D? I jel treba napravit pauzu prije vađenja?

    Trebas nekih 10 dana prije vadenja stat sa uzimanjem...i ako ga duze uzimas obavezno provjeri..jer visak d vitamina samo može napravit stetu organizmu jer se on taloži...

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Sani sretno danas 🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻❤️

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar petra30

    petra30

    Broj poruka: 1028

    Prijavi adminu

    Ajme Sani taman ti pišem nek bude sretno i vidim tvoj post!  To je bila odlična berba 🎉🎉🎉! Navijamoooo jakoo za dalje❤️🤞! A ti bome na odmor, pravi posao si odradila jutros🥰.
    Maus pupice nek se čvrsto primi🤞❤️!

    Ja-33- papa,brisevi, hormoni✓
    Mm-37- normo✓
    Radimo na bebi 3 godine.
    HSG-jajovodi prohodni-ciljani odnosi.
    IVF-10 mj.-Petrova-ovaleap-cetrotide-ovitrelle-14🥚
    16.10- transfer jedne blastice-biokemijska❌
    Ostalo 6 🐧❤️
    Fet-veljaca -transfer blastice-25.02-1. beta 351❤️2-770❤️ 6+2❤️
    5-12tt hematom+mirovanje
    12tt hematoma nema,nipt uredan-curica💖

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Sani88 🙏🍀🤰

    Dreamer, Ms Marina zao mi je curke, drzite se 🤗
    ….
    Curke moje hvala vam na navijanju, divne ste 🤗🤗🤗
    Mi smo dobili 14 oocita 😍, sutra ce mi javiti koliko je bilo zrelih i za oplodnju.

    Bravooo 🥳🥳 prava si koka ❤️

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.