Potpomognuta oplodnja vol. 8

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Anemona

    Anemona

    Broj poruka: 605

    Prijavi adminu

    Stelice moja, hvala ti na divnoj ohrabrujućoj priči 💟
    Doktorica je možda posumnjala u uspjeh jer je dragi išao na tese, po njihovoj preporuci, i nema više ampula. Znam da nema pravila niti garancije za naše embrijiće, bili oni dvodnevni, trodnevni ili blastice, pa opet vjerujemo u njih. Nekako mislim da je za prvi neuspjeh bio kriv moj visok prolaktin 🤷
    Izvadila sam krv za hrpu pretraga, čekam rezultate pa ćemo vidjeti.
    Baš mi je drago da se tvoj tsh izregulirao 🔝 grlim 😘🤗💟
    J_Lo, hvala ti, također ti čestitam, vrijeme ti je za neku lijepu trakicu u potpisu. Kao i ribic 😜 , kojoj čestitam na 2 cure, moj san snova 😍
    Kacusha, grlim, hvala ti! Navijam od srca za tvoja dva 💕🤗
    Miss_Ivy, dat ću doktorici još šanse, dosad sam imala povjerenje i sigurnost, vjerovat ću da je imala loš dan, ali isto tako ću ja ustrajati na onome što mislim i osjećam. A tvoj Borna nek samo lupka mamicu 🙊😍😘
    Anči, sretno na konzultacijama, i ugodan odmor na moru 🐚🍹🏖 kako je mužu od klomifena, hoće ponoviti spermio? 😘
    Sani, 14 oocita, bome si kokica! Neka ti oporavak bude što brži i bezbolan. A transfer uspješan 😘💪 bit će tu i 🐧😍
    Pusa ostalima curkama Petra, Domleon, Lindsay, Nikita ako čita, i svim čekalicama i trudilicama 😘 

    💑 86'/84'(hipo-hashi, amh28, necroso, TESE)
    1.IVF 10.mj (rekovelle + orgalutran/ovitrelle)
    11/21 aspiracija: 12, 3 🐧💗💗💗
    11/21-histero
    02/22 FET 💗 prirodni+ovitrelle, 💔
    06/23 FET 💗💗 prirodni 💔
    "Misli dobro, pa će dobro i biti" 🙏

  • Avatar Rainbow_Hope 🌈

    Rainbow_Hope 🌈

    Broj poruka: 1462

    Prijavi adminu

    Anči super za more, baš ćete se nauživati 🥳🥳🥳
    Anemona baš mi je drago da si se javila, provjeri ti još svejedno prolaktin, mene doktorica sad i dalje drži na niskoj dozi terapije...
    ma2013 znači niste se još dali u pripreme - to ćete kad konačno saznate spol 🤭 ja sam okej, samo me to smeđarenje izluđuje, ne bi ukupno napunilo jedan dnevni u 7 dana, ali stalno brlja i ne da mi da se skroz opustim... Možda bude nakon uzv-a lakše, a i šogorica mi je rekla da je njoj to trajalo tako više od mjesec dana, isto ICSI trudnoća s terapijom Utrogestani i Andoli pa me to malo umirilo...

    👩 1988 AMH 9,5, PAI 5G/4G
    🧑 1982 Asthenozoospermia
    4/21 Missed ab
    10/21 IVF/ICSI Menopur, Cetrotide, ET 1 trodnevni 💔
    12/2021 FET, 2/2022 FET 🐧💔💔
    3/2022 ICSI u prirodnom ciklusu, ET 1 dvodnevni 💔
    4/2022 blagi stimulirani > AIH 💔
    5/2022 ICSI, Decapeptyl, Menopur, ET 2 dvodnevna, 2 🐧🐧, 9 dpt +, beta 11 dpt: 237, beta 13 dpt: 686 🤗, 6+0 ❤️, Qualified uredan, curka 🌸
    2/2023 stiglo naše ☀️

  • Avatar annboleyn

    annboleyn

    Broj poruka: 519

    Prijavi adminu

    Nova tema 💃🏼😀
    Sani odlucan rezultat😍
    Panda cekamo betu u ponedjeljak 🤞
    Maus PUPO sretno 
    Izvinjavam se ako sam nekoga zaboravila, svima mnogo srece i strpljenja zelim, bice kad-tad 🙏
    Kod mene ludnica na poslu+edukacija i honorarni posao, nisam stigla javiti da se moj embrij razvio do stadija blastociste, bioptirali su ga i zaledili pa sad cekamo rezultate testiranja 🥶😀🙏

    👩🏻‍🦰 39, 🧔🏻35
    Ja: amh 1,53 ng/ml (ponovljeni nakon 2 sedmice 0,6) fsh 12,9, mthfr i pai mutacije, hipertenzija
    MM: odstranjen testis zbog tumora, nakon operacije radioth., oligozoospermia
    Kariogrami: uredni
    Trudimo se od 2.2018.
    6.2018. missed ab 8GN, kiretaza
    02/2022 💔 12GN
    1.IVF 6/22 Femara, Gonal F (2175), Cetrotide, Ovitrelle, 3🥚, 1🐧 bez tranfera (los PGT-A)
    2.IVF 01/24: Femara, Menopur 300 (16 dana), Cetrotide, 2xDecapeptyl, 7 🥚, 5 oplodjenih, 2 🐧 FET 30.03., dolazi curica ❤️

  • Avatar Kacusha

    Kacusha

    Broj poruka: 1553

    Prijavi adminu

    Sani88 koji rezultat, nadam se ludoj zabavi u labosu 💪🍀👍
    Anci treba bas napuniti baterije, divno je to malo mjesto ❤️🌈
    Maus nadam se da te osjecaj ne vara iako se trodnevni jos 2 dana razvija u blastociatu, mozda je tvoj malo ubrzao 💕
    Annboleyn odlicne vijesti!!! Nadam se da je malac tip top 🐧✨

    👱‍♀️39g, 👨‍🦰31g, 👩‍❤️‍💋‍👨2g,
    👱‍♀️AMH 7,78 pmol/l, NK ++, ANA poz, PAI 4g/4g, MTHFR mut
    👨‍🦰 Oligo-normo
    8 transfera, 12 embrija (7blasto, 3 morule, 2-3dnv)1 izvanmaternična. Poliklinika Škvorc, Podobnik, IVF. 🌈
    12mj 2022. posvojenje Emili 💜

  • Avatar ❤️J_0209_b😺

    ❤️J_0209_b😺

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    annboleyn

    Nova tema 💃🏼😀
    Sani odlucan rezultat😍
    Pandacekamo betu u ponedjeljak 🤞
    Maus PUPO sretno
    Izvinjavam se ako sam nekoga zaboravila, svima mnogo srece i strpljenja zelim, bice kad-tad 🙏
    Kod mene ludnica na poslu+edukacija i honorarni posao, nisam stigla javiti da se moj embrij razvio do stadija blastociste, bioptirali su ga i zaledili pa sad cekamo rezultate testiranja 🥶😀🙏

    Držim fige da sve bude ok s embrijem..🙏💪🤞
    Jesu vam rekli kad ce bit gotovi nalazi?

    👩34hipo/hashimoto
    🧔36 oligozoospermia
    11/2019 zamrznuti spermiji zbog Hodgkin limfoma
    01/2021 Vinogradska, gonal f 200iu, cetrotide, ovitrelle, 4🥚, 2 zrele, 5.2 transfer 2 dvonevne, ❌🐧, ❌beta
    06/2021 gonal f 225iu(5 dana), gonal 200 u nastavku, cetrotide, ovitrelle, 3🥚, 1 zrela, transfer 8.stanični A1, beta 22.3, ❌🐧
    06/2022 pergoveris 225/cetrotide/ovitrelle, 11🥚, 9 oplođeno, 4🐧, rani hiper, ❌ ET, FET 7.mj - ❌ Beta

  • Avatar annboleyn

    annboleyn

    Broj poruka: 519

    Prijavi adminu

    Hvala cure ❤️ rezultati se dugo cekaju, mjesec dana 🥴
    Kachusa drzim najjace 🤞 da se kod tebe upravo nesto dobro “kuha” 🙏
    J_b nadam se da simptomi hipera prolaze, super ti je bio i broj stanica i broj oplodjenih, bice tu bebica 😊🤞🙏I naravno, Sani mislila sam na to da je rezultat odlican a odlucno odemo po svoje bebice 😀, a ni embrij nije samo moj vec je nas (od mm i mene) 😂

    👩🏻‍🦰 39, 🧔🏻35
    Ja: amh 1,53 ng/ml (ponovljeni nakon 2 sedmice 0,6) fsh 12,9, mthfr i pai mutacije, hipertenzija
    MM: odstranjen testis zbog tumora, nakon operacije radioth., oligozoospermia
    Kariogrami: uredni
    Trudimo se od 2.2018.
    6.2018. missed ab 8GN, kiretaza
    02/2022 💔 12GN
    1.IVF 6/22 Femara, Gonal F (2175), Cetrotide, Ovitrelle, 3🥚, 1🐧 bez tranfera (los PGT-A)
    2.IVF 01/24: Femara, Menopur 300 (16 dana), Cetrotide, 2xDecapeptyl, 7 🥚, 5 oplodjenih, 2 🐧 FET 30.03., dolazi curica ❤️

  • Avatar ❤️J_0209_b😺

    ❤️J_0209_b😺

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    annboleyn

    Hvala cure ❤️ rezultati se dugo cekaju, mjesec dana 🥴
    Kachusa drzim najjace 🤞da se kod tebe upravo nesto dobro “kuha” 🙏
    J_b nadam se dasimptomi hipera prolaze, super ti je bio i broj stanica i broj oplodjenih, bice tu bebica 😊🤞🙏I naravno, Sani mislila sam na to da je rezultat odlican a odlucno odemo po svoje bebice 😀, a ni embrij nije samo moj vec je nas (od mm i mene) 😂

    Danas mi je bolje malo..
    Piškim ko luda.. 😅🤭al to je dobro..
     i nekako imam osjecaj da cu uskoro dobit menstruaciju.. krenuli su mi simptomi kao kad trebam dobit..🤞
    ________
    Ja se nemrem strpit do ponedjeljka saznat koliko ih se smrznulo, a vi morate čekat mjesec dana 🤦

    👩34hipo/hashimoto
    🧔36 oligozoospermia
    11/2019 zamrznuti spermiji zbog Hodgkin limfoma
    01/2021 Vinogradska, gonal f 200iu, cetrotide, ovitrelle, 4🥚, 2 zrele, 5.2 transfer 2 dvonevne, ❌🐧, ❌beta
    06/2021 gonal f 225iu(5 dana), gonal 200 u nastavku, cetrotide, ovitrelle, 3🥚, 1 zrela, transfer 8.stanični A1, beta 22.3, ❌🐧
    06/2022 pergoveris 225/cetrotide/ovitrelle, 11🥚, 9 oplođeno, 4🐧, rani hiper, ❌ ET, FET 7.mj - ❌ Beta

  • Linda86

    Broj poruka: 344

    Prijavi adminu

    Anči 💕

    Sv. Filip i Jakov 😍🏖️ bas sam uzbudena, ovo nam je prvi put da idemo zajedno na more..a i danas sam skuzila da je termin, taman kad su mi plodni dani 🙈 pa ćemo provjerit djelovanje klomifena 😂

    Super mjestasce, taman da nije velika guzva, a opet ste blizu i za jednodnevne izlete u Zadar/Šibenik ili neki od otoka ako zelite. A samo vi radite, nikad se ne zna 🤭 ❤️Anemona hvala, sigurna sam da ce i vasa prica biti jedna od lijepih 🥰Annboleyn super, bas mi je drago, nadam se da ce rezultati biti super i da brzo ides u FET 🙏🏻Maus ja sam u prvom IVF-u osjetila to bockanje u maternici tocno na potrebni dan implantacije, nisam analizirala, mislila sam da je ionako sve od hormona... Nadam se da je tvoj ovaj put uspjesan i da te osjecaj ne vara 🍀Sunny kako si? Je li korona prolazi? Oprosti ako si vec pisala, ne znam jesam preskocila 🤗

    '86., AMH 8 pmol/L, FSH 13; '83., savrsen
    1. IVF stimulirani u 10/21. ➡️ 4 js, ET 2x3dn; beta hcg 14dnt 42.8; 16dnt 196; 18dnt 695; 20dnt 1933; 22dnt 3648 ➡️ smedarenje, bolovi, hitni gin. prijem 6+1: UZ- ektopicna (beta 21210), lpsc salpingektomija, nema 🐧
    2. IVF stimulirani u 3/22. ➡️ 6 oplodenih, ET 2x3dn ➡️prokrvarila 12dnt, nema 🐧
    Prirodna trudnoca, jednojajcane blizanke rodene s 35+4/7tt u 12/2022❤️❤️

  • Avatar Rainbow_Hope 🌈

    Rainbow_Hope 🌈

    Broj poruka: 1462

    Prijavi adminu

    Annboleyn odlična vijest, držimo fige da bude dobar! 🤞🤞🤞
    Sani meni su davali u klinici, ali ostalo mi je još 6 ampula koje mi je Sunny dala pa ti rado proslijedim, ostavi mi mejl pa ti se javim da se dogovorimo ☺️

    👩 1988 AMH 9,5, PAI 5G/4G
    🧑 1982 Asthenozoospermia
    4/21 Missed ab
    10/21 IVF/ICSI Menopur, Cetrotide, ET 1 trodnevni 💔
    12/2021 FET, 2/2022 FET 🐧💔💔
    3/2022 ICSI u prirodnom ciklusu, ET 1 dvodnevni 💔
    4/2022 blagi stimulirani > AIH 💔
    5/2022 ICSI, Decapeptyl, Menopur, ET 2 dvodnevna, 2 🐧🐧, 9 dpt +, beta 11 dpt: 237, beta 13 dpt: 686 🤗, 6+0 ❤️, Qualified uredan, curka 🌸
    2/2023 stiglo naše ☀️

  • Avatar Sunny_🐣

    Sunny_🐣

    Broj poruka: 2086

    Prijavi adminu

    Sani 😍😍😍 bravo koka 💪 sad odmaraj ipak je to puno stanica. Želimo im dobar party veceras u labosu 🍀😊 Prolutex je bezobrazno skup 🙄 trebas pikat 2 ampule dnevno koliko dugo? Ja sam ga uzimala u ljekarni Pablo na Crnomercu, ali mislim da ti je svugdje cijena ista. Provjeri na tresnjevci u ljekarni Filipovic, oni su nekad bili najpovoljniji za lijekove.
    Anči bravoooo ❤️ ma par dana mora i odmah je zivot ljepsi 😊
    Annboleyn odlicno. Cekamo dobar rezultat 🥰
    Anemona ❤️
    Linda86 ok sam 🥰 nemam temp, samo kasalj, grlo i nos. Nadam se da ce kroz par dana proc. Danas je muz dobio temp. Bar cemo sad rijesit kovid potvrde za porod ako ce opet uvodit. Svako zlo za neko dobro 😁 kako ste vi? 🥰 jel rastete?

    👩35, PCO like, blaga tromb.
    🧔34, azoospermia - visok FSH, TESE postupak dr. H
    poliklinika Repromed
    1. ICSI (dugi protokol - sprej Suprecur, Puregon 225IU/150 IU, Brevactid) - 2 blastice
    7/21 ET 1 🌻 - vanmaterična 💔
    1/22 FET 1 🐧 (prirodni + booster), 28.01. PUPO 🍀, BETA 10dnt 259, 12dnt 741, 💉 heparin
    10/22 stigla naša sreća 👣 mala M 👧
    2. ICSI (isti protokol) - 1 blastica
    9/24 FET 1 🐧 🔄
    sunnysparkle7@gmail.com

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.